FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

enobarca
Kontakt:

PostPostao/la enobarca » 15 avg 2019, 13:05

Ma uvezao je Dembele jedan dobar period ali je problem sto njega i najmanji izostanak skroz izbaci iz forme, 2 sedmice ako propusti kad se vrati treba mu vise od mjesec dana da vrati formu i onda se opet povrijedi :mrgreen:

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 15 avg 2019, 13:06

Evander WroteColonIgrao je dobro malo sutra. Ljudi su zelili vjerovati da igra dobro i da se dobilo strasno pojacanje.
Osim par golova iz daljine, on nista odigrao dobro nije. Od prvog dana, nije se uklopio.
Samo to ljudi nisu zelili da vide.
Njegovo dovodjenje je bio los skauting. Treba kriviti onog ko ga je odabarao i odlucio da ulozi bezobrazno velike pare, u igraca koji ti se ne uklapa u ekipu.
Klop je to vidio i rekao, prije nego je Couthino prsao u Barcelonu.

ja sam bio prvi protiv tog transfera, sjecam se dobro, vecina ste svrsavali kad je dosao, i kad je dosao igrao e zaista dobro mjesec dva dok valverde nije poceo sa fix idejama svojim, cak sam se i ja ispocetka bio nasikiro da sam se zahebo u procjeno kako je dobro izgledao na pocetku hehe

greska je bio transfer taj, pogotovo ono sto ga dovodeso u januar kad je bila liga rijesena a nije imo pravo nastupa u ligi prvaka, da ne govorimo da je visina transfera bila presmijesna

demba je druga prica,njegov su problem povrede, prosle sezonu u prvom dijelu sezone bio je odlican, poceo napredovati strasno i onda povreda, sad tu se nikad ne zna, mozda se vise do 35. nece povredjivati, to je i bozje davanje, demba se brzo priblizavao nivou kvaliteta nejmara, ak oostane zdrav mozda bi ga ove sezone mogao i stici, teska bi bila glupost rjesavati ga se zbog nejmara
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 15 avg 2019, 13:13

enobarca WroteColonMa uvezao je Dembele jedan dobar period ali je problem sto njega i najmanji izostanak skroz izbaci iz forme, 2 sedmice ako propusti kad se vrati treba mu vise od mjesec dana da vrati formu i onda se opet povrijedi :mrgreen:

E upravo to, znam onaj period rasturao, ozlijedi se i nakon ozlijede opet uhvati fin period, i opet bolnica. Jbga, treba i sreće imati. Vještine mu niko ne može oduzeti, kud i kamo korisniji igrač od Coutinha. I čini se da se zaboravlja da momak ima "samo" 21 godinu, ovdje se priča kao da ima 27 godina minimalno, a kao nije nešto napredovao, il' šta već. :D
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 13:31

Tesnjak1991 WroteColon
enobarca WroteColonMa uvezao je Dembele jedan dobar period ali je problem sto njega i najmanji izostanak skroz izbaci iz forme, 2 sedmice ako propusti kad se vrati treba mu vise od mjesec dana da vrati formu i onda se opet povrijedi :mrgreen:

E upravo to, znam onaj period rasturao, ozlijedi se i nakon ozlijede opet uhvati fin period, i opet bolnica. Jbga, treba i sreće imati. Vještine mu niko ne može oduzeti, kud i kamo korisniji igrač od Coutinha. I čini se da se zaboravlja da momak ima "samo" 21 godinu, ovdje se priča kao da ima 27 godina minimalno, a kao nije nešto napredovao, il' šta već. :D

15. Maj.1997
Ne znam kako se u tvom kraju broje godine ali momak ima 23 godine... :lol:

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 15 avg 2019, 13:36

Coutinho s loptom na vi, de banujte ovog retarda.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 13:40

Romariooo WroteColonja sam bio prvi protiv tog transfera, sjecam se dobro, vecina ste svrsavali kad je dosao...

Sećam se 90-ih druže....Ti si prvi predvideo raspad YUGE, niko te nije slušao......ostalo je istorija :lol:

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 15 avg 2019, 13:41

Vidjećemo šta Valverde planira, ako se ona nesreća bilo šta i pita.
Ali u napadu bi volio vidjeti, bar na početku sezone, Grizz - Messi - Dembele.

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 13:44

@leorey

Dok ovi Valverdeovi zamenici ovde drže seminar reci ti meni kako danas stoje stvari u Parizu? :lol:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 15 avg 2019, 13:44

Wandelanoite WroteColonCoutinho s loptom na vi, de banujte ovog retarda.

Propali abortusu, Dembele.
Nauci citati hebo te otac neobrazovanog.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 15 avg 2019, 13:47

Evander WroteColon
Wandelanoite WroteColonCoutinho s loptom na vi, de banujte ovog retarda.

Propali abortusu, Dembele.
Nauci citati hebo te otac neobrazovanog.

:lol: :lol:

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 15 avg 2019, 13:48

Ajd malo oladite, šta prebacujte na lični nivo, nisu vam braća Dembele i Cou, nit ih plaćate iz svog džepa.

Ja sam frustriran što uprava nije našla novog trenera, šta će nam šef mravinjaka novo donijeti, što već nismo gledali.

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 15 avg 2019, 13:59

Ne slusaj sta zlobnici pricaju, Osmaneee. :kafa: :D

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 14:01

Šta ti je razmaženost majku mu....i dok ostali klubovi jedva po jedno pojačanje dovedoše njihovi simpatizeri ćute i dolaze na ovu temu ne bi li čuli koju je svetsku zvezdu danas ćora pikirao...Barsini simpatizeri nezadovoljni i izmedju sebe oči vade...kakav paradoks :lol: :lol: :lol:

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 15 avg 2019, 14:03

leorey WroteColonPara na paru. Ulozis-dobijes. Ne ulazes-ne riskiras, fukara si.

Kako sad to,prije dva dana si mi drugu priču pokušao prodat :?
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 14:05

Eno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 15 avg 2019, 14:07

parangal WroteColonŠta ti je razmaženost majku mu....i dok ostali klubovi jedva po jedno pojačanje dovedoše njihovi simpatizeri ćute i dolaze na ovu temu ne bi li čuli koju je svetsku zvezdu danas ćora pikirao...Barsini simpatizeri nezadovoljni i izmedju sebe oči vade...kakav paradoks :lol: :lol: :lol:

Grizman i De Jong, fenomenalan prelazni rok.
Plus jeftini lijevi bek za klupe. Ne znam da je iti jedna druga ekipa uradili bolje ljeto od Barcelone.
Apslutno niko vise ne treba doci, treba samo jos procistiti ekipu.
Neymar je samo slag na tortu i pokazivanje moci ostalima.

Ja ga vise ne zelim u Realu, nego sto ga zelim u Barceloni.

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 15 avg 2019, 14:08

parangal WroteColonEno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:

Ne moze se Barca porediti sa velikim Bayernom..

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 14:18

ReX WroteColon
parangal WroteColonEno Bayern "odrešio kesu" i napravio najveći transfer u istoriji kluba....potrošili čak 80 miliona eura eeeejjjj... :rol:

Ne moze se Barca porediti sa velikim Bayernom..

A ne...to ja nisam rekao. Bayern jeste evropski VELIKAN...samo sam napravio komparaciju oko čega Barsini simpatizeri vode raspravu ;)

Vidi.....u napadu imaš 4 igrača koji trenutno slove u top 10 napadača sveta i opet ne valja nešto....pa majku mu teška je to bolest :lol:

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 15 avg 2019, 14:18

parangal WroteColon@leorey

Dok ovi Valverdeovi zamenici ovde drže seminar reci ti meni kako danas stoje stvari u Parizu? :lol:

Sto se tice Barcelone i Neymarovih predstavnika, on je uvjeren da ce u Barcelonu nakon onog meetinga. U sljedecih 48 sati bi se trebalo znati nesto vise. Ono sto je sigurno je to da on nece ostati u PSG, nema ni teorijske sanse.

Najnovija je da PSG trazi Coutinha, Semeda, Todiboa i 90M eura, Barca jos nije odgovorila na taj zahtjev ali je ocigledno da to nece dobiti.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

parangal
Kontakt:

PostPostao/la parangal » 15 avg 2019, 14:22

leorey WroteColon
parangal WroteColon@leorey

Sto se tice Barcelone i Neymarovih predstavnika, on je uvjeren da ce u Barcelonu nakon onog meetinga. U sljedecih 48 sati bi se trebalo znati nesto vise. Ono sto je sigurno je to da on nece ostati u PSG, nema ni teorijske sanse.

Najnovija je da PSG trazi Coutinha, Semeda, Todiboa i 90M eura, Barca jos nije odgovorila na taj zahtjev ali je ocigledno da to nece dobiti.

Malo je to...pridodati Rakitića, Rafinju... :lol:

Ili krenuti iznova ceo dogovor, udariti šeika pravo u čelo.....glava za glavu...Neymar za NAJBOLJEG VEZNJAKA SVIH VREMENA Busa... :lol: :rol: :urnebes:

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.