Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Madridism
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 feb 2010, 12:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Madridism » 18 feb 2010, 16:57

ljubav je napisao/la:Svima je jasno da je Real mali klub i da im je maksimum osmina finala, sto pokazuju iz godine u godinu.
2:1 :roll:
T4R1K je napisao/la:Evo da se i ja javim...nije me bilo ovih dana ne zbog poraza od Lyona nego zbog problema koje sam imao sa racunarom....ali da neduzim o tome nema to veze sa ovom temom :mrgreen: :mrgreen:

Evo odma da kazem da sam razocaran sastavom protiv Lyona.... pored oporavljenog Garay-a on postavlja Ramosa na stopera....povukao je Marcela na lijevi bek gdje je marcelo ocajan...ali nije ni tu kraj Pelegrini je ubacio Momu u prvu postavu ????????? Pa on se tek oporavio i nalazi se u prvj postavi mislim da je bolje da je gago odigrao ili da se jednostavno igralo sa jednim def. veznim...sve u svemu katastrofa neka postava da Bog sacuva na sredini terena momo i xabi nisu nikakav tandem, najvise zato sto nisu odigrali 2-3 utakmice zajedno po mozda 20-tak minuta....pelegrini igra sa jednim napadacem protiv lyona tj. ispade da se brani protiv lyona...SRAMOTA......
Ramos je igrao stopera jer je nedavno Garay oporavljen a Metzeldera jos uvijek nema. Ramos je igrao na mjestu stopera jer je najbolji stoper kojeg imamo iako obicno igra na mjestu desnog beka.

Momo je igrao bas zbog onog sto se desilo Alonsu a moglo se desiti i Lassu. Naime, Lass je imao prijetnju suspenzije bas kao i Alonso pa je pametno ubaciti samo jednog.

Treca stvar, uvijek smo ove sezone igrali sa samo jednim isturenim napadacem i sad smo ekipa s najvise postignutih golova u Primeri.

Vama nikad ne valja!

Pipita

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Devil » 18 feb 2010, 18:43

Brate koji je ovo acount poredu?? :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
T4R1K
Postovi: 67
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:23
Lokacija: Madrid :)
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la T4R1K » 18 feb 2010, 21:13

Madridism je napisao/la:
ljubav je napisao/la:Svima je jasno da je Real mali klub i da im je maksimum osmina finala, sto pokazuju iz godine u godinu.
2:1 :roll:
T4R1K je napisao/la:Evo da se i ja javim...nije me bilo ovih dana ne zbog poraza od Lyona nego zbog problema koje sam imao sa racunarom....ali da neduzim o tome nema to veze sa ovom temom :mrgreen: :mrgreen:

Evo odma da kazem da sam razocaran sastavom protiv Lyona.... pored oporavljenog Garay-a on postavlja Ramosa na stopera....povukao je Marcela na lijevi bek gdje je marcelo ocajan...ali nije ni tu kraj Pelegrini je ubacio Momu u prvu postavu ????????? Pa on se tek oporavio i nalazi se u prvj postavi mislim da je bolje da je gago odigrao ili da se jednostavno igralo sa jednim def. veznim...sve u svemu katastrofa neka postava da Bog sacuva na sredini terena momo i xabi nisu nikakav tandem, najvise zato sto nisu odigrali 2-3 utakmice zajedno po mozda 20-tak minuta....pelegrini igra sa jednim napadacem protiv lyona tj. ispade da se brani protiv lyona...SRAMOTA......
Ramos je igrao stopera jer je nedavno Garay oporavljen a Metzeldera jos uvijek nema. Ramos je igrao na mjestu stopera jer je najbolji stoper kojeg imamo iako obicno igra na mjestu desnog beka.

Momo je igrao bas zbog onog sto se desilo Alonsu a moglo se desiti i Lassu. Naime, Lass je imao prijetnju suspenzije bas kao i Alonso pa je pametno ubaciti samo jednog.

Treca stvar, uvijek smo ove sezone igrali sa samo jednim isturenim napadacem i sad smo ekipa s najvise postignutih golova u Primeri.

Vama nikad ne valja!

Pipita

ma sta ce momo sta ce nam dva defanzivna vezna...??? daj nek izvede malo ofanzivniju formaciju sta se brani u svakoj utakmici....postigli smo najvise golova protiv zaragoze, xereza, espanjola.....nikad od pocetka primere zajedno nisu zaigrali Ronaldo, Higuain i Benzema??? pa sta u svakoj utakmici cemo se branit i cekat da ronaldo zabije iz solo akcije, iz slobodnog udarca ili da se Higuainu odbije lopta pa da ostane na 3 metra od gola i pogodi....

Svaki puta se nerviram u ovo vrijeme kad je 1/8 lige prvaka jer ispadamo zbog gluposti....i Garay je mogao da odigra citavu utakmicu jer je u utakmici protiv Xereza igrao 45 min i nije imao nikakvih problema....

Madridism
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 feb 2010, 12:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Madridism » 18 feb 2010, 21:36

T4R1K je napisao/la: ma sta ce momo sta ce nam dva defanzivna vezna...??? daj nek izvede malo ofanzivniju formaciju sta se brani u svakoj utakmici....postigli smo najvise golova protiv zaragoze, xereza, espanjola.....nikad od pocetka primere zajedno nisu zaigrali Ronaldo, Higuain i Benzema??? pa sta u svakoj utakmici cemo se branit i cekat da ronaldo zabije iz solo akcije, iz slobodnog udarca ili da se Higuainu odbije lopta pa da ostane na 3 metra od gola i pogodi....

Svaki puta se nerviram u ovo vrijeme kad je 1/8 lige prvaka jer ispadamo zbog gluposti....i Garay je mogao da odigra citavu utakmicu jer je u utakmici protiv Xereza igrao 45 min i nije imao nikakvih problema....
Hoces ti da vidis pravu vrijednost Gonzala Higuaina? Pokazacu ti je na kraju ovog posta. Benzema je igrac koji se nije uklopio i koji je uglavnom bio preslab protiv svake jace momcadi. Mi smo ekipa koja jednostavno nema dva kvalitetna napadaca i da dodam da Xabi Alonso ne igra pravog defanzivnog veznjaka, te fakticki imamo samo jednog u timu.

Vidio si i sam da smo primili gol cim je Garay usao. Ruku na srce, ni ovaj put nije Casillas kriv nego Albiol koji ne zeli nikad da izadje na igraca a mogao je i ovaj put bas i onda kad nam je Pirlo zabio go

[youtube][/youtube]
eto tih golova sa dva tri metra...
Devil je napisao/la:Brate koji je ovo acount poredu?? :lol:
14 banova, 9 accounta.. ponosan sam na sebe :mrgreen: sad ce za par minuta unban na Casillasu

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Casillas » 18 feb 2010, 22:28

Evo sad sam back :mrgreen:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 18 feb 2010, 23:02

Casillas je napisao/la:Evo sad sam back :mrgreen:
zbog ovog sam se morao vratiti na našu temu 7 banova 8 acc držim 2. mjesto fakat smo mi madridiste posebni :D
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Casillas » 18 feb 2010, 23:22

LBJ MVP je napisao/la:
Casillas je napisao/la:Evo sad sam back :mrgreen:
zbog ovog sam se morao vratiti na našu temu 7 banova 8 acc držim 2. mjesto fakat smo mi madridiste posebni :D
Hoces da te pricekam? :mrgreen:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la LBJ MVP » 18 feb 2010, 23:31

Casillas je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
Casillas je napisao/la:Evo sad sam back :mrgreen:
zbog ovog sam se morao vratiti na našu temu 7 banova 8 acc držim 2. mjesto fakat smo mi madridiste posebni :D
Hoces da te pricekam? :mrgreen:
ne moraš za sad mrsko mi pravit nove hotmaile pa onda smišljat acc kako da se zovem na forumu,ali život je preda mnom još uvijek sam mlad :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la geronimo » 18 feb 2010, 23:37

pokusajte se manje hvaliti sa onim sto nije bas za hvaljenje :roll: :mrgreen:
nego, kako se vratiti u normalu poslije ponovnog fijaska u Lyonu? rezultat koji ste tamo ostvarili i nije bas obecavajuci. :?
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS 23 » 18 feb 2010, 23:40

geronimo je napisao/la:pokusajte se manje hvaliti sa onim sto nije bas za hvaljenje :roll: :mrgreen:
nego, kako se vratiti u normalu poslije ponovnog fijaska u Lyonu? rezultat koji ste tamo ostvarili i nije bas obecavajuci. :?
bolje izgubiti casno 1:0 nego uz Ovrebovu OGROMNU pomoc na guzove kod kuce dobijati do bola oslabljenu Fiorentinu i to sa jedvitih 2:1 8-)
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la BlueSharks » 18 feb 2010, 23:41

geronimo je napisao/la:pokusajte se manje hvaliti sa onim sto nije bas za hvaljenje :roll: :mrgreen:
nego, kako se vratiti u normalu poslije ponovnog fijaska u Lyonu? rezultat koji ste tamo ostvarili i nije bas obecavajuci. :?
Fijasko :roll: Ne znam na osnovu čega si zaključio da rezultat nije obećavajući :?
Nego pusti se ti Reala i razmišljaj o Bayernu, čisto sumnjam da će Ovrebo suditi i u Italiji :)
Strauss Junior

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la harishp » 18 feb 2010, 23:43

Reala sa onakvom igrom ni tri Ovreba na njihovoj strani da su bila nebi ih izvukla :lol: :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS 23 » 18 feb 2010, 23:45

harishp je napisao/la:Reala sa onakvom igrom ni tri Ovreba dasu bila nebi ih izvukla :lol: :mrgreen:
a bez tebe genijalca mi to ne bismo uspjeli zakljuciti :roll:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la BlueSharks » 18 feb 2010, 23:46

harishp je napisao/la:Reala sa onakvom igrom ni tri Ovreba na njihovoj strani da su bila nebi ih izvukla :lol: :mrgreen:
Nemoj samo ti komentarisati, bogati :mrgreen:
Nego šta bi sa Edizom/Edisom jel priča Bosanski il ne, vidim tamo se velika polemika vodila, a ti po običaju si bio najvažnija i najd..... karika ;)

PS @JameS 23 kako ba stigneš uvijek prije mene odgovorite i što je najgore, isto ko da samo tvoj post copy/paste :roll: :mrgreen:
Strauss Junior

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la geronimo » 18 feb 2010, 23:53

JameS 23 je napisao/la: bolje izgubiti casno 1:0 nego uz Ovrebovu OGROMNU pomoc na guzove kod kuce dobijati do bola oslabljenu Fiorentinu i to sa jedvitih 2:1 8-)
kakve veze ima taj celkopir sa mnom i sa mojim postom + na temi Reala!? ;)
htio sam skrenuti paznju ovoj dvojici gore, pa rekoh da nesto dodam 8-)
BlueSharks je napisao/la: Fijasko :roll: Ne znam na osnovu čega si zaključio da rezultat nije obećavajući :?
Nego pusti se ti Reala i razmišljaj o Bayernu, čisto sumnjam da će Ovrebo suditi i u Italiji :)
pa realno, svako, ama bas svako je ocekivao vise od Reala u toj utakmici u Lyonu. Nije bas fijasko, ali je rezultat itekako zafrkan po vas.

P.S. Jeste vise dosadni sa tim Ovrebom, sad ce ta ljaga od sudija nas pratiti na svakom koraku. :twisted:
Cujemo se poslje revansa, pa da sumiramo utiske. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
JameS 23
Postovi: 701
Pridružen/a: 06 jan 2010, 23:02
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la JameS 23 » 18 feb 2010, 23:58

@Gero-mislio sam da si dosao provocirati pa sam te htio sasjeci u startu :D

@Blue-hahah iste nam se misli vrte po glavi :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la harishp » 19 feb 2010, 00:00

BlueSharks je napisao/la:
harishp je napisao/la:Reala sa onakvom igrom ni tri Ovreba na njihovoj strani da su bila nebi ih izvukla :lol: :mrgreen:
Nemoj samo ti komentarisati, bogati :mrgreen:
Nego šta bi sa Edizom/Edisom jel priča Bosanski il ne, vidim tamo se velika polemika vodila, a ti po običaju si bio najvažnija i najd..... karika ;)

PS @JameS 23 kako ba stigneš uvijek prije mene odgovorite i što je najgore, isto ko da samo tvoj post copy/paste :roll: :mrgreen:
Prica Norveski ko'o i celkopir tojest ko i Ovrebaga.Kaze valja ce mu slucaju ofsajda.Posto ce ga Uefa prekomandovati zbog zasluga u kvalifikacijske tekme.Pa da mu se meme hanumine moze ko biva usput sijetit u slucaju sizofremije naseg dragog Ovrebica i bajnih dosuda piscaljke nambr van.
A ovaj Ediz Uceroglu malo lane na Turski,malo na Norcepinski,ili Osloski.Nego ebla te karika cuvaj zdravlje.
Jah nego Jaro moj Sarkane bolje ti ti svog Zelju cuvaj makar ce mozda i u Evropu a ovaj Real garant ide iz Evrope :lol: :mrgreen:Kaze ima izac :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Madrid
Postovi: 81
Pridružen/a: 18 feb 2010, 10:47
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Madrid » 19 feb 2010, 08:08

Ej raja dobio sam ban..inace bivsi@fabio,sa ovim idem ispocetka..nisam ovi dana mogao ni pisati na temi,vidim ima svakakvih pametnjakovica i bubaju ovuda gluposti,,ali samo cu vam jedno reci 90 minuta na Santiago Bernabeu su jako jako duga :lol: :lol:


Sad se vratimo na La Ligu 3boda po 3 boda ;)
Dobra vijest je da V.der Vart se oporavio i bice na raspolaganju Pellegriniju protiv Villareala.

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la CRNI_SA » 19 feb 2010, 10:14

sramotite nam primeru iz godine u godinu :roll: kada nemozete lyon pobjediti :shock: :?
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Casillas » 19 feb 2010, 11:56

CRNI_SA je napisao/la:sramotite nam primeru iz godine u godinu :roll: kada nemozete lyon pobjediti :shock: :?
ma crno moje :mrgreen: Dok je Raul u 10-ak godina svoje karijere uspio osvojiti ama bas svaki naslov, vama je za to trebalo stotinu godina :roll:

Doslo i vase vrijeme pa mozete srati. Vratice se i nase ;)

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.