Real Madrid CF (oficijelna tema)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,Donnie Darko

Jeste li zadovoljni igrom i rezultatima Reala pod palicom Zidanea?

1. Jesam
100
42%
2. Igrom jesam, rezultatima nisam
13
5%
3. Igrom nisam, rezultatima jesam
73
30%
4. Nisam
54
23%
 
Ukupno glasova: 240

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Casillas » 11 mar 2010, 11:14

Popularna tema a nigdje Realovaca :roll:

Avatar
armageddon666
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 jul 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la armageddon666 » 11 mar 2010, 11:59

Steta za Real jbg bice bolje.Nije mi zao toliko Reala i ako navijam za njega, nego mi je vise zao ovih neki idiota koji su jednostavno samo dokazali koliko su glupi i primitivni.Nesto mrze Real a ustvari ,to samo ljubomora,krivo guzama sto njihovi klubovi nikad nece moci kupiti neke igrace za 100 godina sto Real kupi za jednu sezonu.Drugo glupo se je rugati ili nesto se nasladjivati drugima ,kad vam se nesto slicno moze desiti u roku dvije sedmice.Dakle pamti pa vrati :) Pozzzz za iskrene navijace Real Madrida :)
-Ronaldo Luís Nazário de Lima-

Avatar
Sajoni
Postovi: 618
Pridružen/a: 10 sep 2009, 15:16
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Sajoni » 11 mar 2010, 12:01

hehehe...Barca i Manče mali heheh....Druga liga...Seria B ;)[/quote]


mi titula koliko vi i Manchester zajedno.. igraci koji su prosli kroz Juventus.. hmm.. takvi nikad nece proci kroz Barcu.. :lol:


NAS IZBACILI U SERIE B, UZELI NAM SVE IGRACE, OTISLI SPONZORI.. SVE IZGUBILI I JOS SA MINUS POENIMA.. I OPET OSVOJIMO..

to je sila

ali nije ovo tema Barce i Juvea.. necemo off topic[/quote]
Druga liga...Seria B ;)
Guti:"Realu treba mnogo da bi dostigao nivo na kojem se nalazi Barcelona...Najveća tuga je za mene kad vidim Casillasa kao jedinog igrača u prvom timu koji je prošao kroz omladinsku školu Reala".

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la CRNI_SA » 11 mar 2010, 12:12

Sajoni je napisao/la:hehehe...Barca i Manče mali heheh....Druga liga...Seria B ;)

mi titula koliko vi i Manchester zajedno.. igraci koji su prosli kroz Juventus.. hmm.. takvi nikad nece proci kroz Barcu.. :lol:


NAS IZBACILI U SERIE B, UZELI NAM SVE IGRACE, OTISLI SPONZORI.. SVE IZGUBILI I JOS SA MINUS POENIMA.. I OPET OSVOJIMO..

to je sila

ali nije ovo tema Barce i Juvea.. necemo off topic[/quote]
Druga liga...Seria B ;)[/quote]
:shock: ono ima 16 ljeta u guzici i naslo se pametovat ovuda :lol: pa najbolji igraci uvijek su igrali u barci da znas sta si napisao al ajde :? da se nadovezem na real pelelgrini nije kriv nista sta je on mogao ? kad kaka baletna pojma nema sta on tu moze , onaj higuain more tamo busit xerez ,tenerife,valladolid , ne moze me niko ubjedit da nije soldado bolji igrac od njega al eto to je realova politika kupuj strance po svaku cjenu a svoju djecu ko **** :roll: zato i ovoliko ljudi koji mrzi real . pravi real je bio sa morientesom ,raulom, ivanom campom , redondom itd
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la hordas77 » 11 mar 2010, 12:26

Geronimo, stvarno nešto ti želim reći ti kao ,moderator trebao bi biti uzor, a ne provokator:Volverine,Trasimasco,Ribery i TI

Stvarno neznam gdje ti je obraz ;) ;) ;)

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la 19TM87 » 11 mar 2010, 12:27

a sad jedan stih zabranjenog pusenja..."strendjeri skontali, da slava i novčići i nisu najvazniji u votazi"
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
senoRA
Postovi: 410
Pridružen/a: 01 avg 2009, 23:29
Lokacija: Most@r
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la senoRA » 11 mar 2010, 12:37

paja_patak je napisao/la:Real je pregazen i ponizen na Bernabeu, Lyon je dokazao zasto je velika ekipa naspram malenog Reala!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sto mi je neko glup.....sta ima pregazen????
zar se neko smatra pregazenim ako je suprotnu ekipu pojeo u prvom poluvremenu...u drugom ne pokazeo zavidan nivo??????kakvo je to gazenje o kome ti pricas da mi je znati :|

Avatar
senoRA
Postovi: 410
Pridružen/a: 01 avg 2009, 23:29
Lokacija: Most@r
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la senoRA » 11 mar 2010, 12:39

Madrid_9 je napisao/la:
geronimo je napisao/la:Sta reci za Real, nego se grohotom nasmijati. :mrgreen:
Evo samo da citiramo gosp.moderatora..zalosno jeli se cuje njegoc grahoti smijeh:mrgreen: :mrgreen: neka je Bayern.M proso pa kud puklo puklo jel tako???? pravite muzej muzej muzej...a joj koliko trofeja ce te pokazati Svijetu.. :lol: :lol: od kad RM ima muzej iha iha iha ha 8-) 8-) zato smo uvijek ispred vas..a Njemci se dive Real Madrid C.F

HALA MADRID SIEMPRE
Haha jasta bolla Bayern prosao.....da im je jos koji onakav gol iz ofsajda....oni ce osvijiti ligu prvaka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
L-Train
Postovi: 18283
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L-Train » 11 mar 2010, 13:02

ne bi me cudilo da je Ramos prebacivao Higuainu za promasene prilike,pa lik je u zadnje dvije utakmica promasio sto neko nece ni za citavu godinu :roll:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

titinho
Postovi: 65
Pridružen/a: 03 mar 2010, 14:17
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la titinho » 11 mar 2010, 13:08

Adios Champions League , Adios Pelegrini

Pjanica za pocasnog gradjanina Barcelone !!!

250 miliona razloga !!!
Xavi : "Messi is the best player of all time - better than Pele, Maradona or Cruyff.

Avatar
theM87
Postovi: 175
Pridružen/a: 24 feb 2009, 08:25
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la theM87 » 11 mar 2010, 13:17

paja_patak je napisao/la:
senoRA je napisao/la:
paja_patak je napisao/la:Real je pregazen i ponizen na Bernabeu, Lyon je dokazao zasto je velika ekipa naspram malenog Reala!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sto mi je neko glup.....sta ima pregazen????
zar se neko smatra pregazenim ako je suprotnu ekipu pojeo u prvom poluvremenu...u drugom ne pokazeo zavidan nivo??????kakvo je to gazenje o kome ti pricas da mi je znati :|
Lyon je pustio Realu incijativu u prvom poluvremenu da se malo razmasu i opuste, pocetkom drugog poluvremena su pokazali ko je ko i rutinski odradili posao, Real moze biti sretan sto nije izgubio sa 2-3 razlike jer bi najrealniji rezultat bio 1-3.
2:3 imali su stativu na prazan gol
I ovaj zivot tebi darujem neka bude zauvijek!!! the ' ❶❾❽❼

Avatar
L-Train
Postovi: 18283
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la L-Train » 11 mar 2010, 13:19

paja_patak je napisao/la:
senoRA je napisao/la:
paja_patak je napisao/la:Real je pregazen i ponizen na Bernabeu, Lyon je dokazao zasto je velika ekipa naspram malenog Reala!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sto mi je neko glup.....sta ima pregazen????
zar se neko smatra pregazenim ako je suprotnu ekipu pojeo u prvom poluvremenu...u drugom ne pokazeo zavidan nivo??????kakvo je to gazenje o kome ti pricas da mi je znati :|
Lyon je pustio Realu incijativu u prvom poluvremenu da se malo razmasu i opuste, pocetkom drugog poluvremena su pokazali ko je ko i rutinski odradili posao, Real moze biti sretan sto nije izgubio sa 2-3 razlike jer bi najrealniji rezultat bio 1-3.
trener Lyona je ucinio pravu stvar sa one dvije izmjene,poslje toga imalu su igraca vise na sredini terena od Reala i zbog toga su dobili bitku na sredini terena sto je kasnije rezultiralo pogotkom.Inace da nije uradio ove izmjene igralo bi se ko i prvom poluvremenu samo bi se cekalo kad bi Real dao drugi gol 8-)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la amerosm » 11 mar 2010, 13:20

To mora da je neka velika Bozija kazna biti navijac manekena iz Madrida, i voljeti ono sto radi gorbar svijetskog fudbala Florentino Perez. Mozda ste jos mladi pa ne shvatate koliko je zla vama taj covijek nanio. Prodao je imovinu vaseg kluba, otjerao legende kluba koji su zivjeli za taj Real Madrid (del Bosque, Hierro), nije htio produziti najboljim igracima ugovor da bi dovodio manekene (Makelele), preplacuje igrace u svojoj novoj eri manekena (Ronaldo, Kaka, Alonso), tako dovodi to propasta cijelu primadu transfera u fudbalu, da su zbog toga mali klubovi na rubu propasta (jer ne mogu dovesti sebi adekvatna pojacanja, jer cjene zbog "glupog" Pereza nisu realne). Mislim da bi FIFA i UEFA ucinili najvece djelo prema fudbalu kada bi uveli salary-cap, kada bi Perezu zabranili da obavlja neku funkciju u nekom klubu itd.
Nesta govorite za Bayern, mene bi bilo stid uzeti taj klub u usta da sam navijac Real Madrida (hvala Bogu pa nisam). Bayern je prosao krug dalje, a vi ste tri/cetiri puta vise ulozili nego oni, eh sada zamislite sta bi oni uradili da su ulozili kao i vi. Ali mozda shvatite jednog dana da je fudbal timska igra, a ne skup manekene i zvijezda. Sepp Herberger je s jednom losom ekipom osvojio SP 1954.godine, i svojim je igracima rekao sljedece:

„Elf Freunde müsst ihr sein, wenn ihr Siege wollt erringen“ (11 drugova morate biti, ukoliko zelite pobjedjivati).

Bayern i ostali klubovi se drze toga i zato imaju uspjeha za razliku od vas, Bayern nek sada od nekog izgubi rezultatom 20-0 (sto se naravno nece dogoditi) opet su jednu stepenicu iznad Vas. Real Madrid jedino moze biti u centru paznje na dodjeli Grammy Awardsa, dodijeli Oscara, na modnim revijama po Parizu, Milanu, New Yorku, Londonu, ali na fudbalskom terenu nikako jer nemaju ono sto je najvaznije, a to je tim - a to ni Perez ne moze kupiti svojim silnim novcem. Sinoc je pobjedio fudbal, i u neku ruku je pravda zadovoljena.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la neno#4 » 11 mar 2010, 13:25

amerosm je napisao/la:To mora da je neka velika Bozija kazna biti navijac manekena iz Madrida, i voljeti ono sto radi gorbar svijetskog fudbala Florentino Perez. Mozda ste jos mladi pa ne shvatate koliko je zla vama taj covijek nanio. Prodao je imovinu vaseg kluba, otjerao legende kluba koji su zivjeli za taj Real Madrid (del Bosque, Hierro), nije htio produziti najboljim igracima ugovor da bi dovodio manekene (Makelele), preplacuje igrace u svojoj novoj eri manekena (Ronaldo, Kaka, Alonso), tako dovodi to propasta cijelu primadu transfera u fudbalu, da su zbog toga mali klubovi na rubu propasta (jer ne mogu dovesti sebi adekvatna pojacanja, jer cjene zbog "glupog" Pereza nisu realne). Mislim da bi FIFA i UEFA ucinili najvece djelo prema fudbalu kada bi uveli salary-cap, kada bi Perezu zabranili da obavlja neku funkciju u nekom klubu itd.
Nesta govorite za Bayern, mene bi bilo stid uzeti taj klub u usta da sam navijac Real Madrida (hvala Bogu pa nisam). Bayern je prosao krug dalje, a vi ste tri/cetiri puta vise ulozili nego oni, eh sada zamislite sta bi oni uradili da su ulozili kao i vi. Ali mozda shvatite jednog dana da je fudbal timska igra, a ne skup manekene i zvijezda. Sepp Herberger je s jednom losom ekipom osvojio SP 1954.godine, i svojim je igracima rekao sljedece:

„Elf Freunde müsst ihr sein, wenn ihr Siege wollt erringen“ (11 drugova morate biti, ukoliko zelite pobjedjivati).

Bayern i ostali klubovi se drze toga i zato imaju uspjeha za razliku od vas, Bayern nek sada od nekog izgubi rezultatom 20-0 (sto se naravno nece dogoditi) opet su jednu stepenicu iznad Vas. Real Madrid jedino moze biti u centru paznje na dodjeli Grammy Awardsa, dodijeli Oscara, na modnim revijama po Parizu, Milanu, New Yorku, Londonu, ali na fudbalskom terenu nikako jer nemaju ono sto je najvaznije, a to je tim - a to ni Perez ne moze kupiti svojim silnim novcem. Sinoc je pobjedio fudbal, i u neku ruku je pravda zadovoljena.
vrlo cesto citam postove ovog covjeka.....svaka cast......
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
shakal
Postovi: 58
Pridružen/a: 22 jun 2009, 22:54
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la shakal » 11 mar 2010, 13:34

amerosm je napisao/la:To mora da je neka velika Bozija kazna biti navijac manekena iz Madrida, i voljeti ono sto radi gorbar svijetskog fudbala Florentino Perez. Mozda ste jos mladi pa ne shvatate koliko je zla vama taj covijek nanio. Prodao je imovinu vaseg kluba, otjerao legende kluba koji su zivjeli za taj Real Madrid (del Bosque, Hierro), nije htio produziti najboljim igracima ugovor da bi dovodio manekene (Makelele), preplacuje igrace u svojoj novoj eri manekena (Ronaldo, Kaka, Alonso), tako dovodi to propasta cijelu primadu transfera u fudbalu, da su zbog toga mali klubovi na rubu propasta (jer ne mogu dovesti sebi adekvatna pojacanja, jer cjene zbog "glupog" Pereza nisu realne). Mislim da bi FIFA i UEFA ucinili najvece djelo prema fudbalu kada bi uveli salary-cap, kada bi Perezu zabranili da obavlja neku funkciju u nekom klubu itd.
Nesta govorite za Bayern, mene bi bilo stid uzeti taj klub u usta da sam navijac Real Madrida (hvala Bogu pa nisam). Bayern je prosao krug dalje, a vi ste tri/cetiri puta vise ulozili nego oni, eh sada zamislite sta bi oni uradili da su ulozili kao i vi. Ali mozda shvatite jednog dana da je fudbal timska igra, a ne skup manekene i zvijezda. Sepp Herberger je s jednom losom ekipom osvojio SP 1954.godine, i svojim je igracima rekao sljedece:

„Elf Freunde müsst ihr sein, wenn ihr Siege wollt erringen“ (11 drugova morate biti, ukoliko zelite pobjedjivati).

Bayern i ostali klubovi se drze toga i zato imaju uspjeha za razliku od vas, Bayern nek sada od nekog izgubi rezultatom 20-0 (sto se naravno nece dogoditi) opet su jednu stepenicu iznad Vas. Real Madrid jedino moze biti u centru paznje na dodjeli Grammy Awardsa, dodijeli Oscara, na modnim revijama po Parizu, Milanu, New Yorku, Londonu, ali na fudbalskom terenu nikako jer nemaju ono sto je najvaznije, a to je tim - a to ni Perez ne moze kupiti svojim silnim novcem. Sinoc je pobjedio fudbal, i u neku ruku je pravda zadovoljena.
dijelimo isto misljenje, svaka cast na komentaru ;)
Do zadnjeg dana zivota mog samo SARAJV'O!!!

THERE IS NOTHING BETTER IN LIFE THAN BEING A GOONER!!!

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la BlueSharks » 11 mar 2010, 13:46

amerosm je napisao/la:To mora da je neka velika Bozija kazna biti navijac manekena iz Madrida, i voljeti ono sto radi gorbar svijetskog fudbala Florentino Perez. Mozda ste jos mladi pa ne shvatate koliko je zla vama taj covijek nanio. Prodao je imovinu vaseg kluba, otjerao legende kluba koji su zivjeli za taj Real Madrid (del Bosque, Hierro), nije htio produziti najboljim igracima ugovor da bi dovodio manekene (Makelele), preplacuje igrace u svojoj novoj eri manekena (Ronaldo, Kaka, Alonso), tako dovodi to propasta cijelu primadu transfera u fudbalu, da su zbog toga mali klubovi na rubu propasta (jer ne mogu dovesti sebi adekvatna pojacanja, jer cjene zbog "glupog" Pereza nisu realne). Mislim da bi FIFA i UEFA ucinili najvece djelo prema fudbalu kada bi uveli salary-cap, kada bi Perezu zabranili da obavlja neku funkciju u nekom klubu itd.
Nesta govorite za Bayern, mene bi bilo stid uzeti taj klub u usta da sam navijac Real Madrida (hvala Bogu pa nisam). Bayern je prosao krug dalje, a vi ste tri/cetiri puta vise ulozili nego oni, eh sada zamislite sta bi oni uradili da su ulozili kao i vi. Ali mozda shvatite jednog dana da je fudbal timska igra, a ne skup manekene i zvijezda. Sepp Herberger je s jednom losom ekipom osvojio SP 1954.godine, i svojim je igracima rekao sljedece:

„Elf Freunde müsst ihr sein, wenn ihr Siege wollt erringen“ (11 drugova morate biti, ukoliko zelite pobjedjivati).

Bayern i ostali klubovi se drze toga i zato imaju uspjeha za razliku od vas, Bayern nek sada od nekog izgubi rezultatom 20-0 (sto se naravno nece dogoditi) opet su jednu stepenicu iznad Vas. Real Madrid jedino moze biti u centru paznje na dodjeli Grammy Awardsa, dodijeli Oscara, na modnim revijama po Parizu, Milanu, New Yorku, Londonu, ali na fudbalskom terenu nikako jer nemaju ono sto je najvaznije, a to je tim - a to ni Perez ne moze kupiti svojim silnim novcem. Sinoc je pobjedio fudbal, i u neku ruku je pravda zadovoljena.
Vao veliki fudbalski poznavaoc. Majketi šta radiš na forumu, vidi imali mjsta u FIFI il UEFI, takavim poznavaocima fudbala je grehota ne dati da obavlja neku bitnu funkciju. Ako tu ne prođeš vidi imal mjesta u tom famoznom Bayernu koji je uložio milione i milione, al jedan slabašni Wolfsburg im otme titulu. Sve ovo što ti pričaš za Real isti je slučaj i sa Bayernom u BL, a bogami bio bi i u LP, da nema famoznih Ovreba.
Da se razumijemo ni ja ne podržavam Pereza i on se meni gadi, al slušati takve nebuloze koje iznosiš ti i takvi slični mi nepada na pamet. Na osnovu čega si ti zaključio da je Ronaldo, Kaka pretplaćeni, ako je tako šta msiliš jel možda pretplaćen Ibro il Chigrinskiy :roll: Fkt mi je na vrh k..... slušati kako Real pretplaćuje igrače, a Farsu niko ne uzima usta koja ni sekunde ne zaostaje za Realom što se tiče kupovine igrača.
Na ovom forumu sam nekih, ne znam pola godine, i od sinoć mi se toliko zgadio da to ne mogu objasniti, ne mogu vjerovati da je toliko ovdje kompleksaša, pa ljudi od sinoć ne silazite sa ove teme, zbog čega ste toliko opsjednuti Realom, ima te li vi život, šta radite u tom vašem yebenom životu.
Strauss Junior

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Wolverine » 11 mar 2010, 13:55

ni sekunde ne zaostaje? daj ba. ibro u odnosu na kaku i ronalda nije preplacen.

i da, hoces ti to reci da ronaldo nije preplacen? on je itekako preplace, kao i kaka, i ibra i chigrinski, i jos brdo igraca po vecim klubovima.

nego sad kad su se malo slegli utisci, da prokomentarisem sinocnju tekmu. da budem iskren, drago mi je da real nije prosao, drago mi je da je pjanic prosao i dao go, ali sa druge strane mi je zao sto mi se nece ispunit san o el clasicu u finalu lige prvaka.

Avatar
roy_makaay
Postovi: 671
Pridružen/a: 14 jan 2010, 00:35
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la roy_makaay » 11 mar 2010, 14:01

[youtube][/youtube]


kako volim postavit ovaj video kad navijaci reala krenu o Bayernu pricat :mrgreen: :mrgreen:
Zadnja izmjena: roy_makaay, dana/u 11 mar 2010, 14:02, ukupno mijenjano 1 put.
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la rob do bagro » 11 mar 2010, 14:01

6. put zaredom ispadate, mene bi bilo stid vise.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Real Madrid C.F.

Post Postao/la Wolverine » 11 mar 2010, 14:04

madrid9- kako samo smijes pricat o tome da barca nece dogurati do finala? tisu misu, vidomo ko je prvi poklekno.

i da, barca je prosle godine liona napucala sa ukupno 6-3, 5-2 na domacem terenu, a lion je tad bio jaci nego sad. tako da...

Odgovori

Natrag na “Real Madrid CF”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.