FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 542
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 05 jun 2023, 13:30

ReX je napisao/la:
05 jun 2023, 12:50
FCBLAUGRANA1987 je napisao/la:
05 jun 2023, 12:35
Messi sad u junu puni 36 godina… Toliko je los bio zadnje 2 godine u PSGu da mu parizani zvizde kad se spomene njegovo ime na stadionu… stvarno je neozbiljno od kluba kao sto je barcelona da ikako i razmislja o njegovom povratku…
Wow. Bas si uzeo navijace u obzir cije misljenje je tako vazno i legitimno. Pascad katarska koja da im nije shejka bi se borili za top 3 pozicije u yebenoj Ligue 1.

U ostalom Messi je bio toliko los ove sezone da je na 41 odigranu utakmicu SAMO postigao 21 gol i dodao 20 asistencija. Kakav lik, nije mogao ni do 30e da dobeci...
Nije vazno ciji su navijaci, malo je igraca kroz historiju dobilo zvizduke od kluba za koji nastupaju i tu ipak ima istine…

Dzaba ti statistika… ovaj danasnji PSG je najgori otkako su ih preuzeli arapi…

Proslo je vrijeme Ronalda i Messija i ljudi to trebaju da shvate i da gledaju druga rjesenja

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Pogba » 05 jun 2023, 13:59

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
numanumaye22
Postovi: 1999
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la numanumaye22 » 05 jun 2023, 14:05

Cuj PSG najgori otkako su ga preuzeli arapi, a to ko prije oni bili uspjesni u LP? Pa PSG je od 2018 godine uspjesniji klub od Barcelone duplo u Ligi Prvaka, ljudi su igrali i finale, dobili Real, Bayern, City, Liverpool, Barcelonu, a koga je to Barcelona dobila zadnjih 5 godina u Europi? Bolje receno protiv koga se to nije osramotila? Sad ce skoro pa decenija sramocenja u Europi. :rol:

Avatar
numanumaye22
Postovi: 1999
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la numanumaye22 » 05 jun 2023, 14:07

Pogba je napisao/la:
05 jun 2023, 13:59
Sad kad je Liga dala OK, ako Laporta ne bude slagao kao prosli put, Messi ce biti igrac Barcelone, sigurno zeli ostati u Europi bar jos 2 sezone da doceka spremno Copu jos jednu, to je i sam rekao.

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 542
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 05 jun 2023, 14:47

numanumaye22 je napisao/la:
05 jun 2023, 14:05
Cuj PSG najgori otkako su ga preuzeli arapi, a to ko prije oni bili uspjesni u LP? Pa PSG je od 2018 godine uspjesniji klub od Barcelone duplo u Ligi Prvaka, ljudi su igrali i finale, dobili Real, Bayern, City, Liverpool, Barcelonu, a koga je to Barcelona dobila zadnjih 5 godina u Europi? Bolje receno protiv koga se to nije osramotila? Sad ce skoro pa decenija sramocenja u Europi. :rol:
Procitaj opet sta sam napisao, otkako su PSG preuzeli arapi ovaj PSG od ove godine je najlosiji…

ANamelessGhoul
Postovi: 988
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ANamelessGhoul » 05 jun 2023, 20:11

Leo Messi's entourage we're finalizing the agreement with Al Hilal & a key meeting was scheduled today, but Messi asked everything to be put on hold. The Saudis were very surprised.
@goal
[🎖️]
Vraca se babuka

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 05 jun 2023, 20:19

Mokes je napisao/la:
04 jun 2023, 23:07
Šteta ovih primljenih golova. 9 primljenih u zadnjih 5 utakmica. 11 u preostala 33 kola.
Istina ali realnija je to slika odbrane nego dobar dio sezone kad su protivnici mašili boga oca pred golom a oni držali CS.
Slično kao Valverdeov neporaženi niz. Maskiranje.

let3
Postovi: 28976
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 05 jun 2023, 21:23

Javi Miguel (novinar ASa):
"Sergi Roberto je jučer bio grozan. Njegova adaptivnost različitim pozicijama nije isplativa za momčad ako pruža loše igre. Njegova svestranost zbog toga gubi na važnosti."
"Eric García je bio izgubljen na terenu. Iduće sezone će igrati vrlo malo ili ništa ako se ne uozbilji."
"Marcos Alonso ne može biti spomenut u istoj rečenici kao Alejandro Balde. Nije brz, nema eksplozivnost i nije ofanzivno orijentiran. S toliko nedostataka moramo se upitati je li vrijedno zadržati ga iduće sezone kao pričuvnu opciju."
"Ferran Torres je odigrao užasnu utakmicu. Moguće je da je ovo bila njegova posljednja utakmica u Barceloninom dresu."
Ima li se šta dodati na ovo :mrgreen: nadam se da će Barca što prije riješiti navedenih.

Sport90
Postovi: 1168
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sport90 » 06 jun 2023, 07:28

FCBLAUGRANA1987 je napisao/la:
05 jun 2023, 13:30
ReX je napisao/la:
05 jun 2023, 12:50
FCBLAUGRANA1987 je napisao/la:
05 jun 2023, 12:35
Messi sad u junu puni 36 godina… Toliko je los bio zadnje 2 godine u PSGu da mu parizani zvizde kad se spomene njegovo ime na stadionu… stvarno je neozbiljno od kluba kao sto je barcelona da ikako i razmislja o njegovom povratku…
Wow. Bas si uzeo navijace u obzir cije misljenje je tako vazno i legitimno. Pascad katarska koja da im nije shejka bi se borili za top 3 pozicije u yebenoj Ligue 1.

U ostalom Messi je bio toliko los ove sezone da je na 41 odigranu utakmicu SAMO postigao 21 gol i dodao 20 asistencija. Kakav lik, nije mogao ni do 30e da dobeci...
Nije vazno ciji su navijaci, malo je igraca kroz historiju dobilo zvizduke od kluba za koji nastupaju i tu ipak ima istine…

Dzaba ti statistika… ovaj danasnji PSG je najgori otkako su ih preuzeli arapi…

Proslo je vrijeme Ronalda i Messija i ljudi to trebaju da shvate i da gledaju druga rjesenja
I meni stoji upitnik iznad glave sto se Messija tice. Tesko da može on sad povuci da se napravi neki iskorak u LP, ali on nije u PSG dobio zvižduke jer je los, PSG je toksična sredina, neorganizirana i btw on kad je dodao u taj PSG nisu bili prvaci, zatim u tom PSG je sve podredjeno kornjači i tesko da licnosti kakva je Messijeva mogu doći do izražaja (iako je igrao jako dobro - nije GOAT nivo ali iza kornjače uvjerljivo najbolji igrač je bio, daleko bolji od Nejmara). Messi treba doći odigrati sezonu radi ostavštine u klubu, ali uz uvjet da forma i prikazano na terenu sve diktiraju (mislim na nastupe, minute i izmjene), ali takodjer Laporta navaljuju Messija radi i nekih 200-300 mil koje ce Barca dobiti od njegovog uticaja sa te strane (koliko ce od toga otoci Messiju a koliko ostati Barci sad ne znam), on je imao motivaciju da odigra jos jedno SP za Argentinu i sve je tome podredio zadnje 2 godine, u ovom momentu mislim samo mu jos može biti motivacija da odigra u Barci jos jednu sezonu na nivou i oprosti se kako treba (jer to mu je i Barca ostala dužna, a i on Barci i navijačima) i onda da lagano krene put Arapa, Smeta ili u domovinu.

enobarca
Postovi: 8127
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 06 jun 2023, 10:15

Njemu parizani zvizde jer je u finalu Francusku naguzio i jer su debili, ne jer je bio los.

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 542
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 06 jun 2023, 11:08

Kako god hvala mu za sve sto je ucinio za barcelonu… uvijek ce mi biti omiljeni igrac koji je nosio ovaj dres… ali vracati ga u 36. godini nema smisla… zabit ce on i u barceloni 20 golova i imati 15 asistencija ali timska igra ce patiti, la liga ove godine je osvojena samo zbog timske igra… (ako ce imati platu u rangu rotacije u timu onda OK), ali i na drasticno manju platu kao sto je imao u PSGu mislim da ce mu ponuditi veliku platu u odnosu sta ostatak tima prima…

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4441
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MoodyHank » 06 jun 2023, 13:47

Íñigo Martínez će biti prvo ovoljetno pojačanje. Već je u Barceloni i čeka da obavi formalnosti (ljekarski, potpis ugovora...)
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

ANamelessGhoul
Postovi: 988
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ANamelessGhoul » 06 jun 2023, 20:36

Nista od povratka. Sad je imao priliku da dokaze ljubav, ali drazi petrodolari **** ga

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 06 jun 2023, 22:12

Mislim da je sva ova,prica oko mesijevog povratka,u barcu u stvari stara dobro oprobana taktika dizanja sebi cijene i naravjo da ce arapi popushiti foru i izvaliti mesiju neku bolesju cifru dosta bolesniju od ionako bolesne koju su prvobitno planirali

Smijesno je i pomisliti da,bi mesi,nesto,doprinio nama,prije 4 godine bio je teret za ekipu zbog svoje fizicke zapustenosti i hodanja po tereju i podredjivanja cijele ekipe njeju koji sd zahebava,mozemo misliti kakav bi to tek sad odron bio i kakav atak na stvaranje jedne nove i perspektivne generacije koji se upravo odvija

Da su se bogdo kutarisali i levandovskog,a ne razmisljali o jos,jednom starom i iznemoglom licu u napadu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

let3
Postovi: 28976
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 06 jun 2023, 22:27

Romariooo je napisao/la:
06 jun 2023, 22:12
Mislim da je sva ova,prica oko mesijevog povratka,u barcu u stvari stara dobro oprobana taktika dizanja sebi cijene i naravjo da ce arapi popushiti foru i izvaliti mesiju neku bolesju cifru dosta bolesniju od ionako bolesne koju su prvobitno planirali

Smijesno je i pomisliti da,bi mesi,nesto,doprinio nama,prije 4 godine bio je teret za ekipu zbog svoje fizicke zapustenosti i hodanja po tereju i podredjivanja cijele ekipe njeju koji sd zahebava,mozemo misliti kakav bi to tek sad odron bio i kakav atak na stvaranje jedne nove i perspektivne generacije koji se upravo odvija

Da su se bogdo kutarisali i levandovskog,a ne razmisljali o jos,jednom starom i iznemoglom licu u napadu
Dobro si reko, treba se okrenuti Eriksenu i Cuotinhu.

Avatar
numanumaye22
Postovi: 1999
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la numanumaye22 » 06 jun 2023, 22:36

Romariooo je napisao/la:
06 jun 2023, 22:12
Mislim da je sva ova,prica oko mesijevog povratka,u barcu u stvari stara dobro oprobana taktika dizanja sebi cijene i naravjo da ce arapi popushiti foru i izvaliti mesiju neku bolesju cifru dosta bolesniju od ionako bolesne koju su prvobitno planirali

Smijesno je i pomisliti da,bi mesi,nesto,doprinio nama,prije 4 godine bio je teret za ekipu zbog svoje fizicke zapustenosti i hodanja po tereju i podredjivanja cijele ekipe njeju koji sd zahebava,mozemo misliti kakav bi to tek sad odron bio i kakav atak na stvaranje jedne nove i perspektivne generacije koji se upravo odvija

Da su se bogdo kutarisali i levandovskog,a ne razmisljali o jos,jednom starom i iznemoglom licu u napadu
Ma nemas jednostavno na trzistu klasnih igraca puno, kao prije 10-15 godina. Pa gdje je sad novi Suarez iz 2011 ili Drogba iz Chelsea? Gdje su krila kao Ronaldo, Di Maria, Ronaldinho? Gdje su stoperi ko Terry, Puyol, Ramos? Bekovi kao Alves, Marcelo, Alba, Cole? Tanko je to sve. Nemas koga dovest, da lezis na parama. Jedina prava klasa od novih su Haland i Mbappe. Obojica nedostupni i preskupi.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 06 jun 2023, 23:22

numanumaye22 je napisao/la:
06 jun 2023, 22:36
Romariooo je napisao/la:
06 jun 2023, 22:12
Mislim da je sva ova,prica oko mesijevog povratka,u barcu u stvari stara dobro oprobana taktika dizanja sebi cijene i naravjo da ce arapi popushiti foru i izvaliti mesiju neku bolesju cifru dosta bolesniju od ionako bolesne koju su prvobitno planirali

Smijesno je i pomisliti da,bi mesi,nesto,doprinio nama,prije 4 godine bio je teret za ekipu zbog svoje fizicke zapustenosti i hodanja po tereju i podredjivanja cijele ekipe njeju koji sd zahebava,mozemo misliti kakav bi to tek sad odron bio i kakav atak na stvaranje jedne nove i perspektivne generacije koji se upravo odvija

Da su se bogdo kutarisali i levandovskog,a ne razmisljali o jos,jednom starom i iznemoglom licu u napadu
Ma nemas jednostavno na trzistu klasnih igraca puno, kao prije 10-15 godina. Pa gdje je sad novi Suarez iz 2011 ili Drogba iz Chelsea? Gdje su krila kao Ronaldo, Di Maria, Ronaldinho? Gdje su stoperi ko Terry, Puyol, Ramos? Bekovi kao Alves, Marcelo, Alba, Cole? Tanko je to sve. Nemas koga dovest, da lezis na parama. Jedina prava klasa od novih su Haland i Mbappe. Obojica nedostupni i preskupi.
To je tako sti posto,kvalitet fudbala i,igraca u spaniji i svijetu je opao drasticno, eto npr brazil nema spacnog,spica 10 godina,argentina isto,njemacka,italija,spanija od vilje i toresa nema spica.., da ne govorimo i onim majstorima i umjetnicima desetkama... sve to stoji

Al ne treba,cijediti ni stare suhe krpe,bacati pare na isluzene i zasicene,igrace i oko njih graditi ekipu, nesto treba,pokusavati sa mladjim, a ovi stariji igraci su meni sasvim ok ako su neke zamjene i nisu veliko finansijsko opterecenje, npr stari aubamejang,ko neka zamjena ili de jong opet da dodje glavom,da dajd golove kad zapne nije problem, al jest problem ako ti glavna dva napadaca imaju obojica preko,35 godina i glavne su baje i zvijezde i jos guse ove mladje ako i ima nelpv hljeba od njih

Ako,nema dostupnih,superklasa nek se dovode onda jeftini, ioanaoo,se pokazalo u zadnjoj deceniji da smo,vise hajra vidjeli od jeftinih pojacanja nego nekih superskupih klasa koje su propadale

Sad ima dost izbora sa igracima kojk su slobodji, gungona,i kantea mozes dovesti u vezni red besplatno npr, a za velike pare pokusati nekog napadaca, sta ja,znam, leao je klasa, ne znam,jel dostupan,i posto je, ne moze meni niko posebno pasti na,pamet jer zaista malo je nekih super klasa,i igracina, prije 15 20 godina imo si istovremeno 15-20 superklasa istovremeno na,ofanzivnim pozicijama, sad nema 5-6 igraca,da,kazes igracine
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Mokes
Postovi: 14870
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 06 jun 2023, 23:46

FCBLAUGRANA1987 je napisao/la:
06 jun 2023, 11:08
Kako god hvala mu za sve sto je ucinio za barcelonu… uvijek ce mi biti omiljeni igrac koji je nosio ovaj dres… ali vracati ga u 36. godini nema smisla… zabit ce on i u barceloni 20 golova i imati 15 asistencija ali timska igra ce patiti, la liga ove godine je osvojena samo zbog timske igra… (ako ce imati platu u rangu rotacije u timu onda OK), ali i na drasticno manju platu kao sto je imao u PSGu mislim da ce mu ponuditi veliku platu u odnosu sta ostatak tima prima…
Napad je bio najlošiji dio ekipe. 11 pobjeda s 1-0. Istina bilo je i nekih derbija, ali dosta patnje protiv davljenika. Dosta tih tekmu je moglo i otići u drugom smjeru, a jedan od problema je bila i realizacija. Pored Messija treba i još jedno moćno krilo. Lewatflopskom noga, Rafinha opcija s klupe.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 07 jun 2023, 00:33

Messi će izgleda u Inter Miami.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

ANamelessGhoul
Postovi: 988
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ANamelessGhoul » 07 jun 2023, 12:36

Neće dinar efendija da se vrati. Nek zaplače još koji put

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.