FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:36

Bus = Kante. :rol:

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 21 feb 2018, 00:39

Ovakva neznalica se nije pojavila još od bparene i onog malog kamiondžije zaboravio sam mu nick.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:41

messilla WroteColonOvakva neznalica se nije pojavila još od bparene i onog malog kamiondžije zaboravio sam mu nick.

Coutinho ? :mrgreen:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:43

jasmin10 WroteColonBus = Kante. :rol:

Vjerovatno najbolji igrac Chelsia prosle sampionske sezone, dok je Bus imao groznu proslu sezonu. U mnogim izborima bio u timu Europe prosle godine. MVP Premier lige prosle sezone. Sigurno na nivou Busketca u ovom trenutku. Ok, vjerovatno ne za Barcelonin sistem. Veceras odigao fenomenalno i najszasluzniji sto je distribucija lopti bila onemogucena prema Messiu.Ali ti si toliko gluposti napisao, da ne znam zasto ti odgovaram. Za tebe je Suarez neko koga bi treabalo otjerati iz Barcelone, koga si hejtao cak i kad je golovo zabijao :kafa:
Nije da si jednom samo pokazao osnove nepoznavanja fudbala.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:46

Evander WroteColon
jasmin10 WroteColonBus = Kante. :rol:

Vjerovatno najbolji igrac Chelsia prosle sampionske sezone, dok je Bus imao groznu proslu sezonu. U mnogim izborima bio u timu Europe prosle godine. MVP Premier lige prosle sezone. Sigurno na nivou Busketca u ovom trenutku. Ok, vjerovatno ne za Barcelonin sistem. Ali ti si toliko gluposti napisao, da ne znam zasto ti odgovaram. Za tebe je Suarez neko koga bi treabalo otjerati iz Barcelone, koga si hejtao cak i kad je golovo zabijao :kafa:

Prica se o ovoj sezoni. Ybt skontaj se šta pišeš. Kante = Busquets može napisati samo neznalica. Ili pisati kako je Paulinho odigrao solidno :urnebes:
Suarez i jeste igrao očajno više od pola godine, ulazi u godine i šta je čudno u tome što mislim da ga treba prodati i uzeti fine pare za njega ?

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 00:48

Busi i Kante skroz drugacija tipa igraca, zašto poredite neuporedivo :?:

Messilla, igra li Nelson u revanšu ? Da ne gledamo više agoniju napaćenog Roberta tamo, frajer će zaraditi dženet pod nogama Enriquea i Valverdea, šta mu rade... a Sergi svakako može umjesto brazilskog goveda.
I upravu si bio za Vidala neki dan...frajer je potpuno izgubljen u ovakvim jacim utakmicama.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:48

Ne prodati, napisao si da ga treba otjerati jer je neznalica.
Kao da je rijec o Pacu, a ne o najboljoj 9 na svijetu. I nema to veze sa formom, ocito je da hejtas Suareza. Hoces da kazes da Kante igra losu ovu sezonu?
Reci mi, kako je Kante odigroa vecerasnju utakmicu?

I da, Palunho je veceras odigrao solidno.
Nista losije od recimo Suareza, Albe, Roberta, Rakitica, Umtitia...
I da, zasto niko ne naoise da je Umtiti bio los veceras?
Da bio je dosza los i jako nesiguran.
Nije u modi napadati Umtitia?
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 21 feb 2018, 00:53, ukupno mijenjano 1 put.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 21 feb 2018, 00:52

Hajde i mogu se složiti s ovim što Evander piše cijelu večer, ali da je Kante na nivou Busquetsa, to ni i nadrogiran ne bih govorio. Nema boljeg igrača od Busquetsa na toj poziciji, a definitivno i jedan od najpametnijih igrača na cijelom svijetu i one koje sam ja gledao u svom životu.

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 21 feb 2018, 00:53

Kako ti može Mesilla reći igra l' Semedo u revanšu to vjerovatno sada ni Ernesto ne zna. Al' dobro znam da misliš imal pravo igrat no opet se postavlja pitanje zar stvarno misliš da će odigrati bolje od Roberta?
Dembele ako ostane zdrav do revanša počinje, tako da ako Roberto ne bude igrao beka neće igrati nikako.
To je ono što je haman sigurno, drugo je što bi vi stavili Roberta ali kao što rekoh not gonna happen.
Don't hate what you don't understand.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:53

Kante nije na nivou Busquetsa čovječe shvati to. Jesi ti svjestan šta pišeš ? Poredis lika koji je godinama najbolji na svojoj poziciji sa Kanteom. U direktnom sudaru prošle godine se Busquets popisao po Kanteu i veznom redu Francuske.
Al šta ja tebi imam pričati kada ti Rakitic lošiji od Fabregasa. Iako je i Rakitic oyebina trenutno ali ga niko od navijača Barcelone ne bi dao za Cesca. Al šta ti znas o tome.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 00:58

Sta je bilo godinama prije, ne igra nikakvu ulogu sad. Kante je imao bolju 2017. od Busketca. Busketc je godinama elitni vezni igrac,Kante je to postao i igra vrhunski dvije godine i moze se svrstati u elitne vezne igrace. Samim tim, usporedivi su. Pozicije im naravno nisu iste.
Veceras je Kante bolje odigroa, sto ne znaci da ce biti slucaj vec u revansu.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:59

Ne vrijedi.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 01:01

Evander WroteColon
I da, Palunho je veceras odigrao solidno.
Nista losije od recimo Suareza, Albe, Roberta, Rakitica, Umtitia...
I da, zasto niko ne naoise da je Umtiti bio los veceras?
Da bio je dosza los i jako nesiguran.
Nije u modi napadati Umtitia?

Ne zayebavaj sad.

Paulinho bio najlošiji igrac na terenu generalno, od svih 22 igraca. Frajer ništa nije uradio, a i ono što je nešto pokušao je bilo pogrešno. Komican nastup koji je završio tako što ga je EV izveo u 60-toj minuti. A trebao je još na poluvremenu.
Alena je bolja opcija od njega. Mali bi bar probao neki dribling, neki pas, šut, nešto. I tu cemo stati sa analizom brazilca, jer nema potrebe dalje pisati o njegovoj igri.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 01:01

I ja se trudim da nacrtam stvari djetetu ili ogranicenoj osobi, koja dalje od nosa ne vidi :facepalm:

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 01:03

Paulinho solidan. Ovo tek sad vidim Hahahahahahaha
Kakva neznalica.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 21 feb 2018, 01:06

xaviesta WroteColonKako ti može Mesilla reći igra l' Semedo u revanšu to vjerovatno sada ni Ernesto ne zna. Al' dobro znam da misliš imal pravo igrat no opet se postavlja pitanje zar stvarno misliš da će odigrati bolje od Roberta?
Dembele ako ostane zdrav do revanša počinje, tako da ako Roberto ne bude igrao beka neće igrati nikako.
To je ono što je haman sigurno, drugo je što bi vi stavili Roberta ali kao što rekoh not gonna happen.

Igrao je Roberto i kod Valverdea par utakmica na sredini, na pocetku ove sezone.
Za Paulinha je svakako Xavi i Iniesta u jednom, ima trk, zna probiti, ne boji se duela i trčanja. Grijeh je što ne igra u sredini, ispred dizelaša. Semeda staviti na RB i ne micati ga.

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 21 feb 2018, 01:08

let3 WroteColonIgrao je Roberto i kod Valverdea par utakmica na sredini, na pocetku ove sezone.
Za Paulinha je svakako Xavi i Iniesta u jednom, ima trk, zna probiti, ne boji se duela i trčanja. Grijeh je što ne igra u sredini, ispred dizelaša. Semeda staviti na RB i ne micati ga.

Ulazio sa klupe. Ali nebitno kad povratkom Dembe i Paulinho ispada. Busi, Rakitić, Iniesta. Rekao bih može umjesto Inieste ali tu je Cou.
Don't hate what you don't understand.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 01:09

Dembele nece biti starter niti u jednoj bitnoj utakmici do kraja sezone, pogotovo ne u LP!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 feb 2018, 01:20

AlfredNobel WroteColonHajde i mogu se složiti s ovim što Evander piše cijelu večer, ali da je Kante na nivou Busquetsa, to ni i nadrogiran ne bih govorio. Nema boljeg igrača od Busquetsa na toj poziciji, a definitivno i jedan od najpametnijih igrača na cijelom svijetu i one koje sam ja gledao u svom životu.

Busquets je prekucao veceras 128/139 uspjesnih dodavanja imao, rekord oborio , imate na marci sve.

Apsolutno najjaci igrac na terenu bio danas.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 feb 2018, 01:20

:zviz:
Policeman WroteColon
miki_92 WroteColon
Evander WroteColon
P.S. Ne zaboravimo da cist penal nije sviran nad Piqeom, a mozda i nad Suarezom.

kakvi penali, Pique upao preko Rudigera, Suarez sam zakacio lika i pao

Pusti ga navika je cudo

Ovo nije penal?
Povlaci za ruku Piqea, na kojeg ide lopta i koji je u sansi?

http://b.ar.cabih.com/video-je-li-treba ... barcelonu/
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 21 feb 2018, 01:23, ukupno mijenjano 1 put.

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.