FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%

Ukupno glasova: 103

BoixosNois1899
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 06 nov 2019, 08:08

“Ludost: raditi istu stvar iznova i očekivati drugačije rezultate.”
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

TedBundy
Kontakt:

Post Postao/la TedBundy » 06 nov 2019, 09:57

Bitno je da MD i Sport pišu šta se dešava u Madridu, ne trebaju prvo gledati u vlastitu avliju, jok.

sombrero
Kontakt:

Post Postao/la sombrero » 06 nov 2019, 09:57

iskreno, jeb...at ih
kad njima nije stalo, sto bi nama... nijedna "legenda" kluba nije rekla ništa loše o treneru i igri.. i oni sto su se javili sve nešto kao trebalo bi, al nemoj Bogati da ja yo kažem
najpametnije ne gledati ovo nikako, kad navijači u Kini, SAD i Japanu ne budu kupovali dresove i kad pređu da gledaju ekipe koje igraju fudbal onda. će se zapitati sto nema love u kasi

Riziko
Kontakt:

Post Postao/la Riziko » 06 nov 2019, 09:59

Možda se čuvamo za proljeće, da pobjedimo 4-0 pa izgubimo 5-0, realno, šta fali takvom scenariu
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 06 nov 2019, 10:46

Ova ekipa je mrtva i ne treba nista ocekivati narednih par godina.
Tek kad se promjeni uprava, odu svi stari igraci iz vremena Guardile, tek tad dovesti Xavia ili nekog slicnog novog trenera, ko ce poceti novi preokat sa igracima kojima ce moci nametnuti autoritet i svoju viziju.
Jedna era je ocito gotova i na zalost nije iskoristena na najbolji nacin. Valverdeov odlazak je neminovnost, on je gotov sa Barcelonom, ali dok u ekipi budu igrali Pike, Alba, Busketc, Messi i Suarez, nikakvih znacajnih promjena u igri biti nece. Dovest ce novog trenera tipa Kuman i samo ce ga potrositi. Igrat ce se slicno ko god da bude novi trener.

Saurman
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 06 nov 2019, 11:59

TedBundy je napisao/la:
06 nov 2019, 01:08
Saurman je napisao/la:
05 nov 2019, 23:12
Ne piše im se dobro protiv Intera a ni protiv BvB ako ne poprave igru, al' eto i bod im je dovoljan u Italiji.
Mrš s teme, gurbete bavarski!

Psihopata odyebaus.
1974---1975---1976---2001---2013

TedBundy
Kontakt:

Post Postao/la TedBundy » 06 nov 2019, 13:11

Saurman je napisao/la:
06 nov 2019, 11:59
TedBundy je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
05 nov 2019, 23:12
Ne piše im se dobro protiv Intera a ni protiv BvB ako ne poprave igru, al' eto i bod im je dovoljan u Italiji.

Psihopata odyebaus.
Mrš na svoju temu!

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 06 nov 2019, 13:15

TedBundy je napisao/la:
06 nov 2019, 13:11
Saurman je napisao/la:
06 nov 2019, 11:59
TedBundy je napisao/la:

Psihopata odyebaus.
Mrš na svoju temu!
Pa malo je i njegova.
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 06 nov 2019, 13:17

Wandelanoite je napisao/la:
06 nov 2019, 01:35
Bartomeu je covjek ubacen od strane Madriđana i tu drugog objasnjenja nema, sve su uradili da se otjera Laporta koji je imao harizmu i muda da napravi daleko najjaci tim u historiji.

99% navijaca je protiv Valverdea i nema smisla da isti i dalje bude trener, a on kao predsjednik ga i dalje podrzava.
Ma jesu qurac to treba da se zvizdi svih 90 minuta, pick.e su znali Coutinhu zvizdat nakon 400 dana boravka u klubu.

Ustani, izvadi maramice. Qurcine se dodju slikat za IG.

Ne dirajte Sarmu vidis da i njega zabrinjava ova situacija, pati duboko u sebi.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 06 nov 2019, 15:20

Sport.es pise da nosonja ima i dalje veeeliku podrsku rukovodstva ( citaj igraca). Dabogda svaku sljedecu izgubili 3 razlike dok je ovaj na klupi.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

salkan
Kontakt:

Post Postao/la salkan » 06 nov 2019, 20:46

1. Dođosmo do toga da treba skinuti kapu @Romariu jer je tačno predvidio dešavanja u klubu i ono što slijedi nakon što se zasićenost uvuče u svlačionicu a Upravu preuzmu biznismeni, odnosno ono šta se dešava kao backlash - plaćanje cijene globalnog brendiranja. Nažalost, svi mi (ili većina nas barem) je živjela u ubjeđenju da Messi ipak zaslužuje još koji veliki trofej u svojoj karijeri i što je najgore, vjerovali smo da njegovo napumpavanje cifri neće naštetiti rezultatima Kluba. Desilo se i dešava najgora verzija pesimističke vizije našeg Romaria, a to je da pored ove visoke cijene koju plaća Klub (a kroz Klub i mi, ljubitelji istog) - FCB gubi identitet i od giganta i tima koji je igrao najljepši fudbal u istoriji (2009-2012) postaje ManUtd v2.0 ili čak AC Milan v2.0, prosto natprosječna ekipa koja će se mučiti da dođe do bilo kojeg trofeja u sezoni i koja će poslužiti igračima kalibra Coutinho, Griezmann ili Dembele kao prolazna stanica i nešto čega se neće baš dobro sjećati. A toga je barem bilo u Barsinoj istoriji, pogotovo krajem 90ih i početkom 21.vijeka. Dakle, čestitam Romariju ali se nikad neću složiti s njim da je Messi lažni GOAT. Messi je GOAT.

2. Sad kad čekamo najgore i nemamo nadu u poboljšanje, hoće li mi ko objasniti šta se dešava sa sajtom klix? Pa jel i njima Cristina i Perez plaćaju da vode onu kampanju protiv Barselone, Messija i svakog ko je protiv real Madrida? Onakvih komentara nisam nigdje pročito, pa to je užas. Kakvi se onde idioti skupljaju? Čini mi se ko da postoji neki kružok bolesnih retardiranih čviljavih tinejdžera koji nikad u životu nisu šutnuli loptu a onanišu na real i Cristinu i pritom ne biraju riječi kako će da popljuju i pose.ru našu Barselonu? A članci koje njihovi internet novinari pišu? Pa to je tek za dugotrajnog zatvora! Kad pogledam na šta liče domaći sajtovi u poređenju sa sajtovima naših komšija lijevo i desno - a da ne pominjem otvorene medije tipa twitter - pa gdje mi živimo? Molim vas da mi objasnite!
Mogu razumjeti da ima zaluđenih tipova, pa i mi imamo ovdje administratora (onaj Epitaf ili kakoveć) koji je otprilike pobjego sa Sokoca iz ludare, ali čak i on ima neku granicu. Šta se dešava?

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 06 nov 2019, 22:01

salkan je napisao/la:
06 nov 2019, 20:46
1. Dođosmo do toga da treba skinuti kapu @Romariu jer je tačno predvidio dešavanja u klubu i ono što slijedi nakon što se zasićenost uvuče u svlačionicu a Upravu preuzmu biznismeni, odnosno ono šta se dešava kao backlash - plaćanje cijene globalnog brendiranja. Nažalost, svi mi (ili većina nas barem) je živjela u ubjeđenju da Messi ipak zaslužuje još koji veliki trofej u svojoj karijeri i što je najgore, vjerovali smo da njegovo napumpavanje cifri neće naštetiti rezultatima Kluba. Desilo se i dešava najgora verzija pesimističke vizije našeg Romaria, a to je da pored ove visoke cijene koju plaća Klub (a kroz Klub i mi, ljubitelji istog) - FCB gubi identitet i od giganta i tima koji je igrao najljepši fudbal u istoriji (2009-2012) postaje ManUtd v2.0 ili čak AC Milan v2.0, prosto natprosječna ekipa koja će se mučiti da dođe do bilo kojeg trofeja u sezoni i koja će poslužiti igračima kalibra Coutinho, Griezmann ili Dembele kao prolazna stanica i nešto čega se neće baš dobro sjećati. A toga je barem bilo u Barsinoj istoriji, pogotovo krajem 90ih i početkom 21.vijeka. Dakle, čestitam Romariju ali se nikad neću složiti s njim da je Messi lažni GOAT. Messi je GOAT.

2. Sad kad čekamo najgore i nemamo nadu u poboljšanje, hoće li mi ko objasniti šta se dešava sa sajtom klix? Pa jel i njima Cristina i Perez plaćaju da vode onu kampanju protiv Barselone, Messija i svakog ko je protiv real Madrida? Onakvih komentara nisam nigdje pročito, pa to je užas. Kakvi se onde idioti skupljaju? Čini mi se ko da postoji neki kružok bolesnih retardiranih čviljavih tinejdžera koji nikad u životu nisu šutnuli loptu a onanišu na real i Cristinu i pritom ne biraju riječi kako će da popljuju i pose.ru našu Barselonu? A članci koje njihovi internet novinari pišu? Pa to je tek za dugotrajnog zatvora! Kad pogledam na šta liče domaći sajtovi u poređenju sa sajtovima naših komšija lijevo i desno - a da ne pominjem otvorene medije tipa twitter - pa gdje mi živimo? Molim vas da mi objasnite!
Mogu razumjeti da ima zaluđenih tipova, pa i mi imamo ovdje administratora (onaj Epitaf ili kakoveć) koji je otprilike pobjego sa Sokoca iz ludare, ali čak i on ima neku granicu. Šta se dešava?
Epidaurus se zove.A prepoznao sam jednog lika na klixu,onaj zen1canin je anonymous sa ovog foruma.Potpisujem tvoj post
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

JoeBleck
Kontakt:

Post Postao/la JoeBleck » 06 nov 2019, 22:07

E cuj Romarijo u pravu.
Pa taj kenja Messija a ne gowna kao sav normalan Svijet.Lik je druga dimenzija.GOAT

Znamo i mi svi da je ovo za qrca evo vec 2-3 godine ali ne kenjamo po jedinoj konstantnoj svjetloj tacki koja vrijedi mnogo vise nego sto smo i sami svjesni,vrijeme ce pokazati.
Necu da zaboravim MATSa koji je na nivou prakticno 90% sezone ,gotovo kao Messi.Ostatak redajte po losim performansama kako hocete.
Politika kluba i trener su rak rane,nesto sto se ne svidja ni Messiju,MATSu,Ansu Fatiju ili kome vec.Javno se ne kritikuje klub koji te odgojio i dao ti mogucnost da postanes najbolji i najplaceniji.Mozda u necijem Svijetu da ,u realnom ne.Pocnete od sebe,dodjete do odgovora koji je sasvim realan.
To da su igraci dirigovali ostanak ili da i dalje to rade je prica za malu djecu.Igraci se ne pitaju niti treba da se pitaju.Najveci krivac su jadovi od navijaci koji nisu u stanju pisljive bijele maramicr razapeti i izglasati vanredne izbore.
Bayern je modul kako se to radi,kako sportski kolektiv treba sa djeluje.
Barcin zenit je daleko,ali je ogroman.Da bi se sustigao treba velika promjena,ponajmanje igracka.

BoixosNois1899
Kontakt:

Post Postao/la BoixosNois1899 » 06 nov 2019, 23:41

Claudio Borghi (Chilean-Argentine football manager): "Marcelo Gallardo will become Barcelona's coach in December. It's information that I have obtained from a very direct ****." [cdf via tnt sports]
:lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 06 nov 2019, 23:46

Ma kakav Gallardo covjek odbio Argentinu i nece je preuzeti dok se Messi ne oprosti.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 07 nov 2019, 06:22

Najpametnije bi bilo da se zaključa tema dok ne ode ovaj nosonja sa klupe. Iz tekme u tekmu se vrti isto. I vrapci na grani znaju.
slika
Du bist eine Bitch, Baby, nix mit Bella.

LEO10
Kontakt:

Post Postao/la LEO10 » 07 nov 2019, 12:45

Tek sada sam pogledao opsiran sazetak meca protiv Slavije(nisam bio u mogucnosti nista gledati prije) i ono sto mi je zapelo za oko iako je uradio sve dobro i skoro zabio u toj akciji, je potez Messija kad ocigledno nije htio dodati Grizmanu koji je jos na pocetku akcije Messija imao cistu situaciji ali lopte nije dobio dok bi je Suki dobio 100%. Nije ni na toj relaciji sve bajno.

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 07 nov 2019, 13:03

LEO10 je napisao/la:
07 nov 2019, 12:45
Tek sada sam pogledao opsiran sazetak meca protiv Slavije(nisam bio u mogucnosti nista gledati prije) i ono sto mi je zapelo za oko iako je uradio sve dobro i skoro zabio u toj akciji, je potez Messija kad ocigledno nije htio dodati Grizmanu koji je jos na pocetku akcije Messija imao cistu situaciji ali lopte nije dobio dok bi je Suki dobio 100%. Nije ni na toj relaciji sve bajno.
Od pocetka se zna da su Messi i Suarez protiv Grizmana. Cim je Barcelona dala 120 miliona za njega, znalo se da nece imati pare i za Neymara, sto navednom dvojcu nikako nije bilo drago.
U svlacionici Barcelone vlada totalna anarhija i to je najveci problem koji Valverde nema sanse da moze rijesiti, a tesko ce i neki drugi trener.

StrikeWarzone
Kontakt:

Post Postao/la StrikeWarzone » 07 nov 2019, 16:04

Marcelo Gallardo :hmmmmm:

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.