FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 14 avg 2019, 15:34

Saurman WroteColonPotpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.

Sarma kad bude official a oni umjesto Riberya i Robbena potpisali Ivana fucking Perisica

slika
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 14 avg 2019, 15:35

Pa koliko vidim nemaju pare nego nude igrače još fali da uključe i ostalo osoblje kluba kuhari,čistačice itd.Najbesmisleniji transfer današnjice.
1974---1975---1976---2001---2013

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 14 avg 2019, 15:35

Ostavite brata Sarmu na miru :stop: on se brine za finansije Barce :thumbup: i na šta ce sve to izaci... ne može mirno spavati dok se utvrdi gdje je svaki fening završio :mrgreen:

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 14 avg 2019, 15:35

Saurman WroteColonPotpuno nepotreban transfer kakadu ih vuče za nos cijeli prelazni rok.Napravio je razdor u klubu jedni bi ga doveli drugi ipak ne i kad pomisle da odustanu uleti im Real sa pričom navuče ih ko djecu a ovi opet krenu natezanje sa Arapima.

Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 14 avg 2019, 15:37

Saurman WroteColonPa koliko vidim nemaju pare nego nude igrače još fali da uključe i ostalo osoblje kluba kuhari,čistačice itd.Najbesmisleniji transfer današnjice.

Pošto Firpo ba? :rol: odakle ti samo obraz pojavit se na ovoj temi nakon silnih provala?

Još jednom, pošto je Firpo? :rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:40

leorey WroteColonPa nije los vezni red recimo;

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

Napad Neymar Griezmann-Messi/Dembele je san snova svake ekipe i svakog trenera.

nikakav nije ni argument da se radujemo odlasku coutinja i rakete, da su toliko problem

veci ce nejmar biti problem od njih dvojice zajedno, ova dvojica su barem sutila, s tim da rakiticu se nema sta prigovoriti, momak je igro ili dobro ili solidno, nikad nije pravio probleme, davao je doprinos koliko je mogao, i da ostane sad, a da dovedemo neku klasu u vezni red, opet nije los raketa za zamjenu, tih i miran igrac koji je dao barci dosta, moze jos nesto dati ko rezerva i ne znam sta je problem. ovdje ga trpate u ovaj deal za nejmara, a nit on zeli u pariz, nit pariz njega zeli

coutinjo je razocarenje, al daleko od toga da je otpisan igrac, mlad je,nije iskljuceno ako recimo mu valverde da neku drugu ulogu da ce procvjetati, i ako ode npr u pariz nije iskljuceno da ce tamo briljirati, cak je logicnije i njega ostaviti nego dovoditi nejmara

sto kazes da je napad nejmar grizman mesi san snova tu bi se i mogao sloziti da nemamo suareza i dembe, ili da barem suarez prodaju, medjutim situacija je da imas petoricu, i sta sad, tu su sukobi neminovni, i dzaba se nadas da ce grizman igrati a suarez sjediti na klupi, znas ko ga stiti i da to nema sanse

neka ponude parizu uz coutinja i suareza, pa ako ovi pristanu,onda bi se dalo pricati, ovako to je jaro moj samo za pesa dobro i marketing i nista drugo

i prica o interesu reala je smijesan argument, u svaki nas veci transfer skoro se mijesao real, to je stara menadzerska fora da izvuku para sto vise, a ja se ne sjecam kad su nam ijedno pojacanje preoteli da smo bili zagrijani skroz, drugo zidan je heben i tvrdoglav, smijesno je misliti da bi takav mentalni sklop zelio nejmara, a trece sta i da ode tamo, il ce biti povrijedjen il ce biti u sukobu sa svima i samim sobom, sta nas to zaboli, bilo bi nam i od koristi
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 14 avg 2019, 15:43

Mene na ovom forumu najviše zabavlja par njih koji posle 10 godina čekaju povratak Gvardiole, još uvek traže zamene Xaviju i Inijesti a ne vide da Barsa u timu ima samo još 2 španca mohikanca koji će takodje uskoro nestati :rol: ....e oni su mi HIT :lol: :lol: :lol:

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 14 avg 2019, 15:45

parangal WroteColon

Kakav razdor u klubu? Ko je to u klubu protiv dovodjenja? Forumaši sa sportsport.ba? Eno ćoru svrbi levo jaje zbog toga :lol:

Potpredsjednik izjavi da klub neće razmatrati dovođenje Neymara zbog načina na koji je otišao i drugih razloga (tužba) i Bartomeu mu pokaže šta misli o njegovom mišljenju.Ako to nije razdor ne znam šta je.

Igrač koji je otkupio sebi ugovor i pobjegao u yebeni Pariz da bi kasnije tužio klub što mu nisu platili loyalty bonus. Čuj loyalty bonus. :lol:

I Barcelona ga želi kupiti, zašto ? Zato što Neymar želi nazad. :rol: Svakako presedan u svijetu fudbala.
1974---1975---1976---2001---2013

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 14 avg 2019, 15:53

Romariooo WroteColon

Frenkie-Arthur-Vidal, tj susta je suprotnost onoga sto smo imali zadnjih par godina. U pozitivnom smislu naravno. Pogotovo kad znas da ce i Griezmann da mnogo bude u veznom redu kao i Messi gdje ces da dobijes visak.

Ja odobravam Neymara najvise zbog toga sto to znaci da lete Coutinho i Rakitic, kao vjerovatno i Suarez sljedece godine.

nikakav nije ni argument da se radujemo odlasku coutinja i rakete, da su toliko problem

veci ce nejmar biti problem od njih dvojice zajedno, ova dvojica su barem sutila, s tim da rakiticu se nema sta prigovoriti, momak je igro ili dobro ili solidno, nikad nije pravio probleme, davao je doprinos koliko je mogao, i da ostane sad, a da dovedemo neku klasu u vezni red, opet nije los raketa za zamjenu, tih i miran igrac koji je dao barci dosta, moze jos nesto dati ko rezerva i ne znam sta je problem. ovdje ga trpate u ovaj deal za nejmara, a nit on zeli u pariz, nit pariz njega zeli

coutinjo je razocarenje, al daleko od toga da je otpisan igrac, mlad je,nije iskljuceno ako recimo mu valverde da neku drugu ulogu da ce procvjetati, i ako ode npr u pariz nije iskljuceno da ce tamo briljirati, cak je logicnije i njega ostaviti nego dovoditi nejmara

sto kazes da je napad nejmar grizman mesi san snova tu bi se i mogao sloziti da nemamo suareza i dembe, ili da barem suarez prodaju, medjutim situacija je da imas petoricu, i sta sad, tu su sukobi neminovni, i dzaba se nadas da ce grizman igrati a suarez sjediti na klupi, znas ko ga stiti i da to nema sanse

neka ponude parizu uz coutinja i suareza, pa ako ovi pristanu,onda bi se dalo pricati, ovako to je jaro moj samo za pesa dobro i marketing i nista drugo

i prica o interesu reala je smijesan argument, u svaki nas veci transfer skoro se mijesao real, to je stara menadzerska fora da izvuku para sto vise, a ja se ne sjecam kad su nam ijedno pojacanje preoteli da smo bili zagrijani skroz, drugo zidan je heben i tvrdoglav, smijesno je misliti da bi takav mentalni sklop zelio nejmara, a trece sta i da ode tamo, il ce biti povrijedjen il ce biti u sukobu sa svima i samim sobom, sta nas to zaboli, bilo bi nam i od koristi

Naravno da su utrpali Rejal u pricu da mi to prije zavrsimo. Ali eto i sam kazes, zar ti mislis da ce Suarez igrati jos 5 godina? A Neymar pred sobom i ima jos dobrih 5 godina.

Vidimo sta je bilo s Jovicem kojeg mnogi ovdje proglasise boljim od Suarezom. Ja zelim Neymara da se ne bi doveli u situaciju da za godinu dvije nemas napadaca a da ti Suarez od 34 godine odlazi ili jos gore ostane.

Rejal nije dovodio napadace nikako, zbog toga sad imaju veliki problem da im napad zavisi o sad vec starom Benzemi, smijesnom Vasquezu i mladom Vinicijusu, e to je neizbalansirano i neozbiljno.

Neymar treba da dodje da Suarez ode. A i Dembele moze da se rotira s Griezmannom, Suarezom pa cak i Messijem, duga je sezona.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 14 avg 2019, 15:55

Saurman WroteColon
parangal WroteColon

Potpredsjednik izjavi da klub neće razmatrati dovođenje Neymara zbog načina na koji je otišao i drugih razloga (tužba) i Bartomeu mu pokaže šta misli o njegovom mišljenju.Ako to nije razdor ne znam šta je.

Igrač koji je otkupio sebi ugovor i pobjegao u yebeni Pariz da bi kasnije tužio klub što mu nisu platili loyalty bonus. Čuj loyalty bonus. :lol:

I Barcelona ga želi kupiti, zašto ? Zato što Neymar želi nazad. :rol: Svakako presedan u svijetu fudbala.

popisao se frajer ladno po barceloni, pa se onda jos ladnije popisao po parizu, kako god mi to gledali ljudi su mu dali astronomsku platu i platitili ga najvecom cifrom ikada, obezbijedili da tamo bude kralj i on se popisao i po njima i to ono ko deriste, ne svidja mi se ovdje vise i necu se sad vise s vama igrati,da im je barem ljudski rekao izvinite, pogrijesio sam, ne mogu ovdje vise, molim vas pustite me, nego ko deriste

i sad nakon popisavanja tima A, i popisavanja tima B, treba ga vratiti u tim A i tu ce igrati i biti sretan do kraja zivota, hahahaha, pa samo balavurdija moze povjerovati u to da ce se sad posvetit fudbalu a ne kreveljenju
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Rajaz
Kontakt:

PostPostao/la Rajaz » 14 avg 2019, 15:56

Hajde da se i ja složim sa @Sarmom

Takođe sam mišljenja da je bilo pametnije zaganjati Ivana Perišića negoli Griezmanna i Neymara slika

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:00

leorey WroteColon
Romariooo WroteColon

Naravno da su utrpali Rejal u pricu da mi to prije zavrsimo. Ali eto i sam kazes, zar ti mislis da ce Suarez igrati jos 5 godina? A Neymar pred sobom i ima jos dobrih 5 godina.

Vidimo sta je bilo s Jovicem kojeg mnogi ovdje proglasise boljim od Suarezom. Ja zelim Neymara da se ne bi doveli u situaciju da za godinu dvije nemas napadaca a da ti Suarez od 34 godine odlazi ili jos gore ostane.

Rejal nije dovodio napadace nikako, zbog toga sad imaju veliki problem da im napad zavisi o sad vec starom Benzemi, smijesnom Vasquezu i mladom Vinicijusu, e to je neizbalansirano i neozbiljno.

Neymar treba da dodje da Suarez ode. A i Dembele moze da se rotira s Griezmannom, Suarezom pa cak i Messijem, duga je sezona.

dovodio je i real ovako ko i mi nerezonski i gomilao, i staro i mlado imao, pa im se desli upravo ono o cemu ti ja pricam, mladje zvijezde tipa bejl,james i isco propale cekajuci svoje vrijeme, stare ostarile, i sad belaj

a ako mislis da ce nejmar u tridesetim biti neki faktor i igracina zbilja si saljivdzija, pa momku karijera ide silaznom putanjom, u tridesetim ce on u kinu zagarantovano
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

messilla
Kontakt:

PostPostao/la messilla » 14 avg 2019, 16:01

Sarmi će čirevi proradit ako Neymar dođe.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 14 avg 2019, 16:06

Saurman WroteColon
parangal WroteColon

Naravno da je presedan....zato sam i napisao da je ćora najveći predsednik u istoriji kluba. Misliš da je on naivan? Vraćanjem Neymara demonstrira SILU I MOĆ ostalim evropskim klupskim velikanima da može da kupuje, prodaje, vraća, poklanja kako i koga hoće ;) ....sa druge strane pokazuje "milosrdje" tako što vraća "zabludelog sina" i time pokazuje da nigde nije bolje nego u "Barsinom domu" i to trebaju ostali da znaju. Obzirom da za Neymara nema više gledanja kroz prste on mudro očekuje da mu on to vrati na terenu (ili nestane sa mape). Izbori se bliže i Bartomeu itekako zna šta radi....nemojte vi brinuti za njega ;)

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:18

"Naravno da je presedan....zato sam i napisao da je ćora najveći predsednik u istoriji kluba. Misliš da je on naivan? Vraćanjem Neymara demonstrira SILU I MOĆ ostalim evropskim klupskim velikanima da može da kupuje, prodaje, vraća, poklanja kako i koga hoće ;) ....sa druge strane pokazuje "milosrdje" tako što vraća "zabludelog sina" i time pokazuje da nigde nije bolje nego u "Barsinom domu" i to trebaju ostali da znaju. Obzirom da za Neymara nema više gledanja kroz prste on mudro očekuje da mu on to vrati na terenu (ili nestane sa mape). Izbori se bliže i Bartomeu itekako zna šta radi....nemojte vi brinuti za njega ;)[/quote]"

hahah, e sto me ovaj parangal iznenadjuje, cuj hvalospjeva o cori dan te hebo, demonstrira covjek silu i moc, hahahah, pa s kim se ja raspravljam, pa ovi stari djuturumi smjesniji od balavurdije hahaha, cuj celo demonstrira moc

pa coro je u ruke dobio tim mocan kojem nisu bile potrebne vece rekonstrukcije, shebo pola milijarde i mandat ce mu ostat upamcen po brukanju u ligi prvaka i alibi titulama u spaniji u nikad goroj konkurenciji i po drzanju trenera koji se dvaput zaredom obrukao s epskim ispadanjima kakva se desavaju drugim ekipama jednomu 50 godina

imo nejmara mladjeg i zdravijeg, izgubio ga za 22o miliona, shebo mu na zamjene i vise od toga, sad se rjesava zamjena i doplacuje jos sto miliona pa majko mila kakav je to strucnjak, i kakvi su strucnjaci koji ga gotive
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 14 avg 2019, 16:27

Romariooo WroteColon

hahah, e sto me ovaj parangal iznenadjuje, cuj hvalospjeva o cori dan te hebo, demonstrira covjek silu i moc, hahahah, pa s kim se ja raspravljam, pa ovi stari djuturumi smjesniji od balavurdije hahaha, cuj celo demonstrira moc

pa coro je u ruke dobio tim mocan kojem nisu bile potrebne vece rekonstrukcije, shebo pola milijarde i mandat ce mu ostat upamcen po brukanju u ligi prvaka i alibi titulama u spaniji u nikad goroj konkurenciji i po drzanju trenera koji se dvaput zaredom obrukao s epskim ispadanjima kakva se desavaju drugim ekipama jednomu 50 godina

imo nejmara mladjeg i zdravijeg, izgubio ga za 22o miliona, shebo mu na zamjene i vise od toga, sad se rjesava zamjena i doplacuje jos sto miliona pa majko mila kakav je to strucnjak, i kakvi su strucnjaci koji ga gotive

E druže moj....nemaš ti taj moždani kapacitet da shvatiš funkcionisanje modernog biznisa, marketinga i poslovanja....ipak se ti drži uglja i vatre :lol:

PS. druže, obrati na slici pažnju na cigaretu.....ladno je smotao travu mangaš......LEGENDA :rol:
slika

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 14 avg 2019, 16:33

Sljedece godine jos Van Dajk u odbranu pa da gledamo potpuni rokenrol

Uzeti Barcu na FIFA ili PES bit ce neposteno
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 14 avg 2019, 16:36

Uze nam Bayo Perisica ispred nosa .... najbolji igrac u Interu jos od Ronalda ( po izboru navijaca ).
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 14 avg 2019, 16:40

Dok ovde neki "mudroseri" imaju zamerke ovako se ovih dana piše na temi Madrida....
L-Train WroteColonBarca dominantno osvoji prvenstvo,polufinale LP,finale kupa gdje bi vjerovatno i osvojili da im se prethodno ne desi LIverpool i na sve to na ljeto dovode tri fenomenalna igraca DeJong,Griezmann plus Ney 99%.
Real nakon historijski lose sezone dovdoi hrpu role igraca i Hazarda kao jedinog kapitalca.
Perez babo,a ono zapravo pisha ga Barto lagano.

Izvinjavam se korisniku @L-Train na korišćenju njegovog komentara zarad edukacije grupice razmaženih forumaša na temi Barse... ;)

Tako o svemu što se dešava ovih dana oko Barse razmišljaju u rivalskom taboru....

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 14 avg 2019, 16:57

parangal WroteColonDok ovde neki "mudroseri" imaju zamerke ovako se ovih dana piše na temi Madrida....
L-Train WroteColonBarca dominantno osvoji prvenstvo,polufinale LP,finale kupa gdje bi vjerovatno i osvojili da im se prethodno ne desi LIverpool i na sve to na ljeto dovode tri fenomenalna igraca DeJong,Griezmann plus Ney 99%.
Real nakon historijski lose sezone dovdoi hrpu role igraca i Hazarda kao jedinog kapitalca.
Perez babo,a ono zapravo pisha ga Barto lagano.

Izvinjavam se korisniku @L-Train na korišćenju njegovog komentara zarad edukacije grupice razmaženih forumaša na temi Barse... ;)

Tako o svemu što se dešava ovih dana oko Barse razmišljaju u rivalskom taboru....

hihihi

isti taj real je eri najjaceg predsjenika svih vremena univerzuma i najveceg ikada igraca univerzuma uzeo 3 titule prvaka evrope u 4 godine i sad lagano mogu i kulirati, dok su najveci ikad predsjednik i igrac trpili najvece bruke ikad zabiljezene, dal je ikad iko dvaput zaredom ispadao smijesno ko mi

s tim u vezi nabijem i tog najveceg predsjednika ikad i najvecega igraca ikad na neku stvar
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: FCBLAUGRANA1987 i 1 gost.