FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 26 avg 2020, 07:47

leorey je napisao/la:
26 avg 2020, 03:27
Bi li ti u poznim godinama isao u losije timove cak i od ove Barcelone? Pa njima bude LP upitna bokte.

Razmisli malo.
Nije,ne brini.Al Barceloni bi uskoro mogla bit ;)

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 26 avg 2020, 07:49

Nemamo haman istu predstavu šta je mladi igrač. :D

Što se Messija tiče, ako je naumio, neka ide, ukoliko je zbog Suareza (tako pišu novinari, a poklapa se sa situacijom) nije mi žao uopće. Nadao sam se da će se oprostiti od ekipe kojoj je mnogo dao, i koja je mnogo dala njemu na neki drugačiji način (sa nekom titulom LP možda), al' ako će njegov odlazak pokrenuti stvari sa mrtve tačke i dovesti do promjena i rješavanja pojedinaca koji vladaju timom, onda neka.

Pojedinci ovdje pišu stvari iz afekta valjda, bez razmišljanja, ili možda da prikriju prave misli i osjećaje. Došlo je do toga da navijači/simpatizeri drugih timova pišu na ovoj temi realnije nego domaći. Odlazak Messija će se osjetiti i više nego iko od nas misli. Pojedinci koji krive njega za neke neuspjehe, pišući da je istrošen i slično, neka se dobro zapitaju o stanju svog mozga, a potom pogledaju statistiku istrošenog igrača (dovoljno za zadnje 2,3 godine otkad je "slabija"). Da je bilo saigrača da to isprate, da pomognu i poguraju, titula bi bilo mnogo više. Priča se kako nema sistema koji bi trpio Messija, pa nek ga uzme bilo koja ekipa, stavi u napad, automatski imaju zagarantovanih 20+ golova i 10+ asistencija iste sezone. Mislim da je to i više nego dovoljno za jednog igrača manje na terenu (kako pojedinci pišu).

Sve u svemu, do njegovog odlaska je moralo doći, dal' sad, za godinu, dvije, pet, nebitno je, al' nije trebalo da se to desi na ovakav način.
Raduje me samo što imamo jako dobrih mladih igrača, od kojih se mnogo može očekivati u budućnosti, pod uslovom da ako se krenulo sa čistkom ekipe, istu napuste i Alba, Busquets, Pique, Vidal, Suarez, Rakitić, Roberto (Pique, Rakitić i Roberto mi čak i ne smetaju toliko, bili bi dobre zamjene al' eto).

Očekuju nas zanimljive godine, nadam se u pozitivnom smislu. :pray:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 26 avg 2020, 08:02

enobarca je napisao/la:
26 avg 2020, 00:14
Al nek su pseto suareza nabili nogom, koeman da nista drugo ne uradi na ovome mu hvala za sva vremena :ljepota: da je covjek a ne smece sam bi otisao jer je 3 godine **** od igraca, ne bi cekao da ga otjeraju.Treba biti covjek pa kad vidis da si posto **** otici ali nije svako Iniesta i slicni, ovaj bi muzo klub do kraja karijere a igra ko amater, mrs.
To je razlika izmedju karakternih momaka kao sto su pujol, xavi i iniesta koji su kad su oslabili bez problema sjedili na klupi, i suareza i mesija koji bi da budu gazde kluba a klub se bruka, osmica, cetvorka, trica u ligi prvaka i opet se to usqrcilo, znaci jos bi oni 5 godina drndali se po terenu i odredjivali ko ce biti trener i saigraci, hodali bi po terenu i gladili jajca

Volio bi da mesi ode bas u city, mladu i brzu ekipu
I brzu ligu pa da se vidi koliko je zakrzljao, da vidi da je de brujne bolji igrac od njega trenutno

Barca je veliki klub i ne moze sebi dozvoliti luksuz zivlhenja od stare slave, da se brukamo 7 8 godina zbog toga sto je neko briljirao 4 5 godina i donio trofeje, i to ne sam, nego uz saigrace i paklenu ekipu koja bi i bez mesija dosta toga osvojila

I sad, kuman ce vjerovatno ozivjeti coutinja i dembu i grizmana, pjanic i de jong u veznom redu su klase, ako dovede onog van de beka i jos koje pojacanje, tu smo opet u igri za ligu prvaka i dominiranje u spaniji, nije mesi garancija nizasta, nije ni real imo mesija, a bogami mi xavija, iniestu, anrija,alvesa, yayu, zlatana... pa osvojise vjse nego mi s mesijem goatom

Ako ce u citi, treba im traziti u razmjeni cancela ako je on njihov, mozda bernarda silvu, mada nije mi jasan pep nikako, sta ce mu mesi istrosen, izradjen, usporen
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 26 avg 2020, 08:20

Kakva si ti botina i ublehas , nisi svjestan.
Messi takav mrtav i istrosen kakvim ga ti nazivas je i dan danas najkvitetniji i najkorisniji igrac Svijeta.
Pogledas mu average ocjene po nastupims u takmicenjima i vidis da prakticno niko nije blizu njega.

Barca ako izgubi Messija , izgubila je mnogo vise od samog fudbalera.Izgubila je najveci fudbalski brend i izumrlu vrstu umjetnika.Izgubila je prakticno sve.Klub je ocito radio na ovome jasno i ciljano da se otjera ,ne shvatam ljude u Barceloni koji ovo tolerisu.Barcelona je dopustila da izgubi Bozanstvo.Velika **** se kriju iza ovoga , neka ce se saznati ali sam 200% siguran da je ovo tjeranje.I previse je Messiju zivota u Barceloni i svega da bi se seljako po drugoj kulturi jer eto dosadilo mu igrati sa Rakiticem and co.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Dzoni » 26 avg 2020, 08:30

slika

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 26 avg 2020, 08:42

JoeBleck je napisao/la:
26 avg 2020, 08:20
Kakva si ti botina i ublehas , nisi svjestan.
Messi takav mrtav i istrosen kakvim ga ti nazivas je i dan danas najkvitetniji i najkorisniji igrac Svijeta.
Pogledas mu average ocjene po nastupims u takmicenjima i vidis da prakticno niko nije blizu njega.

Barca ako izgubi Messija , izgubila je mnogo vise od samog fudbalera.Izgubila je najveci fudbalski brend i izumrlu vrstu umjetnika.Izgubila je prakticno sve.Klub je ocito radio na ovome jasno i ciljano da se otjera ,ne shvatam ljude u Barceloni koji ovo tolerisu.Barcelona je dopustila da izgubi Bozanstvo.Velika **** se kriju iza ovoga , neka ce se saznati ali sam 200% siguran da je ovo tjeranje.I previse je Messiju zivota u Barceloni i svega da bi se seljako po drugoj kulturi jer eto dosadilo mu igrati sa Rakiticem and co.
Krenuo sam mu odgovorit, i onda shvatim da nema smisla. Nema argumenta za ovu osobu koji će uticati na to da on sagleda činjenice i stvari onakve kakve jesu. Strašno je koliko im nije jasno da Messi u lošijoj sezoni ima preko 20 golova i 20 asistencija. Nema igrača na svijetu koji će takve brojke isporučivat u lošoj sezoni.

Al' hajde, ne treba se zamarati mišljenjem ovog lika, otkad se registrovao piše gluposti, pa neka ga i sad.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 26 avg 2020, 09:15

Dont feed the troll.

Sto se tice Messija svaka prica ima svoj kraj pa tako i ova. Nevjerovatno je da ce otici ali citajuci toliko "informacija" od sinoc kako on hoce i hoce da ide kao u City pa yebemu misa onda idi. Bice ruzno ga gledati u dresu drugog kluba ali dosta sam mirniji nego sinoc i mislim da ce se mnogi od nas pomiriti brzo sa tom sudbinom. Ocigledno nema povratka, zeli da ide. Nema onda mjesta za patetike. Da mi je neko rekao da ce mi biti bolniji odlasci Iniesta i Xavija, pa i Puyola nego Messija. Nebi nikad vjerovao. Ali eto.
@igrajlopte 🐦

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 26 avg 2020, 09:22

realno veci je gubitak bio odlazak trenera sa sistemom

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 26 avg 2020, 09:29

Da sumiramo. Znaci dva razloga zasto je Messi donio odluku da odlazi, odnosno koji su preleli casu.

1. Koeman odyebao mu zeta i rekao da moze potraziti novi klub.
2. Koeman mu saopstio da je kraj privilegija i da se mora poceti da ponasa ozbiljno ponovo.

Bravo, Leo! :clap: :clap:

Nemojte mi samo spominjati da je razlog sportske prirode jer da je Messi gladan trofeja i uspjeha otisao bi on poslije Rome odma. Imao je toliko prilika da ode i da mu mi svi cestitamo sto je to uradio. A nije, ostao je jer su mogli da rade sta su god htjeli. Da kolo vode i da im niko nit pisne. Trenutak kada je dosao neki da uvede red opet Messi od jednom zeli da ide.

Oh well :kafa:
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 26 avg 2020, 09:32, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 26 avg 2020, 09:30

Zamisli rijesis se Suareza, prodas Mesija, rijesis se Rakitica, Umtitija, Busquetsa i dovedes : Mbapea i malog Garciju iz Citya 🤔🤔

Mislim kada bi se igrali menadzera.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 26 avg 2020, 09:42

ReX je napisao/la:
26 avg 2020, 09:15
Dont feed the troll.

Sto se tice Messija svaka prica ima svoj kraj pa tako i ova. Nevjerovatno je da ce otici ali citajuci toliko "informacija" od sinoc kako on hoce i hoce da ide kao u City pa yebemu misa onda idi. Bice ruzno ga gledati u dresu drugog kluba ali dosta sam mirniji nego sinoc i mislim da ce se mnogi od nas pomiriti brzo sa tom sudbinom. Ocigledno nema povratka, zeli da ide. Nema onda mjesta za patetike. Da mi je neko rekao da ce mi biti bolniji odlasci Iniesta i Xavija, pa i Puyola nego Messija. Nebi nikad vjerovao. Ali eto.
Ma ja bih razumio da je isfrustriran i potrošen svim ovim dešavanjima oko Uprave i blamiranjem već nekoliko sezona. Ali, trebao je onda nakon tih utakmica izaći i reći da je nezadovoljan, pa na kraju sezone napustiti i gotovo. Ovako šuti (još kapiten) i sad odjednom kad se doveo trener koji neće nikom šutiti, koji zna šta treba Barci jer je legenda i dobro upućen u klupska dešavanja, koji odluči napraviti remont, početi ispočetka i koji mu otpiše najboljeg havera on nešto digne nos.
Ne ide to tako, zato me ovo previše i ne dotiče. Svakom će biti teško zamisliti Barcu bez Messija, ali treba jednom i presjeći u nekim stvarima, konkretno stati u kraj ovom bezobrazluku. Perez je to već radio, tu je i pametan. Sto puta mu skidam kapu na svim rekordima, uspjesima, trofejima, teško će se to nadmašiti, ali previše je uzelo maha njegovo miješanje, a i plaćen si astronomskim ciframa za sve to.

Upravo ovo što si rekao, dva ebena razloga i to banalna. Ode drug i objasnio mu Koeman neke stvari oko liderstva, znači dvije stvari za koje on nema ništa s tim i u koje se ne bi smio miješati.

Nek povede pravo i njuške Piquea i Albu, uz havera koji je već precrtan.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 26 avg 2020, 09:46

Brze ce se ljudi naviknuti na zivot bez Messija nego sto mnogi misle, u tome sam siguran. Razloga mnogo sto i ti govoris. Naravno bice uvijek oni Messijeavaca kojis u iskljucivo pratilo Barcu zbog njega i uvijek ce biti butthurti, ali navijaci Barce ce shvatiti da je bolje prije ili kasnije da se ovo raskine. Pogotovo citajuci opet kazem toliko izjava kako zeli da ide u Citi po svaku cijenu. Really? Well go then, nadam se da ce ti biti bolje tamo.
@igrajlopte 🐦

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 26 avg 2020, 09:50

Ne znam, previse je poluinformacija i za MI6. Ali svakako da biram, uvijek bi izabro da Messija ostane a predsjednik ode. S te tacke krecem i tu zavrsavam.
Džeri Drejk

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la IlCapitano » 26 avg 2020, 09:55



:urnebes:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 26 avg 2020, 09:57

ReX je napisao/la:
26 avg 2020, 09:46
Brze ce se ljudi naviknuti na zivot bez Messija nego sto mnogi misle, u tome sam siguran. Razloga mnogo sto i ti govoris. Naravno bice uvijek oni Messijeavaca kojis u iskljucivo pratilo Barcu zbog njega i uvijek ce biti butthurti, ali navijaci Barce ce shvatiti da je bolje prije ili kasnije da se ovo raskine. Pogotovo citajuci opet kazem toliko izjava kako zeli da ide u Citi po svaku cijenu. Really? Well go then, nadam se da ce ti biti bolje tamo.
Ma naravno. I meni je žao, ali je ovo više postao bezobrazluk. Igrači se pitaju već nekoliko godina za sve, uostalom to pokazuju i rezultati. Obični uhljebljeni idioti, ne mogu kopačke čisti jednoj gospodi tipa Puyola, Mascherana, Inieste i Xavija. Za svaku sitnicu su postali osjetljivi, drekne se onaj jadnik Sarabija da ih trzne, oni frku naprave.

Zato je Perez Tito. Niko ne može biti veći i odmah se pokaže ko je gazda. Ovako se ovi razmahali, dopušteno im sve, sprdnja se napravila od Kluba. Naravno tu je i do Uprave, ali svakako je ovo sve prešlo granicu.
Koemanu svaka čast, napokon neko s mudima i mogao bi napraviti fine stvari.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 26 avg 2020, 10:02

iskreno meni je više bilo zao sto je Pep otišao, a zatim i Tito Vilanova jer su imali sve da osvoje jos jednu titulu... bruka je bila i onih 7-0 od Bajerna jer top nivo ne trpi nerad i opustanje igrača. a da mogu pokazali su sezonu dvije poslije

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 26 avg 2020, 10:04

I da, treba uzeti dobru lovu. Niko neće platiti 700 milki logično, ali nešto puštati je suludo. Dobru lovu nek se izvali potencijalni kupac i doviđenja.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la darker10 » 26 avg 2020, 10:07

Ako Messi ode ispast ce najveca pichkica u historiji fudbala. Kad se sjetim kako odusta od argentinske reprezentacije nakon onog poraza, pa evo i sad radi nesto slicno s Barcelonom.
Zadnja izmjena: darker10, dana/u 26 avg 2020, 10:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 26 avg 2020, 10:09

IlCapitano je napisao/la:
26 avg 2020, 09:55


:urnebes:
Da Bog mili sacuva. :oops: :oops: :urnebes:
@igrajlopte 🐦

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 26 avg 2020, 10:10

Amra zaustavila Dzeku da ide u London i Turin.. Pa hajde hanuma Messi, reaguj i ti malo yebemu misa! :urnebes: :urnebes:
@igrajlopte 🐦

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.