FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 11 feb 2018, 18:48

Imam osjecaj da ovi glavni dignu nos ako ne igraju tekme, a onda kad igraju ovakve tekme, igraju preko ku.rca

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 11 feb 2018, 18:50

Blejzer10 WroteColonImam osjecaj da ovi glavni dignu nos ako ne igraju tekme, a onda kad igraju ovakve tekme, igraju preko ku.rca

Al Dembele je kriv.

Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmislit.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 11 feb 2018, 18:51

Ogavan pristup, umor i već upisana pobjeda, tri samoubilačka faktora današnjeg meča.

Pristup je bio stvarno za svaku osudu. Kad vidim onog Messija da hoda, da se zavlači među igrače, ne znam ni on šta će od sebe, meni muka. Ima tu i umora, to se ne može poreći, jer je već neko vrijeme raspored četvrtak-nedjelja. Bila je teška utakmica na Mestalli, naravno da ima i umora. Treće.. I zasićenje je odradilo svoje, manjak motivacije i unaprijed upisani bodovi.

Ovo je po meni opet sve do klasičnog (ne)pristupa. Ekipa je svoju snagu i moć dokazala protiv Valencije u četvrtak, gdje se vidjela sigurnost i ni u jednom momentu nisam sumnjao u prolaz. Također, i Messi je bio nabrijan pravo, što znači da je ovo i do zasićenja i "mrtvog" protivnika, a opet ponavljam i do umora. Svakoj ekipi varira forma u toku sezone, to je tako. Samo se sabrati, neka dobro porade ovu predstojeću sedmicu i mora se dobiti Eibar.

Što se tiče Dembelea, meni dobar. Vidi se koliko ima znanja i brzine, lako navuče dva-tri igrača. Dobar je bio, s obzirom od kada nije igrao.

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 11 feb 2018, 18:52

Zasitili se momci nakon uspjesne polusezone :mrgreen:

Fudbal
Kontakt:

PostPostao/la Fudbal » 11 feb 2018, 18:53

igra se svela na gledanje gdje je messi i pod svaku cijenu dodavanje njemu zato do izrazaja ni ne mogu doci Cou i Dembele pogotovo jer imamo ofanzivne bekove pa nam krila.ni ne trebaju ili samo smetaju bekovima (neymar prosle sezone)

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 feb 2018, 18:59

messilla WroteColonPa upravo si sam sebi odgovorio. Prozivaju se kad se i pobjeđuje, jer su jedni od rijetkih koji su loši. :kafa:

Kao što jer danas bio Dembele. Reci slobodno, nema potrebe za nekom šupljom :P tebe bar cijenim ko forumaša.
Ne znam zašto se odmah nakostriješite kad se pomenu neke cinjenice...idete do te mjere da cete prozivati i Messija i Suareza, ljude koji su vodeci igraci Lige, samo da bi se nekako protektirao mladi Osman...ne kažem, bili su loši danas i Messi i Sule itd, ali nemoj da preko njihove lošine sakrivamo i lošinu Osmana...nije to fol ;)
Da, ocekujem od njega kad uđe da napravi neki dar-mar, neki potez, bijeg, dribling, nešto, neki qrac...150 miliona kume, malo li je ;) a ne da šalje lopte u aut i da izgledao izgubljen na terenu.

Prva utakmica, mlad je, neka ga, trpimo ga, jel to prica...pa i Mina je mlad, i njemu je bila prva utakmica doslovno, pa covjek odigra savim dobro.

Ako ne može protiv Getafea povuci ekipu ka pobjedi, a protiv koga onda može ? protiv Chelsea u LP :?: hajd dobro vidjecemo

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 11 feb 2018, 19:00

Ove tekme su se prije igrale za publiku, strijelci nabijali statistiku, a gledaj danas sramote.

I nije tacno da je to glavni razlog zasto je Coutinho los. Dosta puta je pokusao nesto sam ali nije uspio. Otresli ga u pokusajima driblinga, golman uhvatio onaj sut. Mora se adaptirati na manje prostora nego u Engleskoj sto je imao.

LittleCule
Kontakt:

PostPostao/la LittleCule » 11 feb 2018, 19:10

Blejzer10 WroteColonOve tekme su se prije igrale za publiku, strijelci nabijali statistiku, a gledaj danas sramote.

I nije tacno da je to glavni razlog zasto je Coutinho los. Dosta puta je pokusao nesto sam ali nije uspio. Otresli ga u pokusajima driblinga, golman uhvatio onaj sut. Mora se adaptirati na manje prostora nego u Engleskoj sto je imao.

Upravo to, u Engleskoj je bio ko na autoputu, u La Ligi se momčadi kompaktno brane i umiju se branit i ne daju ti puno prostora, to je nešto na čemu će Coutinho morat poradit, ali i smanjit drkanje po lopti u određenim trenucima...
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 feb 2018, 19:24

Hajde dobro je ljudi. Mislim treba kritikovati nezalaganje, ali ovdje vec neki govore ko da smo peti na tabeli :mrgreen: :lol:

Citavu sezonu krikitujemo i kad treba i kad ne. A realno dubleta u dzepu.

Ja uvijek kazem, sve je do pristupa i zalaganja. Danas ga nije bilo i nemas ni bodova. Tako ja to gledam. Jer kako to da prvo poluvrijeme ne zele centar da predju, a onda zadnjih 20 minuta sabijaju ? Pa normalno, nece da igraju ljudi, cuvaju se, nemaju zelje, misle lako ce se.

Slicna stvar dogadja se i Rejalu, samo sto je kod njih stvar sto je doslo do zasicenja nakon 2 sezone trofeja :mrgreen:

Ja govorim mjesecima, ako im se digne izbacit ce PSG. 100 %. To su takve ekipe. Ali zato dovedes normalnu klupu ( koju sad hvala Bogu imamo) pa onda ostavis 6 prvotimaca na klupi i onda oni to odrade. A ne stalno handrit prvu ekipu da ti crkne do marta.

Mrav je dobro to rotirao do sada, ovu tekmu me realno razocarao iz prostog razloga sto nisam znao sta zeli. Formacija 4-2-4 ? Really ?

Sta je htio s Pacom, ako mu je vec Suarez igrao ? Mislim, covjek je igrao CF a nije dodirnu lopte 40 minuta. A igra za Barcelonu. To je fkt umjetnost.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 11 feb 2018, 19:24

let3 WroteColonDa, ocekujem od njega kad uđe da napravi neki dar-mar, neki potez, bijeg, dribling, nešto, neki qrac...150 miliona kume, malo li je ;) a ne da šalje lopte u aut i da izgledao izgubljen na terenu.

Dva centaršuta. Ponavljam se više ko papagaj. Prvi put Mina tik pored stative, drugi Suarezu Guaita jedva skinuo. Dvije najozbiljnije šanse. Pored toga imali šuteve Messija i Coutinha izvan šesnesterca. Ja se stvarno ne mogu sjetiti još neke šanse.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

bestija
Kontakt:

PostPostao/la bestija » 11 feb 2018, 19:42

Po meni Dembele skroz ok odigrao.
Malo početničkih grešaka ali čim je ušao desna strana oživila i postala opasna po protivnika.

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 11 feb 2018, 19:45

Digne inace daleko bolje nego kad igra beka. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

LittleCule
Kontakt:

PostPostao/la LittleCule » 11 feb 2018, 20:23

messilla WroteColonDigne inace daleko bolje nego kad igra beka. :mrgreen:

Novi Mascherano :crazy:
Mes Que Un Club ● Visça Barça ● Visça Catalunya

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 11 feb 2018, 20:24

LittleCule WroteColon
messilla WroteColonDigne inace daleko bolje nego kad igra beka. :mrgreen:

Novi Mascherano :crazy:

Već vidim kakav će mu oproštaj prirediti kad nas bude napuštao :(

FCBlaugrana
Kontakt:

PostPostao/la FCBlaugrana » 11 feb 2018, 20:44

Po meni su dva faktora odlucila danasnju utakmicu;

1. Ulazak igraca u utakmicu
2. Formacija 4:3:3, mislim da ovu formaciju ne mozemo vise igrati, barem ove godine

branimir85
Kontakt:

PostPostao/la branimir85 » 11 feb 2018, 20:56

Ovim zadanjim utakmicama Valverde maže oči protivnicima kako smo u krizi,tempiranje forme za finiš sezone :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 feb 2018, 20:58

FCBlaugrana WroteColonPo meni su dva faktora odlucila danasnju utakmicu;

2. Formacija 4:3:3, mislim da ovu formaciju ne mozemo vise igrati, barem ove godine

Jes al na papiru 4-3-3. Danas je bilo 4-2-4. I to bukvalno. U sredini si imao samo Busquetsa i Rakitica. Coutinho vise bio na krilu. Paco stalno u napadu gdje nije taknuo loptu. Suki napad. 4-2-4.

A u matematici 5 je vise od 2. Toliko je Getafe imao igraca u veznom redu.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

FCBlaugrana
Kontakt:

PostPostao/la FCBlaugrana » 11 feb 2018, 21:04

leorey WroteColon
FCBlaugrana WroteColonPo meni su dva faktora odlucila danasnju utakmicu;

Jes al na papiru 4-3-3. Danas je bilo 4-2-4. I to bukvalno. U sredini si imao samo Busquetsa i Rakitica. Coutinho vise bio na krilu. Paco stalno u napadu gdje nije taknuo loptu. Suki napad. 4-2-4.

A u matematici 5 je vise od 2. Toliko je Getafe imao igraca u veznom redu.

Ako je paco morao ugrati sa suarzom onda bih gurnuo messija nazad, nema smisla da inas bjih kao 3 bapadaca a paco desno, ma mozemo do sutra o formacija, isina je da niko nije posteno potrcao,

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 11 feb 2018, 21:20

Ali koliko djedica Iniesta bolje izgleda od mlađahnog Coutinha na terenu :tokralju:

I sam sam iznenađen, moram priznati.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 11 feb 2018, 22:03

Rajaz WroteColonAli koliko djedica Iniesta bolje izgleda od mlađahnog Coutinha na terenu :tokralju:

I sam sam iznenađen, moram priznati.

Pa ne znam zasto te to iznenadjuje ? :hmmmmm: Iniesta je ponajbolji vezni igrac svih vremena, koji je citavu karijeru proveo u Barceloni, zna kako dise ekipa bukvalno.

A Coutinho je tek dosao, odigrao je par utakmica, i to nije niti jednu igrao do kraja cini mi se. Vozao ga je trener s jednog na drugo mjesto, a to ne moze tako. Cini mi se da ni on ne zna sta igra.

Ako je neko ocekivao da ce odmah poslati takvu klasu od igraca na klupu onda ne znam sta da kazem. Ja licno sam ocekivao da ce ga koristiti na lijevom krilu kao zamjenu za Neymara ako ce se vec 4-3-3 igrati. Onda moze igrati i sa Iniestom protiv buranije.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.