FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

Tesnjak1991
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 19 jul 2019, 18:40

Osim13 je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:
Rakitic and Coutinho find themselves on the exit ramp at Barcelona [MD]

:pray: :pray:

Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 19 jul 2019, 18:52

Osim13 je napisao/la:
AtlaZ je napisao/la:
Rakitic and Coutinho find themselves on the exit ramp at Barcelona [MD]

Vidis, ti bi Coutinha nazad mi bi Neymara. Reci let3 da danas nije bitno moralisanje u nogometu hehe
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 19 jul 2019, 18:55

Ti si leorey postao isti ko i Romario. Sta ces od toliko ofanzivaca, izgleda volis igraiti sokera puno :mrgreen: pogotovo sa parmakom kakav vam je na klupi, spanski Kovac.
volim skijat volim sankat
nemam skija nemam sanka

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2019, 19:26

leorey je napisao/la:
Vidis, ti bi Coutinha nazad mi bi Neymara. Reci let3 da danas nije bitno moralisanje u nogometu hehe

Igrački svakako, ona zadnja polusezona kada je Salah došao a on dobio novu ulogu na terenu je sigurno njegov najbolji fudbal u karijeri. Žao mi je što je tada otišao jer mislim da je mogao eksplodirati do kraja te sezone. Činjenica je da smo dobili na nekim stvarima njegovim odlaskom ali...

Mada, realno nikakve su šanse za to. Reče i njegov agent.
"doktor lingvisistike"

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 19 jul 2019, 19:46

harden je napisao/la:Ti si leorey postao isti ko i Romario. Sta ces od toliko ofanzivaca, izgleda volis igraiti sokera puno :mrgreen: pogotovo sa parmakom kakav vam je na klupi, spanski Kovac.

Zašto vrijeđaš jednog ozbiljnog trenera Kovaca sa tim poređenjem ?

Tesnjak1991
Kontakt:

Post Postao/la Tesnjak1991 » 19 jul 2019, 19:57

let3 je napisao/la:
harden je napisao/la:Ti si leorey postao isti ko i Romario. Sta ces od toliko ofanzivaca, izgleda volis igraiti sokera puno :mrgreen: pogotovo sa parmakom kakav vam je na klupi, spanski Kovac.

:rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 19 jul 2019, 22:02

Osim13 je napisao/la: Činjenica je da smo dobili na nekim stvarima njegovim odlaskom ali...

Dobili ste LP, dosta. Sad ćemo i mi da pokušamo na isti način kao što ste vi.
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2019, 22:04

Derdiyok je napisao/la:
Osim13 je napisao/la: Činjenica je da smo dobili na nekim stvarima njegovim odlaskom ali...

Dobili ste LP, dosta. Sad ćemo i mi da pokušamo na isti način kao što ste vi.

Dovedite vi Xherdana, on je taj koji donosi LP kakav Neymar :mrgreen:
"doktor lingvisistike"

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 19 jul 2019, 22:22

Neymar's PR spread the rumour that they are in talks with Juventus and Real Madrid just to speed up the negotiations for his return to Barcelona and to warn Bartomeu. Neymar Jr is refusing to budge from his immovable position: he only wants a Camp Nou return.[sport]

On the other hand, Al-Khelaifi feels betrayed by Neymar. He doesn't understand why the forward hasn't shown the required desire to succeed at PSG.

:kafa:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 19 jul 2019, 22:32

Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 19 jul 2019, 22:39

Policeman je napisao/la:to si postavljao i za De Ligta da "pregovara" sa drugim klubovima da bi ubrzao Barcu da zeli samo u Barcu i na kraju...

De Ligt je bio aktivan do onog trenutka dok Neymar nije postao dostupan. Tamo negdje do pocetka juna, tako nesto.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 19 jul 2019, 23:21

let3 je napisao/la:

:lol:

Isti su to majstori budimo realni, mogu pod ruku. Dobri treneri za klubove kojima je peto mjesto uspjeh.
nemam skija nemam sanka

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 20 jul 2019, 00:26

harden je napisao/la:
let3 je napisao/la:

:lol:

Isti su to majstori budimo realni, mogu pod ruku. Dobri treneri za klubove kojima je peto mjesto uspjeh.

Cuj isti romariooo, kakve su to nebuloze kolega i dezinformacije, kad sam ja to bio zagovornik gomilanja napadaca, ako pratis sta ko pise, vidjeces da sam ja protiv dolaska nejmara i za odlazak suareza, dakle da se situacija u napadu razrijedi, a ne da se gomila

Zagovornik sam da se dovede neki solidniji jeftiniji back up napadac za, zamjene tipa tadic iz ajaxa, ali to nije gomilanje nego sasvim realna potreba da imas neku rezervu

Dakle ne da bi dovodio nove zvijezde u napad, nego bi se rjesavao i postojecih, mesija bi gurao u spic, zato mani nebuloznih poredjenja i prozivanja
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2019, 00:30

@mokes
Jesi li živ, javi se brate.. Doći će Neymar, ne sekiraj se. :kafa:

harden
Kontakt:

Post Postao/la harden » 20 jul 2019, 00:33

Romariooo je napisao/la:Cuj isti romariooo, kakve su to nebuloze kolega i dezinformacije, kad sam ja to bio zagovornik gomilanja napadaca, ako pratis sta ko pise, vidjeces da sam ja protiv dolaska nejmara i za odlazak suareza, dakle da se situacija u napadu razrijedi, a ne da se gomila

Ovo se odnosilo na 'sokerske' formacije koje si pravio sa dva vezna i cetiri ofanzivca, nemoj da vadim postove. Leorey ti govorio da to ne moze tako funkcionisati a i on sad hoce isto ;)
nemam skija nemam sanka

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 20 jul 2019, 11:55

Junior Firpo je bas blizu, 30M i Miranda na posudbu. Dobar deal.

Da se razumijemo, posto neki misle da najvise navijam za dolazak Neymara, kad bi umjesto toga se desilo:

Da dovedes Firpa, nekog napadaca finog da mijenja Suareza nekad i veznjaka, a otisao Rakitic bio bi to 10 puta bolji posao uprave al' ybg.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 20 jul 2019, 12:03

Sta će ti sad napadač kad imaš Grizija :think:

Pored toga imaš Dembelea i Malcoma. Suareza i Messija stižu godine i treba ima manja minutaža. Tu mogu uskočiti ova dvojica. 5 igrača je dovoljno za čitavu sezonu.

Ti mišljenje mijenjaš na dnevnoj bazi. Sad ti dolazak Neymara prava stvar, sad nije :roll:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 20 jul 2019, 12:10

Mokes je napisao/la:Sta će ti sad napadač kad imaš Grizija :think:

Pored toga imaš Dembelea i Malcoma. Suareza i Messija stižu godine i treba ima manja minutaža. Tu mogu uskočiti ova dvojica. 5 igrača je dovoljno za čitavu sezonu.

Ti mišljenje mijenjaš na dnevnoj bazi. Sad ti dolazak Neymara prava stvar, sad nije :roll:

Pa posto znam da se to gore nikad nece desit onda naravno da je dolazak Neymara dobar deal. Pogotovo ako ti Dembele i Coutihno imaju malo jaci utjecaj na igru i rezultate od mene iz kuce.

Griezmann ti nikad nece igrat napadaca ispred Suareza to upamti. Nit ce ga posadit na klupu. Isto tako mislim da ce nas Coutinho napustiti dosao-ne dosao Neymar, to je bilo odluceno jos onda kad si doveo Griezmanna.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 20 jul 2019, 12:15

Jos jedna stvar je jako zanimljiva, zna se ovdje moje misljenje o Suarezu, ali mi navijaci raspravljamo evo vec godinu i p'o od zamjeni za Suareza i njegovom odlasku, bar u skorijoj buducnosti, mislim bar vecina, a ako ste citali spanske medije, pa i medije sirom svijeta, NIKADA niste mogli vidjeti Suareza na naslovnici gdje mu se spominje losija igra i da treba otici.

Zbog cega je to tako? Hmmm. Covjeka ili obozavaju mediji u Kataloniji, pa nikad nije dobio zvidzuke a po vama ovdje najgori u 90 % utakmica. Nikad na MD ili Sportu da se makar i trazi zamjena za njega i da bi trebao na klupu. Al ozbiljno.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Tesnjak1991
Kontakt:

Post Postao/la Tesnjak1991 » 20 jul 2019, 13:16

leorey je napisao/la:Jos jedna stvar je jako zanimljiva, zna se ovdje moje misljenje o Suarezu, ali mi navijaci raspravljamo evo vec godinu i p'o od zamjeni za Suareza i njegovom odlasku, bar u skorijoj buducnosti, mislim bar vecina, a ako ste citali spanske medije, pa i medije sirom svijeta, NIKADA niste mogli vidjeti Suareza na naslovnici gdje mu se spominje losija igra i da treba otici.

Zbog cega je to tako? Hmmm. Covjeka ili obozavaju mediji u Kataloniji, pa nikad nije dobio zvidzuke a po vama ovdje najgori u 90 % utakmica. Nikad na MD ili Sportu da se makar i trazi zamjena za njega i da bi trebao na klupu. Al ozbiljno.

Mali je broj igrača koji su bili na naslovnicama zbog loših igara (mislim na naslovnice katalonskih medija, i na igrače Barse naravno). Sve je se to uvezalo u neko sivilo, od ovih starosjedilaca u klubu, preko trenera upitnog kvaliteta i znanja da iskoristi ekipu koju je dobio, a nećemo se lagati sigurno je bila top 5 u Evropi, pa do predsjednika koji vuče konstantno "čudne" poteze. Jedino što se moglo čitati (koliko meni evo na prvu pada na pamet) je oko Coutinha, čisto jer se očito nije snašao nikako. Ovo ostalo reklo bi se med i mlijeko. :mrgreen:

Mes Que Un Club!

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.