Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
84
40%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
10
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
71
33%
4. Nisam
47
22%

Ukupno glasova: 212

don Ciro
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la don Ciro » 15 feb 2010, 07:16

O.Lyon-Real Madrid C.F sudija:Martin Atkinskon

Lista putnika za Lyon:
Casilas,Adan-golmani
Arbeloa,S.Ramos,Albiol,Garay,Marcelo,Drenthe-odbrana
M.Diarra,Gago,Lass,Xabi,Grenero,Mosquera,Kaka-sredina
Raul,C.Ronaldo,Benzema,Hiquian-napad

Pocetni sastav bi ovako trebao da bude kao protiv Xereza, u slucaju neki povreda :cry:
---------------------------------------------Casillas-------------------------------------------------
-----------Arbeloa-------------S.Ramos------------R.Albiol-----------------Marcelo-------------
---------------------------Lass------------Xabi-------------Grenero-------------------------------
------------------------------------------Kaka-------------------------------------------------------
-----------------------------C.Ronaldo----------Hiquian-------------------------------------------

U Madridu su ostali:J.Dudek,Mecetlder,Guti "samo ste se opravio opet Out :roll: ",Vder Vart..od ranije Pepe :cry:

don Ciro
Kontakt:

Post Postao/la don Ciro » 15 feb 2010, 08:00

Evo intrv. sa manje vaznim igracem naseg kluba,AS - Arbeloa

AS:Igrate sad na prirodnoj poziciji desnog beka,ali vasoj karijeri nije bilo puno golova...

Arbeloa:U Liverpoolu sam dao 2 gola.Ovo je moj prvi gol u Primera D.Nije puno, i neka narod ne ocekuje nista vise (smijeh :D )

AS:Igras li PC fudbal?

Arbeloa:Da :D

AS:Sta se po tvom misljenju mora najvise obratiti paznje u canteri sto se tice odbrane?

Arbeloa:Kad si u La Fabrica i jos odbrabeni igrac,uvijek treba iznositi loptu kroz igru a ne nabijanjem,radi se o drukcijoj pripremi sto jedan odbrebeni igrac treba da ima,naravno trebamo dati sigurnost i nepraviti greske.

AS:Koliko si poznavao Molowny?

Arbeloa:Bio je sve,igrac,trener,i direktor sportski..Veliki je gubitak,ali svi se mozemo da sijecamo na njega njegovu figuru u klubu, znacenje njegovo je veliko.

AS:Kazu da je bio perfktan trener..

Arbeloa:Manuel (Pellegrini) ima slican stav,zato sto je jedan miran trener..Jedino sto od nas trazi je da odradimo isto kao na treninzima..

AS:Pricalo se zadnjih sedmica o Pellegriniju i njegovom odnosu sa igracima iz Cantera..

Arbeloa:Udji u prvu ekipu nije nimalo lako.Prvi trener koji je mene uvrstio u pozivnicu za tekmu je Camacho,npr. kao sto je prosao Mosquera bio je tu ali nije debitovao.Oni treba da imaju glavi mirnocu i doce i njihova sansa.Siguran sam da ce izaci iz La Fabrica igraca sa Pellegrinijem..

AS:Pricajomo o VILLARATO

Arbeloa:(smijeh :) ) Greske sudija ti nekad dadnu a nekad oduzme..U svacionici (timu) niko nezeli da misli da ima Villarato, o crna ruka.

AS:U Englesko su sudije bolje o slabije?

Arbeloa:Ovdje ima u prosijeku po 40 prekrsaja, i brzo mozes da zaradis neki zuti karton, neznam jesu li bolji o slabiji, ali sam siguran da sudije u Engleskoj olaksavaju laksi zivot igracima.

AS:Sta znate o Lyonu?

Arbeloa:Imaju vrlo nezgodne igrace, nisu dobri u Ligi ali su vrlo opasni.

AS:Benitezu je isla LP kad dodje zona izbacivanja,sta si naucio iz toga?

Arbeloa:Jedna noc u LP nemozes da imas ni 20tak minuta lose,treba da budemo vrlo motivirani u odbrani,zato naprijed racunamo na nas dinamit :D

AS:LP o Primera D?

Arbeloa:Isto je,obadvije su teske.

T4R1K
Kontakt:

Post Postao/la T4R1K » 15 feb 2010, 08:54

Auuu sinoc ovde bilo zestoko....eto sad mi je zao sto sam otisao da spavam :mrgreen: :mrgreen:

Neki su spominjali sirotu djecu u Africi, kao real daje na transfere a bolje da pomaze djeci koja su gladna...?? A pametnjakovici moji ko je poceo Gradnju skola na Haitiu, skola nogometa na Haitiu, ko stalno salje donacije i humanitarnu pomoc u Afriku....informisite se malo pa onda pisite te nebuloze...i uostalom ako ste izgubili trebali bi se poklopit usima i cutati a ne tu doci i napadati na nasoj temi....cudi me da niste rekla da vas je sudija ostetio i kako je Perez kupio sudije da vam nastimaju poraz.... :mrgreen: :mrgreen:

don Ciro
Kontakt:

Post Postao/la don Ciro » 15 feb 2010, 09:22

T4R1K je napisao/la:Auuu sinoc ovde bilo zestoko....eto sad mi je zao sto sam otisao da spavam :mrgreen: :mrgreen:

Neki su spominjali sirotu djecu u Africi, kao real daje na transfere a bolje da pomaze djeci koja su gladna...?? A pametnjakovici moji ko je poceo Gradnju skola na Haitiu, skola nogometa na Haitiu, ko stalno salje donacije i humanitarnu pomoc u Afriku....informisite se malo pa onda pisite te nebuloze...i uostalom ako ste izgubili trebali bi se poklopit usima i cutati a ne tu doci i napadati na nasoj temi....cudi me da niste rekla da vas je sudija ostetio i kako je Perez kupio sudije da vam nastimaju poraz.... :mrgreen: :mrgreen:

:lol: :lol: a nije sudija mogao da pomogne..steta nemoze uvijek :D dosta im je Ituralde poklonio bodova ove sezone

Lara
Kontakt:

Post Postao/la Lara » 15 feb 2010, 14:39

Realovci, ne budite ludi. Ne spustajte se na nivo ljudi koji su ovdje samo da provociraju. :mrgreen:
-2 pa sad crknite dusmani :D
I dok spavam, tebe sanjam
Samo ti si, u srcu mom !

Wolverine
Kontakt:

Post Postao/la Wolverine » 15 feb 2010, 14:42

-2 i da crknu dusmani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kod a ste titulu sovojili sto ste prisli na -2. vidim da ste zadovoljni zaostatkom, sto je jako impresivno :lol: :lol:

Nail for Real
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Nail for Real » 15 feb 2010, 17:51

[quote="Andres"]opet od mrve pravis hljeb ! ja sam rekao Odlican je on igrac , ali nije najbolji napadac , ima bolji !
On ima mjesta u argentini ali pitanje kako se uklapa pored Messija , Aguera i carlita , koji su ko metak brzi ! ?[/quo
Brate,jedi **** po Barcinoj temi i tamo tuguj,postajes ****** dosadan!!!!!
Ljubavlju istrosena ova tijela od zemlje
kako li podnose udarce zivota?

junioR
Kontakt:

Post Postao/la junioR » 15 feb 2010, 17:55

Ja ne znam sto je granero prije bio na klupi...meni je on igracina!! :D

Andres
Kontakt:

Post Postao/la Andres » 15 feb 2010, 18:49

pa da -2 je veliki uspjeh za vas ! Zaboravio sam to , ipak ste se priblizili mocnoj Barci !Zivi bili pa vidili sta ce bit do kraja ! A do tada cus !

BlueSharks
Kontakt:

Post Postao/la BlueSharks » 15 feb 2010, 18:55

Andres je napisao/la:pa da -2 je veliki uspjeh za vas ! Zaboravio sam to , ipak ste se priblizili mocnoj Barci !Zivi bili pa vidili sta ce bit do kraja ! A do tada cus !

Šta ti je bolan, od sinoć si se nakačio na ovu temu, izgleda da te sinoćnji poraz baš uzdrmao i da te još uvijek drma. De bolan zaobiđi ovu temu u širokom luku i prdi na temi Farse
Strauss Junior

JameS 23
Kontakt:

Post Postao/la JameS 23 » 16 feb 2010, 09:42

Andres je napisao/la:pa da -2 je veliki uspjeh za vas ! Zaboravio sam to , ipak ste se priblizili mocnoj Barci !Zivi bili pa vidili sta ce bit do kraja ! A do tada cus !

oj hvala Bogu izgleda da se nece vracati na ovu temu u skorije vrjeme :x
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 16 feb 2010, 10:33

Znatel' možda sastav za večeras ?!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

JameS 23
Kontakt:

Post Postao/la JameS 23 » 16 feb 2010, 11:48

Cassilas

Arbeloa-Ramos-Albiol-Marcelo

Granero-Alonso-Lass

Kaka-Higuain-Ronaldo

klupa:

Raul
Drenthe
Garay
Gago
Diyara
Benzema
Adana
Mosquera
Dudek

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 16 feb 2010, 12:07

Kako onaj navijač zarka Pereza :mrgreen:

Inače, Lyon je za odbaciti, lagan protivnik, tek su mislim treći u Francuskoj ligi, i pravo bi bilo komično da ih Real ne prođe.

TheManiacs
Kontakt:

Post Postao/la TheManiacs » 16 feb 2010, 16:04

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MSuguznEIws[/youtube]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Husso97
Kontakt:

Post Postao/la Husso97 » 16 feb 2010, 18:12

Wonderkid je napisao/la:Sta mislite koliko ce vam golova Lisandro zabit :?:
Ja se ne mogu odlucit.

Ja mislim da će Lyon u dvije tekme imati 4

šuta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
R.I.P Vedran Puljić

-----------Cassillas--------------
Ramos----Pepe----Albiol---Arbeloa

T4R1K
Kontakt:

Post Postao/la T4R1K » 16 feb 2010, 19:21

Wonderkid je napisao/la:...koji ce zavrsit u mrezi Reala. OK, ja bih bio zadovoljan i sa tri.

A sta vi mislite koliko ce vama Ronaldo stavit u mrezu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....

JameS 23
Kontakt:

Post Postao/la JameS 23 » 16 feb 2010, 19:30

Wonderkid je napisao/la:...koji ce zavrsit u mrezi Reala. OK, ja bih bio zadovoljan i sa tri.

sad ovdje pokusavate biti duhoviti,a veceras ce te doci i plakati kad vam Lyon ispusi 8-)

Saurman
x 5
Kontakt:

Post Postao/la Saurman » 16 feb 2010, 19:47

Pjanic ce vas pokopati :D ...ako dodam jos ubojitog Lisandra Lopeza uhh nepise se dobro Casilasu :D
1974---1975---1976---2001---2013

JameS 23
Kontakt:

Post Postao/la JameS 23 » 16 feb 2010, 19:48

Saurman je napisao/la:Pjanic ce vas pokopati :D ...ako dodam jos ubojitog Lisandra Lopeza uhh nepise se dobro Casilasu :D

ti si pored Andresa najdosadnija osoba na ovoj temi slika

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.