FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko,ribery,Monolog,geronimo,hammers,Donnie Darko

let3
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 30 avg 2020, 00:55

leorey je napisao/la:
30 avg 2020, 00:46

Ali evo, haj nemojte bit licemjerni pa recite, podrzavate li Suareza sto se sutra nece pojavit na treningu? Njega je vrlo lakse odyebat, preko telefona jel.
Da, podržavam.
Suarezu je Komean preko telefona rekao Hajd razguli, ne trebaš nam i to je to.
Koji ce q na treningu ? bolje mu je neka traži novi klub sebi.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 30 avg 2020, 00:56

Donnie Darko je napisao/la:
30 avg 2020, 00:49
leorey je napisao/la:
30 avg 2020, 00:46

Ali evo, haj nemojte bit licemjerni pa recite, podrzavate li Suareza sto se sutra nece pojavit na treningu? Njega je vrlo lakse odyebat, preko telefona jel.
Za Messija sam neodlučan, jer je komplikovana situacija, ali Suareza u potpunosti podržavam ako se ne pojavi na treningu. Želim Suareza vani i glasan sam po tom pitanju već dugo, ali zašto trenirati ako su ti javili da ne računaju na tebe, da si višak i da će gledat kako da za klub najbolji način te **** što prije?

Za šta da trenira, za koga?
Buraz e usra i ti sada sefa i stanicu. :mrgreen: Zasto? Pa evo ti jedan primjer. Meni prije mjesec dana sefica kaze da mi ugovor nece biti produzen da ostajem bez posla za mjesec, to je do prije par dana. Sta sam ja trebao u julu reci, fuck this ne dolazim ja vise. A imam ugovor. :D Dajem ti banalan primjer na sebi ali je poenta ista, kao sto kaze @leorey.. covjece imas ugovor moras doci i radit za platu barem :) Ako ne dodje, treba se kazniti, odnosno da mu se oduzme plata. E druga je stvar ako je dobio dozvolu da ne treba doci. :D

Derdiyok
Kontakt:

Post Postao/la Derdiyok » 30 avg 2020, 01:01

30 avg 2020, 00:29
Blejzer10 je napisao/la:
30 avg 2020, 00:20
30 avg 2020, 00:17

Messi.

Ipak je riječ o najboljem u igranju fudbala ikad. NBA me naučila da ako biraš između dvije strane, uvijek izabereš onu sa najboljim igračem.
Leorey te razumije. Ipak si među 90% nas što smo počeli navijat za Barcu zbog Messija.
Sarkastičan si, ali vjerovao ili ne, nisam. Navijam za Barcelonu od svojih prvih koraka.
slika
:kafa:

No, mnogo veće su šanse da se ponove Xavi i Iniesta, pa makar i u paru, nego Messi ponovo.
Imam i ja sliku kao dijete u dresu Brescie. Je li to znači da navijam za njih ? :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

messilla
Kontakt:

Post Postao/la messilla » 30 avg 2020, 01:01

Nije bilo nikakvih najava da se otpisani neće pojaviti.

@leorey,
Pa forsira frajer odlazak maksimalno, šta je tu čudno? Fino nam kad Coutinha bole leđa ili kad Dembele neće da trenira, ali smeta kad to neko radi Barceloni. Nemoj mi toga.

Danas govoriš o nekim principima i kako ga treba držati na tribinama. Pa veće mi je poniženje prisiljavati nekog da ostane kad već toliko forsira da ga se pusti. Pogotovo ako je taj neko dao najbolje godine i skoro cijelu karijeru tom klubu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 30 avg 2020, 01:12

messilla je napisao/la:
30 avg 2020, 01:01
Nije bilo nikakvih najava da se otpisani neće pojaviti.

@leorey,
Pa forsira frajer odlazak maksimalno, šta je tu čudno? Fino nam kad Coutinha bole leđa ili kad Dembele neće da trenira, ali smeta kad to neko radi Barceloni. Nemoj mi toga.

Danas govoriš o nekim principima i kako ga treba držati na tribinama. Pa veće mi je poniženje prisiljavati nekog da ostane kad već toliko forsira da ga se pusti. Pogotovo ako je taj neko dao najbolje godine i skoro cijelu karijeru tom klubu.
Ma dobro, zna se da nikad nece na tribine, to sam onako rekao, ali sta mislite, ako ostane, hoce li mu jedno dobrih 40 % stadiona zvizdati prvu tekmu? :kafa:
27.10.2020

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 30 avg 2020, 01:21

treba mu baciti svinjsku glavu ko luisu figu

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 30 avg 2020, 01:39

30 avg 2020, 00:29

No, mnogo veće su šanse da se ponove Xavi i Iniesta, pa makar i u paru, nego Messi ponovo.
Ne vjerujem.
Kao što se ni neki novi Messi više nece pojaviti , tako se ni Xaviesta nece ponoviti.

Taj tandem posto termin i u Urban Dictionaryu :mrgreen:

https://www.urbandictionary.com/define. ... m=xaviesta

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 30 avg 2020, 01:49

Kako god, ako se sutra ne pojavi na treningu, glup potrz totalno, nakon 20 godina, legenda kluba, najbolji igrac i sad to na ovakav nacin sve pos.rati. Gdje si bio, sta si radio?

Dao klubu sve? Aposlutno, ali da tog istog kluba nije, ostao bi bijeda u Argentini.

Davao sto niti jedan drugi igrac nije, aposlutno. Ali isto tako bio GODINAMA najplaceniji igrac kluba, pa i svijeta.

Nije mi jasan nacin samo odlaska, najbolje bi se zavrsilo da je rekao da ostaje jos godinu pa sta god da bude, idem dzaba, zelim nove izazove i to je to. Rastanes se na fin nacin s klubom, dobijes zadnju tekmu pred punim Campom a ne pred praznim stadionom 8 komada.

Najbolji svih vremena i veliki mekusac od karaktera.
27.10.2020

Captain4
Kontakt:

Post Postao/la Captain4 » 30 avg 2020, 04:18

Ja mislim da je Messi višestruko nadoplatio sve što je Barca uradila za njega. Ja sam očekivao džentlmenski kraj gdje će se cijela Evropa oprostiti od Lea pred oproštajnu sezonu u Argentini.

Ima on u sebi još top nivoa i dok god se osjeća spremnim igrat će u klubovima čije su ambicije osvajanje LP.

Definitivno je mekušac i nikakav lider, nakon ovoga je samo potvrdio teze koje su mu mnogi dodavali. Očigledno je shvatio da sa ovima više nikad neće na vrh Evrope, pa sada hvata posljednji voz.
"Fear is exciting for me."

Evander
Kontakt:

Post Postao/la Evander » 30 avg 2020, 07:00

let3 je napisao/la:
30 avg 2020, 00:34
Evander je napisao/la:
30 avg 2020, 00:27
Messi je veci od Pacova milion puta, ali ipak mora postovati ugovor, jer je i klub prema njemu sve ispostovao. Ucninio ga je daleko najplacenijim fudbalerom na svijetu i placao to redovno. Messi je druga strana tog ugovova, mora i on svoje ispostovati. Nikakvo popustsnje ne dolazi u obzir. Donesi 120 miliona minimum i sretno ti bilo. Jednog dana, naoravit cemo ti i statuu ispred stadiona.

Inace, da je ostao na plati 20 miliona godisnje, da li bi Messi ostao vjeran Barceloni? Mislim na prijasnje godine.
A jel ti stvarno misliš da Messi ovo radi sad iz nekog hira i kurchenja ? da mu se sad u 33 godinu, kad ima familiju i troje djece, nadigo qrc da pravi tolike probleme svom klubu u kojem je prakticno odrasto i posto covjek ?
Nema pametnijeg posla, nego se zayebavati sa kriminalce Bartom i njegovom lopovskom družonom ? dosadno mu ?

Covjek traži da mu se izađe u susret, da mu se ne pravi problem oko transfera, da ga se pusti u drugi klub ,dojadio mu amaterizam kretena koji godinama vode Barcu u propast....bar je to zaslužio za sve ove godine i golove i asistencije koje je dao Barci...i šta kaže Pacov na to ? Ma evo ti qrac, nečeš ti nidje, ti si pod ugovorom, a kaluzula je 700 miliona. Plati pa se klati.
Jel to odnos kluba prema najvecem igracem u povijesti? bruka i sramota :oops:
Ko je bio na celu kluba, kad je potpisao zadnji ugovor?

xavi26
Kontakt:

Post Postao/la xavi26 » 30 avg 2020, 07:47

Captain4 je napisao/la:
30 avg 2020, 04:18
Ja mislim da je Messi višestruko nadoplatio sve što je Barca uradila za njega. Ja sam očekivao džentlmenski kraj gdje će se cijela Evropa oprostiti od Lea pred oproštajnu sezonu u Argentini.

Ima on u sebi još top nivoa i dok god se osjeća spremnim igrat će u klubovima čije su ambicije osvajanje LP.

Definitivno je mekušac i nikakav lider, nakon ovoga je samo potvrdio teze koje su mu mnogi dodavali. Očigledno je shvatio da sa ovima više nikad neće na vrh Evrope, pa sada hvata posljednji voz.
Hvatao je i Ronaldo zadnji voz, pa je zaglavio u 1/4 finalu. LP je yebeno takmicenje..
Volim te Bosno!!!

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 avg 2020, 09:07

[Fernando Polo] Barcelona leaders have given the order, that from the top, all the executives and managers in charge, not to respond to the call of any team that is interested in Messi. The phone will not be answered, no appointment will be made for any meeting, nor will any proposal other than the payment of the termination clause be heard. The club will be as inflexible as possible. Any team that tries will find no for an answer even if they try to approach Barça in search of a good solution for all parties involved.
Ko djeca neka.

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 30 avg 2020, 09:49

Jbem im sve ppredu jbem ti sve stakorsko napaceni klosaru. Crko dabogda, ko ti dozvoli da budes na celu Barcelone.
I neko da stane na stranu ove uprave zarad Messija. Stoka.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

sombrero
Kontakt:

Post Postao/la sombrero » 30 avg 2020, 10:06

ali neaktivnost lokalnih navijača je fascinantna...
čak bi i mi ovako pasinvi izašli i protestovali protiv uprave

izgleda da nou camp zaslužuje turist navijače sa mobitelima i fotoaparatima

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 30 avg 2020, 10:12

Bartomeu (September 2019): “Messi has a 4 year contract that we signed 2 years ago, and in the last year of his contract, the 2020/21 season, he has the option to leave Barça BEFORE the season starts.”
:mrgreen:

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 30 avg 2020, 11:21

Captain4 je napisao/la:
30 avg 2020, 04:18

Treba samo istinu pricati i misliti svojom glavom, a istina je da je messi nekad bio igracina a sad nije neki faktor odluke, istina je i da nije ni blizu dobar vodja ekipe i kapiten, a da je ko insan shupcic zesci

Svi pricaju sta je uradio za barcu, a sta je barca uradila za njega pravo je pitanje

One 4 godine zlatne s pepom, ajmo realno, da mesija nije bilo, jel neko stvarno misli da barca ne bi osvajala nista sa zastrasujucom ekipom i sistemom igre pepovim, imali smo najbolji veznibred u historiji, u napadu eta, anrija, zlatana, vilju, najboljeg beka alvesa, ponajboljeg beka abidala i albu, legendarnog puyola, sjajnog pikea na stoperima, pa onda i igrace kao yaya, fabregas, alexis..

Mesi je istina realno bio najbolji igrac te generacije, al jel realno sve zasluge njemu pripisati, pa to je smijesno jer real je uzeo vise liga prvaka sa triput slabijim timom gledajuci barcu bez mesija, realna je i cinjenica da je mesi dobro pobro kajmak slave cijele jedne sjajne generacije

Ko sto je istina da barca ne bi bila to sto jeste da nije bilo mesija, istina je mozda i da bi mesi sad prodavao košpe po rosariju da nije bilo barce, il da bi bio neki nedokazani talent tipa robinjo il pato da nije imao od koga uciti u barci, da ga nisu i klub i saigraci isforsirali

I sad bi shupcic da isforsira odlazak bez odstete da bi mu naravno novi klub mogao dati vecu platu, barca je prema njemu pokazala zahvalnost, dala mu je najvecu platu u historiji fudbala, placalau je masno zasluge, a on bi se sad oduzio tako da klub dobije qrchinu kad ode

Jel tako rade shupci il ljudine
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la _dreamer_ » 30 avg 2020, 11:23

Messi que un Club. haman tako ispade. nisam barcin navijac ali ovo saginjanje mesiju je degutantno. nek ide, njegova kriva je svakako u silaznoj putanji. prezivice bsrca bez njega kao sto je real bez Ronald. svakako je doslo do zasicenja, ocigledno
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

leorey
Kontakt:

Post Postao/la leorey » 30 avg 2020, 11:26

_dreamer_ je napisao/la:
30 avg 2020, 11:23
Messi que un Club. haman tako ispade. nisam barcin navijac ali ovo saginjanje mesiju je degutantno. nek ide, njegova kriva je svakako u silaznoj putanji. prezivice bsrca bez njega kao sto je real bez Ronald. svakako je doslo do zasicenja, ocigledno
Pravi kapetan, prvi brod napusta hehehe, treba mu isplatit jos bonus za lojalnost ko i Neymaru sto su mislili.

Normalno da cemo prezivit, ali sljedece sezone jer ga ovi nece sad iz principa pustit.
27.10.2020

sombrero
Kontakt:

Post Postao/la sombrero » 30 avg 2020, 11:29

zamislite da vlasnicima PSG, City, Chelsea ili Valencije hoće da ode bez odštete, poslali bi ga u gulag/pustinju ili neki koncentracioni logor za prevaspitavanje u Kini
Ja sam za to da ide,ako mu se ide (ako m je dokur..lo ili hoće da proba nešto drugo),ali da ode bez odštete nisam.
Razumijem i njega, nema ekipu ni blizu vrha koji zaslužuje i normalno je da hoće da ide. Ali ne džaba.

messilla
Kontakt:

Post Postao/la messilla » 30 avg 2020, 11:31

Pa i nece frajer da ode besplatno, ali sta da radi kad ovaj majmun coravi nece ni da cuje za neke pregovore? Ja bih sad najvise volio da ode besplatno, mislim da bi Barto morao traziti azil negdje.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.