Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
82
39%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
9
4%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
70
34%
4. Nisam
47
23%

Ukupno glasova: 208

Barcelona_1899
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Barcelona_1899 » 10 mar 2010, 23:28

Bemti real samo kvare koeficijent španske lige..
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

amertiger
Kontakt:

Post Postao/la amertiger » 10 mar 2010, 23:31

Ne mozete vjerovati kako sam bio srecan kad je Miralem zabio gol, moze se poreditit sa golovima eta i messija u finalu LP prosle sezone, djaba pare djaba sve kad vam fali ono nesto sto dosta ekipa ima :DDD. Iskreno ocekivo sam finale Barca - Real pa ko bolji nek uzme al steta, malo mi zao zbog toga al sa druge strane sam sav sretan sto ste ispali :DD ipak je moje srce vec punih 13 godina od kad znam za Barcu ili 14 slagat cu vjerno njoj i uvjek ce ostati :DD.

p.s. Gledati face madridjana u trenutku kad Puyol dize pehar na Santiago Berabeu, NEPROCJENJIVO!!!!!!!
Mes Que Un Club

Sajoni
Kontakt:

Post Postao/la Sajoni » 10 mar 2010, 23:37

Ništa...Morat će frankovci Chucka Norrisa dovest jer ovako ne ide... ;)
Guti:"Realu treba mnogo da bi dostigao nivo na kojem se nalazi Barcelona...Najveća tuga je za mene kad vidim Casillasa kao jedinog igrača u prvom timu koji je prošao kroz omladinsku školu Reala".

Johnyx95
Kontakt:

Post Postao/la Johnyx95 » 10 mar 2010, 23:38

Ja ekipe i prdacine... :roll:
Zola in, Zola passes, Zola scores !

roy_makaay
Kontakt:

Post Postao/la roy_makaay » 10 mar 2010, 23:39

Trasimaco je napisao/la:Messi, Rooney, Fabregas, Ribery, Robben :mrgreen: , Villa - Nuevas jugadores del Real Madrid! :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

umene zeljo
Kontakt:

Post Postao/la umene zeljo » 10 mar 2010, 23:40

j.ebem i real i ko ga osnova i sve stanovnike madrida i sve zene od ovih nesposobnih fudbalera ......samo real ljudi na kladionici za 2 milje ne mogu da vjerujem....

amerosm
Kontakt:

Post Postao/la amerosm » 10 mar 2010, 23:47

Rekao sam davnih dana da je to skup manekene koji moze jedino Victoriji secret. Isto tako je u Julu prosle godine izasao jedan clanak u srpskim novinama koji je rekao ovo sto sam gore napisao. Real mozda ima zvijezde, ali nema tim, a to je osnovna poenta u fudbalu. I tacno se vidi na navijacima Frnakovca da su nisi nikakvi navijaci, i na stadionu i po forumima. Navijaci koje vole svoj klub uz njega su i u dobrim i u losim vremenima, ne zivzde igracima ukoliko ne pobjede jednu utakmicu, ne psuju vjerske objekte po forumima (usput predlazem adminu da zatvori ovu temu, i da banuje ove ...), svoju kulturu izrazavaju na taj nacin da igracu psuju mater (volio bih tog mangupa vidjeti bili to smio uraditi na nekom javnom mjestu - koji dolazi iz drzave kome je cijim je navijacima posvecen ovaj forum) itd itd.
Neke stvari se ne mogu kupiti novcem a u to spada i kucni odgoj i Realova teznja za necim nemogucim, a to je prolaz u 1/4 finale LP ili osvajanje titule.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 10 mar 2010, 23:54

Dečko iz Kalesije srušio je Real.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Andres
Kontakt:

Post Postao/la Andres » 10 mar 2010, 23:58

Biće bolje još za 300 miliona !!!!!

amadeus21
Kontakt:

Post Postao/la amadeus21 » 11 mar 2010, 00:02

amerosm je napisao/la:Rekao sam davnih dana da je to skup manekene koji moze jedino Victoriji secret. Isto tako je u Julu prosle godine izasao jedan clanak u srpskim novinama koji je rekao ovo sto sam gore napisao. Real mozda ima zvijezde, ali nema tim, a to je osnovna poenta u fudbalu. I tacno se vidi na navijacima Frnakovca da su nisi nikakvi navijaci, i na stadionu i po forumima. Navijaci koje vole svoj klub uz njega su i u dobrim i u losim vremenima, ne zivzde igracima ukoliko ne pobjede jednu utakmicu, ne psuju vjerske objekte po forumima (usput predlazem adminu da zatvori ovu temu, i da banuje ove ...), svoju kulturu izrazavaju na taj nacin da igracu psuju mater (volio bih tog mangupa vidjeti bili to smio uraditi na nekom javnom mjestu - koji dolazi iz drzave kome je cijim je navijacima posvecen ovaj forum) itd itd.
Neke stvari se ne mogu kupiti novcem a u to spada i kucni odgoj i Realova teznja za necim nemogucim, a to je prolaz u 1/4 finale LP ili osvajanje titule.

znaci, najbolji, najjaci i najkvalitetniji post otkako postoji sportsport.ba
- 1Domenech 13Cillessen
- 2Correia 3Jaume Costa 4Mangala 5Gabriel 12Diakhaby 14Gaya 18Wass 21Piccini 24Garay
- 6Kondogbia 7Guedes 8Soler 10Parejo 11Cheryshev 16Kang In 17Coquelin 20Ferran
- 9Gameiro 15Vallejo 19Rodrigo 22Maxi 23Sobrino

AMUNT VALENCIA!!!

L-Train
Kontakt:

Post Postao/la L-Train » 11 mar 2010, 00:05

opet smo ispali,malo nam bilo 5 puta pa smo morali i 6 put ispasti :|

ostaje nam opet samo La Liga :roll:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

isakovich
Kontakt:

Post Postao/la isakovich » 11 mar 2010, 00:08

bravo za prethodni post,,,,lavovi pojeli krljevice hahahahaha kako mi je drago nemate pojma,,,,,
sad istina:nije mi toliko drago real je ipak veliki klub i bilo bi zanimljivije da su oni prosli uz BAYERN i mud,,ovaj sam post stavio samo zbog realovaca koji neprestano provociraju na temi od BAVARACA umirite se malo prvo pometite ispred svoji vrata pa onda drugima pricajte o nogometu ;)
VOLIM BAYERN

19TM87
Kontakt:

Post Postao/la 19TM87 » 11 mar 2010, 00:10

ja mislim da je c.ronaldo veceras imao najljepsu frizuru :D :lol:
Zadnja izmjena: 19TM87, dana/u 11 mar 2010, 00:19, ukupno mijenjano 1 put.
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

VFCB
Kontakt:

Post Postao/la VFCB » 11 mar 2010, 00:16

hebale vas vase silne zvijezde, sta ste raje obirili veceras, drug mi pao 200KM samo na realu :roll:

ali zaboli me sto je on pao i njegov real, drago meni zbog Miralema :D

daffy
Kontakt:

Post Postao/la daffy » 11 mar 2010, 00:16

madridista je napisao/la:E da vas pitam vas hajvane što navijate za Barcu Juve Man Utd i ostale male klubove koliko ono Real ima titula Lige Prvaka, aaaaaaaaaa?? da vas čujem

pa gdje medju ovako male klubove stavi Juve matere ti??

stid bi me bilo pricati protiv Juventusa da sam realovac :roll:

ustani i reci Alessandro Del Piero..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

BHGazija
Kontakt:

Post Postao/la BHGazija » 11 mar 2010, 00:24

evo izjave "velikog" trenera Pellegrinija nakon tekme:

"Nakon pauze i početka drugog dijela bio sam zabrinut jer sam vidio da Lyonov cilj nije čuvati rezultat." :lol: :lol: :lol:

L-Train
Kontakt:

Post Postao/la L-Train » 11 mar 2010, 00:27

BHGazija je napisao/la:evo izjave "velikog" trenera Pellegrinija nakon tekme:

"Nakon pauze i početka drugog dijela bio sam zabrinut jer sam vidio da Lyonov cilj nije čuvati rezultat." :lol: :lol: :lol:

ovo je jos jedna u nizu njegovih cuvenih izjava :roll:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Romariooo
Kontakt:

Post Postao/la Romariooo » 11 mar 2010, 00:29

Nije kriv ovaj jadni Pelegrini nista, ja sam od pocetka sezone govorio da vas je jednom ukopao Florentino Perez u koga se kunete, i da ce vas opet ukopati,al hajd. Ko god se razumije u fudbal zna da nema uspjeha tamo gdje predsjednik bira i tjera fudbalere.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Andres
Kontakt:

Post Postao/la Andres » 11 mar 2010, 00:30

ISamo mi nije jasno po cemu si zakljucio da je Real veliki klub a ostali napisani su izuzetno mali ! Navedi 1 razlog ! samo nemoj molim te one djecije price i tih nekih 9 lp od kojih su samo 3 ustvari lp ovo ostalo je bilo kup samipiona ili ti ga Franko kup !

Sajoni
Kontakt:

Post Postao/la Sajoni » 11 mar 2010, 00:33

daffy je napisao/la:
madridista je napisao/la:E da vas pitam vas hajvane što navijate za Barcu Juve Man Utd i ostale male klubove koliko ono Real ima titula Lige Prvaka, aaaaaaaaaa?? da vas čujem

pa gdje medju ovako male klubove stavi Juve matere ti??

stid bi me bilo pricati protiv Juventusa da sam realovac :roll:

ustani i reci Alessandro Del Piero..

hehehe...Barca i Manče mali heheh....Druga liga...Seria B ;)
Guti:"Realu treba mnogo da bi dostigao nivo na kojem se nalazi Barcelona...Najveća tuga je za mene kad vidim Casillasa kao jedinog igrača u prvom timu koji je prošao kroz omladinsku školu Reala".

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.