HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 avg 2018, 09:47

hskzmostar je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Na Koševo po tri boda!
Vrijeme je da i mi pobjedimo nekoga..
Btw. U momčad se vratio S.Stanić...
Realno od Pere ne moze trenutno biti gori, stoga mu treba pruziti sansu
Pero je više na kanalu nego li je zdrav...godine i ozljede uzimaju danak...
Gdje nestade onaj Vrljičak, nema ga nakon utakmice u Razegradu?!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la visokohz » 19 avg 2018, 21:54

PiazzaGrande je napisao/la:Na Koševo po tri boda!
Vrijeme je da i mi pobjedimo nekoga..
Btw. U momčad se vratio S.Stanić...
Kurko drug... :guz: :bih: :bih: :bih:

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 20 avg 2018, 21:32

Josip Barišić?
Koliko vidim iskusan napadač,ako je spreman nama bi bio idealan jer mi praktično i nemamo napadača.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 22 avg 2018, 15:26

Slična situacija kao lani , imamo 3 utakmice (Tuzla i Zvijezda kući i Krupa na strani) iz koje ako uzmemo 9 bodova smo opet sigurno u vrhu.I 7 bodova bi bilo donekle zadovoljavajuće a onda pauza ,dizanje forme a atmosfera bi se podigla sa ovih eventualnih 9 bodova.Uz to dovesti napokon centarfora za nekih 10-15 golova po sezoni i opet napasti vrh.Lako za napisat, za napravit malo teže ali ja ne sumnjam da će ih Baka razdrmat.Hoće li to biti dovoljno vidjet ćemo već nakon slijedeće 2 tekme.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 22 avg 2018, 16:47

mirko1905 je napisao/la:Slična situacija kao lani , imamo 3 utakmice (Tuzla i Zvijezda kući i Krupa na strani) iz koje ako uzmemo 9 bodova smo opet sigurno u vrhu.I 7 bodova bi bilo donekle zadovoljavajuće a onda pauza ,dizanje forme a atmosfera bi se podigla sa ovih eventualnih 9 bodova.Uz to dovesti napokon centarfora za nekih 10-15 golova po sezoni i opet napasti vrh.Lako za napisat, za napravit malo teže ali ja ne sumnjam da će ih Baka razdrmat.Hoće li to biti dovoljno vidjet ćemo već nakon slijedeće 2 tekme.
Pored niz problema koji su nas snasli, plus 4 gostovanja u 3 najveca Bosanska grada, pa i da nismo imali umorne igrace, ozljede, crveni karton, losu atmosferu, pitanje je bilo odnjeli bodove s Grbavice i Koseva, tako da bodovno po meni zastajemo neka 3-4 boda koja su se max mogla skupit s ovih gostovanja. Prikazanom igrom + Bakin stav moze lagano podignut atmosferu, sto vise objektivno, a ne subjektivno kao navijac Zrinjskog ocekujem u sljedece 2 domace tekme pobjede u hendikepu.
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 22 avg 2018, 21:53

Ja ocekujem raspad sistema jer nemamo igrace motivirane za ovu kvazi ligu, pricao sam ako se ne dovedu zamjene pojedinim igracima da cemo biti u velikim problemima... Transfer politika sve gora i gora, ogranicenje stranaca je daljno ubojstvo domaceg nogometa jer BIH nema kvalitetnog igraca trenutno u drzavi, reprezentativca nema niti za lijeka sem menadzerskih golmana, jedan Stojkic koji je kriminal u europi i kosta nas svake godine rezultata je medju 3 najbolja lijeva beka zadnjih godina, o cemu dalje pricati.
Dinamo je bio pred raspadom pa doveo Bijelicu platio trenera koji ima znanje i europsko iskustvo nasi bilmezi dovode Antu Misu iz NK Viteza i hoce euro iskorak, vracaj Baku (Bog sebi i onakvim kao on) zeljan medijske paznje a digne sidro cim mogne, milijun talova i prekobrojan broj igraca sa ugovorima kao Stanic, Grzan, Bencun, Hairlahovic, Perisic, Bekic a doprinos njihov ekipi mizeran i nikakav, da ima neki plan ili vizija platilo bi se dobra trenera i radilo sa 18 igraca + pojedini juniori kao Stanic i sl. ovako imamo hrpu nezadovoljnih igraca i glavnih sa propalim transferima te negativnu atmosferu, titule 4 u 5 godina nisu iskoristene niti smo ista organiziraniji niti smo odskocili od ove seoske lige niti cemo ikada ista u europi napraviti dok se ovako radi amaterski.
Stagniramo kao i ova drzava niti cemo naprijed niti cemo toliko nazad, sivilo prosjecnosti
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 24 avg 2018, 09:26

mirko1905 je napisao/la:
Truba1905burazeru je napisao/la:... pričaju ( rade ) sto narod želi . Vratio se Baka , zaboraviti će se sve oko stadiona , sve oko para ( DI SU ? ) i sve po starom , cupkaj u mjestu ! Koje smo mi ovce pa to nema nigdje .
Pa možda ti i jesi ovca kad pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš.Zrinja nikakve pare nije dobio i neće prije nove godine.Sta misliš koliko je zarađeno?
Milion eura?
To je taman za funkcioniranje kluba za godinu dana.Place igrača,ljudi u klubu,troškovi putovanja u Slovačku,Bugarsku,Maltu,Na Širokom se mora sad sve platiti od stadiona,osiguranja Itd ,svaka utakmica košta hoteli,avionske karte....
Radovi na stadionu?Pa sve i da imamo lovu za renoviranje ne može se raditi jer stadion je u vlasništvu grada i iznajmljen je Zrinjskom i sve veće radove na stadionu mora odobriti gradsko vijeće koje ne postoji ima 10 godina.
Bolje majstore šutiti nego pričati gluposti o kojima očito nemaš pojma i ložiti raju.Svi bi mi htjeli novi stadion i prave uvjete i za klub i za gledatelje ali yebiga to trenutno nije moguće a kad će biti tko zna?
... i sta ima još ?
Nema se para ? Ne moze se graditi bez odobrenja grada ? ovo ono . . . sve se može kad se hoće ( citaj vrši pritisak ) , i opet lampaju za pare al dobro makar nek se nešto radi .
https://www.****/vijesti/sp ... #news_view
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 24 avg 2018, 13:43

Truba1905burazeru je napisao/la:
mirko1905 je napisao/la:
Truba1905burazeru je napisao/la:... pričaju ( rade ) sto narod želi . Vratio se Baka , zaboraviti će se sve oko stadiona , sve oko para ( DI SU ? ) i sve po starom , cupkaj u mjestu ! Koje smo mi ovce pa to nema nigdje .
Pa možda ti i jesi ovca kad pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš.Zrinja nikakve pare nije dobio i neće prije nove godine.Sta misliš koliko je zarađeno?
Milion eura?
To je taman za funkcioniranje kluba za godinu dana.Place igrača,ljudi u klubu,troškovi putovanja u Slovačku,Bugarsku,Maltu,Na Širokom se mora sad sve platiti od stadiona,osiguranja Itd ,svaka utakmica košta hoteli,avionske karte....
Radovi na stadionu?Pa sve i da imamo lovu za renoviranje ne može se raditi jer stadion je u vlasništvu grada i iznajmljen je Zrinjskom i sve veće radove na stadionu mora odobriti gradsko vijeće koje ne postoji ima 10 godina.
Bolje majstore šutiti nego pričati gluposti o kojima očito nemaš pojma i ložiti raju.Svi bi mi htjeli novi stadion i prave uvjete i za klub i za gledatelje ali yebiga to trenutno nije moguće a kad će biti tko zna?
... i sta ima još ?
Nema se para ? Ne moze se graditi bez odobrenja grada ? ovo ono . . . sve se može kad se hoće ( citaj vrši pritisak ) , i opet lampaju za pare al dobro makar nek se nešto radi .
https://www.****/vijesti/sport/nogomet/hsk-zrinjski-uskoro-krece-natkrivanje-zapadne-tribine-151483#news_view

Pa jel se radi nešto van gabarita stadiona,nova tribina ili sta?
Šta znači “susretljivost lokalne zajednice”, pa ove navedene cifre potvrđuju sve sto sam pisao.


Ali u redu majstore sve si u pravu da ne smaramo ljude ,samo neka Danko radi,moju potporu će uvijek imati jer ja odlično znam stanje prije 15-20 godina i sad i nadam se za 5-10 godina ako napravi jos jedan takav iskorak bit ćemo klub srednje kategorije na euro razini, i to je nas Maximum s obzirom na veličinu grada,kluba Itd.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 24 avg 2018, 13:51

Evo napadača napokon.Dalibor Veselinović .Bivsi igrač Andelehta??
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 24 avg 2018, 14:58

mirko1905 je napisao/la:Evo napadača napokon.Dalibor Veselinović .Bivsi igrač Andelehta??
Trebao je doći dok je Mise bio , gotovo riješena stvar , tražio stan odmah do stadiona i sve bilo gotovo , Mise odletio , Baka rekao ne treba mu još jedan stranac jer ima već plan za 4stranaca i netreba gomilati vise stranaca i onda se okrenulo prema Barišiću ( ima naše papire ) i sad se doveo ovaj Veselinović !? :-S po klipovima i svemu dobar iskusan pravi killer al nije odavno igrao nešto ozbiljno , neupitno nogometno znanje samo ima li motiva vise u 31godisnjku da se “dokaziva” u BH ligi ?
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 24 avg 2018, 15:03

Navodno nisu mogli registrirat Barisica i zato su doveli ovog
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hans » 24 avg 2018, 15:35

Kakav je ovo zapravo igrac, zna li itko nesto vise? Prema statistici, cini mi se da od sezone 15/16 nije nista ozbiljnije odigrao

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 24 avg 2018, 21:40

Hans je napisao/la:Kakav je ovo zapravo igrac, zna li itko nesto vise? Prema statistici, cini mi se da od sezone 15/16 nije nista ozbiljnije odigrao
Ima preko 70 golova u belgijskoj ligi, igrao tamo 7 godina, malo slabije zadnje dvije sezone jak visok igrac sad kako ce se snaci na nasim pasnjacima vidjet cemo boljeg napadaca nismo mogli trenutno dovesti,
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hans » 24 avg 2018, 22:05

hskzmostar je napisao/la:
Hans je napisao/la:Kakav je ovo zapravo igrac, zna li itko nesto vise? Prema statistici, cini mi se da od sezone 15/16 nije nista ozbiljnije odigrao
Ima preko 70 golova u belgijskoj ligi, igrao tamo 7 godina, malo slabije zadnje dvije sezone jak visok igrac sad kako ce se snaci na nasim pasnjacima vidjet cemo boljeg napadaca nismo mogli trenutno dovesti,
Slamka spasa :D nadam se da ga gledamo protiv Sloge

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 25 avg 2018, 23:28

Filipovic i Stojkic nisu nikako za ovog sporta. Sto je jos gore jedan proglasen najboljim igracom lige, drugi dugogodišnji najbolji lijevi bek lige :facepalm:
The Nobles ⚔

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 26 avg 2018, 10:35

Patnja opet sinoć,
Brkić i Bilbija nas isčupali iz ponora,
sada do pauze pokušati bar 4 boda izvući,
rasčistiti malo prvu postavu - počevši od kapitena,
nadajmo se da Baka, Šovšić i Veselinović unesu taj kvalitet više u ekipu i onda opet pravac prema vrhu gdje nam je i mjesto :kralj:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 26 avg 2018, 22:53

Dena94 je napisao/la:Filipovic i Stojkic nisu nikako za ovog sporta. Sto je jos gore jedan proglasen najboljim igracom lige, drugi dugogodišnji najbolji lijevi bek lige :facepalm:
Realno kapetan misli da moze na staru slavu igrati a lik ima dva izleta na polovicu protivnika i ostatak utakmice dise na skrge, nit je bio spreman prije ozljede niti je sad, gdje smo prije bili najjaci sad smo u rangu tandema Puzigaca- Crnov.
Milosu hvala za sve i strpljene i kulturu ali decka jednostavno treba pustiti da ode negdje vani, ucinit uslugu i njemu i nama ima tko ce gristi npr. kao Stanic mali.
Valjda se ovaj Sovsic i Veselinovic uklope sa Bilbijom i Todorovicem i napokon podjemo nesto igrati prema naprijed.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 26 avg 2018, 23:00

Idemo korak po korak,prvo rijesit ovo u Srijedu doc na dva boda a onda za vikend probat dobit Krupu a onda na zasluzeni odmor i regeneraciju.

Skylabb
Postovi: 16
Pridružen/a: 31 jul 2018, 12:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Skylabb » 28 avg 2018, 13:17

I šta, kad se gradi? pozz svima

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 29 avg 2018, 19:30

Kakvo je ovo kemijanje s postavom. Rustem stoper, Cirjak ljevi bek (ali sigurno bolji od Perice), Markovic prvi put danas igra, Jovke krilo, Bica spic. Steta sto necu moc gledat, volio bi vidit neke igrace.
The Nobles ⚔

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.