Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Furymaker » 22 jan 2018, 09:15

aj dobro je da dobijete koju tekmu, dosadan je ovaj forum bez vas, u rupe se povukli mnogi, nema komentara na nasem subu, nema prepucavanja, tuga..

Zidaneu zelim da udje u LP, sta radi Iscu i Asensiu je za kazne, jucer sam gledao tekmu i Bale je odlicno izgledao, sad treba samobzdrav ostati

Avatar
wedi
Postovi: 109
Pridružen/a: 09 maj 2011, 13:04
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la wedi » 22 jan 2018, 11:04

Pozdrav raja.
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 22 jan 2018, 11:45

Migrilali madridisti na rmb forum. Ovo malo sto je ostalo pazimo ko oci u glavi :mrgreen:

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 22 jan 2018, 13:04

Kepa produzio ugovor klauzula 80 miliona
Kakve mi idiote imamo u klubu to nije normalno

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la andro234 » 22 jan 2018, 13:38

MElloo je napisao/la:Kepa produzio ugovor klauzula 80 miliona
Kakve mi idiote imamo u klubu to nije normalno
Pa valjda ce se ici po Donnarummu kojem ce biti klauzula 50m ako Milan ne udje u LP.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 13:54

wedi je napisao/la:Pozdrav raja.
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???
Jednostavno je. Bore se s po njima Voldemortom citavu deceniju. Nama a i svijetu poznat kao Lionel Messi. Kad prodje njegova era za nekih desetak godina, ocekuje se da ce zivnut i ova tema :kafa:
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Dzoni » 22 jan 2018, 14:01

Jbt zq ovog Kepu se zavikalo ko da je Oliver Khan u pm.
Nismo ga doveli pa sta?
Cijelo se ljeto pisalo kako uprava radi odlican posao kako dovode mlade igrace sirom svijeta,cak su i culesi bili u fazonu "pero direktor svemira".
Sad odjednom nista ne valja.

Pa ne valja fakat al iz razloga sto niko od tih novih klinaca nije dobio skoro pa nikakvu sansu.
I to ide Zidaneu na dusu.
Sto se tice golmana pisete isto da nam je Piplica na golu a ne Navas koji svaku tekmu izvadi 3-4 zicera.
Grijesi?
Naravno da grijesi al ajmo onda prodat cijelu ekipu jer stanje na tabeli pokazuje najbolje koliko je konstantan ostatak tima.
Ne moze sve biti do golmana.
I ja bih volio boljeg golmana al vidjet cemo na ljeto ima jos zanimljivih imena nije on jedini preostali na svijetu.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 14:41

Dzoni je napisao/la:Jbt zq ovog Kepu se zavikalo ko da je Oliver Khan u pm.
Nismo ga doveli pa sta?
Cijelo se ljeto pisalo kako uprava radi odlican posao kako dovode mlade igrace sirom svijeta,cak su i culesi bili u fazonu "pero direktor svemira".
Sad odjednom nista ne valja.

Pa ne valja fakat al iz razloga sto niko od tih novih klinaca nije dobio skoro pa nikakvu sansu.
I to ide Zidaneu na dusu.
Sto se tice golmana pisete isto da nam je Piplica na golu a ne Navas koji svaku tekmu izvadi 3-4 zicera.
Grijesi?
Naravno da grijesi al ajmo onda prodat cijelu ekipu jer stanje na tabeli pokazuje najbolje koliko je konstantan ostatak tima.
Ne moze sve biti do golmana.
I ja bih volio boljeg golmana al vidjet cemo na ljeto ima jos zanimljivih imena nije on jedini preostali na svijetu.
Nagore je sto su otisli igraci koji mogu prelomiti tekmu kad ne ide standardnim. Mislim, okej nije bilo realno da imate onakve igrace na klupi vise od sezone, svak zeli igrati, ali problem je nastao kad niko ziv nije dosao.

To je najgore sto se moze uraditi, mislis ono ma osvojio sam sve najbolji sam, ne treba niko vise. To se i nama desilo pred zadnju Pepovu sezonu, a i nakon zadnje triplete. I platili smo ceh oba puta. A evo placate ga i vi.
27.10.2020

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Dzoni » 22 jan 2018, 16:05

Zidane reko ne treba mu niko i ove sad opet vrti istu pricu.
Samo Benzema jer Benzema je ljubav.
Evo sad Bale malo ozivio i vidi se razlika na terenu al nece on jos dugo.
Za to vrijeme vraca se BBC,vec od iduce tekme.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 22 jan 2018, 16:32

leorey je napisao/la:
wedi je napisao/la:Pozdrav raja.
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???
Jednostavno je. Bore se s po njima Voldemortom citavu deceniju. Nama a i svijetu poznat kao Lionel Messi. Kad prodje njegova era za nekih desetak godina, ocekuje se da ce zivnut i ova tema :kafa:
Iskreno ovdje si usro.
Madrid i Ronaldo su od 2009 naovamo svasta napravili a prvaci Spanije bili uzastopno 2007 i 08 prije dolaska Ronalda i sve to u eri naaajbolje barse ikad kako vi volite reci.
Ako treba da podsjetim tebe i mog druga Felda :mrgreen: koji isto voli razlomke da je Madrid napravio i najveci iliti ultimativni rezultat u svijetu klupskog nogometa a sve to dok su mesi i co gledali.
Naravno segment u kojemu smo izdominirani je La liga ali prozvati nekog crnim vragom zbog par izgubljenih naslova u La ligi :urnebes: ne budi smijesan.
Mada ja mislim da najveci buthurt izazivaju Ronaldove zlatne lopte :mrgreen: u stvari njihiov broj.
A i evo ,sam tvoj post dosta objasnjava.
Sta se ima diskutovati sa takvim zaslijepljenicima...
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la leorey » 22 jan 2018, 18:19

madridist je napisao/la:
leorey je napisao/la:
wedi je napisao/la:Pozdrav raja.
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???
Jednostavno je. Bore se s po njima Voldemortom citavu deceniju. Nama a i svijetu poznat kao Lionel Messi. Kad prodje njegova era za nekih desetak godina, ocekuje se da ce zivnut i ova tema :kafa:
Iskreno ovdje si usro.
Madrid i Ronaldo su od 2009 naovamo svasta napravili a prvaci Spanije bili uzastopno 2007 i 08 prije dolaska Ronalda i sve to u eri naaajbolje barse ikad kako vi volite reci.
Ako treba da podsjetim tebe i mog druga Felda :mrgreen: koji isto voli razlomke da je Madrid napravio i najveci iliti ultimativni rezultat u svijetu klupskog nogometa a sve to dok su mesi i co gledali.
Naravno segment u kojemu smo izdominirani je La liga ali prozvati nekog crnim vragom zbog par izgubljenih naslova u La ligi :urnebes: ne budi smijesan.
Mada ja mislim da najveci buthurt izazivaju Ronaldove zlatne lopte :mrgreen: u stvari njihiov broj.
A i evo ,sam tvoj post dosta objasnjava.
Sta se ima diskutovati sa takvim zaslijepljenicima...
Nemam ja tu nista raspravljat, ko ima oci vidi. Dovoljno ti je pogledat video : Que opinan los hinchas del Madrid sobre Leo Messi ? I sve ti bude jasno. :kafa:

Najveca mana vaseg kluba, sto on nikad nije obukao bijeli dres :mrgreen: 25 golova sine moj. I naravno da ce se i dalje nastaviti.

I nema tu veze sta ste vi osvojili a sta mi. U toj eri imate 3 LP kao i mi eto. Ali covjek je u svakoj sezoni licno prekucao. Najgora sezona mu 2013 a zabio skoro 50 golova, tad ti je sve jasno. Steta samo sto pacov nije jos bolje iskoristio taj brutalan talenat, gdje mu nije doveo nekog normalnog veznjaka u zadnje 3 godine, a i zal ostaje za Chelseom recimo gdje smo ih razorili a ispali.
27.10.2020

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 22 jan 2018, 18:28

Nema se tu sta pisat. Od dolaska Ronaldinha nas pisa Barca.
Ronaldo ne moze ni u istu recenicu s Mesijem.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 22 jan 2018, 18:37

Prije nego pocnete pusiti jedni drugima..... :lol:
Ja znam da se morate drzati Mesia ali istina je malo drugacija.
Ove godine ce ostati upamcene kao godine u kojima je Madrid harao Europom .
A ne Barselona iako je imala Mesia.
Tako da ....
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Lillard » 22 jan 2018, 18:40

madridist je napisao/la:Prije nego pocnete pusiti jedni drugima..... :lol:
Koe bolji, Messi ili Ronaldo? Ozbiljno.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 22 jan 2018, 18:41

Cristiano Ronaldo je bolji igrac od Mesia.
Naravno ,zadnjih 5 mjeseci mu ne ide u prilog ali vidjecemo Mesija sa 33 na grbaci.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Lillard » 22 jan 2018, 18:45

madridist je napisao/la:Cristiano Ronaldo je bolji igrac od Mesia.
Naravno ,zadnjih 5 mjeseci mu ne ide u prilog ali vidjecemo Mesija sa 33 na grbaci.
Poštujem, al si neznalica :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la madridist » 22 jan 2018, 18:46

Lillard je napisao/la:
madridist je napisao/la:Cristiano Ronaldo je bolji igrac od Mesia.
Naravno ,zadnjih 5 mjeseci mu ne ide u prilog ali vidjecemo Mesija sa 33 na grbaci.
Poštujem, al si neznalica :mrgreen:
Postujem i ja tebe ali se ne slazem sa time da sam neznalica.
Ti si u zabludi :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Barbarossa » 22 jan 2018, 18:50

Kawhi je napisao/la::
šta misliš da vaša naredna napadačka akvizicija bude Timo Werner :ljepota: , obzirom da nikada ne fulate sa germanima , a ovaj je za vas u trenutnim konotacijama Tip Top. Reprezentativac, markenting, dijete Adidasa :kafa:
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 22 jan 2018, 19:19

madridist je napisao/la:.
Od 2009. na ovamo Barca ima više trofeja od Real Madrida. To što se odbranila LP ne može obrisati činjenicu da brišu pod nama u tom periodu. I Barca je imala tripletu u tom periodu. Nešto što mi nismo u historiji ako ćemo već gledati ta neka dostignuća (koje Barca ima dvije u Messijevoj eri, al eto gledam period od Ronaldovog dolaska u Real Madrid) . Jedini razlog za takav odnos je razlika između Messija i Ronalda. Naravno tu krivicu snosi klub koji je pokušao napraviti Ronalda ravnog Messiju, umjesto da su išli na to da Real Madrid bude bolji od Barce. Ronaldu se to isplatilo jer se izjednačio po broju zlatnih lopti s Messijem, ali klubu nije.
Od 2012. je sramota svaka izgubljena liga pa čak i u eri ovakvog Messija. Real Madrid ima najjaču ekipu na svijetu u tom periodu i ne mogu igrati 38 kola na nivou. Čak su znali i treći biti na tabeli. Ironija je što bi historija i Messija pamtila kao manjeg da je Real Madrid češće otkidao lige Barci. Ovako mu neće biti ravnog. Još je mlađi od Ronalda i sigurno će uzeti još koju zlatnu loptu.

Najgore je što bi lako mogli uzeti LP ove sezone i tako u tom periodu dominacije Real Madrida u Evropi dovesti LP na 3:2 u zadnjih 5 godina i 3:3 od Ronaldovog dolaska.

Mene fasciniraju navijači Real Madrida koji se diće time što je Real Madrid najveći klub na svijetu i onda su zadovoljno sa 2 lige u, sada će biti, 9 godina. Hajde barem da je bilo 4-5 različitih prvaka u tom periodu, nego će Barca uzeti 6, što je 3 puta više od Real Madrida.
Barbarossa je napisao/la:
Kawhi je napisao/la::
šta misliš da vaša naredna napadačka akvizicija bude Timo Werner :ljepota: , obzirom da nikada ne fulate sa germanima , a ovaj je za vas u trenutnim konotacijama Tip Top. Reprezentativac, markenting, dijete Adidasa :kafa:
Dobar je Timo, al ne bih ga baš zbog toga što je Njemac. Dosta je jedan u ekipi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Barbarossa » 22 jan 2018, 19:24

Ne možeš naći boljeg i perspektivnijeg od njega na tržištu ,a da je dovodljiv. Bolji je čak od miljenika nam Jesusa
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.