FC Barcelona

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,Donnie Darko

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 20 feb 2018, 23:46

Blejzer10 WroteColon
xaviesta WroteColon da se svirao penal na Messiju koji je postojao otišli bi u finale.

Ne sjećam se ovoga, imaš link?

Mor'o bi gledat highlighte sad sa utakmice, al' sjećam se dobro faul na desnom čošku šesnaesterca mogo se komotno svirat.
Don't hate what you don't understand.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 20 feb 2018, 23:50

let3 WroteColon
Lillard WroteColonI naravno da se ide u smjeru jadni Valverde izvlači maksimum. Što išta pišem, e Bože.

Jok, eto ne izvlaci. Ako ništa rezultatski.
Covjek nije izgubio utakmice dosad, a preuzeo Barcu bez pobjegulje Neymara. Najvece pojacanje mu Paulinho :lol:

Hocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.
I ova utakmica je pokazala da je veteran Iniesta i dalje ajatolah za sve veznjake Barce. A bice to i naredne godine, po svemu sudeci.

Čitaj i ti bolje. Nemam vam šta drugo reć.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 20 feb 2018, 23:56

@Lillard
Hajde samo mi odgovori na jedno pitanje.. Šta si ti očekivao večeras i šta si zamišljao u kojem pravcu će to teči i na kraju rezultirati? Eto samo to..

I ti opet pišeš o formi Chelseaja u ligi, nekakvim porazima o Watforda i Bournemoutha, što je apsurd. Evo da dodam još da je Chelsea zijanio i od mrtve Rome, koja ne može tri pasa uvezati, pa kakve veze to ima? Mogu oni biti zadnji u ligi, biti u totalnom raspadu, kolapsu itd., ali opet kad dođe LP, biće na nivou. To je zato što je LP posebno takmičenje, gdje kad dođe vrijeme, svi misle samo na to i spremaju se posebno detaljno za svaki meč. Pa Conte je izjavio da je analizirao i spremao taktiku za večeras mjesec dana, ako se ne varam.. Tako je bilo i za Real.. Ubiće ih PSG, favoriti, kladionice ovo ono i dođe Real i mlatne ih i proći će, naravno, to ko imalo prati fudbal zna. Chelsea je dobra ekipa, koja ima dobre individualce i trenera perfekcionistu, koji je italijan, što je još gore, jer su oni po pitanju pripreme taktike bombon. Ja sam i očekivao da će ovo biti ovako, samo sam mislio da ćemo imati malo više šansi, ali okej, hajde.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 20 feb 2018, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 20 feb 2018, 23:56

Lillard WroteColonJbem ti život nauči čitat @Evander. Niko nije rekao da moraju igrat tika-taku ko u Pepovo vrijeme.

Barcelona protiv Getafea kod kuće se muči, kao i u dosta utakmice ove sezone. Glavna napadačka akcija je dodaj Messiju pa šta uradi i to je surova istina. Pogledaj kako igraju igrački lošije ekipe, pa pogledaš ovu patnju. Nemoj mi bolan priče da je ovo maksimum šta ovaj kadar može.

Na zalost, jeste.
Koliko god da igraju "lose" i dalje su u top 3,4 ekipe u Europi, sto je nesto cemu se malo ko od nas nadao.
Realno, nemaju igrace da se moze puno bolje od ovoga.
Forma gore/dole, ali to je otprilike to.
Vezni red je realno los. Messi se realno dosta cuva ove sezone, gotovo da ne ucestvuje u igri po 70 minuta na utakmici. Suarez je bio dosta van forme. Najvece pojacanje nije odigrao utakmice kako treba.
Unatoc svemu tome, rezultati odlicni. Real se pobijedio u gostima, evo u LP se dobro gura, prvenstvo haman rijeseno, u kupu u finalu. Sve da ne prodju Chelsi, Valverde je imao dobru sezonu, bolju nego se predvidjalo.
Mozda ova ekipa i ne osvoji LP, ali je sigurno niko nece nakantati.
Puno veca bruka je bila ne osvaja je LP 2010. i 2012. nego sto bi bila ove godine da se ne osvoji.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 20 feb 2018, 23:57

Nema zime, Arhur je završen pišu Brazilci. 30-40 miliona, dolazi u januaru. :mrgreen:

let3 WroteColonHocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.

Ne očekuje, ali se očekuje da rutiniraju Getafe, Alaves i slične ekipe. Muka sa svakom ekipom koja prepusti loptu, dal to bio Chelsea ili Getafe. To je glavni problem.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:00

Zato Eibar i Betis mogu igrat vrhunski nogomet, ali Barcelona ima loš kadar, ne može.
@Alfred

Očekivao sam pobjedu jer sam gledao Chelsea puno ove sezone, i daleko su od vrhunske ekipe. Gubili i u ligi i u LP. Još igrali bez napadača. I svejedno ti stvore više šansi nego ti koji imaš loptu 70%. Jel previše očekivat da Barcleona stvori 2-3 šanse za gol na utakmici?

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 00:05

messilla WroteColonNema zime, Arhur je završen pišu Brazilci. 30-40 miliona, dolazi u januaru. :mrgreen:

let3 WroteColonHocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.

Ne očekuje, ali se očekuje da rutiniraju Getafe, Alaves i slične ekipe. Muka sa svakom ekipom koja prepusti loptu, dal to bio Chelsea ili Getafe. To je glavni problem.

Ma yebo ih januar, hocu odmah na ljeto ! :mrgreen:

Ne može jarane, možemo mi ocekivati svašta nešto, al sa ovom sredinom ne može bolje. Bio to Getafe ili Chelsea, isti qrac, opet se sve svede na to da Messi ili Suarez nešto izmajmunišu.

I Chelsea je aktuelni prvak Engleske, imaju odlicnog trenera, nisu uopšte loša ekipa, tu negdje sa Barcom, cak imaju mnogo bolje šutere koji štemaju po golu za razliku od Barcinih pič.kica. A ovdje se napravila prica da je Barca potpuno favorit, ko da igraju sa Gironom grob te ne yebo.
Ništa ovdje nije gotovo ;) 50/50 i dalje. Neka se niko ne iznenadi ako ispadnu! sasvim moguc scenario.

Uzme li Valverde LP sa ovim rosterom, treba ga svaki žitelj grada Barcelone tetovirati preko leđa. Četvrtfinale mjera, sve preko extra.
Ganjati dvije domaće titule i to je to.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:08

Izbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?
Ako je i jaca, to je neznatno.
Smatrate li da je Ernesto bolji trener od Contea?
I dalje ne razumijem sta ste vi ocekivali veceras?
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 21 feb 2018, 00:11

Sve je to dobro ljudi, ne pravite dramu, celzi je odigrao odlicno, nas trener nije imao hrabrosti al konte jeste, ja ne pratim celzi puno al ne pamtim da su ikad igrali bez klasicnog napadaca, conte je iznenadio veceras sa nekom formacijom 5-2-3-0, i to mu je pametno bilo, igrao je na kontre, zato smo imali posjed veci nego u pepovo vrijeme, preko 70 posto, al nismo srljali, roberto skoro nije ni isao naprijed, alba dosta manje no inace, krila nismo imali, zato je bilo lose prema naprijed, sigurno bi se ozbiljnije napalo da nismo brzo izjednacili, mozda bi ga dali i bez njihove greske, mozda i ne

Nije to bilo toliko ni lose kako se sad prica, sve probleme napravio je wilian, a i mi smo u prvom imali odlicne dvije prilike, paulinjo glavom kad je fulao bila je odlicna prilika, drugi put pike glavom kad je realno bio cist penal, dakle, i s onom opreznom igrom mogli smo i povesti, na to je i valverde racunao vjerovatno da moze do gola a da bekovi i veznjaci ne idu puno naprijed i da ne ostane prostora za kontre puno

Ali svakako je pogrijesio generalno jer ovakvi kao celzi se ne dobijaju zgusnutom sredinom i oprezom prevelikim, ovakva postavka dobra je za reala, pariza,citija i bayerna, za celzi nije, ali eto, ima valverde i srece, rezultat je sjajan i sigurno dvaput nece ponoviti gresku i proci ce celzi, u cetvrtfinalu ako izvucemo otvoreniju ekipu neku vidjet cete kako ce ova postavka od veceras biti korisna
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:14

Evander WroteColonIzbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?

Da.

Curtois = Ter Stegen
Roberto < Azpi
Pique > Christiansen
Umtiti > Rudiger
Alba > Alonso (da se ne uvrijede fanovi Chelsea, može i = ovdje)
Busi > Kante
Rakitić = Fabregas
Iniesta > Bakayoko/Drinkwater
Dembele < Hazard
Suarez > Pedro/Morata
Denis Suarez < Willian

Eto obe ekipe 4-3-3. Pedro ili Morata, svejedno, Suarez je bolji. Denis ili bilo ko tu, nebitno je. Coutinha sam izostavio radi LP, ali i sa njim igra izgleda loše, pa svejedno.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:20

Lillard WroteColon
Evander WroteColonIzbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?

Da.

Curtois = Ter Stegen
Roberto < Azpi
Pique > Christiansen
Umtiti > Rudiger
Alba > Alonso (da se ne uvrijede fanovi Chelsea, može i = ovdje)
Busi > Kante
Rakitić = Fabregas
Iniesta > Bakayoko/Drinkwater
Dembele < Hazard
Suarez > Pedro/Morata
Denis Suarez < Willian

Eto obe ekipe 4-3-3. Pedro ili Morata, svejedno, Suarez je bolji. Denis ili bilo ko tu, nebitno je. Coutinha sam izostavio radi LP, ali i sa njim igra izgleda loše, pa svejedno.

Bus=Kante
Rakitic<Fabregas
I sve se to svede na nekih 5:4 za Barcelonu cca. To i nije bas tolika prednost.
Chelsi ima losu sezonu, ali Chelsi nije niti malo losa ekipa, a veceras su odigrali najbolju utakmicu sezone.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:21

Busi = Kante LOL

Fabregas bolji od Rakitića LOL

I uza sve to, Barcelona ima Messija i opet Chelsea stvori više šansi. Sam si sebe ukopao.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 feb 2018, 00:23

Tata Busquets danas 128/139 tacnih dodavanja, oboren rekord :tokralju:

Pique jos pod injekcijama i blokatorima igra, napustio sepajuci stadion :tokralju:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:25

Lillard WroteColonBusi = Kante LOL

I uza sve to, Barcelona ima Messija i opet Chelsea stvori više šansi. Sam si sebe ukopao.

Ti fakat blage veze nemas o cemu pricas veceras.
Kakve to sve zajedno veze ima?
I da je Barcelona duplo igracki jaca, to ne znaci da ne moze izgubit od ovakve ekipe Chelsia, pa cak i od losije.
Nedavno su recimo od Espanola izgubili.

I da, Kante je u istoj ravni sa Busketcom. Fabregas je sad i uvijek je i bio bolji od truta Rakitica.
I fakat si vise iritantan sa tim Rakiticem. Svu znamo radi cega ga furas. Isreno, mene zaboli neka stvar za tvoju repku.

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 00:25

Otkud Denis u ovim poređenjima :lol:

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 00:26

Alena bi dao na terenu više od Paulinha, kunem se, 200% sam siguran u to. Smijite se, nema veze, ne zamjeram.

Šta je ono onako loše ljudi moji :shock: :facepalm: definicija lošine. Covjek ne zna kud udara.

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 21 feb 2018, 00:27

Rakitić uvijek ispred Cesca, šta vam je ljudi ba, jestel vi gledali njega makar u Barci?
Don't hate what you don't understand.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:28

Evander WroteColon
Lillard WroteColonBusi = Kante LOL

Ti fakat blage veze nemas o cemu pricas veceras.
Kakve to sve zajedno veze ima?
I da je Barcelona duplo igracki jaca, to ne znaci da ne moze izgubit od ovakve ekipe Chelsia, pa cak i od losije.
Nedavno su recimo od Espanola izgubili.

I da, Kante je u istoj ravni sa Busketcom. Fabregas je sad i uvijek je i bio bolji od truta Rakitica.
I fakat si vise iritantan sa tim Rakiticem. Svu znamo radi cega ga furas. Isreno, mene zaboli neka stvar za tvoju repku.

Naravno da ne znači da ne može izgubit, ali isto je bilo i protiv Getafea i protiv Espanyola u 2 utakmice. Patnja. Svakome se dogodi loš dan, ali ne može se isto ponavljat već ko zna koliko utakmica i ustanovit "pa to je LP, sve je moguće". Neki napredak bi valjalo pokazat u igri.

Kante je dobar defanzivni veznjak, ali nije u istom svemiru s Busijem što se tiče nogometne igre.

Rakitić nije bolji od lika koji grije klupu Bakayoku, hm. Još sam stavio znak jednakosti da me ne vučeš za jezik, ali morao si. Boli me ku.rac za reprezentaciju Hrvatske, za nju ne navijam ukoliko čitaš moje postove što se toga tiče.

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:30

Blejzer10 WroteColonOtkud Denis u ovim poređenjima :lol:

4-3-3, a morao sam nekog stavit umjesto Messija, bilo ko, svejedno. :mrgreen:

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 00:30

Cesc konacno odigrao jednu dobru (jacu) utakmicu za Barcu, pošto je vazda nestajao u takvim - veceras propustio onu loptu za Iniestu odakle je i pao gol.
Pokazao se kao solidan cules i treba ga pohvaliti.

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.