FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

messilla
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 05 nov 2019, 23:04

Hoće li nas dovesti do toga da prizivamo pobjede Dortmunda i Intera?
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 nov 2019, 23:06

messilla je napisao/la:
05 nov 2019, 23:04
Hoće li nas dovesti do toga da prizivamo pobjede Dortmunda i Intera?
Kasniš brt jedno dva mjeseca :zzz: mi ovdje od prvog dana sezone navijamo za svakog protivnika Barce, dosadilo više jbg :mrgreen:

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 05 nov 2019, 23:12

Ne piše im se dobro protiv Intera a ni protiv BvB ako ne poprave igru, al' eto i bod im je dovoljan u Italiji.
1974---1975---1976---2001---2013

coelho41
Kontakt:

Post Postao/la coelho41 » 05 nov 2019, 23:15

Upravo se kući igralo 0-0 sa Slaviom, šta fali prizivat pobjede protiv Dortmunda i Intera, respektabilne ekipe.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 nov 2019, 23:20

14,2 km.

Toliko je Slavia večeras više pretrčala. Pretrčani kilometri ne moraju nužno biti odraz volje i motiviranosti ekipe. Ipak, bojimo se da to ovdje jest slučaj. Opet.
:rol: :rol: ova ekipa obara mnoge negativne rekorde. Dortmund ce ih pretrčati za 20 km.

StrikeWarzone
Kontakt:

Post Postao/la StrikeWarzone » 05 nov 2019, 23:27

Sta ce covjek on trazio Iniga Martineza,Filipe Luisa i Wiliana a ovi mu doveli Griezmana,De Jonga i Firpa.

messilla
Kontakt:

Post Postao/la messilla » 05 nov 2019, 23:43

let3 je napisao/la:
05 nov 2019, 23:20
14,2 km.

Toliko je Slavia večeras više pretrčala. Pretrčani kilometri ne moraju nužno biti odraz volje i motiviranosti ekipe. Ipak, bojimo se da to ovdje jest slučaj. Opet.
:rol: :rol: ova ekipa obara mnoge negativne rekorde. Dortmund ce ih pretrčati za 20 km.
Bitno je da su nešto novo naučili, kao i svaki put uostalom. Slavia dijeli besplatne lekcije. :mrgreen:
StrikeWarzone je napisao/la:
05 nov 2019, 23:27
Sta ce covjek on trazio Iniga Martineza,Filipe Luisa i Wiliana a ovi mu doveli Griezmana,De Jonga i Firpa.
:rol: :tokralju:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 05 nov 2019, 23:52

I je li to taj dugo prizivani napadacki trio, Dembele, Grizman, Messi? :rol: :rol: :rol:

Ja ne znam da li su ikad jalovije izgledali u napadu kao vecsras.

Ali veceras su se nasli neki drugi krivci, tipa Busketc i Lengle.
Nedo Bog napisati koju losu za Messia, Grizmana, Dembelea, De Jonga i Semeda.

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 nov 2019, 23:54

Nedo Bog napisati koju lošu za Valverdea
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 05 nov 2019, 23:58

Ovo sve podsjeca na sezonu 2007/08 kad se desio potpuni raspad, sto sam i najavio da bi se moglo desiti ove sezone. Ova ekipa je istrosena i ina potrosenog trenera koji nema vise sta novo ponuditi.
Tad su imali damu i postavili novog trenera i dopustili mu da otjera glavne zvijezde, koje su tad mislili da su vrci pd kluba. Sad takvo sto na zalost nece se desiti.
Zamjenit ce se trener i sve ce biti opet jako slicno kao i sad.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 06 nov 2019, 00:01, ukupno mijenjano 1 put.

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 05 nov 2019, 23:59

Meni je sve jasno, Barca je qurton od ekipe, najgora Barca ikad. Meni samo nije jasno kako imate živaca gledati ono srranje, ono nazvati igrom je sramota za fudbal kompletan. Ne pamtim kad sam pogledao zadnju tekmu, to dođe kao silovanje u mozak. FUJ!

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 06 nov 2019, 00:06

AlfredNobel je napisao/la:
05 nov 2019, 23:59
Meni je sve jasno, Barca je qurton od ekipe, najgora Barca ikad. Meni samo nije jasno kako imate živaca gledati ono srranje, ono nazvati igrom je sramota za fudbal kompletan. Ne pamtim kad sam pogledao zadnju tekmu, to dođe kao silovanje u mozak. FUJ!
Coutinho 140 miliona
Dembele 120
Griezmann 120
De Jong 75

Skrši se haman pola milijarde samo na 4 igraca (da ne nabrajam ostale) i onda zakljucak sjednice - Barca je qurton od ekipe.
Da nije možda do trenera, a ne do ekipe. ..ne mogu baš svi igrac biti toliki levati, a Barca dale tolike pare za njih.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 06 nov 2019, 00:16

Evander je napisao/la:
05 nov 2019, 23:58
Ovo sve podsjeca na sezonu 2007/08 kad se desio potpuni raspad, sto sam i najavio da bi se moglo desiti ove sezone. Ova ekipa je istrosena i ina potrosenog trenera koji nema vise sta novo ponuditi.
Tad su imali damu i postavili novog trenera i dopustili mu da otjera glavne zvijezde, koje su tad mislili da su vrci pd kluba. Sad takvo sto na zalost nece se desiti.
Zamjenit ce se trener i sve ce biti opet jako slicno kao i sad.
Fino je vidjeti kako sad hvališ velikog Laportu, kojeg si do juce pljuvao :mrgreen:

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 06 nov 2019, 00:21

let3 je napisao/la:
06 nov 2019, 00:06
Coutinho 140 miliona
Dembele 120
Griezmann 120
De Jong 75

Skrši se haman pola milijarde samo na 4 igraca (da ne nabrajam ostale) i onda zakljucak sjednice - Barca je qurton od ekipe.
Da nije možda do trenera, a ne do ekipe. ..ne mogu baš svi igrac biti toliki levati, a Barca dale tolike pare za njih.
Hahahahahahahah ma ne to, mislio sam da je trenutna situacija, trenutne igre, forma i kompletna ova situacija qurton, najblaže rečeno. Nema riječi za opisati ovaj horor i genocid od "igre", ovaj nivo psihičkog stanja, mrtvila, ma fuj je sve. Teško da sam u životu vidio gore stanje u jednom velikom klubu, ovo je jad i čemer. Ebena Sparta ti uzme bod i qarne te u prošloj utakmici. Sad nek dođe FKS, zabili bi im jedan.

Nisam mislio da je ekipa igrački loša, ovo je beton ekipa. Ali, sve dok ne dođe neko novi, znači bilo ko do kraja sezone i dok naredno ljeto ne preuzme trenerčina ala Koman, nema od ovoga ništa. I nemojte pričati da ne bi bilo bolje samo kad bi trener došao, bilo bi i to neuporedivo bolje, samo kad bi došao Koeman. Da su problem ovi starosjedioci, jesu, ali trener je najveći. Treba znati od ovolikih klasa napraviti igrače u rangu turske lige.

Ne mogu riječima opisati koliki je ovaj jad, niti mi pada na pamet sjesti i gledati ono mrtvilo. Nikad u životu nisam imao ovaj osjećaj, da za klub koji navijam od kad znam za sebe, mi se gadi i da ne pamtim kad sam zadnju tekmu odgledao. Toliko je to mrtvo i odvratno, samo ne znam ko može sjesti i ogledati, svaka mu čast.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 06 nov 2019, 00:22

let3 je napisao/la:
Coutinho 140 miliona
Dembele 120
Griezmann 120
De Jong 75

Bilo je dobrih igraca i 2007.
Ronaldinjo, Eto, Messi, Anri, Deco, Zabrota, Thuram...
Bili su tu i Xavi i Iniesta, istina ne tad ma nivou na kakvom su bili kasnije, ali svakako tad bolji nego su to danas Artur i De Jong.
I opet se desio raspad sistema, gori nego sad.
Jednostavno, slicno kao i sad, istroseni igraci i trener koji je izgubio autoritet.
Postavili su slijedece godine Guardiolu, koji je odmah odlucio mijenjati tim i otjerati glavne igrace koji su rusili trenerov autoritet u svlacionici. Prvi na listi za odlazak glavni igraci, Ronaldinjo, Deco i Eto.

I upravo radi toga tvrdim, sama promjena trenera nece donjeti nista spektakularno dobro. Na zalost, problem je daleko dublji i dugo ce se jos provlaciti.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 06 nov 2019, 00:30

Evander je napisao/la:
06 nov 2019, 00:22
let3 je napisao/la:

Coutinho 140 miliona
Dembele 120
Griezmann 120
De Jong 75

Bilo je dobrih igraca i 2007.
Ronaldinjo, Eto, Messi, Anri, Deco, Zabrota, Thuram...
Bili su tu i Xavi i Iniesta, istina ne tad ma nivou na kakvom su bili kasnije, ali svakako tad bolji nego su to danas Artur i De Jong.
I opet se desio raspad sistema, gori nego sad.
Jednostavno, slicno kao i sad, istroseni igraci i trener koji je izgubio autoritet.
Postavili su slijedece godine Guardiolu, koji je odmah odlucio mijenjati tim i otjerati glavne igrace koji su rusili trenerov autoritet u svlacionici. Prvi na listi za odlazak glavni igraci, Ronaldinjo, Deco i Eto.

I upravo radi toga tvrdim, sama promjena trenera nece donjeti nista spektakularno dobro. Na zalost, problem je daleko dublji i dugo ce se jos provlaciti.
Pa dobro si rekao - ova uprava nema muda kao Laportina 2008, koja je rastjerala Ronaldinja, Etoa, Marqueza, Deca, Yayu, sve nosioce igre tada.
I dala kljuceve Messiju, Xaviju, Iniesti, Puyolu, Piqueu, Busquetsu, Pedru, Valdesu itd - sve masijci, plus doveli mladog trenera, nekadašnjeg masijaca i bivši kapiten Barce.
To bi otprilike bilo, kao da sad dovedu Xavija za trenera - a ovaj gurne u prvi plan Alenu, Puiga, Fatija, Pereza i tako još neke :mrgreen: šta misliš koliko je to realno od ove uprave :crazy:
E Barto nema muda za tako nešto, a i zašto bi dok može cijediti ovu Messijevu generaciju starosjedioca do zadnje kapi...istina, ni okolnosti nisu ni blizu kao 2008, nakon one zadnje raspad sezone Rajkarda...mada sve miriše na to da bi se moglo desiti i ponoviti historija ove sezone.

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 06 nov 2019, 00:58

let3 je napisao/la:
05 nov 2019, 23:20
14,2 km.

To je to o cemu godinama pricam, a sto neki strucnjaci ovdje ismijavaju, bez trke nema rezultata, sve taktike padaju u vodu, bez trke se igra otvoreno u odbrani i zatvoreno u napadu i to je nasa taktika

Rijetko pisem u zadnje vrijeme, nemam zivaca raspravljati s futbalski nepismenom balavurdijom i buranijom

Ono za sto su me ismijavali da sam pesimista, potvrdjuje se iz sedmice u sedmicu, rinaka smo od ekipe, igra nam je povracotina, predvodjeni smo igracem koji je zasicen fudbala i koji hoda, usporava, razhebava sve koncepcije jer nema ni poziciju, nit trci prema naprijed nit nazad, i s takvim igracima nabere se minus od 14 kilometara, sto ti ga dodje kao da igras sa dva crvena od 20. minute, zato nas nadidravaju slavije i p materine i spanske buranije, ovde je bitna mesijev statistika i koliko je cega isporucio kako forumasi vole reci, a sta nije isporucio, i sta protivncima isporuci, to naravno nije bitno, jer naravno sta balavurdija zna o tome da je fudbal visedimenzionalna igra, ako hodas samo i das dva gola, ne mora znaciti da si uopste dobro odigrao, jer moze zbog tvog hodanja se primiti tri i ispusiti

Al ajd, price o mesiju su prezvakane, daleko od toga da je on jedini krivac, ali je glavni, valverde glupson je tek u drugom safu krivaca, ne bi on ni bio sad trener da ga ne stite mesi i ahbabi,

mesiju bi sad pozelio neku lijepu povredicu do kraja sezone, cisto da vidimo kako bi izgledalo bez njega na duzio period, a mislim da bi izgledalo bolje, da se spasu grizman, demba i jos neki od propadanja i da se vrati ozbiljnost, trka i brzina jer mesi je glavni i ne samo sto se individualno zahebava, nego negativnu energiju prenosi i na ostale, kad mu nekad dodje da se trudi, vidi se kako i ostali bolji budu i izgledaju dosta bolje, kao da nisu to one iste ohebine koje nas brukaju

Jasno je dakle da dok nam je glavni igrac zasicena ohebina okruzena jaranima iigracima i trenerima ohebinama po njegovom cejfu da cemo e brukati i dalje, jos godina koja nazalost, dzaba pojacanja, imena, stotine miliona, sve sto dodje propada, dovedu se dobri igraci, svjetska krema, cim dodju ko da ih neko ozraci, mora se praviti veliki reset, a to kad se radi mora se razhebati sve i trener, i mesi i jos par pajdasa njegovih, a kad ce se ti desiti, koliko cemo se brukati, cut ce se i vidjeti
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

TedBundy
Kontakt:

Post Postao/la TedBundy » 06 nov 2019, 01:08

Saurman je napisao/la:
05 nov 2019, 23:12
Ne piše im se dobro protiv Intera a ni protiv BvB ako ne poprave igru, al' eto i bod im je dovoljan u Italiji.
Mrš s teme, gurbete bavarski!

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 06 nov 2019, 01:11

Valverde: "We know we don't have two good games
:tokralju:
No homo

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 06 nov 2019, 01:35

Bartomeu je covjek ubacen od strane Madriđana i tu drugog objasnjenja nema, sve su uradili da se otjera Laporta koji je imao harizmu i muda da napravi daleko najjaci tim u historiji.

99% navijaca je protiv Valverdea i nema smisla da isti i dalje bude trener, a on kao predsjednik ga i dalje podrzava.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.