FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 23:32

Lillard je napisao/la:
"Bilo je teško pronaći rupu u odbrani Chelseaja. Branili su se sa pet igrača. Još uvijek postoji uzvratna utakmica."

"Ovu utakmicu smo odigrali odlučno. U drugoj utakmici će se odlučiti o tome ko će proći dalje."
:damn:

Guardiolina Barcelona je stvarala šanse, ali su promašivali previše. Nema teorije da je bila ovako bezidejna. Iako Valverde nema toliko dobre igrače, niti se od njega očekuje takva igra, ali očekuje se da pronađe ta muda više i prestane nas patit s ovime, jer Barcelona i dalje ima top 3 kadar u svijetu. Kao da bi Coutinho puno pomogao, mah.
Guardiolina Barcelona, jaca puno od ove danasnje, prvi sut na gol u onoj utakmici 2009. je imala u 91 minuti, kad su i zabili gol.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 20 feb 2018, 23:33

Lillard je napisao/la: Guardiolina Barcelona je stvarala šanse, ali su promašivali previše. Nema teorije da je bila ovako bezidejna. Iako Valverde nema toliko dobre igrače, niti se od njega očekuje takva igra, ali očekuje se da pronađe ta muda više i prestane nas patit s ovime, jer Barcelona i dalje ima top 3 kadar u svijetu. Kao da bi Coutinho puno pomogao, mah.
Konkretno protiv Chelsea nisu stvorili šanse u dvije utakmice do Inieste u 90. minuti.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 20 feb 2018, 23:35

Ma koja to top ekipa prima 3-4 komada kod kuce ? To je rijetkost, taman da imas dream team jarane. Konkurencija i timovi su 5 puta jaci nego recimo 2015 godine.

Nije niko budala pa da onako naivno prima golove kao mi prosle godine.

Pa taj City kojeg svi hvalimo dobio 1:0 u Londonu jarane. Evo igraju u nedjelju opet pa cemo bas vidjet hoce li ih oni izdominirati.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 feb 2018, 23:36

Srećom Girona i Las Palmas neće spucati bunker. Protiv Atletica i Malage će već biti muka. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 23:37

xaviesta je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Guardiolina Barcelona je stvarala šanse, ali su promašivali previše. Nema teorije da je bila ovako bezidejna. Iako Valverde nema toliko dobre igrače, niti se od njega očekuje takva igra, ali očekuje se da pronađe ta muda više i prestane nas patit s ovime, jer Barcelona i dalje ima top 3 kadar u svijetu. Kao da bi Coutinho puno pomogao, mah.
Konkretno protiv Chelsea nisu stvorili šanse u dvije utakmice do Inieste u 90. minuti.
2012 apsolutno jesu, trebalo je bit puno više golova u dvomeču, ali jbga. A oni postali šampioni Europe. Niko ne očekuje da bude 0:3.

Ali ovaj Chelsea je u očajnoj formi. Izgubili od Bournemoutha i Watforda, tj. primili 7 golova od te dvije ekipe. A Barcelona im ne može napravit 2 šanse na utakmici.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 feb 2018, 23:38

xaviesta je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Ha dobro, al sve to što si nabrojao je imao i legenda Gerardo "Tata" Martino.
Bolji je strucnjak od forumaša sa SS.ba, placen trener, školovao se da bude trener, godinama radi trenerski posao (cak ima i više iskustva od Ernesta), svaki dan bio sa ekipom, znaci sve to što nabrajaš - a na kraju sezone popušlić na svim frontovima :mrgreen:
Izgubio ligu na svom terenu u zadnjem kolu, izgubio finale Cope :kafa:
Mogao je i ispasti iz lige sa Barcom to opet ne bi značilo da bilo ko od nas može pripremiti ekipu da trči 90 minuta a kamoli postaviti igru protiv Murcie yebene.
Ja znam da ne bi sigurno, zato i palamudim po forumu i glumim nakog analitičara :mrgreen: :bale:



@Evander
Vec smo ustanovili i pisali ranije da EV definitivno ne radi loš posao, naprotiv, radi odlicno kakvu sredinu ima :thumbup: covjek uspješno prikriva sve Barcine mane i ima rezultate. Druga je stvar što bi svi htjeli, ja prvi, da Barca igra ono iz 2008-12 :crazy: može, al u qrcu.
Bojim se samo da mu se okrene sreće, jedna utakmica, neka frljoka protivnika i ispao si...ili npr. izgubi finale Cope.

I daj brate, nek ubacuje Osmana u igru, što više da ga forsira, cak i kad ga ne ide. Koji ce mu q na klupi.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 20 feb 2018, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 23:38

Chelsi je veceras odigrao najbolju utakmicu ove sezone, bar sto sam ih ja gledao a gledao sam ih dosta i opet se kuci ide sa pozitivnim rezultato.
Neki su nezadovoljni sa tim, ja nisam.
Nije Chelsi nikakva kanta za nabijanje, kako pojedini smatraju. Igraju losiju sezoni, ali to ne znaci da nemaju kvalitet. Imaju odlicne igrace i vrhunskog trenera.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 23:40

I naravno da se ide u smjeru jadni Valverde izvlači maksimum. Što išta pišem, e Bože.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 20 feb 2018, 23:40

Ma ono nije problem samo ova utakmica, ja nisam ništa drugo ni ocekivao. Problem je sto isto ovako odigramo protiv Getafea.
Lillard je napisao/la: Ali ovaj Chelsea je u očajnoj formi. Izgubili od Bournemoutha i Watforda, tj. primili 7 golova od te dvije ekipe. A Barcelona im ne može napravit 2 šanse na utakmici.
Liga Prvaka druže, forma ništa ne znači. Sjeti se koliko smo očajni bili zadnju Rijkaardovu sezonu pa nas United jedva izbaci u 1/2 finalu, da se svirao penal na Messiju koji je postojao otišli bi u finale.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 20 feb 2018, 23:40

I ne kontam ove gluposti i ovoliku raspravu oko izmjena. Trener je svaki dan s njima i dobro zna kad mu ko treba, šta može, šta mu je karakteristika itd. Htio je uvesti Dembelea, ali su u međuvremenu dali gol, pa se predomislio, normalno. Vidal je ušao jer je spremniji i bolje uigraniji s Robertom po toj desnoj strani, a i bolji je u defanzivi od Dembelea.

Najbolji primjer koliko znaju navijači bolje od trenera po pitanju sastava i minutaže je Denis Suarez. Na njega se bacalo ovdje, haos ako ga ne stavi, kovale se teorije zavjere oko njegovog nestavljanja, lafo ga trener mrzi i te dječije stvari. Prvo ga Enrique nije uzimao za ozbiljno, pa sad i Valverde. Znači kod dvojice trenera nema neku važniju ulogu i onda su tako neki ljudi pored TV-a upravu? Kasnije smo svi vidjeli da je bezmudan i tzv. alibi igrač.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 20 feb 2018, 23:41

xaviesta je napisao/la: da se svirao penal na Messiju koji je postojao otišli bi u finale.
Ne sjećam se ovoga, imaš link?

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 23:41

let3 je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Ha dobro, al sve to što si nabrojao je imao i legenda Gerardo "Tata" Martino.
Bolji je strucnjak od forumaša sa SS.ba, placen trener, školovao se da bude trener, godinama radi trenerski posao (cak ima i više iskustva od Ernesta), svaki dan bio sa ekipom, znaci sve to što nabrajaš - a na kraju sezone popušlić na svim frontovima :mrgreen:
Izgubio ligu na svom terenu u zadnjem kolu, izgubio finale Cope :kafa:
Mogao je i ispasti iz lige sa Barcom to opet ne bi značilo da bilo ko od nas može pripremiti ekipu da trči 90 minuta a kamoli postaviti igru protiv Murcie yebene.
Ja znam da ne bi sigurno, zato i palamudim po forumu i glumim nakog analitičara :mrgreen: :bale:



@Evander
Vec smo ustanovili i pisali ranije da EV definitivno ne radi loš posao, naprotiv, radi odlicno kakvu sredinu ima :thumbup: covjek uspješno prikriva sve Barcine mane i ima rezultate. Druga je stvar što bi svi htjeli, ja prvi, da Barca igra ono iz 2008-12 :crazy: može, al u qrcu.
Bojim se samo da mu se okrene sreće, jedna utakmica, neka frljoka protivnika i ispao si...ili npr. izgubi finale Cope.

I daj brate, nek ubacuje Osmana u igru, što više da ga forsira, cak i kad ga ne ide. Koji ce mu q na klupi.
Barca nema danas kvalitet da igra kao nekad. Sa tim se pojedini moraju pomiriti.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 23:44

Jbem ti život nauči čitat @Evander. Niko nije rekao da moraju igrat tika-taku ko u Pepovo vrijeme.

Barcelona protiv Getafea kod kuće se muči, kao i u dosta utakmice ove sezone. Glavna napadačka akcija je dodaj Messiju pa šta uradi i to je surova istina. Pogledaj kako igraju igrački lošije ekipe, pa pogledaš ovu patnju. Nemoj mi bolan priče da je ovo maksimum šta ovaj kadar može.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 feb 2018, 23:45

Lillard je napisao/la:I naravno da se ide u smjeru jadni Valverde izvlači maksimum. Što išta pišem, e Bože.
Jok, eto ne izvlaci. Ako ništa rezultatski.
Covjek nije izgubio utakmice dosad, a preuzeo Barcu bez pobjegulje Neymara. Najvece pojacanje mu Paulinho :lol:

Hocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.
I ova utakmica je pokazala da je veteran Iniesta i dalje ajatolah za sve veznjake Barce. A bice to i naredne godine, po svemu sudeci.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 20 feb 2018, 23:46

Blejzer10 je napisao/la:
xaviesta je napisao/la: da se svirao penal na Messiju koji je postojao otišli bi u finale.
Ne sjećam se ovoga, imaš link?
Mor'o bi gledat highlighte sad sa utakmice, al' sjećam se dobro faul na desnom čošku šesnaesterca mogo se komotno svirat.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 20 feb 2018, 23:50

let3 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:I naravno da se ide u smjeru jadni Valverde izvlači maksimum. Što išta pišem, e Bože.
Jok, eto ne izvlaci. Ako ništa rezultatski.
Covjek nije izgubio utakmice dosad, a preuzeo Barcu bez pobjegulje Neymara. Najvece pojacanje mu Paulinho :lol:

Hocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.
I ova utakmica je pokazala da je veteran Iniesta i dalje ajatolah za sve veznjake Barce. A bice to i naredne godine, po svemu sudeci.
Čitaj i ti bolje. Nemam vam šta drugo reć.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 20 feb 2018, 23:56

@Lillard
Hajde samo mi odgovori na jedno pitanje.. Šta si ti očekivao večeras i šta si zamišljao u kojem pravcu će to teči i na kraju rezultirati? Eto samo to..

I ti opet pišeš o formi Chelseaja u ligi, nekakvim porazima o Watforda i Bournemoutha, što je apsurd. Evo da dodam još da je Chelsea zijanio i od mrtve Rome, koja ne može tri pasa uvezati, pa kakve veze to ima? Mogu oni biti zadnji u ligi, biti u totalnom raspadu, kolapsu itd., ali opet kad dođe LP, biće na nivou. To je zato što je LP posebno takmičenje, gdje kad dođe vrijeme, svi misle samo na to i spremaju se posebno detaljno za svaki meč. Pa Conte je izjavio da je analizirao i spremao taktiku za večeras mjesec dana, ako se ne varam.. Tako je bilo i za Real.. Ubiće ih PSG, favoriti, kladionice ovo ono i dođe Real i mlatne ih i proći će, naravno, to ko imalo prati fudbal zna. Chelsea je dobra ekipa, koja ima dobre individualce i trenera perfekcionistu, koji je italijan, što je još gore, jer su oni po pitanju pripreme taktike bombon. Ja sam i očekivao da će ovo biti ovako, samo sam mislio da ćemo imati malo više šansi, ali okej, hajde.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 20 feb 2018, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14411
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 feb 2018, 23:56

Lillard je napisao/la:Jbem ti život nauči čitat @Evander. Niko nije rekao da moraju igrat tika-taku ko u Pepovo vrijeme.

Barcelona protiv Getafea kod kuće se muči, kao i u dosta utakmice ove sezone. Glavna napadačka akcija je dodaj Messiju pa šta uradi i to je surova istina. Pogledaj kako igraju igrački lošije ekipe, pa pogledaš ovu patnju. Nemoj mi bolan priče da je ovo maksimum šta ovaj kadar može.
Na zalost, jeste.
Koliko god da igraju "lose" i dalje su u top 3,4 ekipe u Europi, sto je nesto cemu se malo ko od nas nadao.
Realno, nemaju igrace da se moze puno bolje od ovoga.
Forma gore/dole, ali to je otprilike to.
Vezni red je realno los. Messi se realno dosta cuva ove sezone, gotovo da ne ucestvuje u igri po 70 minuta na utakmici. Suarez je bio dosta van forme. Najvece pojacanje nije odigrao utakmice kako treba.
Unatoc svemu tome, rezultati odlicni. Real se pobijedio u gostima, evo u LP se dobro gura, prvenstvo haman rijeseno, u kupu u finalu. Sve da ne prodju Chelsi, Valverde je imao dobru sezonu, bolju nego se predvidjalo.
Mozda ova ekipa i ne osvoji LP, ali je sigurno niko nece nakantati.
Puno veca bruka je bila ne osvaja je LP 2010. i 2012. nego sto bi bila ove godine da se ne osvoji.

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 20 feb 2018, 23:57

Nema zime, Arhur je završen pišu Brazilci. 30-40 miliona, dolazi u januaru. :mrgreen:
let3 je napisao/la:Hocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.
Ne očekuje, ali se očekuje da rutiniraju Getafe, Alaves i slične ekipe. Muka sa svakom ekipom koja prepusti loptu, dal to bio Chelsea ili Getafe. To je glavni problem.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:00

Zato Eibar i Betis mogu igrat vrhunski nogomet, ali Barcelona ima loš kadar, ne može.
@Alfred

Očekivao sam pobjedu jer sam gledao Chelsea puno ove sezone, i daleko su od vrhunske ekipe. Gubili i u ligi i u LP. Još igrali bez napadača. I svejedno ti stvore više šansi nego ti koji imaš loptu 70%. Jel previše očekivat da Barcleona stvori 2-3 šanse za gol na utakmici?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.