FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 04 okt 2022, 23:37

:rol: :rol:

Realno, Xavijeva bruka, a ne Dembeleova.
On gura tu ojebinu da pravi cirkus na terenu.


Cuj 38 izubljenih lopti :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 04 okt 2022, 23:41

Balde igra skoro sve utakmice i dodje Bayern i Inter i Xavi gura ovu spodobu Alonsa u prvu postavu, lik ne smije ni prije Albe biti u rotaciji
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la coelho41 » 04 okt 2022, 23:44

Mnijem da će poljskog Choupo-Motinga dogodine otjerat iz Barcelone kao i Pjanića, bolje recimo da je Barca Milika dovela.

Ova situacija sa Xavijem me podsjeća na sagu Barbarez-Petev. Ovog prvog su htjeli zaposliti samo zato jer je Bosanac i Hercegovac iako nema iskustva, srećom naš savez se odlučio za stručnost, dok je Barca zaglavila sa ovim katalonskim Barbarezom.

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 04 okt 2022, 23:50

Ima ovdje jos forumasa koji su nas uvjeravali da je Dembele klasa od igraca samo sto su u cmarnim otvorima sad.Bas sam sa jednom spodobom imao ovdje diskusiju gdje je on tvrdio da je ugljesa bolji od Viniciusa.

Pa njemu ni statistika nije mogla blago prikriti ovu smijurija partiju.
Cuj 38 lopti izgubio 😂

Bravo Xavi doktore , ovo je tvoje djelo !

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 04 okt 2022, 23:51

miki_92 je napisao/la:
04 okt 2022, 23:41
Balde igra skoro sve utakmice i dodje Bayern i Inter i Xavi gura ovu spodobu Alonsa u prvu postavu, lik ne smije ni prije Albe biti u rotaciji
Kad sam vidio da ga onaj hmalj Darmian pretrcava i to sa loptom , protrljao sam oci 3-4x i zamolio zenu da izadje da sta konkretno opsujem.

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 04 okt 2022, 23:54

Izgubi jednu utakmicu i odmah je Barbarez :lol: preplanuli moleri nas uvijek zabave na ovoj temi :lol: :mrgreen:

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la coelho41 » 04 okt 2022, 23:57

Čuj izgubi jednu? Ovu utakmicu protiv Baye vi to računate da ste dobili jelde? Pa ja ne čudi me mitomanija od ovih što podržavaju otcjepljenje španskog RS-a

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 04 okt 2022, 23:59

let3 je napisao/la:
04 okt 2022, 23:54
Izgubi jednu utakmicu i odmah je Barbarez :lol: preplanuli moleri nas uvijek zabave na ovoj temi :lol: :mrgreen:
2/3 u LP , nije da nemaju adekvatne razloge.Imaju 9:0 gol razliku.

Xavi za sad u Evropi , racunajuci i proslosezonske debakle protiv Portugalaca i Svaba , negativna 0.Cinjenica.

Valjda se sta promjeni , al valjda i on skonta da sa odredjenom igracima da ne nabrajamo kojim , ne mozes ni Kup BiH osvojiti.

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 05 okt 2022, 00:28

JoeBleck je napisao/la:
04 okt 2022, 23:59
let3 je napisao/la:
04 okt 2022, 23:54
Izgubi jednu utakmicu i odmah je Barbarez :lol: preplanuli moleri nas uvijek zabave na ovoj temi :lol: :mrgreen:
2/3 u LP , nije da nemaju adekvatne razloge.Imaju 9:0 gol razliku.

Xavi za sad u Evropi , racunajuci i proslosezonske debakle protiv Portugalaca i Svaba , negativna 0.Cinjenica.

Valjda se sta promjeni , al valjda i on skonta da sa odredjenom igracima da ne nabrajamo kojim , ne mozes ni Kup BiH osvojiti.
A vidi, pogledaj malo drugacije stvari.
Barca je prva na tabeli bez poraza, prosle sezone sa holandskim maljem je u ovo doba bila 9. Mene licno zanima samo Primera ove sezone, tj. probati napasti titulu ako Real zašlajdra. Ova ekipa je u procesu stvaranja, ni blizu gotovog.
Od LP ne ocekuj nista ove godine i manje ce se nervirati :mrgreen: ja sam odmah poravnio sa tim takmicenjem.
A za veterane smo se odavno slozili :thumbup: da ne ponavljamo vise..Alonso je isto jedan do njih...gurati mlade pa dokle god doguraju.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 05 okt 2022, 06:31

enobarca je napisao/la:
04 okt 2022, 21:48
To je taj Xavi efekat, ispadanje u grupi jos jednom :rol: mrs u pm i ti i dembele i alonso i slicne oyebine koje forsiras
Polako, ide se na prolazak u EL, step by step.
Prvo to osvajamo. :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 05 okt 2022, 07:33

messilla je napisao/la:
04 okt 2022, 23:21
Kako? Kako? Rukom skida čovjeku loptu s glave. Nevjerovatno.
gurati do kraja priču o nekakvoj super ligi i očekivati da uefa presudi nešto ovako ne ide...trebali su se oglasiti javno ko engleski klubovi, ovoga će još biti,garant nekad kad se bude igralo na ispadanje da nam ga utjeraju do kraja

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 05 okt 2022, 08:04

Derdiyok je napisao/la:
05 okt 2022, 06:31
enobarca je napisao/la:
04 okt 2022, 21:48
To je taj Xavi efekat, ispadanje u grupi jos jednom :rol: mrs u pm i ti i dembele i alonso i slicne oyebine koje forsiras
Polako, ide se na prolazak u EL, step by step.
Prvo to osvajamo. :kafa:
Radije nista nek ne igraju :mrgreen: ma treba biti realan i reci da je xavi uveo neke dobre stvari ali jos jedno ispadanje u ligi prvaka u grupnoj fazi bi zaista bilo sramota, pogotovo jer Inter nije bio losiji odavno. Ono sinoc je najvise Xavijev poraz, znaci ocajnih prvih 45 minuta i nista na poluvremenu nije uradio, Demebele uvjerljivo najgori pojedinac i igra ti 90 minuta. Na poluvremenu je on vec morao van a Raphina na njegovo mjesto jer je tu opasniji deset puta. Takodjer alonso vise ne treba imati prednost ni nad Albom a pogotovo ne nad Baldeom, smijesan igrac.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Shategabri » 05 okt 2022, 08:19

Kako sad ne valja ni Dembele ni Rapinha :mrgreen:
Pa ni Lewa :D do jučer sve tip-top.
Malo je Barsa loše ušla nakon pauze, tromo, doduše nije ni Real ništa bolje odigrao svoju sa Osasunom.
Sad Celta, pa revanš sa Interom, pa Clasico. Dozivajte se :D
Ta sa Interom bi mogla pred Clasico puno donijeti, ali i uzeti Barsi.
Koševo Zapad

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 05 okt 2022, 08:29

ma oni treba intenzivno da rade na igri u zadnjoj trećini, tu su bezidejni skroz... prenos lopte do gola su naučili...

Man. City kad je to naučio puno lakše dobija utakmice
nisu Silva i Kevin DB tolike igračine nego im jeneko rekao šta treba da rade i kakve lopte da šalju

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 okt 2022, 09:04

let3 je napisao/la:
05 okt 2022, 00:28
JoeBleck je napisao/la:
04 okt 2022, 23:59
let3 je napisao/la:
04 okt 2022, 23:54
Izgubi jednu utakmicu i odmah je Barbarez :lol: preplanuli moleri nas uvijek zabave na ovoj temi :lol: :mrgreen:
2/3 u LP , nije da nemaju adekvatne razloge.Imaju 9:0 gol razliku.

Xavi za sad u Evropi , racunajuci i proslosezonske debakle protiv Portugalaca i Svaba , negativna 0.Cinjenica.

Valjda se sta promjeni , al valjda i on skonta da sa odredjenom igracima da ne nabrajamo kojim , ne mozes ni Kup BiH osvojiti.
A vidi, pogledaj malo drugacije stvari.
Barca je prva na tabeli bez poraza, prosle sezone sa holandskim maljem je u ovo doba bila 9. Mene licno zanima samo Primera ove sezone, tj. probati napasti titulu ako Real zašlajdra. Ova ekipa je u procesu stvaranja, ni blizu gotovog.
Od LP ne ocekuj nista ove godine i manje ce se nervirati :mrgreen: ja sam odmah poravnio sa tim takmicenjem.
A za veterane smo se odavno slozili :thumbup: da ne ponavljamo vise..Alonso je isto jedan do njih...gurati mlade pa dokle god doguraju.
Ne očekuje niko neki spektakularan rezultat u LP ali još jedno ispadanje u grupi bi bilo sramotno. Jednostavno se mora proći u knock-out fazu a tamo šta bude.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jasonstatham
Postovi: 991
Pridružen/a: 29 avg 2020, 18:32
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasonstatham » 05 okt 2022, 09:04

**** igra. Bezidejno, verzija Mallorca. I **** sudija. Čist gol i penal je poništio, Triglav mu natakarim.
Prefiero estar en la tumba en Colombia que en una celda de la cárcel en Estados Unidos.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Shategabri » 05 okt 2022, 09:11

sombrero je napisao/la:
05 okt 2022, 08:29
ma oni treba intenzivno da rade na igri u zadnjoj trećini, tu su bezidejni skroz... prenos lopte do gola su naučili...

Man. City kad je to naučio puno lakše dobija utakmice
nisu Silva i Kevin DB tolike igračine nego im jeneko rekao šta treba da rade i kakve lopte da šalju
Dobro si to primjetio.
Nisam siguran šta Xavi hoće da igra.
Prvo, ima klasičnog centarfora, krila koja dosta lopti ubacuju, al to baš i ne funkcioniše.
To mi je opet nekako protivno Barsinoj igri koja se gaji godinama, dosta kratkih pasova (iako ima i toga, nije da nema).
Tako da Xavi tek treba da se isprofiliše i da zna šta hoće da igra.
Koševo Zapad

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 05 okt 2022, 09:37

let3 je napisao/la:
05 okt 2022, 00:28
JoeBleck je napisao/la:
04 okt 2022, 23:59
let3 je napisao/la:
04 okt 2022, 23:54
Izgubi jednu utakmicu i odmah je Barbarez :lol: preplanuli moleri nas uvijek zabave na ovoj temi :lol: :mrgreen:
2/3 u LP , nije da nemaju adekvatne razloge.Imaju 9:0 gol razliku.

Xavi za sad u Evropi , racunajuci i proslosezonske debakle protiv Portugalaca i Svaba , negativna 0.Cinjenica.

Valjda se sta promjeni , al valjda i on skonta da sa odredjenom igracima da ne nabrajamo kojim , ne mozes ni Kup BiH osvojiti.
A vidi, pogledaj malo drugacije stvari.
Barca je prva na tabeli bez poraza, prosle sezone sa holandskim maljem je u ovo doba bila 9. Mene licno zanima samo Primera ove sezone, tj. probati napasti titulu ako Real zašlajdra. Ova ekipa je u procesu stvaranja, ni blizu gotovog.
Od LP ne ocekuj nista ove godine i manje ce se nervirati :mrgreen: ja sam odmah poravnio sa tim takmicenjem.
A za veterane smo se odavno slozili :thumbup: da ne ponavljamo vise..Alonso je isto jedan do njih...gurati mlade pa dokle god doguraju.
Ma iskreno ne mogu porediti Kumanov tim kojem je Abde morao igrati u ekipi i kojem je srce odbrane igrao Lenglet jer nije imao izbora.Necemo pretjerivati , jeste ovo bolje ali brate dovedeno je 6-7 dobrih igraca , par klasa i potencijala koje ovaj nije imao.

Sto se Primere tice ja jos uvijek imam neki vid sumnje.Bas smo lagan raspored imali kada poredis recimo sa Realovim.Osim Sociedada na strani ne mogu reci da je bima neka jaca utakmica.Ali dobro , slazem se i meni je Primera bitnija ali ne mogu zazmiriti na LP ako ce se ovako igrati.Ovaj Inter je bezveze ekipa bez 2 daleko najvaznija igraca a svakako su u kanalu.Ovo se moralo poderati a ne pobjediti.Jednostavno nema mastovitosti u igri , nama se igra svela na pisljivog Dembelea koji realno ne moze lider Krivaje biti.Ovo je Xavijevo maslo i ocito njegove instrukcije da se ide na njega 90 minuta

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 05 okt 2022, 09:43

jasonstatham je napisao/la:
05 okt 2022, 09:04
**** igra. Bezidejno, verzija Mallorca. I **** sudija. Čist gol i penal je poništio, Triglav mu natakarim.
Kako druze ? Ispade Fati nije igrao rukom ?
Kako nam cist go onda ponistise a i penal ne dosudise.

Sudija nas jeste ostetio ali ni prvi a ni zadnji put.Penal ocito zazmirio jer su kobne minute ali sami sebi krivi jer 90minuta pisljivom Interu ne mozes sansu da stvoris.Gledao sa njihovu utakmicu protiv Bayerna , 6 su mogli primiti koliko ih je raskovao Bayern na istom ovom stadionu.

Neka se dozovu , nema vadione.Ovo je kljucnih 20tak dana za nastavak sezone.Ako sad podbace , nema poslije zajebo nas sudija…

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3556
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la NisamInSajder » 05 okt 2022, 09:50

Ja ne znam kad je čovjek za 90 minuta uspio izgubit 38 lopti. Pa svake 3 minute jedna lopta, kako sine, ako pored sebe imaš još 9 saigrača u polju. To nikako ne može biti njegova krivica, znači čitava taktika nam se svodila na to da daš Dembeleu loptu, pa on šta uradi. Tako ispada, a kad ga već nije išlo, pa zamjena. Ono što je još gore jeste da je i drugo krilo Raphinha bio očajan, ali eto njegovo se ne vidi toliko jer nije imao lopti. Čovjek, samo jedan dobar potez napravio u utakmici, svaki kontakt sa loptom strah, u jednom momentu na 5-6 metara, dobija pas od njega i bježi od lopte, pa Dimarco oduzima loptu, nakon tog Busquets pravi faul i dobija žuti. Roberto onako, srednja žalost, ali ovo je iznadprosječna partija za njega. Alonso loše, Busquets i Lewa očajni. Kretnje ništa, Lewa se u 16m nije vidio, loše postavljanje kod svakog centaršuta, a ruku na srce bilo je dobrih centaršuteva.

Sve u svemu fulana taktika, igrači. Xavijev poraz. Ovakvog Intera, najgoreg u posljednjih 5-6 godina, po formi, sa prevaziđenim trenerom koji istu taktiku fura od 2016te, znači od prve utakmice koju je vodio u Laziu čovjek nije do danas uveo niti jednu novinu u taktiku. I još je Inter mogao zabiti koji gol, da su njihovi ofanzivci iole u formi, Lautaro nekoliko puta krene pa stane da ga stingu naši štoperi, bježi im lopta prilikom prijema, na čistim situacijama nisu mogli iskontrolirati loptu. Znači nemaš ni jedan razlog da se žali na suđenje, već da se pošutiš i da radiš i ispraviš nedostatke do uzvrata jer si u teškoj situaciji, da ne kažem šta gore.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.