FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

AtlaZ
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AtlaZ » 11 jul 2019, 11:39

let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Hoce li se dovesti te zamjene za Albu i Piquea konacno, ljudi nemaju konkurencije??

Eno Juve dovede zamjenu za Piquea :kafa:

Debili propuštaju jednog De Ligta (momka sa kojim bi bili sigurni narednih 10 godina) i to zbog cigana koji ih je popišao prije par godina :rol: i onda se pitamo gdje je zamjena za Piquea :lol:

Moras shvatiti da de Ligt trazi platu koja je ne shvatljiva u svlacionici Barcelona. Barca je zavrsila posao sa Ajaxom prvog dana i sve to stoji, ali je igrac dobio nekoliko miliona vise od Juventusa i otisao tamo. Za razliku od njega De Jong je shvatio da je Barca najbolja za njegov dalji napredak i odbio je vecu platu od drugih klubova. Sta je tu je. Dobar igrac, sigurno potencijalni superstar ali jbg sto je mlogo mlogo je. S druge strane u Italiji ima tamo neki taj dogovor da placa manji poraz il sta vec, neznam detalje. Tako da ce zaradjivati dosta vise nego u Barci.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 11:40

Zamjena za Pikea ne moze biti neko od 80 miliona i sa platom 10 miliona. Mislim, moze kad Pike bude odlucio da ode, a ne da taj neko ko je toliko skup sjedi na klupi. Ni sam Holandksi balavac na to pristao ne bi, niti ce Pike se ove godine povuci.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 11:41

AtlaZ je napisao/la:
let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:Hoce li se dovesti te zamjene za Albu i Piquea konacno, ljudi nemaju konkurencije??

Eno Juve dovede zamjenu za Piquea :kafa:

Debili propuštaju jednog De Ligta (momka sa kojim bi bili sigurni narednih 10 godina) i to zbog cigana koji ih je popišao prije par godina :rol: i onda se pitamo gdje je zamjena za Piquea :lol:

Moras shvatiti da de Ligt trazi platu koja je ne shvatljiva u svlacionici Barcelona. Barca je zavrsila posao sa Ajaxom prvog dana i sve to stoji, ali je igrac dobio nekoliko miliona vise od Juventusa i otisao tamo. Za razliku od njega De Jong je shvatio da je Barca najbolja za njegov dalji napredak i odbio je vecu platu od drugih klubova. Sta je tu je. Dobar igrac, sigurno potencijalni superstar ali jbg sto je mlogo mlogo je. S druge strane u Italiji ima tamo neki taj dogovor da placa manji poraz il sta vec, neznam detalje. Tako da ce zaradjivati dosta vise nego u Barci.

Ne, nego debili koji vode Barce glume cigane na De Ligtu, a hadžije na Neymaru ;) firaunu koji se popišao po klubu.
Njemu su spremni dati i više nego De Ligtu....to su te duple igre.

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 11:41

Barcelona have categorically denied any rumours about them scrambling for money, contacting banks to pay the Griezmann release clause.

Absolute nonsense, the deal should be made official later today, or tomorrow! Barcelona will pay the release clause, not Griezmann. He will be presented on Saturday, or Monday and will likely not have any fans supporting him at the Camp Nou because of the date and the works in the stadium, less than a month before the game for the Joan Gamper trophy.

Eto za strucnjake koje tvrde da kasni plata igracima :urnebes:

@let3 u svakom univerzumu klub koji moze dovesti Neymara, ako je dostupan, onda : Neymar>de Ligt. Tako ce bit i narednih 5 godina.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 12:02

leorey je napisao/la:
@let3 u svakom univerzumu klub koji moze dovesti Neymara, ako je dostupan, onda : Neymar>de Ligt. Tako ce bit i narednih 5 godina.

:lol: :lol:

Al u qrcu :crazy: ta prica bi važila do prije 7-8 godina kada sa pola svijeta otimalo oko cigana....danas se samo Barca otima oko njega i niko više :rol: cak i ludi Perez reko Goni ga u PM, imamo bolje i zdravije.

To što ovdje vlada nenormalno mišljenje da samo Barca njega može kupiti, ko biva jedino ona ima para :urnebes: je posebna smijurija.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 12:15

Neymar ako dodje u Barcelonu, naredne godine uzima zlatnu loptu i postaje najbolji igrac na svijetu.
Sa druge strane, holandski balavac, nisam siguran da ima kvalitet da u ovom trenutku bude medju 11 u Barceloni.
Od Pikea bolji u ovom trenutku nije, odnosno nije mu ni blizu, takodje nije bilji ni od zdravog Umtitia.

AtlaZ
Kontakt:

Post Postao/la AtlaZ » 11 jul 2019, 12:23

@let

Ma covjece, ovdje se iskljucivo pita igrac. Ni Raiola mu nebi stao na put.. mozda hajd. Nije ovo NBA gdje te trejda klub, imas ti nesto da kazes. Hos reci da je Neymar iz Santosa imao najbolju ponudu Barce? De Jong sada? Pa koliko hos taki primjera. De Ligt je trazio ogromnu paru + da bude u prvoj postavi. Jbg. Meni je krivo sto smo propustili njega ali kad vidis da je otisao za parama onda me stvarno zaboli ona stvar. Znam i ja da debili vode klub ali opet kazem ti debili su se dogovorili odma sa Ajaxom ali onda ustupa igrac i agent koji hoce x vise miliona eura.

Za razliku od ostalih klubova na svijetu u Barci imas hierarhiju i ti ocekujes da De ligt, koji je niko i nista u Barci, sa 19 godina postane top 2-3 igrac sa najvecom platom odma iza Messija. Nemoze to jbg. Svidjelo se to nekom ili ne.

Sa Umtitijem zdravim mi nemamo razloga da dovodimo de ligta jer ocito Pique moze furat jos koju godinu. Tu je sad i lenglet koji se pokazao kao dobar stoper (mada mislim da nije starter i neznam zasto ga mnogi guraju kao takvog). Takodjer tu je i Todibo koji ima potencijal, podsjeca me na Varanea.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 12:28

AtlaZ je napisao/la:@let

Za razliku od ostalih klubova na svijetu u Barci imas hierarhiju i ti ocekujes da De ligt, koji je niko i nista u Barci, sa 19 godina postane top 2-3 igrac sa najvecom platom odma iza Messija. Nemoze to jbg. Svidjelo se to nekom ili ne.

OK, ako može da odgovoriš - koliko je Neymar imao godina kad je kao balavac dolazio u Barcu (iz Santosa) i koliko su mu dali platu odmah ?
Pa da vidimo da li ti ta prica drži vodu ;)

AtlaZ
Kontakt:

Post Postao/la AtlaZ » 11 jul 2019, 12:32

let3 je napisao/la:

OK, ako može da odgovoriš - koliko je Neymar imao godina kad je dolazio u Barcu (iz Santosa) i koliko su mu dali platu odmah ?

Haha, ja pokusam da budem advokat djavola, ali dijelim tvoje misljenje. Vjeruj mi, ja sam dizo tog istog de ligta toliko u nebasa i krivo mi sto je izabrao pare. Sto se tice te situacije mislim da se ona nemoze porediti. Neymar je za mene u to vrijeme obecavao 5 puta vise nego De ligt. Neymar je igrac koji je cak u tim godinama garantovao guzice na tribinama, ogromne pare, prodaju dresova, nove veze, jednostavno superstar. De ligt ti to nece uraditi, jer je "obicni stoper" :D Pokusaj me razumiti yebo ga ti haha.. .D

Idemo dalje, mozda Todibo postane novi Pique ;)

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 12:40

AtlaZ je napisao/la:
let3 je napisao/la:

OK, ako može da odgovoriš - koliko je Neymar imao godina kad je dolazio u Barcu (iz Santosa) i koliko su mu dali platu odmah ?

Haha, ja pokusam da budem advokat djavola, ali dijelim tvoje misljenje. Vjeruj mi, ja sam dizo tog istog de ligta toliko u nebasa i krivo mi sto je izabrao pare. Sto se tice te situacije mislim da se ona nemoze porediti. Neymar je za mene u to vrijeme obecavao 5 puta vise nego De ligt. Neymar je igrac koji u tim godinama je garantao guzice na tribinama, ogromne pare, jednostavno superstar. De ligt ti to nece uraditi, jer je "obicni stoper" :D Pokusaj me razumiti yebo ga ti haha.. .D

Idemo dalje, mozda Todibo postane novi Pique ;)

De Ligt stoper, Neymar je napadač i odjednom ne važi ta platna hijerarhija :crazy: jbg jaro, vidiš šta pišeš. Zapetljao si se.
Ali nemoj mi šupljirati o nekakvoj hijerarhiji i platama u Barci, qrci palci, pošto svi znamo da ta šuplja o hijerarhiji i platama nije važila kad je u pitanju Neymar u Barci ;) odmah je dobio trecu platu, zapišao i Iniestu i Xavija i sve... znaci šuplja...nemoj da se sad lažemo ;) ne ide jbg

Poenta je da zatežu i glume cigane na De Ligtu, a na Junioru su spremni glumiti neviđene hadžije, oprostili bi mu i najvece pišanje u historiji kluba :puke: frajer je platio da pobjegne iz Barce....jel tako, tako je.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 12:43

Ako iceg na trzistu ima, ima stopera.
Najmanje bitna pozicija, koju je najlakse pokriti. Dokaz Lengle, jos jedan dokaza anonimus Umtiti (anonimus kad je dosao za male pare).

Porediti top krilnog napadaca, koji ti donosi puno u svakom pogledu pa i marketinskom, sa jednim stoperom, nema nikakvog smisla.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 12:50

Evander je napisao/la:Ako iceg na trzistu ima, ima stopera.
Najmanje bitna pozicija, koju je najlakse pokriti. Dokaz Lengle, jos jedan dokaza anonimus Umtiti (anonimus kad je dosao za male pare).

Porediti top krilnog napadaca, koji ti donosi puno u svakom pogledu pa i marketinskom, sa jednim stoperom, nema nikakvog smisla.

Za De Ligta su trebali platiti 70-75 miliona i završiti posao za narednih 10 godina - nešto što Juve završi (eto oni glupani pa ne znaju da placaju stopera, misle da dovode nekog napadaca) , ali su glumili cigane neviđne i dozvolili da ode u staru damu.
A za firauna (od kojeg mogu imati koristi još par godina) i koji je napravio sprdnju od kluba - su spremni platiti duplo više nego za De Ligta :lol: i još se napraviti da se ništa nije desilo prije par godina :lol:

I nema poređenja kad pogledamo te cijene. U pravu si.
Ne znam ko poredi :think:

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 12:58

Jesu ponudili Ajaxu toliko? Jesu.
Ko je kriv sto De Light ne zeli u Barcelonu? Covjek odlucio da mu je rizik doci u Barcelonu i da nije siguran da ce biti u startnih 11, sto je ok.
Stvarno mislis da mu je trebalo dati 12 miliona platu i garantovati mu mjesto u pocetnih 11? Trebalo je jednog Pikea odhebati, da bi se ovog dovelo?
I sta on u opste moze donjeti Barceloni? Je li sad bolji igrac od Pikea? Jeste al u nekoj stvari. A sta ce biti za 10 godina, to je nebitno. Barcelona dovodi igrace za naredne dvije, tri sezone. Nisu razvojna ekipa.

Duplo vise dati za Neymara je super posao. Neymar vrijedi 4 puta vise od nedokazanog balavca, sto na samom terenu, sto kroz marketinske aktivnosti.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 13:12

Evander

Ne slažem se sa vecinom posta, al hajd demokratija je, svako im pravo na mišljenje, treba poštovati i tvoj stav... nema nametanja tuđeg mišljenja.
Necu više s tobom ulaziti u diskusiju oko De Ligta i forsirati uzvodno, sve smo napisali šta smo mislili , nema se šta više dodati :salut:

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 11 jul 2019, 13:23

let3 je napisao/la:
leorey je napisao/la:

:lol: :lol:

Al u qrcu :crazy: ta prica bi važila do prije 7-8 godina kada sa pola svijeta otimalo oko cigana....danas se samo Barca otima oko njega i niko više :rol: cak i ludi Perez reko Goni ga u PM, imamo bolje i zdravije.

To što ovdje vlada nenormalno mišljenje da samo Barca njega može kupiti, ko biva jedino ona ima para :urnebes: je posebna smijurija.

Gledaj nije toliko ni do plate koliko je do garancije da ne moze igrati svaku utakmicu. Zbog toga cesto mladi igraci odbiju Barcelonu. Zbog toga je malo falilo da De Jong ne zavrsi u PSG-u, sto je i sam naveo, da ti Ter Stegen ne napusti klub nakon prve sezone.

Zar mislis da bi De Ligt klupirao jednog Piquea odmah prve sezone koji znamo sta predstavlja ne samo u Barcelone nego u citavoj Kataloniji? Dovoljno je pogledati samo ime Rakuten, on je taj posao ugovorio.

Mi mozemo bez problema bar matchirati platu De Ligtu koju ce imati u Juventusu. Drugi razlog je Raiola koji ce ga sad prodati u Juventus pa za 4-5 godina opet u neki drugi klub tipa Manchestera, tako covjek zaradjuje i to je to.

Treca stvar zbog cega i nismo zeljeli uci u to nadmetanje je sto nam ne treba tako skup stoper sad, dok De Ligt sazrije isplivat ce jos 3-4 top stopera za par godina. Pogledati samo Varanea, Umtitija, Koulibalya itd.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 13:31

let3 je napisao/la:Evander

Ne slažem se sa vecinom posta, al hajd demokratija je, svako im pravo na mišljenje, treba poštovati i tvoj stav... nema nametanja tuđeg mišljenja.
Necu više s tobom ulaziti u diskusiju oko De Ligta i forsirati uzvodno, sve smo napisali šta smo mislili , nema se šta više dodati :salut:

Naravno, nemam nista protiv drugacijeg misljenja. Ti si protiv dolaska Neymara i to je meni OK, postujem.

Sto se tice De Lighta, evo par pitanja:

1. Je li Barcelona poslala postenu ponudu za njega?
2. Da li su mu trebali dati 12 miliona platu?
3. Jesu li mu trebali garantovati mjesto u startnih 11? (ujedmo, smatram da je ovo bio najveci problem za njegov dolazak, jer u Barceloni ne bi mogao odmah imati zagarantovano mjest u startonj postavi, plata je bila manji problem)
4. Da li je trebalo Pikea otjerati, da bi se De Light doveo?
5. Da li smtras da je u ovom trenutku De Light bolji igrac od Pikea?
6. Dosao De light ili ne, mislis li da ce Barcelona biti losija ili bolja?

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 11 jul 2019, 13:35

Evander je napisao/la:Neymar ako dodje u Barcelonu, naredne godine uzima zlatnu loptu i postaje najbolji igrac na svijetu.
Sa druge strane, holandski balavac, nisam siguran da ima kvalitet da u ovom trenutku bude medju 11 u Barceloni.
Od Pikea bolji u ovom trenutku nije, odnosno nije mu ni blizu, takodje nije bilji ni od zdravog Umtitia.

Neymar pored zivog Messija nece biti najbolji igrač svijeta, posebno ako u ekipi igra s Messijem. Niti ce zabiti vise golova, niti ce imati vise asistencija.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 11 jul 2019, 13:38

Evander je napisao/la:Sto se tice De Lighta, evo par pitanja:

1. Je li Barcelona poslala postenu ponudu za njega?
2. Da li su mu trebali dati 12 miliona platu?
3. Jesu li mu trebali garantovati mjesto u startnih 11?
4. Da li je trebalo Pikea otjerati, da bi se De Light doveo?
5. Da li smtras da je u ovom trenutku De Light bolji igrac od Pikea?
6. Dosao De light ili ne, mislis li da ce Barcelona biti losija ili bolja?

Da ti ne odgovaram redom, probat cu ti ovako odgovoriti.

Smatram da su trebali dovesti De Ligta, jer je najbolji stoperski projekat trenutno na svijetu. Ekstra talenat, 19 godina, vec je sakupio dosta jakih utakmica, visok, jak u duel igru, jak na skoku, napredovat ce svakom godinom, zalog za buducnost da si miran što se tice te pozicije narednih 10 godina ako ne i više.
Na to sve, momak je pokazivao otvoreno zanimanje za Barcu....to što u Barcu vjeruju da ce Pique igrati do 40-te i da ce rasturati ko nekad, to je sasvim druga prica. Ali otriježnjenje ce biti bolno.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 11 jul 2019, 13:39

jasmin10 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Neymar ako dodje u Barcelonu, naredne godine uzima zlatnu loptu i postaje najbolji igrac na svijetu.

Neymar pored zivog Messija nece biti najbolji igrač svijeta, posebno ako u ekipi igra s Messijem. Niti ce zabiti vise golova, niti ce imati vise asistencija.

Zivi bili pa vidjeli. Messi ako nastavi sa nonsalancijom i setkanjem po terenu, on je gotov igrac. Dokaz ti je ovo prvenstvo u Juznoj Americi.
Neymar je u ovom trenutku, puno potentniji igrac od Messia i ulazi u najbolje godine. Samo AKO ne bude imao povreda. Upravo njegovo zdravstveno stanje, jedini je upitnik.

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 11 jul 2019, 13:43

Ko je tebi bolji igrac Messi ili Neymar ?
Covjek je najbolji strijelac lige, lige prvaka i Neymar da bude ispred njega. :rol:
Pusti to prvenstveno. Uzmi u obzir proslu sezonu. Sta je Leo mogao vise ? Doveo ekipu do polufinala lige prvaka, uz nikakvu pomoc u napadu, malo li je. Tvoj najbolji napadac svijeta mu je pomogao sa jednim golom.
Btw nema te vise da branis urugvajsku oyebinu. :hmmmmm:
Neymar bi mogao pomoci da se uzme liga prvaka, ali ostao bi i dalje u Leovoj sjeni.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.