FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

kovacic
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la kovacic » 17 sep 2019, 19:01

ReX je napisao/la:slika

Opa, retro dresovi veceras :opaopa: Gledajuci ekipe ovako, Dortmund dosta slabiji. Nebi se ovo trebalo izgubiti, samo volio bi da gurne Ansua od pocetka umjesto Pereza.

Bilo bi neobično vidjeti Delaneya umjesto Weigla u ovakvoj utakmici. Ne vidim po čemu smo slabiji, možda malo u odbrani, Barca logično ima proslavljenijeg golmana također, ali ovo ostalo je stvarno tu negdje. Na klupi kvalitetni i dinamični igrači koji mogu sami preokrenuti utakmicu u obje ekipe. :opaopa:

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 17 sep 2019, 19:04

JoeBleck je napisao/la:Barcelona ima pretezak zadatak u grupi.Dortmund odavno nije bio jaci , da ne spominjem Inter.Barca ako na gostovanju bude letargija kao inace,mogla bi na zimu gledati LP preko streama.Meazza je uvijek bila gostovanje gdje ekipa nije gubi fokus,Iduna Park ce da gori veceras,Dortumnd ce gegen presing od 1 minute nametnuti i nesto sam siguran nasamarati Barcu.

Ne sumjnjam da cemo kao prvi opet proci grupu, ali isto tako mislim da ako lezerno, dizelaski izadju, da se mogu i obrukati vrlo lako veceras. Tesko je igrati na Westfallenu.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

xaviesta
Kontakt:

Post Postao/la xaviesta » 17 sep 2019, 19:29

coelho41 je napisao/la:Da li ste svjesni da ćete večeras u najboljem slučaju remizirat?

Elaboriraj.
Don't hate what you don't understand.

xaviesta
Kontakt:

Post Postao/la xaviesta » 17 sep 2019, 19:32

JoeBleck je napisao/la:Barcelona ima pretezak zadatak u grupi.Dortmund odavno nije bio jaci , da ne spominjem Inter.Barca ako na gostovanju bude letargija kao inace,mogla bi na zimu gledati LP preko streama.Meazza je uvijek bila gostovanje gdje ekipa nije gubi fokus,Iduna Park ce da gori veceras,Dortumnd ce gegen presing od 1 minute nametnuti i nesto sam siguran nasamarati Barcu.

Zamisli ekipe gdje Paco i Lukaku predstavljaju neki kuratz, Suarez ih može staviti u sepet, sepet na leđa i opet ie bolji od njih.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 17 sep 2019, 19:35

xaviesta je napisao/la:

Zamisli ekipe gdje Paco i Lukaku predstavljaju neki kuratz, Suarez ih može staviti u sepet, sepet na leđa i opet ie bolji od njih.

Dovoljno mi je bilo zamisliti da ih izbaci Manolas. Nakon toga me ništa više ne čudi.
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 17 sep 2019, 19:44

xaviesta je napisao/la:

Zamisli ti ekipu koju natrpaju Wijnaldum i neki Origi.
Tu ekipu odmah rasformirati i prebaciti u amatere :mrgreen:

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 17 sep 2019, 19:45

Ili Origi hahaha

Ja bi mu dao Balun, bar ako nista u top 3 da bude zbog partije
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 17 sep 2019, 19:45

Once oficial del FC Barcelona ante el Borussia Dortmund: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong, Arthur; Ansu Fati, Suárez, Griezmann.

Toooo! Idemo Fatinho :ljepota:

xaviesta
Kontakt:

Post Postao/la xaviesta » 17 sep 2019, 19:51

let3 je napisao/la:
Zamisli ti ekipu koju natrpaju Wijnaldum i neki Origi.
Tu ekipu odmah rasformirati i prebaciti u amatere :mrgreen:

Nisu njih dobili ni Manolas ni Original vec sami sebe. Liga Prvaka je lutrija, jer da nije gledali bi Juve, Barcu i City svake godine u polufinalu.

xaviesta
Kontakt:

Post Postao/la xaviesta » 17 sep 2019, 19:52

Semedo :facepalm:

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 17 sep 2019, 19:57

xaviesta je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Da li ste svjesni da ćete večeras u najboljem slučaju remizirat?

Elaboriraj.

S obzirom da za vikend Dortmund nije bio u Bayernovom terminu gledao sam ih protiv Leverkusena, zanimljivo je da je posjed lopte bio u korist Leverkusena 66%, a opet rezultat je bio 4-0 na stranu Dortmunda, nisu držali loptu a bili su veoma ubitačni.
Ne kažem da će Dortmund razbiti Barcelonu 4-0, ali vjerovatno će postaviti igru na veoma sličan način, u smislu da će loptu prepustit Barceloni i raditi ono što Favreove ekipe rade, dobro promišljene kontranapade + mislim da je Dortmund fizički spremniji od Barceloninih igrača.
Nisam gledao Barcelonu nijednom ove sezone, ali u sve četiri utakmice ove sezone Barcelona je imala posjed lopte preko 65%, a posebno u loše odigranim mečevima protiv Osasune i Bilbaoa to je išlo prkeo 70%, to bi Favre trebao znati iskoristiti protiv Barcelone.
Paco Alcacer će biti ultranabrijan na ovu utakmicu, navijači ko navijači u Dortmundu jedno od najjebenijih gostovanja, a ono što jedino ide u korist Barcelone je povratak na teren najboljeg fudbalera svih vremena, koji ove sezone nije odigrao nijedan minut, uglavnom mislim da dok se Barcelonina mašina malo ne razradi i ne podmaže, neriješen rezultat bi trebao da zadovolji Valverdea, španskog Niku Kovača.
Hans-Dieter Flick!

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 17 sep 2019, 20:00

arthur-frenkie, drugu tekmu uzastopno :shifty:

ovo se zove davanje lazne nade hehe
"If you tremble with indignation at every injustice, then you are a comrade of mine." - Che Guevara

Barbarossa
Kontakt:

Post Postao/la Barbarossa » 17 sep 2019, 20:01

1-2 za Barcelonu , Favre ne zna igrati protiv boljih klubova, Ter Stegen najbolji golman u univerzumu , s lakocom se braniti udarce BvBa koji idu po sredini gola u 90% slucajeva
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 17 sep 2019, 20:02

Pa eto, zašto ne bi dobili sami sebe i protiv Dortmunda :mrgreen:

Ne čudi me kiks protiv yebene Osasune kad su u pitanju u takmice u gostima, a kamo li protiv jačih protivnika jbt.

Dobro je što je Fatiju nastavio davati priliku u kontinuitetu, za razliku od slučaja "Malcolm".
Vezni red :ljepota:

Barbarossa je napisao/la:1-2 za Barcelonu , Favre ne zna igrati protiv boljih klubova, Ter Stegen najbolji golman u univerzumu , s lakocom se braniti udarce BvBa koji idu po sredini gola u 90% slucajeva

Osim ovome momku :kafa:

slika
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 17 sep 2019, 20:03, ukupno mijenjano 1 put.
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 17 sep 2019, 20:03

Rakitic definitivno na suicide watchu.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 17 sep 2019, 20:04

xaviesta je napisao/la:Semedo :facepalm:

Polako, ubrzo ce svi shvatiti da je napaćeni Roberto duplo bolji desni bek od portugalskog bilmeza.

messilla
Kontakt:

Post Postao/la messilla » 17 sep 2019, 20:07

S ovim sastavom, pobjeda je jos bitnija nego sto se cinilo u prvi mah. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

LEO10
Kontakt:

Post Postao/la LEO10 » 17 sep 2019, 20:26

Preko Dortmunda k'o preko plitkoga potoka veceras :kafa:

Nisam znao da je Messijev brat Rodrigo agent Ansu Fatija...hejteri bi rekli ugurao ga Messi u prvi sastav :mrgreen:
Zadnja izmjena: LEO10, dana/u 17 sep 2019, 20:31, ukupno mijenjano 2 puta.

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 17 sep 2019, 20:28

Inter jaki.

enobarca
Kontakt:

Post Postao/la enobarca » 17 sep 2019, 20:32

Roberto je **** i u vezi i na beku, apsolutno beskoristan igrac koji ce odigrati 5 dobrih utakmica po sezoni pa ce onda pojedini doci pametovati kako je on Cafu za Semeda a ustvari nijedan nije igrac za Barcelone, bar po dosad prikazanom.Samo je razlika sto je Roberto dosad imao milion prilika da dokaze suprotno a Semedo nije tako da uvijek sam za Semeda ispred te ojebine spanjolske.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.