HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Moderatori/ce: insider,Pasha

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ultra gitano » 05 jun 2016, 15:17

Juniorski prvak BiH jos uvijek nije obezbjedio nastup u ovogodisnjoj juniorskoj Ligi prvaka. Za to ce mu se trebati poklopiti dva ishoda u nekoliko prvenstava ili mu u suprotnom mogu pomoci klubovi koji se kvalificiraju u seniorsku LP. Po meni, stvar je vec rijesena i juniorski prvak igrat ce prvo kolo juniorske LP. 30.8.2016 izvlačenje za prva dva kola ovo sam našao tamo na temi nastupi BH klubova u Europi 2016/17

Signore to zna naj bolje zato Signore očituj se :D ;)
slika
slika

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Mandrake » 05 jun 2016, 17:13

Signore je napisao/la: I da zavrsim s onim sta vasim juniorima odgovara:

1. Manchester City mora igrati grupe LP
2. Juniori Dortmunda moraju biti prvaci Njemacke (izgubili prvu polufinalnu od Munchena kuci 2-1)
3. Juniori Juventusa moraju biti prvaci Italiji (izborili play off kao prvoplasirani u svojoj regiji) ili juniori Rome (ukoliko Roma izbori grupe LP, njihovi juniori izborili play off kao prvoplasirani u svojoj regiji)
4. Juniori Sportinga ili Benfice moraju biti prvaci Portugala. Mogu i Porta ako Porto izbori grupe LP (1.Porto 19, 3.Sporting 18, 4.Benfica 16, 4 kola do kraja)
5. Juniori PSG-a moraju biti prvac (kolo prije kraja imaju tri boda viska)
6. Juniori Dynamo Kieva moraju biti prvaci (1.Dynamo 60, 2.Olimpik 58, 3.Shakhtar 57, Dynamo i Shakhtar imaju po 4 utakmice, a Olimpik 3 utakmice do kraja)
7. Ajax mora izboriti grupe LP
8. Anderlecht mora izboriti grupe LP
9. Juniori Basela moraju biti prvaci Svicarske (Ne kontam im sistem nikako, ali trenutno su prvi, sad ide neko doigravanje koje bih razumio da mi nisu prikazali jos dodatna dva kola nakon regularnog dijela. Uglavno, Basel je prvi)
10. Olympiakos mora izboriti grupe LP
11. Sparta Prag mora izboriti grupe LP
12. Juniori RBS moraju biti prvaci Austrije (1.RBS 43, 2.Rapid 40, RBS 5 utakmica do kraja, Rapid 4), a da ujedno i njihovi seniori izbore grupnu fazu LP
13. Juniori Dinama moraju biti prvaci Hrvatske (1.Dinamo 42, 2.Lokomotiva 38, Dinamo 3 utakmice do kraja Lokomotiva 4), a da ujedno i njihovi seniori izbore grupnu fazu LP
14. APOEL mora izboriti grupe LP
15. Legia mora biti prvak Poljske i izboriti grupe LP
16. Celtic mora izboriti grupe LP
17. Rosenborg mora izboriti grupe LP
18. Juniori Crvene Zvezde moraju biti prvaci Srbije (1. Vosa 54, 2. Partizan 52, 3. Cuka 52, 4. Zvezda 52, 5.OFK 51, Cuka 4 utakmice do kraja, ostali po 5)


Eto, od 18 tocaka njih pet se mora poklopiti.
Signoreov post 14 svi 2016, 11:45h :D Uglavnom juniori Dortmunda, Rome, D.Kieva, Dinama ZG su prvaci svojih zemalja, PSG igra danas protiv Lyona finale prvenstva, Zvezda igra zadnje kolo sa Čukom, a imaju isti broj bodova itd. Uglavnom po Signoreovom obrascu, ja vjerujem da će naši juniori iduće sezone igrati europske utakmice što je vrhunski stvarno i ovim putem opet čestitam našim moćnim juniorima :cool: :tokralju:

Što više juniora povesti na pripreme i daj Bože da ih što više uspije i ostane u prvom sastavu! Moramo više vjerovati u naše momke, imamo mi još Šunjića, Sušića i Karačića, puno više! Imamo dobre odnose i sa NK Vitezom i poslati 3-4 naša juniora na kaljenje, win win situacija za oba kluba! Uglavnom dupla kruna u Mostaru, samo nek klub na čelu sa našom upravom nastavi ovako! :D

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jun 2016, 17:36

Je li istina da će juniori dobiti 50 000 eura od UEFA-e? :thumbup:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ultra gitano » 05 jun 2016, 17:43

Što više juniora povesti na pripreme i daj Bože da ih što više uspije i ostane u prvom sastavu! Moramo više vjerovati u naše momke, imamo mi još Šunjića, Sušića i Karačića, puno više! Imamo dobre odnose i sa NK Vitezom i poslati 3-4 naša juniora na kaljenje, win win situacija za oba kluba! Uglavnom dupla kruna u Mostaru, samo nek klub na čelu sa našom upravom nastavi ovako! :D[/quote]

Ma ovo je i veše nego vliki uspjeh :clap: znajući da nam sve generacije treniraju na jednom pomoćnom terenu počevši od seniora :thumbup: :clap:
slika
A biće talenata samo trebamo mudro sa njima i pružit im priliku ili ih slati na neke posudbe kao što reče da se kale :cool: :kafa:

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Mandrake » 05 jun 2016, 17:46

PiazzaGrande je napisao/la:Je li istina da će juniori dobiti 50 000 eura od UEFA-e? :thumbup:
Taj podatak osobno ne znam... ali vjerujem da postoji neka novčana nagrada sigurno, kao za seniore! Netko tko je upućen u pravila, nek slobodno elaborira običnoj raji :D

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ultra gitano » 05 jun 2016, 17:53

Mandrake je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Je li istina da će juniori dobiti 50 000 eura od UEFA-e? :thumbup:
Taj podatak osobno ne znam... ali vjerujem da postoji neka novčana nagrada sigurno, kao za seniore! Netko tko je upućen u pravila, nek slobodno elaborira običnoj raji :D
Ja koliko sam neđe čito nema novčanih nagrada za mlađe uzraste ,ali UEFA snosi sve troškove u vezi puta i smještaja igrača što je super i prilika za naše mlade nade da se dokažu sa njihovim vršnjacima iz europskih nogometnih velikana u LP za juniore što je super i prilika za dokazivanje (eventualnu prodaju nekog Juniora u nekog europskog nogometnog velikana) :thumbup:

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Mandrake » 05 jun 2016, 18:02

ultra gitano je napisao/la:
Mandrake je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Je li istina da će juniori dobiti 50 000 eura od UEFA-e? :thumbup:
Taj podatak osobno ne znam... ali vjerujem da postoji neka novčana nagrada sigurno, kao za seniore! Netko tko je upućen u pravila, nek slobodno elaborira običnoj raji :D
Ja koliko sam neđe čito nema novčanih nagrada za mlađe uzraste ,ali UEFA snosi sve troškove u vezi puta i smještaja igrača što je super i prilika za naše mlade nade da se dokažu sa njihovim vršnjacima iz europskih nogometnih velikana u LP za juniore što je super i prilika za dokazivanje (eventualnu prodaju nekog Juniora u nekog europskog nogometnog velikana) :thumbup:
Brate moj, još bolje! Vrhunski, nema šta :thumbup: Očekujem i koje pojačanje u juniorskoj momčadi Zrinje :D Baš zbog tog izložbenog prostora, dosta mladih igrača će htjeti doći na vlastiti zahtjev :thumbup:

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jun 2016, 18:22

Mandrake je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Je li istina da će juniori dobiti 50 000 eura od UEFA-e? :thumbup:
Taj podatak osobno ne znam... ali vjerujem da postoji neka novčana nagrada sigurno, kao za seniore! Netko tko je upućen u pravila, nek slobodno elaborira običnoj raji :D

Tako mi reče prijatelj iz Sarajeva ( Pofalićka Čigra :salut: ), bio jučer na utakmici juniora FKS i pričao sa gosp. Selimovićem a.k.a. Dino Fening i dotični mu rekao da UEFA daje 50 000 eura kao nagradu za juniorskog prvaka države...Ne vjerujem da Dino laže, ipak je to fin, kulturan momak, gradsko dijete, dobrog kućnog odgoja... :)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Signore » 05 jun 2016, 18:23

Mandrake je napisao/la:
Signoreov post 14 svi 2016, 11:45h :D Uglavnom juniori Dortmunda, Rome, D.Kieva, Dinama ZG su prvaci svojih zemalja, PSG igra danas protiv Lyona finale prvenstva, Zvezda igra zadnje kolo sa Čukom, a imaju isti broj bodova itd. Uglavnom po Signoreovom obrascu, ja vjerujem da će naši juniori iduće sezone igrati europske utakmice što je vrhunski stvarno i ovim putem opet čestitam našim moćnim juniorima :cool: :tokralju:
Kad me vec uvuce i na ovu temu, prvo cestitke vasim juniorima na tituli prvaka BiH. Mnogi nisu ni svjesni kakav je to rezultat.

Omladinci Rome i Dinama jesu prvaci, ali je potrebno da se njihovi seniori plasiraju u grupnu fazu pa da ovo zapisano bude ispunjeno. Ista stvar se ceka od seniora Porta, Citya, Ajaxa, Anderlechta, PAOK-a, Sparte, APOEL-a, Celtica i jos njih par, ne pada mi napamet kojih. Matematicki jos nista nije rijeseno, ali stvar je vise nego jasna, vasi juniori ce igrati to natjecanje. Ne vidim nacin da toliko klubova ispusti grupe LP, pogotovo kad vidim ta imena, nisu to prvaci Estonije i Litve. Od svih njih samo dva moraju izboriti, a pored toga ima i jos opcija kao ovo da PSG uzme Lyona ili da Basel osvoji, a u polufinalu su. Moze se i to dvoje poklopit i onda vasi ne ovise od raspleta u seniorskim kvalifikacijama.

EDIT: Ovo oko PSG-a ipak nema veze s vama jer se i Lyon kvalificirao u grupnu fazu.

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ultra gitano » 05 jun 2016, 20:43

Kad me vec uvuce i na ovu temu, prvo cestitke vasim juniorima na tituli prvaka BiH. Mnogi nisu ni svjesni kakav je to rezultat.

Omladinci Rome i Dinama jesu prvaci, ali je potrebno da se njihovi seniori plasiraju u grupnu fazu pa da ovo zapisano bude ispunjeno. Ista stvar se ceka od seniora Porta, Citya, Ajaxa, Anderlechta, PAOK-a, Sparte, APOEL-a, Celtica i jos njih par, ne pada mi napamet kojih. Matematicki jos nista nije rijeseno, ali stvar je vise nego jasna, vasi juniori ce igrati to natjecanje. Ne vidim nacin da toliko klubova ispusti grupe LP, pogotovo kad vidim ta imena, nisu to prvaci Estonije i Litve. Od svih njih samo dva moraju izboriti, a pored toga ima i jos opcija kao ovo da PSG uzme Lyona ili da Basel osvoji, a u polufinalu su. Moze se i to dvoje poklopit i onda vasi ne ovise od raspleta u seniorskim kvalifikacijama.

EDIT: Ovo oko PSG-a ipak nema veze s vama jer se i Lyon kvalificirao u grupnu fazu.[/quote]

Hvala na čestitkama :thumbup:

Pa pošto pratiš i razumješ se u to :mrgreen: napiši ako bude tih promjena kakvih kad se već razumješ u ta takmičenja u vezi Europe :thumbup: :cool:

FoSte95
Postovi: 12491
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la FoSte95 » 05 jun 2016, 23:15

Eto Liga Sampiona ce se igrati Pod Bijelim Brijegom :D :D
Prodjite bolje no Zeljo prosle godine :thumbup:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Mandrake » 06 jun 2016, 16:10

FoSte95 je napisao/la:Eto Liga Sampiona ce se igrati Pod Bijelim Brijegom :D :D
Prodjite bolje no Zeljo prosle godine :thumbup:
Hvala FoSte, nadamo se i priželjkujemo uspjeh na oba fronta :D :thumbup:

Inače informacija koja mi je bila najzanimljivija sa današnje pressice naših mladih snaga jest da čak 13 igrača iz aktualne momčadi Zrinjskog nema slijedeće sezone pravo nastupa u juniorskoj konkurenciji. Neki od njih će biti priključeni seniorskom sastavu, a ostali će karijeru nastaviti u drugim sredinama. Ćavar, Miketek i S.Radeljić su nam glavni igrači iz ove generacije, to mi je poznato... kakvi su ostali? Ovaj Sušić je dosta pogodaka postigao, onda ovaj Vencel Kožul je lijevi bočni, to je uvijek bila i bit će deficitarna pozicija, ima li još dodatnog potencijala osim navedene trojice? :D

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ALOBOLA » 06 jun 2016, 16:56

PRVACI BIH

Marijan Čavar, Srđan Vulić, Josip Miketek, Vencel Kožul, Stjepan Radeljić, Ivan Sušić, Zvonimir Krtalić, Mateo Vuška, Anđelo Bevanda, Filip Miletić, Luka Zelenika, Antonio Miličević, Marino Sabljić, Milorad Albijanić, Filip Dujmović, Marijan Bagarić, Miloš Aćimović, Marino Martinović, Ivan Škoro, Filip Kaić, Ivan Šetka, Petar Milićević, Darko Škobić, Đani Fejzić, Nikola Šunjić.

Ovo su svi momci iz ovogodisnje juniorske postave.Tko ce uspjeti u seniorskoj konkurenciji tek treba vidjeti.Sigurno da vecina ide u neke manje klubove,posudbe itd.Nadam se da bar 2.-3 ostaju sa prvim timom.Sampionska generacija prije 10-ak godina izbacila je Sunjica,Anicica,Peku , valjda se iz ove pojave slicni igraci.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Signore » 06 jun 2016, 16:59

Ovo je U19 takmicenje koje se igra i u BiH pa je jasno da uvijek pola ekipe nece moci igrati jer ih obicno bude pola s 19 i pola s 18 godina. Dobra stvar je to sto cete moci na popis uvrstiti tri igraca koji imaju 20 godina, a to ce vam vjerojatno biti igraci koji ce igrati i za prvi tim, jer tko bi to ostao u Zrinjskom radi par utakmica s juniorima. Logicno da ce traziti angazman negdje drugo.

I jos nesto. Za to takmicenje mozete prijaviti cak 40 igraca :mrgreen:

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la espresso » 06 jun 2016, 19:18

[youtube][/youtube]

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Signore » 17 jun 2016, 09:47

Slabo srece za sad, evo i Basel otpao. Ostaje samo sljedece. Manchester City, Roma, Porto, Ajax, Anderlecht, PAOK, Sparta, Dinamo, APOEL, Legia, Celtic, Rosenborg i Sheriff. Od nabrojanih dva moraju uci u grupe LP da bi vasi matematicki osigurali nastup u LP. Tu je jos i Dinamo Tbilisi ciji juniori igraju polufinale play offa i ako osvoje onda se gore nabrojanim moze dodati i prvak Gruzije.

Kad se zavrsi ovo prvenstvo Gruzije, Svicarske i Bjelorusije napravit cu regionalnu kartu i vidjet cemo tko je sve moguci protivnik, jer UEFA pravi regionalne podjele u prva dva kola.

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jun 2016, 12:54

Signore je napisao/la:Slabo srece za sad, evo i Basel otpao. Ostaje samo sljedece. Manchester City, Roma, Porto, Ajax, Anderlecht, PAOK, Sparta, Dinamo, APOEL, Legia, Celtic, Rosenborg i Sheriff. Od nabrojanih dva moraju uci u grupe LP da bi vasi matematicki osigurali nastup u LP. Tu je jos i Dinamo Tbilisi ciji juniori igraju polufinale play offa i ako osvoje onda se gore nabrojanim moze dodati i prvak Gruzije.

Kad se zavrsi ovo prvenstvo Gruzije, Svicarske i Bjelorusije napravit cu regionalnu kartu i vidjet cemo tko je sve moguci protivnik, jer UEFA pravi regionalne podjele u prva dva kola.
Ma nemoguce da bar dva kluba od nabrojanih ne izbore LP.Mislim da ce juniori 100% igrati LP.Signore majstore hvala na infu i na trudu.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la ultra gitano » 17 jun 2016, 13:45

Signore je napisao/la:Slabo srece za sad, evo i Basel otpao. Ostaje samo sljedece. Manchester City, Roma, Porto, Ajax, Anderlecht, PAOK, Sparta, Dinamo, APOEL, Legia, Celtic, Rosenborg i Sheriff. Od nabrojanih dva moraju uci u grupe LP da bi vasi matematicki osigurali nastup u LP. Tu je jos i Dinamo Tbilisi ciji juniori igraju polufinale play offa i ako osvoje onda se gore nabrojanim moze dodati i prvak Gruzije.

Kad se zavrsi ovo prvenstvo Gruzije, Svicarske i Bjelorusije napravit cu regionalnu kartu i vidjet cemo tko je sve moguci protivnik, jer UEFA pravi regionalne podjele u prva dva kola.
Signore :thumbup:
biće valjda ta dva nismo toliki nezeri majku mu :kafa:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Signore » 12 jul 2016, 10:34

Znam da su vam sve oci uprte u danasnju utakmicu, al konacno su kompletirana omladinska prvenstva.

UEFA kreira regionalne grupe za prva dva kola i Zrinjski sigurno nece moci igrati s recimo prvakom Islanda. Neka realnost su sljedeci moguci protivnici:
Ajax (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Red Bull Salzburg (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Sparta Prag (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Midtjylland
Sheriff (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Dinamo Tbilisi (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Dinamo Zagreb (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Domzale
Legia (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Anderlecht (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Zurich
Litex Lovech
Viitorul Constanța

Moguce da ce neki uci u grupnu fazu, moguce da neki nece dopasti u ovu grupu, a moguce i da ce se pored ovih jos netko pridodati. Bit ce to puno lakse kreirati nakon play offa za LP.

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - 0mladinski pogon(škola nogometa)

Post Postao/la Mandrake » 14 jul 2016, 17:12

Signore je napisao/la:Znam da su vam sve oci uprte u danasnju utakmicu, al konacno su kompletirana omladinska prvenstva.

UEFA kreira regionalne grupe za prva dva kola i Zrinjski sigurno nece moci igrati s recimo prvakom Islanda. Neka realnost su sljedeci moguci protivnici:
Ajax (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Red Bull Salzburg (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Sparta Prag (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Midtjylland
Sheriff (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Dinamo Tbilisi (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Dinamo Zagreb (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Domzale
Legia (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Anderlecht (mogucnost plasmana u grupnu fazu)
Zurich
Litex Lovech
Viitorul Constanța

Moguce da ce neki uci u grupnu fazu, moguce da neki nece dopasti u ovu grupu, a moguce i da ce se pored ovih jos netko pridodati. Bit ce to puno lakse kreirati nakon play offa za LP.
Hvala Signore majstore :salut:

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.