Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
96
41%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
6%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
31%
4. Nisam
52
22%

Ukupno glasova: 234

[email protected]
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la [email protected] » 24 sep 2009, 13:57

Meni se cini da Real mora pobijediti 8:0 svaku utakmicu, da ne naprave niti jedan faul, da protivnici nemaju niti jedan sut prema golu, da Real ima posijed lopte preko 90 % kako bi neki ljudi prihvatili da je Real bio bolji. Ali bojim se da ima onih koji su i suvise glupi da to i u takvim slucajevima vide, jer je mraznja izglda i prevelika da bi se gledalo svojim ocima i bilo realno.
REAL MADRID

CRNI_SA
Kontakt:

Post Postao/la CRNI_SA » 24 sep 2009, 18:56

ma nije to ne mora pobjediti 8-0 meni smeta to kako sudije vade real i barcu protiv ostatka spanije ,sramota pa nase sudije su tito za ove papke iz spanije !!
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

[email protected]
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 24 sep 2009, 19:16

CRNI_SA je napisao/la:ma nije to ne mora pobjediti 8-0 meni smeta to kako sudije vade real i barcu protiv ostatka spanije ,sramota pa nase sudije su tito za ove papke iz spanije !!

U redu je to ali ne moras na ovaj nacin lijeciti frustraciju:
CRNI_SA je napisao/la:CRNI_SA je napisao/la:
real je mnogo jadan ,4 kolo primere vec 2 penal sviran za real ,ovaj sudac svirao je tonu faulova za real kojih nije bilo ,manekeni se samo valjaju,!!

Pogotovo sto i sam kazes da i Barcu vade.
Ali nije to samo u Spaniji, mislis da bi sudac nadoknadio "pretjerano slavlje" u Manchesterskom derbiju da je situacija bila obrnuta.
REAL MADRID

RuudVanGoal
Kontakt:

Post Postao/la RuudVanGoal » 24 sep 2009, 19:19

[email protected] je napisao/la:
CRNI_SA je napisao/la:ma nije to ne mora pobjediti 8-0 meni smeta to kako sudije vade real i barcu protiv ostatka spanije ,sramota pa nase sudije su tito za ove papke iz spanije !!

U redu je to ali ne moras na ovaj nacin lijeciti frustraciju:
CRNI_SA je napisao/la:CRNI_SA je napisao/la:
real je mnogo jadan ,4 kolo primere vec 2 penal sviran za real ,ovaj sudac svirao je tonu faulova za real kojih nije bilo ,manekeni se samo valjaju,!!

Pogotovo sto i sam kazes da i Barcu vade.
Ali nije to samo u Spaniji, mislis da bi sudac nadoknadio "pretjerano slavlje" u Manchesterskom derbiju da je situacija bila obrnuta.

ma pusti crnog, toliko je ruzan da su mu vezali kost oko vrata kada je bio dijete da se bar pas druzi s njim :mrgreen:

Alonso se vratio na trening

EDIT: @crni_sa - ti si gore rekao kako nije trebao dati zuti karton za onaj start gonzala? - pa udario je kaku nogom izvrnuo ga odmah :mrgreen: ne znam ja jel sad kaka slabic :D otkako se poceo druziti s gaynaldom u guccijem :mrgreen: al jbg...

men se cini da si reko da nije trebao biti ne penal, ako nisi ti sori, neko jes :D - pa nije ovo ovrebo :S
Steve Gerrard, Gerrard
He runs around on the pitch
On a lead co's he's Essien's bitch
Steve Gerrard, Gerrard

OTNYS_YNWA
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 24 sep 2009, 19:38

Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.

Kao igrac Liverpoola apsolutno sam neutralan ovdje.. Ali slazem se sa ovim = Barca ce nakantati real malo je reci - ;)

CRNI_SA
Kontakt:

Post Postao/la CRNI_SA » 24 sep 2009, 19:47

:?
Zadnja izmjena: CRNI_SA, dana/u 24 sep 2009, 20:02, ukupno mijenjano 1 put.
la liga * Winners (9):

Los Colchoneros !

[email protected]
Kontakt:

Post Postao/la [email protected] » 24 sep 2009, 19:59

OTNYS_YNWA je napisao/la:
Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.

Kao igrac Liverpoola apsolutno sam neutralan ovdje.. Ali slazem se sa ovim = Barca ce nakantati real malo je reci - ;)

A koji to igrac? lol
I ja mislim da je Barca trenutno jaca, ali od nakantavanja nema nista ni s jedne ni druge strane, barem mislim da ce biti odlicne utakmice.
REAL MADRID

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 24 sep 2009, 21:38

Ako realno posmatramo igre Barce i Reala u ovoj sezoni, ljudi moji vidi se iz aviona da je Barca puno jaca,ne govorim to kao navijac, nego jednostavno tako stvari stoje. Ne postoji ni jedan segment gdje je Real bolji (osima golmana), a s druge strane Barca prednjaci u mnogim stvarima. Nasa odbrana je mnogo kvalitetnija i uigranija, Pique je izrastao u igracinu i mene je licno iznenadio, nepogresiv je, snalazljiv, pametan, jak, daje golove.. Ja ga sad ne bi mijenjao ni za jednog drugog u svijetu. Puyol je isto tako vec dokazana svjetska klasa, a Dani Alves da ne spominjemo. Jedino Abidal tu zna ponekad zeznuti, ali i on je igracina na toj poziciji realno. Svaki nas odbrambeni igrac je bolji od Realovog, a uz to jos uigranost je isto tako ocigledna prednost.
Vezni red isto tako, Diara je extra dobar igrac, ali Yaya je opet bolji, mozda i najbolji defanzivni vezni na svijetu u ovom trenutku, i taj covjek me nevjerovatno iznenadio moram priznati, ne znam da postoji neki bolji od njega na toj poziciji. Xavi i Iniesta naspram Kake i Xabi Alonsa takodje su dominantniji, kreativniji, uigraniji, motivisaniji, kako god hocete. Sto se tice napada, tu je mozda jedino real blizu, iako opet Messi je jaci od Ronalda, Ibra od Benzeme, Henry od Raula.
Vidi se odma u ovih nekoliko utakmica da Barca igra lakse, jednostavnije, leprsavo, vidi se da mogu jos puno bolje, da su htjeli nabijati Atleico Madridu su mogli od sale uvaliti 7-8 komada, Racingu isto tako, ali eto spuste gas i zajebaju se, Guardiola kombinuje igrace uvijek, kad se Ibrajos uklopi malo vise, i Iniesta se oporavi, bice to pakleni stroj. Ne zelim podcijeniti Real, jedina je to ekipa koja protiv Barce igra posteno, ali ljudi moji iz aviona se vidi da je Barca mnogo jaca od bio kojeg kluba na svijetu, pa tako i Reala.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

CRNI_SA
Kontakt:

Post Postao/la CRNI_SA » 24 sep 2009, 22:06

barca jeste jaca ali posto pratim malo duze el clasico znam da ne pobjeduje uvijek jaci ,kada je barca bila cini mi se 6 u primeri sa davidsom a real sa galacticosima nije ih mogao pobjediti tako da ,.....
la liga * Winners (9):

Los Colchoneros !

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 24 sep 2009, 22:26

OTNYS_YNWA je napisao/la:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: IGRAČ -smanji dozivljaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Koji si broj u ekipi, i kolika ti je plata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Robert_05- Slazem se
Romario- Slazem se
Crni_Sa- Slazem se

Sve kad se izmiksa dodje se do ovoga:

Barca je u ovom momentu bolji, i kvalitetniji tim. Ali u El Clasicu to igra najmanju ulogu. Bit ce to veliki derbi.

23 KING JAMES
Kontakt:

Post Postao/la 23 KING JAMES » 24 sep 2009, 23:29

Romariooo je napisao/la:Ako realno posmatramo igre Barce i Reala u ovoj sezoni, ljudi moji vidi se iz aviona da je Barca puno jaca,ne govorim to kao navijac, nego jednostavno tako stvari stoje. Ne postoji ni jedan segment gdje je Real bolji (osima golmana), a s druge strane Barca prednjaci u mnogim stvarima. Nasa odbrana je mnogo kvalitetnija i uigranija, Pique je izrastao u igracinu i mene je licno iznenadio, nepogresiv je, snalazljiv, pametan, jak, daje golove.. Ja ga sad ne bi mijenjao ni za jednog drugog u svijetu. Puyol je isto tako vec dokazana svjetska klasa, a Dani Alves da ne spominjemo. Jedino Abidal tu zna ponekad zeznuti, ali i on je igracina na toj poziciji realno. Svaki nas odbrambeni igrac je bolji od Realovog, a uz to jos uigranost je isto tako ocigledna prednost.
Vezni red isto tako, Diara je extra dobar igrac, ali Yaya je opet bolji, mozda i najbolji defanzivni vezni na svijetu u ovom trenutku, i taj covjek me nevjerovatno iznenadio moram priznati, ne znam da postoji neki bolji od njega na toj poziciji. Xavi i Iniesta naspram Kake i Xabi Alonsa takodje su dominantniji, kreativniji, uigraniji, motivisaniji, kako god hocete. Sto se tice napada, tu je mozda jedino real blizu, iako opet Messi je jaci od Ronalda, Ibra od Benzeme, Henry od Raula.
Vidi se odma u ovih nekoliko utakmica da Barca igra lakse, jednostavnije, leprsavo, vidi se da mogu jos puno bolje, da su htjeli nabijati Atleico Madridu su mogli od sale uvaliti 7-8 komada, Racingu isto tako, ali eto spuste gas i zajebaju se, Guardiola kombinuje igrace uvijek, kad se Ibrajos uklopi malo vise, i Iniesta se oporavi, bice to pakleni stroj. Ne zelim podcijeniti Real, jedina je to ekipa koja protiv Barce igra posteno, ali ljudi moji iz aviona se vidi da je Barca mnogo jaca od bio kojeg kluba na svijetu, pa tako i Reala.

eh nisam se htio upuštat s vama u glupe rasprave,ali moram prije svega slažem se da je Real jači u golmanu i da je pike najbolji odbrambeni,a sad malo što je to dani bolji od Serđe ili abidal od Marsela iskreno meni abidal nikad nije bio neki igrač nije što igra u barsi isto kao i pujol ja ne kontam gdjr će on pored čavija bit kapiten,ali to je vaša stvar dalje yaya i Lass su tu negdje uz esiena najbolji igrači na toj poziciji xavi jest bolji od Xabija,ali ne puno Kaka je meni trenutno uz Misketa najbolji igrač na svijetu ljudi igraju sve znaju kako u kojoj situaciji treba odigrat itd.itd.msi i Ronaldo tu negdje,al meni je bolji Ronaldo visočiji,Higuain je bolji od anrija još mlađi,Raul ibra tu se ne može reći ko je bolji i za kraj trenutno Real igra na puno pametniji način kad je u napadu brže priliku napravi dok barsa se dodaje i onda protiv ekipe kao Inter koja ima malo jaču odbranu i kad se zatvore teško da će brsa doć u priliku dok Real pusti i drugim ekipama da napadaju i onda okušaju nešta kontrom ili polukontrom da urade dok barsa napada i napada neda protivniku lopte i to je teži način za dati gol trenutno u primeri i jedni i drugi igraju s pola gasa puno je izmjena tu i trenutno ja bih rekao da su ekipe jednake s tim da Real ima jaču klupu boljeg taktičara na klupi i u međusobnom duelu Real bi imao prednost jer ima brže igrače lakše bi dolazili do prilika dok je odbrana poprilično jača u Reala nego prošle godine i bolji trener tako da su šanse u primeri jednake u lp ne treba zaboraviti mu i cska london toliko od mene hvala
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 24 sep 2009, 23:41

23 KING JAMES je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Ako realno posmatramo igre Barce i Reala u ovoj sezoni, ljudi moji vidi se iz aviona da je Barca puno jaca,ne govorim to kao navijac, nego jednostavno tako stvari stoje. Ne postoji ni jedan segment gdje je Real bolji (osima golmana), a s druge strane Barca prednjaci u mnogim stvarima. Nasa odbrana je mnogo kvalitetnija i uigranija, Pique je izrastao u igracinu i mene je licno iznenadio, nepogresiv je, snalazljiv, pametan, jak, daje golove.. Ja ga sad ne bi mijenjao ni za jednog drugog u svijetu. Puyol je isto tako vec dokazana svjetska klasa, a Dani Alves da ne spominjemo. Jedino Abidal tu zna ponekad zeznuti, ali i on je igracina na toj poziciji realno. Svaki nas odbrambeni igrac je bolji od Realovog, a uz to jos uigranost je isto tako ocigledna prednost.

eh nisam se htio upuštat s vama u glupe rasprave,ali moram prije svega slažem se da je Real jači u golmanu i da je pike najbolji odbrambeni,a sad malo što je to dani bolji od Serđe ili abidal od Marsela iskreno meni abidal nikad nije bio neki igrač nije što igra u barsi isto kao i pujol ja ne kontam gdjr će on pored čavija bit kapiten,ali to je vaša stvar dalje yaya i Lass su tu negdje uz esiena najbolji igrači na toj poziciji xavi jest bolji od Xabija,ali ne puno Kaka je meni trenutno uz Misketa najbolji igrač na svijetu ljudi igraju sve znaju kako u kojoj situaciji treba odigrat itd.itd.msi i Ronaldo tu negdje,al meni je bolji Ronaldo visočiji,Higuain je bolji od anrija još mlađi,Raul ibra tu se ne može reći ko je bolji i za kraj trenutno Real igra na puno pametniji način kad je u napadu brže priliku napravi dok barsa se dodaje i onda protiv ekipe kao Inter koja ima malo jaču odbranu i kad se zatvore teško da će brsa doć u priliku dok Real pusti i drugim ekipama da napadaju i onda okušaju nešta kontrom ili polukontrom da urade dok barsa napada i napada neda protivniku lopte i to je teži način za dati gol trenutno u primeri i jedni i drugi igraju s pola gasa puno je izmjena tu i trenutno ja bih rekao da su ekipe jednake s tim da Real ima jaču klupu boljeg taktičara na klupi i u međusobnom duelu Real bi imao prednost jer ima brže igrače lakše bi dolazili do prilika dok je odbrana poprilično jača u Reala nego prošle godine i bolji trener tako da su šanse u primeri jednake u lp ne treba zaboraviti mu i cska london toliko od mene hvala

**** sad James i ti ga usra sa ovim boldovanim. ako Guardiola ista zna onda je to taktiku postavit. a on je i ponajbolji strucnjak, takticar u ovom trenutku.

to da real ima prednost ne bih se slozio. barca je tim koji zna sakrit loptu, nametnut tempo i ubijat protivnika u pojam sa dugim napadima. cist primjer ti je zadnja utakmica u kojoj je real djelovao izgubljeno do iznemoglosti.isti je primjer i sa manchesterom. real ce po meni sansu imat iskljucivo na kontrama. ronaldo nije nista specijalan protiv barce, mogu ga zaustavit i puyol i alves. primjer klasican finale lige sampiona kad ga je puyol metno u dzep ( i to mali, onaj na guzici :D ).

sve u svemu ja ne ocekujem nista specijalno od el clasica koji slijedi. mislim da ce pellegrini doci sebi i skoncentrisat se na odbranu. sve to zavisi od bodovnog stanja na tabeli.ne ocekujem vise od 2 gola.

momcad su tu negdje i nezahvalno je poredit igrace 1 na 1. po meni barca ima prednost u tome, pogotovo u napadu i odbrani,pogotovo na pozicijama stopera. vezni red je manje vise tu negdje, s tim da se xavi i iniesta u dusu poznaju, i najbolji su par vezni na svijetu.

nadam se da nista nisi pogresno protumacio od napisanog ;) 8-)

tax
Kontakt:

Post Postao/la tax » 25 sep 2009, 11:16

casillas>valdes
ramos>alves
marcelo>abidal
pique(konj)>pepe
puyol>albiol
xavi>xabi
kaka>inieste
henry>raul(higuain)
messi>=ronaldo
benzema>=ibro
Moja domovina Republika Bosna i Hercegovina
marsej mali tim
uprava me mrzi ali sam jaci i od njih

Mirza_Hordas
Kontakt:

Post Postao/la Mirza_Hordas » 25 sep 2009, 11:59

tax je napisao/la:casillas>valdes
ramos>alves
marcelo>abidal
pique(konj)>pepe
puyol>albiol
xavi>xabi
kaka>inieste
henry>raul(higuain)
messi>=ronaldo
benzema>=ibro

realno iste su kvalitete
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 25 sep 2009, 15:44

Goal.com sastavio je listu 50 najboljih igraca svijeta u prosloj godini i prvih 10 su ovi:

Wayne Rooney (10)
Samuel Eto'o (9)
Maicon (8)
: Nemanja Vidic (7)
Daniel Alves (6)
Zlatan Ibrahimovic (5)
Cristiano Ronaldo (4)
Xavi (3)
[b] Andres Iniesta (2)
Lionel Messi
(1)

Dakle, petorica iz Barce i samo Ronaldo iz Reala
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 25 sep 2009, 15:54

Mirza_Hordas je napisao/la:
tax je napisao/la:casillas>valdes
ramos>alves
marcelo>abidal
pique(konj)>pepe
puyol>albiol
xavi>xabi
kaka>inieste
henry>raul(higuain)
messi>=ronaldo
benzema>=ibro

realno iste su kvalitete

Ovo je smijesno, Alves je uz Maicona najbolji desni bek svijeta, Ramos je miljama daleko. Isto tako, Abidal je bolji od Marcela za klasu, jedino u cemu nije bolji je ofanzivni dio, ali to im i nije posao najvazniji. Ramos i Marcelo su bili rupe u odbrani Reala.
Kaka i Iniesta isto smijesno, Kaka jest bio bolji prije dvije-tri godine, sad je Iniesta puno jaci, mozda i najbolji igrac svijeta
Ibro je najmanje triput bolji od Benzeme koji jest talenat, ali jos uvijek taj nije nista znacajno pokazao i Ibri nije do koljena.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Kaka
Kontakt:

Post Postao/la Kaka » 25 sep 2009, 15:58

ajde bjezite komplexasi sa nase teme......a kao sto bi pjesma rekla Zvezdina ......
Imas mnogo manje osvojenih titula,
medjusobne utakmice strasna razlika.
Miloš Krasić !!!

A_d_0
Kontakt:

Post Postao/la A_d_0 » 25 sep 2009, 17:38

aj sve Romario al da je Iniesta bolji od Kake' je stvarno presmijesno...iniesta je igracina al nijedan vezni igrac Barce se nemoze sa Kakom poredit...a ti si nerealan pa neces priznati...

23 KING JAMES
Kontakt:

Post Postao/la 23 KING JAMES » 25 sep 2009, 17:41

Wolverine je napisao/la:
23 KING JAMES je napisao/la:

**** sad James i ti ga usra sa ovim boldovanim. ako Guardiola ista zna onda je to taktiku postavit. a on je i ponajbolji strucnjak, takticar u ovom trenutku.

to da real ima prednost ne bih se slozio. barca je tim koji zna sakrit loptu, nametnut tempo i ubijat protivnika u pojam sa dugim napadima. cist primjer ti je zadnja utakmica u kojoj je real djelovao izgubljeno do iznemoglosti.isti je primjer i sa manchesterom. real ce po meni sansu imat iskljucivo na kontrama. ronaldo nije nista specijalan protiv barce, mogu ga zaustavit i puyol i alves. primjer klasican finale lige sampiona kad ga je puyol metno u dzep ( i to mali, onaj na guzici :D ).

sve u svemu ja ne ocekujem nista specijalno od el clasica koji slijedi. mislim da ce pellegrini doci sebi i skoncentrisat se na odbranu. sve to zavisi od bodovnog stanja na tabeli.ne ocekujem vise od 2 gola.

momcad su tu negdje i nezahvalno je poredit igrace 1 na 1. po meni barca ima prednost u tome, pogotovo u napadu i odbrani,pogotovo na pozicijama stopera. vezni red je manje vise tu negdje, s tim da se xavi i iniesta u dusu poznaju, i najbolji su par vezni na svijetu.

nadam se da nista nisi pogresno protumacio od napisanog ;) 8-)
eh **** wolwerine u pepa taktika svi u napad 1 je hase :lol: :lol: :lol:
Iker
Pepe Albiol
Ramos Arbeloa
Lass Xabi
CR9 Kaka Marcelo
Higuain
Evropski prvaci za sezonu 2oo9/2o1o

Husein1997
Kontakt:

Post Postao/la Husein1997 » 25 sep 2009, 17:42

Hehe, jad i cemer je ovaj Real, ljudi ih s igracem manje satjerali u 16, nista bolji niste nego prosle godine, opet ce te fasovati u El clasicu, nemate ni truda ni igre, sve nesto nazor.[quote][/quote]

Ko da tvoja Barsa igra bolje poklopi se

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.