Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 19:53

Rmb je počeo djelovati na tebe dok mišljenje javnosti počinješ poistovjećivati s mišljenjem madridista s tog i ovog foruma. #samokažem

Avatar
TonySosa
Postovi: 7208
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la TonySosa » 12 jul 2018, 19:54

Messi, da nije golgeter kakav jeste, bio bi malo bolja verzija Hazarda. Mada ga je Belgijac odavno prešišo u driblanju.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 12 jul 2018, 19:55

Blejzer10 je napisao/la:Rmb je počeo djelovati na tebe dok mišljenje javnosti počinješ poistovjećivati s mišljenjem madridista s tog i ovog foruma. #samokažem
Reko sam percepciju naroda a ne moje misljenje.
Reading is your friend :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 19:58

Blejzer10 je napisao/la:Rmb je počeo djelovati na tebe dok mišljenje javnosti počinješ poistovjećivati s mišljenjem madridista s tog i ovog foruma. #samokažem
Izađi malo na zrak. Ja sam se morao iznenaditi kad sam pred navijačima drugih klubova morao govoriti da Ronaldo nije bolji od Messija. Ja jedini navijač Madrida. Oni mi nisu vjerovali nakon toga.

To ti je percepcija javnosti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 20:00

TonySosa je napisao/la:Messi, da nije golgeter kakav jeste, bio bi malo bolja verzija Hazarda. Mada ga je Belgijac odavno prešišo u driblanju.
Ronaldo, da nije golgeter kakav jeste, bio bi malo bolja verzija Ahmetovića. Bosanac ga je odavno prešišao u igri glavom :kafa:

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la messilla » 12 jul 2018, 20:05

MElloo je napisao/la:Sve si ti to lijepo napisoa ali neces promjeniti percepciju javnosti da se mesi krije u velikim utakmicama i bilda statistiku na buraniji.To je on sam kriv sto se ne trudi
Hoćeš reći da raja misli da ste buranija? :think:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 20:05

Kawhi je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Rmb je počeo djelovati na tebe dok mišljenje javnosti počinješ poistovjećivati s mišljenjem madridista s tog i ovog foruma. #samokažem
Izađi malo na zrak. Ja sam se morao iznenaditi kad sam pred navijačima drugih klubova morao govoriti da Ronaldo nije bolji od Messija. Ja jedini navijač Madrida. Oni mi nisu vjerovali nakon toga.

To ti je percepcija javnosti.
Znači percepcija javnosti === percepcija tvojih drugova? :lol:

inače taj GOAT momenat Ronalda živi samo na vaša dva foruma. Svijet u kojem se nisu odigrala dva finala protiv Atletica i Liverpoola, polufinala protiv Barcelona i Bayerna gdje je Rona mašio penale, i još jednog finala gdje je promašio penal gdje ga je spasio Terry.

Daleko od toga da Messi nema te momente, naravno. Zato ja nikad neću tvrditi da je Messi igrač velikih tekmi a Rona malih pa da pumpa statistiku na Granadama i Malmoima, kao kao što vi tvrdite za Messija.

Al' čuj mišljenje javnosti. :lol: Raul effect

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 20:08

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Blejzer10 je napisao/la:Rmb je počeo djelovati na tebe dok mišljenje javnosti počinješ poistovjećivati s mišljenjem madridista s tog i ovog foruma. #samokažem
Izađi malo na zrak. Ja sam se morao iznenaditi kad sam pred navijačima drugih klubova morao govoriti da Ronaldo nije bolji od Messija. Ja jedini navijač Madrida. Oni mi nisu vjerovali nakon toga.

To ti je percepcija javnosti.
Znači percepcija javnosti === percepcija tvojih drugova? :lol:

inače taj GOAT momenat Ronalda živi samo na vaša dva foruma. Svijet u kojem se nisu odigrala dva finala protiv Atletica i Liverpoola, polufinala protiv Barcelona i Bayerna gdje je Rona mašio penale, i još jednog finala gdje je promašio penal gdje ga je spasio Terry.

Daleko od toga da Messi nema te momente, naravno. Zato ja nikad neću tvrditi da je Messi igrač velikih tekmi a Rona malih pa da pumpa statistiku na Granadama i Malmoima, kao kao što vi tvrdite za Messija.

Al' čuj mišljenje javnosti. :lol: Raul effect
Ma kakvi moji drugovi. Ne prate fudbal toliko srećom. Kome još trebaju rasprave o takvim glupostima van foruma.

Ronaldo ima ime nekog ko vuće ekipu. Messi ima ime nekog ko spusti pogled kad mu ekipa primi gol. Na stranu moje ili tvoje mišljenje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la MElloo » 12 jul 2018, 20:09

E boze i onda dodju njih 2 za koje smatram da su jedini normalni iz redova katalonaca. Zar moram objasmnjavat svoje rijeci?
Messijevi failovi u lp zadnje 3g zajedno sa utakmicama gdje ga nije bilo na terena su doveli do pojave da sve vise i vise ljudi spominje Ronalda kao boljeg igraca.
@mesilla ne budi bukvalista molim te

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 20:13

Kawhi je napisao/la:Ronaldo ima ime nekog ko vuće ekipu. Messi ima ime nekog ko spusti pogled kad mu ekipa primi gol. Na stranu moje ili tvoje mišljenje.
Sve bi to bilo fino kad bi nečim potkrijepio to mišljenje javnosti, nekim analizama, mišljenjima stručnjaka a ne tvojih drugova :kafa:


@melloo Shvati da ja samo ismijavam tvoju tvrdnju koja je ničim argumentovana a ne izdižem Messija. Jedan ne igra ligu drugi ligu prvaka kad treba. Poese.rem ih obojicu. Samo čekam još da napišeš da je jadni Ronaldo igrao s Higuainom i Benzemom a Messi s Neymarom i Suarezom. Onda si gone full Raul. Never go full Raul

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 20:15

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ronaldo ima ime nekog ko vuće ekipu. Messi ima ime nekog ko spusti pogled kad mu ekipa primi gol. Na stranu moje ili tvoje mišljenje.
Sve bi to bilo fino kad bi nečim potkrijepio to mišljenje javnosti, nekim analizama, mišljenjima stručnjaka a ne tvojih drugova :kafa:


@melloo Shvati da ja samo ismijavam tvoju tvrdnju koja je ničim argumentovana a ne izdižem Messija. Samo čekam još da napišeš da je jadni Ronaldo igrao s Higuainom i Benzemom a Messi s Neymarom i Suarezom. Onda si gone full Raul. Never go full Raul
Ne govorim ti o stručnjacima. Govorim ti o običnim ljudima koji ne navijaju za Barcu i Madrid. Ti se očigledno družiš samo s ovim s ****.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 20:15

Kawhi je napisao/la:Konačno uviđate da Luka nije kvalitet za prve postave Real Madrida.Iako je žalosno što ga poredite s antitalentom poput Khedire,al dobro navikao sam da idete iz krajnosti u krajnost. :D
Luka rame uz rame uz Iniestu :rol: :tokralju:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 20:17

Kawhi je napisao/la: Ne govorim ti o stručnjacima. Govorim ti o običnim ljudima koji ne navijaju za Barcu i Madrid. Ti se očigledno družiš samo s ovim s ****.
Znači svoje mišljenje na planeti od sedam milijardi zasnivaš na razgovoru s tvojih par poznanika? Bravo :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 20:22

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ne govorim ti o stručnjacima. Govorim ti o običnim ljudima koji ne navijaju za Barcu i Madrid. Ti se očigledno družiš samo s ovim s ****.
Znači svoje mišljenje na planeti od sedam milijardi zasnivaš na razgovoru s tvojih par poznanika? Bravo :mrgreen:
Ti zasnivaš na osnovu par ljudi s Barcine teme koji misle da je Messijevo **** sveto.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 20:24

Kawhi je napisao/la: Ti zasnivaš na osnovu par ljudi s Barcine teme koji misle da je Messijevo **** sveto.
http://messivsronaldo.net/

572 hiljade ljudi glasalo. Stranica koju koriste i Rajaz i anon kad izvlače statistiku i rekorde.

guess who vodi sa 61% - 39%

ili i to možda nije Average Joe. Možda su let3 i sekretar hakali anketu :hmmmmm:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 20:33

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ti zasnivaš na osnovu par ljudi s Barcine teme koji misle da je Messijevo **** sveto.
http://messivsronaldo.net/

572 hiljade ljudi glasalo. Stranica koju koriste i Rajaz i anon kad izvlače statistiku i rekorde.

guess who vodi sa 61% - 39%

ili i to možda nije Average Joe. Možda su let3 i sekretar hakali anketu :hmmmmm:
Pa ti baš zagorio dok ovo pratiš. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 20:35

Kawhi je napisao/la: Pa ti baš zagorio dok ovo pratiš. :rol:
Samo spinuješ :kafa:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la Kawhi » 12 jul 2018, 20:42

Blejzer10 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Pa ti baš zagorio dok ovo pratiš. :rol:
Samo spinuješ :kafa:
Ja?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
TonySosa
Postovi: 7208
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la TonySosa » 12 jul 2018, 20:53

Tapetar Zijo Turkovic. :rol: :rol: :rol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)

Post Postao/la messilla » 12 jul 2018, 20:58

Ma opusteno @mello, zahebavam te, znas da pravo rijetko ulazim u ove rasprave. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.