FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa traje do: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
53
58%
2. Ne
39
42%

Ukupno glasova: 92

StrikeWarzone
Kontakt:

PostPostao/la StrikeWarzone » 20 jun 2019, 16:04

Daj Firgosa iz favele,ako nista bit ce utakmice zanimljivije s njim.

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 20 jun 2019, 16:35

Ma hoce covjek nazad to je jasno ko dan, ali ide mi samo na zivce sto ce se ovo vuci do augusta, realno, mora se ispunit mnogo tacaka da bi on dosao. Prvo te tuzbe na sudu, ako dodje bit ce zanimljivo vidjet pacova i njega zajedno na predstavljanju gdje jedan drugog ne mogu ocima :lol:

Ipak nakon 1 jula dosta toga ce biti jasnije kada bi Grizi trebao biti official.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 20 jun 2019, 17:03

leorey WroteColonMa hoce covjek nazad to je jasno ko dan, ali ide mi samo na zivce sto ce se ovo vuci do augusta, realno, mora se ispunit mnogo tacaka da bi on dosao. Prvo te tuzbe na sudu, ako dodje bit ce zanimljivo vidjet pacova i njega zajedno na predstavljanju gdje jedan drugog ne mogu ocima :lol:

Barto bi sad trebao biti mangup i pooruciti mu: Ako baš toliko želiš nazad, ako si se pokajao , onda od svojih para otkupi svoj ugovor (šeik traži 300 miliona :lol: ) i primit cemo te nazad da griješ klupu Dembeleu :kafa:

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 21 jun 2019, 00:06

Kada vodam kera on mene voda
Jer tolko sam vandu da ne mogu da hodam

slika
Alter Hass in meiner Brust, doch ich versuch', mich zu ändern

Was denkst du was ich mach', Fratello?

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 21 jun 2019, 01:01

Ne vjerujem u ovu pricu uopste da ce ganci se vratiti, ne bi me cudilo da su ovu pricu pokrenuli on i otac mu da iskamce jos bolji ugovor u parizu, a i ako bude odlazio ne bi me cudilo u real da ode

Sto se nas tice u receptu za vracanje lijepe igre i za osvajanje lige prvaka nejmar uopste nije potreban sastoja, zar nije lakse i jeftinije i zdravije za buducnost dovesti recimo grizmana, van de beka rezervnog lijevok beka i rezervnog napadaca, naravno i trenera novog, prodati suareza i raketu dok se mogu pare uzeti i stvoriti jedan podmladjen izbalansiran tim za triplete

Dolazak nejmara je problematican da je dzaba, da nema suareza tu dembe i grizmana pa ajd nekako bi i bilo logike, ovako bice napravljen katastrofalan disbalans u ionako neizbalansiranoj ekipi, jasno je ko dan da ce msn morati igrati, a demba i grizman na hoblanje klupe

Kad tom triu koji nece normalno pomagati odbrani dodamo jos i spor vezni red koji realno nece moci parirati protivniku ozbiljnom taman da je taj trio u veznom redu makialele, kante i hajlegabreselasije fudbalski potkovan, jer tri igraca manje u odbrani se ne mogu nadoknaditi osim mitraljesko gnijezdo ter stegen da postavi, neminovnost nam je da cemo gledati nabijanje i egzibicije protiv spanskih buranija, i brutalno sramocenje protiv ozbiljnijih ekipa

Dovodjenje nejmara je toliko idiotski da svi ovi koji to prizeljkuju i glasaju za to momentalno treba da se povjesaju

Bilo bi to dobro za pes-a, sto je balavurdiji mozda i najvise stalo, za ozbiljan fudbal i ozbiljan klub, ako smo poslije svih ovih bruka uopste ozbiljni, dolazak nejmara je predznak kijametskog dana

Ako uprava i mesi to zaista zele toliko i dovedu gancija, hebem im zene i zensku celjad svu stariju od 16 godina
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 21 jun 2019, 01:17

Otice on u kuratz krasni kao i Verratti prije njega. Al' eto nek se piše dok se ne dogovore pravi tranferi. Grizi, Frenki, još jedna bombica tipa lijevog beka.
Mada veznjak ne bi bio loš, al nemaš nekog izbora vec natjerati Arthura da smrša bio bi duplo bolji igrac. Kad se uigraju, dogodine dodati im još jednog i imaš vezu za narednih 7-8 godina.
Don't hate what you don't understand.

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 21 jun 2019, 16:51

Sport piše da se situacija oko povratka Neymara promijenila iz nemoguće misije do stadija gdje bi se Brazilac uistinu mogao vratiti u Kataloniju. Ovaj list također navodi da su razgovori Barçe i PSG-a već započeli, ali da će najveći kamen spoticanja biti odštetna klauzula koja iznosi vrtoglavih 300 milijuna eura, a u transfer bi trebao biti uključen i Philippe Coutinho, koji bi mogao poći put Pariza.

300M :rol:

Ovakve transfere ni United ne pravi.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 jun 2019, 17:44

Ma kakvih 300M, pustis Coutinha i 100M das, mozda cak i Rakitic ode. I to je to. Dobar deal. Onda kesnes 120M za Griezmanna koji je zavrsen. Ako de Ligt dodje prodas Umtitija i mozda jos jednog igraca i neces puno biti ni u minusu.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Dzoni
Kontakt:

PostPostao/la Dzoni » 21 jun 2019, 17:58

Ne znam ko ce mi bit smjesniji ukoliko se Geymar vrati.
Ovi culesi sto su ga pljuvali :rol:
Il ovi madridisti sto su ga imali na avataru :rol:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 21 jun 2019, 18:00

Dzoni WroteColonNe znam ko ce mi bit smjesniji ukoliko se Geymar vrati.
Ovi culesi sto su ga pljuvali :rol:
Il ovi madridisti sto su ga imali na avataru :rol:

Ma ja ga nikad ne bi vratio jer je cigan i najvise zbog starog, ali za Primeru ce to biti sjajno. Pa zamisli samo Clasico sa Hazardom, Neymarom, Griezmannom :tokralju:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Dzoni
Kontakt:

PostPostao/la Dzoni » 21 jun 2019, 18:47

Jesu vala oni proslosezonski bili sirotinjski.
Jos onaj prvi nakon skoro 10.god. bez Ronalda i midze.
Valjda ce i Real dovest jos jedno veliko ime do kraja prelaznog pa da bas bude Clasico.

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 21 jun 2019, 19:00

Ne sviđa mi se ideja o povratku cige, al' da je klasni igrač, jeste. Nema šta. Još ako to znači odlazak Kur.činja, još bolje. Al' eto, vidjet ćemo šta će bit.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 21 jun 2019, 19:42

Dzoni WroteColonJesu vala oni proslosezonski bili sirotinjski.
Valjda ce i Real dovest jos jedno veliko ime do kraja prelaznog pa da bas bude Clasico.

Sta ce dovoditi real, zidan ce imati izbalansiranu ekipu i na kontre i tempo izmasakrirati barcu ako bude igrao trio msn reunion

Za razliku od nase situacije i gomilanja igraca, zidan cini se radi pravi posao i pravi izbalansiranu takmicarsku ekipu koja ima i glavu i rep, a barca ulazi u proces stvaranja nekih izlapjelih galaktikosa
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Dzoni
Kontakt:

PostPostao/la Dzoni » 21 jun 2019, 19:50

Romariooo WroteColon

Sta ce dovoditi real, zidan ce imati izbalansiranu ekipu i na kontre i tempo izmasakrirati barcu ako bude igrao trio msn reunion

Za razliku od nase situacije i gomilanja igraca, zidan cini se radi pravi posao i pravi izbalansiranu takmicarsku ekipu koja ima i glavu i rep, a barca ulazi u proces stvaranja nekih izlapjelih galaktikosa

Jos jednog kvalitetnog u sredini jer Modric vise ne moze trcati kao sto je nekad mogao.
Treba jedan kvalitetan bas zbog tempa sto spominjes.
Krila su brza + Hazard,napad je ok.
Valjda sta bude i od Jovica.

Ja bih volio da se Neymar vrati u Barcu,jer on za mene licno vise nije ozbiljan fudbaler.
Sigurno da bi na pocetku dao sve od sebe,kao eo vratio se on,voli klub bla bla...al njegovo debilno ponasanje je daleko od profesionalca + neki rodjendani + sto mu i medicinski karton ne izgleda bas najveselije u posljednje vrijeme.
A nema vise ni 23 godine.

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 21 jun 2019, 19:52

Romariooo WroteColon

Jest vala, i inače nas je Real razvaljivao u Klasicima. De uozbilji se svega ti, u kakvoj god formi igrali, Real se dobijao. Ne pravi od njih neke bauke, nepobjedive ratnike u El Classicu.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 21 jun 2019, 20:01

Real doveo Hazarda i par grijaca klupe, odmah je izbalansiran :rol: :rol: :rol:

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 21 jun 2019, 20:05

Ma ja, satrace ih Real ko i prethodnih godina :rol: Svi redom krenuvsi od Ramosa se useru kad im dodje Barcelona, izgleda da su one petarde i slicni rezultati prevelike traume ostavili.A i ovi nasi zapnu protiv Reala muski, tad cak i ona ojebina Roberto izgleda kao dobar igrac.Ali dzaba im to sve kad je Real strpao 4 lige prvaka u dzep u 5 godina a ovi jadovi se sramote.

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 21 jun 2019, 20:07

Ma daj, mislim neću uopće da komentarišem kakva će nam igra bit općenito. Špekuliše se o nekim dolascima/odlascima igrača, al' dok rok ne počne/završi ne mogu se nikakve ocjene donositi.

Što se Reala tiče, ne vidim zašto se toliko potencira, kao da su doveli Ronalda u prajmu, pa eto nešto aman se pojačali. Dobijali smo ih i sa kvalitetnijim sastavima od ovog što trenutno imaju, i svakako 99% sam uvjeren da je Primera naša i sljedeće sezone.

Mes Que Un Club!

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 21 jun 2019, 20:09

enobarca WroteColonMa ja, satrace ih Real ko i prethodnih godina :rol: Svi redom krenuvsi od Ramosa se useru kad im dodje Barcelona, izgleda da su one petarde i slicni rezultati prevelike traume ostavili.A i ovi nasi zapnu protiv Reala muski, tad cak i ona ojebina Roberto izgleda kao dobar igrac.Ali dzaba im to sve kad je Real strpao 4 lige prvaka u dzep u 5 godina a ovi jadovi se sramote.

Upravo to. :thumbup: da su naletili na nas u LP ijednom od onih sezona kad su osvojili, uvjeren sam da titule ne bi vidjeli. Al' eto, nismo te sreće bili. :mrgreen:

Mes Que Un Club!

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 21 jun 2019, 20:10

Tesnjak1991 WroteColonMa daj, mislim neću uopće da komentarišem kakva će nam igra bit općenito. Špekuliše se o nekim dolascima/odlascima igrača, al' dok rok ne počne/završi ne mogu se nikakve ocjene donositi.

Što se Reala tiče, ne vidim zašto se toliko potencira, kao da su doveli Ronalda u prajmu, pa eto nešto aman se pojačali. Dobijali smo ih i sa kvalitetnijim sastavima od ovog što trenutno imaju, i svakako 99% sam uvjeren da je Primera naša i sljedeće sezone.

Mourinhova 3. sezona >>> Valverdeova 3. sezona.
Očekujem lošu Barcu i probuđen Real. Dovoljno da uzmu titulu s 2,3 boda prednosti kao prije 2 godine. U biti da je Barca prava ne bih se sekunde brinuo, ovako je sve dosta upitno. Ne vidim kako Barca može biti bolja nego prošle sezone.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.