FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 22 sep 2019, 12:00

Taman da nas mazne i Villareal prekosutra, navijamo za to

Niti jedan jedini clanak protiv nosonje u medijima. NEVJEROVATNO
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

TonySosa
Kontakt:

PostPostao/la TonySosa » 22 sep 2019, 13:24

Kako je Rakitić op'o, tako i Barcelona.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

MrHc
Kontakt:

PostPostao/la MrHc » 22 sep 2019, 14:06

Da je Xavija :(

Pa cak i smrdinja -.-'
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 22 sep 2019, 15:27

Pep ostao sam: Guardiolina supruga se vratila u Barcelonu

Hajde Cristina, poguraj! :pray: :lol:

P.S. Tata Martino je za pacova, trenercina!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 22 sep 2019, 18:30

Rekoh ja vama otice klub u qurac, valverde naravno nece nigdje jer mesi i pike i klan ga cuvaju, ostat ce toliko dok ne shebe sve ove imalo mladje igrace, onda ci starci u penziju a mladji na posudbe i mi smo hebani

Podmladjivanje i novi trener su bili potrebni na ljeto, sad se mozemo hebati
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 22 sep 2019, 19:38

Ono kad čovjek ima mišljenje da je jednom vrhunskom sportisti tipa Messija svejedno dal' će šta osvojiti ili ne, jer eto osvajao je dosta u toku karijere. Smješno, al' baš smješno.

Njemu da je do drkanja qrca ne bi on u Barsi bio još uvijek, i "patio" se na ovom takmičarskom nivou.

Al' hajde, ništa novo. Trebalo je dovest 'Azara.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Romariooo
Kontakt:

PostPostao/la Romariooo » 22 sep 2019, 22:06

Vidio sam koliki mu je stalo u zadnje 3 4 lige prvaka u utakmicama kad se lomilo i kad smo ispadali, obrve nije podigao a kamoli da podigne glas il da nesto zapne da podigne ekipu il samog sebe u kljucnim mometima, po izrazu lica i zalaganju na terenu jasno se vidi koliko mu je stalo, cisto ono izadji na teren, prosetaj, uzmi platu i hajd kuci, rutinski
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 22 sep 2019, 22:16

Slusam danas na TalkFCB gdje kaze da ESPN prenosi da je Valverde izgubio povjerenje nekoliko igraca u svlacionici. Ali isto tako da Pacov veliki tj Bartomeu nece reagovati trenutno.

E pa prvo da se nayebem matere svim igracima koji su ga podrzavali jer im je bio potamam. Jer su mogli raditi sta hoce. Aguero jedan od najbolji napadaca PL u historii zaveze usta kad Pep mu kaze.

Sigurno to vecina zna ali eto za one koji su mozda promasili. Znaci neznam kad je bilo, ali Pique je trazio od pacova malog da ode u Ameriku tokom sedmice zbog svoje firme nesto uvezu tenisa itd. On mu rekao ne smijes. U glavnom pikec otisao i ako nije imao dozvolu, dosao nazad i igrao u prvoj postavi nekoliko dana kasnije.

Eh sad se nayebem i Valverdeu mater.

Toliko za veceras.

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 22 sep 2019, 22:47

Pa može veću platu uz manju odgovornost dobiti negdje drugdje, već milion puta dosad potvrđeno od strane direktora/vlasnika/trenera drugih klubova. Priča ti ima fatalnu manu sa te strane.
Plus, sve timske neuspjehe pripisuješ jednom igraču, jednom od njih 10+1 na terenu. BIlo bi smješno, da nije žalosno.

Nejasno mi samo ostaje zašto svoju ličnu "mržnju" (nazovimo to mržnjom, jer nemam stvarno neku ideju kako bih to drugačije nazvao, kako bih to predstavio), konstantno pokušavaš podebljati i podržati nekim, nazovimo ih argumentima, kao eto ovaj iz tvog prethodnog posta, koji je jako jednostavno poništiti.

Pretpostavit ću sad sljedeći "argument" koji ćeš iznijeti, već jako poznat i prežvakan, što na ovoj, to na mnogim drugim temama, kako je Messi diktator, kojeg svi moraju slušati, bira dresove, igrače, predsjednike, trenere, kuharice, masere, čuvare na parkingu Nou Campa, dječake koji dobacuju lopte, i tako dalje i tako bliže. Dakle, Messi koji je kada se sagleda šta je sve postigao u karijeri još uvijek toliko povučen, ne izlaže se medijskoj pažnji u nekoj mjeri kao pojedini igrači koji nose status "zvijezde", (KriŠČijano, Neymar, ili Ibrahimović npr.), koji uživaju u toj pažnji i žele biti u centru pažnje na ovaj ili onaj način, ponašaju se arogantno u mnogo navrata, taj isti povučeni, mirni profesionalac je taj koji drži ovu katastrofu od "trenera" još uvijek na klupi?

Ima smisla. :think:

I da dodam, trebalo je kupiti 'aZara, jer 'aZar > Messi. :kafa:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

xaviesta
Kontakt:

PostPostao/la xaviesta » 22 sep 2019, 22:48

Svi igrači i sva podrška je nebitna, Barto se može riješiti i Busija, Rakitića i Piquea za noc i niko ne bi ni trepnuo.
Zna se odakle vjetar puše i ciji je Amin bitan.
Don't hate what you don't understand.

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 22 sep 2019, 22:50

ReX WroteColonSlusam danas na TalkFCB gdje kaze da ESPN prenosi da je Valverde izgubio povjerenje nekoliko igraca u svlacionici. Ali isto tako da Pacov veliki tj Bartomeu nece reagovati trenutno.

E pa prvo da se nayebem matere svim igracima koji su ga podrzavali jer im je bio potamam. Jer su mogli raditi sta hoce. Aguero jedan od najbolji napadaca PL u historii zaveze usta kad Pep mu kaze.

Sigurno to vecina zna ali eto za one koji su mozda promasili. Znaci neznam kad je bilo, ali Pique je trazio od pacova malog da ode u Ameriku tokom sedmice zbog svoje firme nesto uvezu tenisa itd. On mu rekao ne smijes. U glavnom pikec otisao i ako nije imao dozvolu, dosao nazad i igrao u prvoj postavi nekoliko dana kasnije.

Eh sad se nayebem i Valverdeu mater.

Toliko za veceras.

"A few days before the ITF vote to approve our format I spoke with him to say: 'Listen, Ernesto, I have to go because there are doubts and my presence can help the project move forward'.

"I didn't want to tell him it was in Orlando. He didn't tell me no, but neither did he say yes. Then we played the Super Cup against Sevilla and win thanks to my goal.

"So I talked to him again: 'Ernesto, you remember what I asked you, can I go? I'm just going to miss one training session, and I assure you that we will win the League match. Do not worry'.

"There he accepted at first and asked me where it was. I explained that in Orlando and he was startled: "No, don't even talk about it, it's a very long trip."

"I insisted that I would return and we would win. I went there, the format was approved and when I came back, we won." (vs Alaves, 3-0)

Kaže da mu nije rekao da smije, al' mu nije rekao ni da ne smije. :mrgreen:

Mes Que Un Club!

sombrero
Kontakt:

PostPostao/la sombrero » 22 sep 2019, 22:59

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... olver.html

profesor doktor
s tim da je glupi novinar fulio poentu u naslovu

TedBundy
Kontakt:

PostPostao/la TedBundy » 22 sep 2019, 23:20

sombrero WroteColonhttps://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20190922/47546767042/xavi-fue-dificil-marchar-y-tambien-lo-sera-volver.html

profesor doktor
s tim da je glupi novinar fulio poentu u naslovu

Njega za trenera, Puyola za pomoćnika! :ljepota:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 23 sep 2019, 00:49

Biće još brukanja, to je sigurno. E sad dokad vidjećemo, jer nemoguće je da lik ima ovoliko kredita kao da je Cruyff glavom i bradom ebote. Još ne mogu da vjerujem da ima onakvu ekipu, a da nije u stanju uigrati jednu ebenu akciju, valja i to znati/ne znati.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 23 sep 2019, 06:09

Dobro je ovo. Real dobio i prvi je. Jos kad bi Villareal dobio u utorak, mozda bi se moglo desiti da ubleha dobije otkaz.

Blejzer10
Kontakt:

PostPostao/la Blejzer10 » 23 sep 2019, 08:06

AlfredNobel WroteColonBiće još brukanja, to je sigurno. E sad dokad vidjećemo, jer nemoguće je da lik ima ovoliko kredita kao da je Cruyff glavom i bradom ebote. Još ne mogu da vjerujem da ima onakvu ekipu, a da nije u stanju uigrati jednu ebenu akciju, valja i to znati/ne znati.

Jah

AlfredNobel WroteColonOpet ću ponoviti, Valverde je mnogo podcijenjen trener. Strašan taktičar i intelekt, evo i večeras je to potvrdio.
Tačno lik zna kad i šta radi, ima osjećaj da stalno ima stvari u svojim rukama. Svaka čast. :thumbup:

Da ne idem dalje u komentare tipa Do kad cete jos pisati o Romi, desilo se jednom itd.
Ili da postavljam moju i tvoju diskusiju nakon 3-0 Liv.

Ima intervju s Payetom kad ga pitaju sto je otisao iz West Hama, i spominje on neku tekmu gdje im protivnik nije izlazio iz 16, pogađali stative prečke al ništa. I onda WH uvali neki krompir i poslije svi slave u svlačionici, pričaju o nekoj taktici a on gleda pita se jel u Zoni sumraka.

To smo mi pod Valverdeom. To što crnjo ne moze pogodit more s broda se pripisivalo taktici cemu vec ne

Riziko
Kontakt:

PostPostao/la Riziko » 23 sep 2019, 09:49

Ne znam šta retardiran Batro čeka sa otkazom klošarčini.
Ako je dopustio da Messi bude veći od kluba, nek i on dadne neopozivu ostavku.
Ne samo Leo, nego i ostalih par igrača.

Prave bhekipu od Barselone, gdje igrači kolo vode.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 23 sep 2019, 11:17

Blejzer10 WroteColon
AlfredNobel WroteColonBiće još brukanja, to je sigurno. E sad dokad vidjećemo, jer nemoguće je da lik ima ovoliko kredita kao da je Cruyff glavom i bradom ebote. Još ne mogu da vjerujem da ima onakvu ekipu, a da nije u stanju uigrati jednu ebenu akciju, valja i to znati/ne znati.

Jah

AlfredNobel WroteColonOpet ću ponoviti, Valverde je mnogo podcijenjen trener. Strašan taktičar i intelekt, evo i večeras je to potvrdio.
Tačno lik zna kad i šta radi, ima osjećaj da stalno ima stvari u svojim rukama. Svaka čast. :thumbup:

Da ne idem dalje u komentare tipa Do kad cete jos pisati o Romi, desilo se jednom itd.
Ili da postavljam moju i tvoju diskusiju nakon 3-0 Liv.

:lol: :lol:
Al ne vjerujem da je Nobel ozbiljno pisao taj donji post, mislim da je bio sarkazam u pitanju.

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 23 sep 2019, 11:31

Volim raju koja voli sarakazam. :kafa:

Tesnjak1991
Kontakt:

PostPostao/la Tesnjak1991 » 23 sep 2019, 11:38

Očit sarkazam :thumbup:

Mes Que Un Club!

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.