FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 19 okt 2021, 12:50

Rodju je napisao/la:
19 okt 2021, 11:00
"Ja kao simpatizer Intera na Apeninima koji gleda 80% utakmica Intera , garantujem da je za klasu bolji veznjak i fudbaler od svakog veznog igraca Barcelone trenutno i daleko najbolji vezni igrac u Italiji.To ce reci svaki fan Serije A , svaki fan Intera.Ovo vazi sigurno zadnje 2-3 godine.Srce , pluca , snaga i muda sampionskog Intera."
Eriksen je solidan igrač, samo da ti nisi njega zamijenio za nekog drugog?
Koji Eriksen ? Govorim o Brozovicu kao glavom motoru Intera.Eriksen je smijesan igrac bio i bit ce.Low verzija Coutinha.

Sto se CV tice , to je ocito najjaci argument koji mozes napisati.Nisam strucnjak ali nisi ni ti kao ni ostatak forumasa.
Krucijalan problem jesu starijesine i ko ne vidi to onda ne zna apsolutno nista.
Ko misli da Nico ne bi dao vise u ovoj igri od Buskeca ili Gavi od istog taj je slijep.
Barcelona ne igra tiki taku vec 6-7 godina i kao takvoj igraci poput Buskeca nisu potreba.
Sistem igre za koji je on sjajan vise ne postoji i jedan trener , naredni ga nece uciniti nedodirljivim jer on je itekako star i ono sto ga je krasilo vise nije oruzje.

Treneri jesu kljuc uspjeha ali ne mozes ti natjerati igraca da trci brze ili da bude agresivniji od onoga sto moze.Ne moze Buskec biti brzi nego sto jeste i gledati kako ga preskacu na terenu rivali.Parametar nekvaliteta ekipe posebno fizickog aspekta je onaj porarazajuci podatak protiv Bayerna gdje su ljudi na terenu izgledali u svakom aspektu igre za klasu iznad a boli cinjenica da su u tvojoj avliji citavu utakmicu imali 2 igraca vise po pretrcanim metrima.Ne ocekujes valjda da ti igraci od 33+ godine prave razliku u segmentu koji je u danasnje vrijem must have i kljuc uspjeha.

No dobro , ima nas koji smo istomisljenici ali ima i onih koji su toliko zaludjeni da ne vide dalje od svoje avlije.Pa tako kontrasi poput tebe i pojedinaca ne znaju nidta drugo napisati osim da je Buskec kralj fudbala , samo mu treba trener evo sad ce 5 godina , da je Pedri medju najboljim igracima Svijeta ali mu samo treba trener i tako u nedogled.Ne treba ti trener da te Cadiz , Bilbao i Benfica samaraju na terenu, za takve rivale imas valjda vrhunske igrace koji ako nista treba da izgledaju bolje na terenu i mocnije.Ja vidim da neki Joa Mario plodi strasni trojac , covjek koji je otpad Intera.Onda se zapitam , ko je u stvari lud , ko valja u timu , gdje zapelo , jel im to trener kaze de naguzite se Benfici , neka Vas oplode ljudi.

Kako uopste mozes pisati o kvalitetu kada ekipa koja na papiru kao vrijedi nesta a kada istrce na teren djeluju sakato.

Dok se ne sklone starijesine nema napretka.Ako su mogli Messija zavrsiti onda ne vidim na koji nacin iko drugi ima privilegiju vucarati se po terenu.

Sezona ce reci , duel protiv Reala ce reci, jake utakmice ce reci itd.

To sto je odigrao 2 dobre utakmice na rekerativnom turniru Lige Nacija nisu parametar koji mene kao fana zanimaju , mene zanima kako igra za Barcelonu.I Bretweith je vrhunski za Dansku , Bendtner godinama sjajan bio , Griezman za Francusku , Sancho u Dortmundu , Hazard u Chelsea i Belgiji i tako stotine primjera.

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 19 okt 2021, 13:47

Imas amatera na klupi, levata kojeg su nabijali sa noge na nogu u nizerazrednim klubovima tipa Southampton ili Everton - i ocekujes da sa takvom parmakom kao sefom struke Barca ima neko sisten, neku igru, da bude konkurentna za trofeje :damn: kako da ne.

Npr.Bayern dovede najboljeg mladog trenera mozda u evropi, a Barca dovede oronulog trenerskog klauna (i to samo zbog jednog gola prije 30 godina) i onda se cudimo sto se brukaju protiv Cadiza ili Benfice :crazy:

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4382
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MoodyHank » 19 okt 2021, 13:53

Mundo Deportivo piše da je postignut načelni dogovor i za produženje ugovora Fatiju.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Fudbal » 19 okt 2021, 14:22

Kad se vraća Dembele? Pedri?
Definitivno bii bilo lijepo ne izgubiti El klasiko jer do iduće reprezentativne pauze nemamo nekih teških mečeva ( Rajo u gostima, Alaves kući, Dinamo u gostima i Selta u gostima)
Da i mi povežemo par dobrih rezultata. Ali prvo sutra po jednu sigiurnu pobjedu protiv Dinama, ako je moguće bez primljenog gola.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 19 okt 2021, 14:50

JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 12:50
Rodju je napisao/la:
19 okt 2021, 11:00
"Ja kao simpatizer Intera na Apeninima koji gleda 80% utakmica Intera , garantujem da je za klasu bolji veznjak i fudbaler od svakog veznog igraca Barcelone trenutno i daleko najbolji vezni igrac u Italiji.To ce reci svaki fan Serije A , svaki fan Intera.Ovo vazi sigurno zadnje 2-3 godine.Srce , pluca , snaga i muda sampionskog Intera."
Eriksen je solidan igrač, samo da ti nisi njega zamijenio za nekog drugog?
Sto se CV tice , to je ocito najjaci argument koji mozes napisati.Nisam strucnjak ali nisi ni ti kao ni ostatak forumasa.
Krucijalan problem jesu starijesine i ko ne vidi to onda ne zna apsolutno nista.
Ko misli da Nico ne bi dao vise u ovoj igri od Buskeca ili Gavi od istog taj je slijep.
Barcelona ne igra tiki taku vec 6-7 godina i kao takvoj igraci poput Buskeca nisu potreba.
Sistem igre za koji je on sjajan vise ne postoji i jedan trener , naredni ga nece uciniti nedodirljivim jer on je itekako star i ono sto ga je krasilo vise nije oruzje.
A šta ga je to krasilo što je izgubio.. da nije brzina kolega @Johny? :lol:

Rodju
Postovi: 1036
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 19 okt 2021, 15:21

JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 12:50
Rodju je napisao/la:
19 okt 2021, 11:00
"Ja kao simpatizer Intera na Apeninima koji gleda 80% utakmica Intera , garantujem da je za klasu bolji veznjak i fudbaler od svakog veznog igraca Barcelone trenutno i daleko najbolji vezni igrac u Italiji.To ce reci svaki fan Serije A , svaki fan Intera.Ovo vazi sigurno zadnje 2-3 godine.Srce , pluca , snaga i muda sampionskog Intera."
Eriksen je solidan igrač, samo da ti nisi njega zamijenio za nekog drugog?
Koji Eriksen ? Govorim o Brozovicu kao glavom motoru Intera.Eriksen je smijesan igrac bio i bit ce.Low verzija Coutinha.

Sto se CV tice , to je ocito najjaci argument koji mozes napisati.Nisam strucnjak ali nisi ni ti kao ni ostatak forumasa.
Krucijalan problem jesu starijesine i ko ne vidi to onda ne zna apsolutno nista.
Ko misli da Nico ne bi dao vise u ovoj igri od Buskeca ili Gavi od istog taj je slijep.
Barcelona ne igra tiki taku vec 6-7 godina i kao takvoj igraci poput Buskeca nisu potreba.
Sistem igre za koji je on sjajan vise ne postoji i jedan trener , naredni ga nece uciniti nedodirljivim jer on je itekako star i ono sto ga je krasilo vise nije oruzje.

Treneri jesu kljuc uspjeha ali ne mozes ti natjerati igraca da trci brze ili da bude agresivniji od onoga sto moze.Ne moze Buskec biti brzi nego sto jeste i gledati kako ga preskacu na terenu rivali.Parametar nekvaliteta ekipe posebno fizickog aspekta je onaj porarazajuci podatak protiv Bayerna gdje su ljudi na terenu izgledali u svakom aspektu igre za klasu iznad a boli cinjenica da su u tvojoj avliji citavu utakmicu imali 2 igraca vise po pretrcanim metrima.Ne ocekujes valjda da ti igraci od 33+ godine prave razliku u segmentu koji je u danasnje vrijem must have i kljuc uspjeha.

No dobro , ima nas koji smo istomisljenici ali ima i onih koji su toliko zaludjeni da ne vide dalje od svoje avlije.Pa tako kontrasi poput tebe i pojedinaca ne znaju nidta drugo napisati osim da je Buskec kralj fudbala , samo mu treba trener evo sad ce 5 godina , da je Pedri medju najboljim igracima Svijeta ali mu samo treba trener i tako u nedogled.Ne treba ti trener da te Cadiz , Bilbao i Benfica samaraju na terenu, za takve rivale imas valjda vrhunske igrace koji ako nista treba da izgledaju bolje na terenu i mocnije.Ja vidim da neki Joa Mario plodi strasni trojac , covjek koji je otpad Intera.Onda se zapitam , ko je u stvari lud , ko valja u timu , gdje zapelo , jel im to trener kaze de naguzite se Benfici , neka Vas oplode ljudi.

Kako uopste mozes pisati o kvalitetu kada ekipa koja na papiru kao vrijedi nesta a kada istrce na teren djeluju sakato.

Dok se ne sklone starijesine nema napretka.Ako su mogli Messija zavrsiti onda ne vidim na koji nacin iko drugi ima privilegiju vucarati se po terenu.

Sezona ce reci , duel protiv Reala ce reci, jake utakmice ce reci itd.

To sto je odigrao 2 dobre utakmice na rekerativnom turniru Lige Nacija nisu parametar koji mene kao fana zanimaju , mene zanima kako igra za Barcelonu.I Bretweith je vrhunski za Dansku , Bendtner godinama sjajan bio , Griezman za Francusku , Sancho u Dortmundu , Hazard u Chelsea i Belgiji i tako stotine primjera.
Mislio sam ti odgovoriti, ali neću. Gubljenje vremena.
Jedino za ovo oko Eriksena, ja sam pogrešno razumio jedan pasus tvog komentara i razgovora sa "jasmin"-om, misleći, kako ti pišeš za Eriksena.
Moja greška i izvinjenje.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 19 okt 2021, 15:30

Fudbal je napisao/la:
19 okt 2021, 14:22
Kad se vraća Dembele? Pedri?
Definitivno bii bilo lijepo ne izgubiti El klasiko jer do iduće reprezentativne pauze nemamo nekih teških mečeva ( Rajo u gostima, Alaves kući, Dinamo u gostima i Selta u gostima)
Da i mi povežemo par dobrih rezultata. Ali prvo sutra po jednu sigiurnu pobjedu protiv Dinama, ako je moguće bez primljenog gola.
Dembele možda i ne zaigra više. Dat mu je rok do kraja oktobra da se očituje po pitanju posljednje ponude za produženje. Njegov agent tu izgleda najviše odugovlači. Ako ne bude produženja, pokušat će ga prodati u januaru, inače će presjedit sezonu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

enobarca
Postovi: 8097
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 19 okt 2021, 15:37

Dosad je sezone prelezao, sad je doslo vrijeme da presjedi izgleda

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Pogba » 19 okt 2021, 15:44

Mokes je napisao/la:
19 okt 2021, 01:01
Slažeš li se ti s konstatacijom da je Brozović najbolji veznjak Serie A.
Poslije Arthura. :mrgreen:
Moze se reci. Mada je lani bio bolji nego ove.
Brozovic je allrounder, ogromna pluca plus vizija, tehnika i sut. A i doza bezobrazluka je plus. Kompletan igrač. Ne ulazim u zadnje vrijeme na forum pa ne znam je li se spominje u kontekstu Barce, ali definitivno je bar trenutno on neka top verzija Rakitica. Ali ako se ne varam on je 92 godiste pa i to treba uzeti u obzir. No, ne znam kada sam upratio da je bio povrijeđen, čini se kao integralan fizički prilično.
Luis Alberto je tu negdje. A potencijalno Fabian Ruiz ima sve da bude najbolji veznjak lige.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 okt 2021, 22:51

Sreća pa smo se otarasili Messija. Nakon Barcelone koči i PSG.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 19 okt 2021, 22:52

Yebote sunce tri mjeseca čekaš da to napišeš sto govori kako Messi igra :urnebes:
Don't hate what you don't understand.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 19 okt 2021, 23:05

xaviesta je napisao/la:
19 okt 2021, 22:52
Yebote sunce tri mjeseca čekaš da to napišeš sto govori kako Messi igra :urnebes:
:crazy:

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 19 okt 2021, 23:19

xaviesta je napisao/la:
19 okt 2021, 22:52
Yebote sunce tri mjeseca čekaš da to napišeš sto govori kako Messi igra :urnebes:
Fenomenalno kao i uvijek.
Rijesio obe utakmice za PSG.Prvo City , evo i Leipzig.

U prvenstvu prakticno nije ni zaigrao kako treba , ne znam ima li 200minuta uknjizenih.Zaverglo je gdje treba.

Dusa me boli kad ga vidim u drugom dresu.

JoeBleck
Postovi: 5950
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 19 okt 2021, 23:21

Ten Hag je bas poslozio Ajax i to radi iznova i iznova.Ocit kapacitet,samo budala bi bio da preuzme ovu skupinu polovnjaka i kvazi fudbalera.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 19 okt 2021, 23:44

JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 23:21
Ten Hag je bas poslozio Ajax i to radi iznova i iznova.Ocit kapacitet,samo budala bi bio da preuzme ovu skupinu polovnjaka i kvazi fudbalera.
Jesio kako to Hag s Blindom, Timberom, Berghuisom, Gravenberchom, Alvarezom, Hallerom i ostalim klasama radi

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 20 okt 2021, 00:11

Hebo vas i Messi i Ten Hag i sve :mrgreen: nego, može li se pobjediti fakin Dinamo Kijev ili da motamo kablove :roll:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 okt 2021, 01:21

let3 je napisao/la:
20 okt 2021, 00:11
Hebo vas i Messi i Ten Hag i sve :mrgreen: nego, može li se pobjediti fakin Dinamo Kijev ili da motamo kablove :roll:
Bolje je pitanje može li se konačno uputiti šut na gol nakon 180 minuta. :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Evander
Postovi: 14313
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 okt 2021, 02:15

JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 23:19
xaviesta je napisao/la:
19 okt 2021, 22:52
Yebote sunce tri mjeseca čekaš da to napišeš sto govori kako Messi igra :urnebes:
Fenomenalno kao i uvijek.
Rijesio obe utakmice za PSG.Prvo City , evo i Leipzig.

U prvenstvu prakticno nije ni zaigrao kako treba , ne znam ima li 200minuta uknjizenih.Zaverglo je gdje treba.

Dusa me boli kad ga vidim u drugom dresu.
O cemu ba pricas, jesi gledao utakmicu? Sastavio se Messi sa loptom nije veceras. Jedan tap in gol, gdje mu je Mbape donjeo loptu, nakon greske igraca Laiciga i jos ralizovani penal, napravljen nad Mbapeom, koji realni nije ni bio. Sve ostalo, vucaramje po terenu, gdje realno PSG nije zasluzio ni po cemu da dobije.
Ako ste ovo veceras cekali da bi ste pisali hvalospjeve o bivsem igracu, onda su vam kriteriji jako nisko pali.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 20 okt 2021, 02:17

Evander je napisao/la:
20 okt 2021, 02:15
JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 23:19
xaviesta je napisao/la:
19 okt 2021, 22:52
Yebote sunce tri mjeseca čekaš da to napišeš sto govori kako Messi igra :urnebes:
Fenomenalno kao i uvijek.
Rijesio obe utakmice za PSG.Prvo City , evo i Leipzig.

U prvenstvu prakticno nije ni zaigrao kako treba , ne znam ima li 200minuta uknjizenih.Zaverglo je gdje treba.

Dusa me boli kad ga vidim u drugom dresu.
O cemu ba pricas, jesi gledao utakmicu? Sastavio se Messi sa loptom nije veceras. Jedan tap in gol, gdje mu je Mbape donjeo loptu, nakon greske igraca Laiciga i jos ralizovani penal, napravljen nad Mbapeom, koji realni nije ni bio. Sve ostalo, vucaramje po terenu, gdje realno PSG nije zasluzio ni po cemu da dobije.
Ako ste ovo veceras cekali da bi ste pisali hvalospjeve o bivsem igracu, onda su vam kriteriji jako nisko pali.
Pa dobro,

i tebi je Neymar najbolji igrač planete i Pariza :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Evander
Postovi: 14313
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 20 okt 2021, 02:29

Rajaz je napisao/la:
20 okt 2021, 02:17
Evander je napisao/la:
20 okt 2021, 02:15
JoeBleck je napisao/la:
19 okt 2021, 23:19


Fenomenalno kao i uvijek.
Rijesio obe utakmice za PSG.Prvo City , evo i Leipzig.

U prvenstvu prakticno nije ni zaigrao kako treba , ne znam ima li 200minuta uknjizenih.Zaverglo je gdje treba.

Dusa me boli kad ga vidim u drugom dresu.
O cemu ba pricas, jesi gledao utakmicu? Sastavio se Messi sa loptom nije veceras. Jedan tap in gol, gdje mu je Mbape donjeo loptu, nakon greske igraca Laiciga i jos ralizovani penal, napravljen nad Mbapeom, koji realni nije ni bio. Sve ostalo, vucaramje po terenu, gdje realno PSG nije zasluzio ni po cemu da dobije.
Ako ste ovo veceras cekali da bi ste pisali hvalospjeve o bivsem igracu, onda su vam kriteriji jako nisko pali.
Pa dobro,

i tebi je Neymar najbolji igrač planete i Pariza :mrgreen: :mrgreen:
Pariza definitivno, sto se i veceras moglo vidjeti kad ga nije bilo, koliko lose izgledaju, planete ne.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.