HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinja05 » 23 avg 2015, 23:19

Ugrovacaboy je napisao/la:Susedi, sretno dalje, čekamo vas na proljeće... Mi ćemo više riskirati kad budemo kući igrali...



Do you have a problem? We have the solution for you: Smith & Wesson :-)

Pa nadam se da cete i morati vise riskirati jer cete biti u zaostatku kao i sada.Pet kola i 5-6 bodova prednosti pred glavnim konkurentima.Odlicno ali igra prema naprijed se mora dici na veci nivo.Drago mi je da je na tribinama bilo sve ok koliko ja znam.Pozz susjedima.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la westherc » 24 avg 2015, 07:29

Kad pogledam tablicu zadovoljan sam ali me igra malo razočarala. Stevo na klupi do 80'?
I have a dream

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 24 avg 2015, 14:20

westherc je napisao/la:Kad pogledam tablicu zadovoljan sam ali me igra malo razočarala. Stevo na klupi do 80'?
A ne možemo sve pobjeđivati, ali upravu si, ja sam također očekivao više od igre, drugo poluvrijeme su nam preuzeli sredinu totalno... Na presici je Vinko izjavio da je čuvao treću izmjenu do 80-te (nepredviđena ozljeda, crveni, ovo ono)... a prije toga je uveo Vučinu i Peku... Peko me je malo razočarao, ne znam jel u pitanju trema neka ili nespremnost, ali par puta je dobio loptu na krilu, mogao je probati jedan na jedan, krenuti u prodor, ipak je to njegovo najjače oružje, da odradi tih 25 minuta ko zvijer, ali nekako nije bilo damara u njemu ili je baš totalno nespreman ili je stvarno ta neka trema bila prisutna, u svakom slučaju, očekivao sam više od njega kad je ulazio...

Općenito smatram da je Vinko pogriješio sa izborom igrača i taktikom možda... Stevo je trebao igrati od prve minute umjesto Meše! Protiv Sarajeva mi je bilo jasno zašto je Meša počeo, igrali smo na brze kontre... ali kad igramo kući, kad napadamo protivnika, pa bio to Široki ili bilo koja druga ekipa iz lige, treba nam napadač koji je pravi sidraš, a to je Stevo! Čovjek sa stoperom na leđima primiri skoro svaku loptu i odmah šalje na krilo, tako bi nam Zakarić i Ognjen imali više prostora da individualno kreiraju. To je samo moje mišljenje, ne znači da sam upravu, ali takav dojam sam stekao :D Pritom ne želim umanjiti doprinos Mešanovića, za kojeg stvarno mislim da je pravi igrač :thumbup: Jučer mi je Laštro bio pravo nesiguran, baš je imao 2-3 neshvatljiva kiksa, ali srećom imamo Graovca i Karačića :D Ali 5 kola nismo gola primili, ne smijem ništa reći protiv bilo kojeg člana obrane :D
U svakom slučaju, idemo dalje, dolazi nam Čelik, svim silama po nova 3 boda :salut:

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 24 avg 2015, 14:29

Mandrake je napisao/la:
westherc je napisao/la:Kad pogledam tablicu zadovoljan sam ali me igra malo razočarala. Stevo na klupi do 80'?
A ne možemo sve pobjeđivati, ali upravu si, ja sam također očekivao više od igre, drugo poluvrijeme su nam preuzeli sredinu totalno... Na presici je Vinko izjavio da je čuvao treću izmjenu do 80-te (nepredviđena ozljeda, crveni, ovo ono)... a prije toga je uveo Vučinu i Peku... Peko me je malo razočarao, ne znam jel u pitanju trema neka ili nespremnost, ali par puta je dobio loptu na krilu, mogao je probati jedan na jedan, krenuti u prodor, ipak je to njegovo najjače oružje, da odradi tih 25 minuta ko zvijer, ali nekako nije bilo damara u njemu ili je baš totalno nespreman ili je stvarno ta neka trema bila prisutna, u svakom slučaju, očekivao sam više od njega kad je ulazio...

Općenito smatram da je Vinko pogriješio sa izborom igrača i taktikom možda... Stevo je trebao igrati od prve minute umjesto Meše! Protiv Sarajeva mi je bilo jasno zašto je Meša počeo, igrali smo na brze kontre... ali kad igramo kući, kad napadamo protivnika, pa bio to Široki ili bilo koja druga ekipa iz lige, treba nam napadač koji je pravi sidraš, a to je Stevo! Čovjek sa stoperom na leđima primiri skoro svaku loptu i odmah šalje na krilo, tako bi nam Zakarić i Ognjen imali više prostora da individualno kreiraju. To je samo moje mišljenje, ne znači da sam upravu, ali takav dojam sam stekao :D Pritom ne želim umanjiti doprinos Mešanovića, za kojeg stvarno mislim da je pravi igrač :thumbup: Jučer mi je Laštro bio pravo nesiguran, baš je imao 2-3 neshvatljiva kiksa, ali srećom imamo Graovca i Karačića :D Ali 5 kola nismo gola primili, ne smijem ništa reći protiv bilo kojeg člana obrane :D
U svakom slučaju, idemo dalje, dolazi nam Čelik, svim silama po nova 3 boda :salut:
imao je onaj kiks sa Ivankovićem ali vas je sudac spasio..Jure mu je uzeo loptu i išao bi sam na gol ali se ovaj zabio u njega i ovaj levat sarajevski je svirao kontra faul..debil..ono je crveni i slobodnjak na rubu 16m, eventualno žuti karton, jer je bio zadnji igrač

inače dosadna dosta utakmica, taktička, nekako djelovalo da su obje momčadi išle na bod i da su zadovoljne s njim..
bitno da je na tribinama sve prošlo ok

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la marioo8888 » 24 avg 2015, 15:10

Protiv Čelika Petak 19:00,zašto u petak,jel zna netko?

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 24 avg 2015, 15:13

brig je napisao/la: imao je onaj kiks sa Ivankovićem ali vas je sudac spasio..Jure mu je uzeo loptu i išao bi sam na gol ali se ovaj zabio u njega i ovaj levat sarajevski je svirao kontra faul..debil..ono je crveni i slobodnjak na rubu 16m, eventualno žuti karton, jer je bio zadnji igrač

inače dosadna dosta utakmica, taktička, nekako djelovalo da su obje momčadi išle na bod i da su zadovoljne s njim..
bitno da je na tribinama sve prošlo ok
Moram priznati da nisam najbolje vidio situaciju, pa ne bih želio komentirati, čuo sam različita mišljenja u vezi te situacije, pa neću da ulazim u taj detalj!

Ma ne znam zašto bi bilo problema? Pa mi smo sportski rivali i ništa više! Ne dopuštam drukčiju konstataciju! Lajanje sa foruma i bljeska su virtualni, u realnom svijetu to nema veze s vezom :D... Iako uvijek ima budala sa obje strane, mislim da 97% ljudi razmišlja sasma normalno po pitanju derbija i svega! Samo jako i pozitivno :D :D

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 24 avg 2015, 15:17

Mandrake je napisao/la:
brig je napisao/la: imao je onaj kiks sa Ivankovićem ali vas je sudac spasio..Jure mu je uzeo loptu i išao bi sam na gol ali se ovaj zabio u njega i ovaj levat sarajevski je svirao kontra faul..debil..ono je crveni i slobodnjak na rubu 16m, eventualno žuti karton, jer je bio zadnji igrač

inače dosadna dosta utakmica, taktička, nekako djelovalo da su obje momčadi išle na bod i da su zadovoljne s njim..
bitno da je na tribinama sve prošlo ok
Moram priznati da nisam najbolje vidio situaciju, pa ne bih želio komentirati, čuo sam različita mišljenja u vezi te situacije, pa neću da ulazim u taj detalj!

Ma ne znam zašto bi bilo problema? Pa mi smo sportski rivali i ništa više! Ne dopuštam drukčiju konstataciju! Lajanje sa foruma i bljeska su virtualni, u realnom svijetu to nema veze s vezom :D... Iako uvijek ima budala sa obje strane, mislim da 97% ljudi razmišlja sasma normalno po pitanju derbija i svega! Samo jako i pozitivno :D :D
kakva različita mišljenja? počni gledat od 54:50


Laštro je pušta, Ivanković nosi loptu i ovaj se zabija u njega pa procjeni sam isto

što se tiče tribina znaš što je bilo prošli put tako da...

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 24 avg 2015, 15:29

brig je napisao/la: kakva različita mišljenja? počni gledat od 54:50


Laštro je pušta, Ivanković nosi loptu i ovaj se zabija u njega pa procjeni sam isto

što se tiče tribina znaš što je bilo prošli put tako da...
Prekršaj za Široki da, crveni karton ni govora, žuti eventualno... Što se tiče tribina, svoje sam mišljenje već napisao, ne bih želio ulaziti u raspravu oko ove teme :D... Širokom sretno u narednim utakmicama i nadam se da se mladi Menalo nije ozbiljnije ozlijedio!

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 24 avg 2015, 15:40

Mislim da je bilo i jedno dva ofsajda svirana a nisu bila za Zrinju ali sasvim ne bitno.Vazda sam bio za korektno suđenje bez obzira o kome se radi.

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 24 avg 2015, 17:30

Mandrake je napisao/la:
brig je napisao/la: kakva različita mišljenja? počni gledat od 54:50


Laštro je pušta, Ivanković nosi loptu i ovaj se zabija u njega pa procjeni sam isto

što se tiče tribina znaš što je bilo prošli put tako da...
Prekršaj za Široki da, crveni karton ni govora, žuti eventualno... Što se tiče tribina, svoje sam mišljenje već napisao, ne bih želio ulaziti u raspravu oko ove teme :D... Širokom sretno u narednim utakmicama i nadam se da se mladi Menalo nije ozbiljnije ozlijedio!
pa da..sad to ne znam ali je evidentan prekršaj bio koji je svirao suprotno..

@ZrinjskiMostar istina, bilo je grešaka

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 24 avg 2015, 18:04

marioo8888 je napisao/la:Protiv Čelika Petak 19:00,zašto u petak,jel zna netko?
Ne znam zašto, ali meni se sviđa termin! :D

Inače nigdje nije spomenuto u medijima, ali evo napisat ću ovdje na forumu... Utakmicu protiv Širokog je pratio veliki broj skauta iz inozemstva; da sad ne nabrajam klubove pojedinačno. Što se tiče Zrinjskog, pod lupom su bili Graovac i Karačić (obojica odigrali extra :D)

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la westherc » 25 avg 2015, 10:54

Kad se smanji liga trebala bi kavaliteta bit još veća, pa bi igrači išli za veće svote novaca.
I have a dream

Avatar
samocelik
Postovi: 6008
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la samocelik » 25 avg 2015, 13:52

marioo8888 je napisao/la:Protiv Čelika Petak 19:00,zašto u petak,jel zna netko?
Mislim da je radi prenosa na Arenisport. Prošle sezone smo mi gostovali na Koševu u petak iz istog razloga. Vidimo se :wave:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

tambara1
Postovi: 7
Pridružen/a: 15 apr 2015, 20:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tambara1 » 25 avg 2015, 17:18

samocelik je napisao/la:
marioo8888 je napisao/la:Protiv Čelika Petak 19:00,zašto u petak,jel zna netko?
Mislim da je radi prenosa na Arenisport. Prošle sezone smo mi gostovali na Koševu u petak iz istog razloga. Vidimo se :wave:
Nadam se da se vidimo,niste bili dugo u Mostaru

Avatar
bambus
Postovi: 4265
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la bambus » 25 avg 2015, 18:42

tambara1 je napisao/la: Nadam se da se vidimo,niste bili dugo u Mostaru
Nije do nas,do kerova je. :kafa:

Zadnji put kad smo bili,dobili smo dva razlike. :mrgreen:
!

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 26 avg 2015, 19:01

Sportski mediji puni su ovih dana priča o Zrinjskom. S razlogom, jer su Plemići nakon prvih pet kola Premijer lige BiH neporaženi i bez primljenog pogotka. Nema sumnje da je HŠK Zrinjski hit ovog prvog dijela prvenstva, a navijači očekuju nastavak niza u utakmicama koje slijede.

S druge strane gotovo neopaženo, bar što se medija tiče prolaze uspjesi mladih Plemića. Juniori HŠK Zrinjski koje vodi trener Nenad Gagro ruše sve pred sobom i nakon 4. odigrana kola u svojoj kategoriji imaju maksimalan broj bodova i gol razliku 16:0. Uspjeh je tim veći što su Plemići u te četiri utakmice deklasirali FK Sarajevo rezultatom 3:0, te svladali Široki na gostovanju 2:0. Snagu mladih Plemića i te kako je osjetila Drina koja je kući otišla sa šest pogodaka u mreži, te Travnik kome su juniori HŠK Zrinjski utrpali pet komada na gostovanju.

Veliki su to rezultati mladih Plemića koji sasvim sigurno zaslužuju veću pozornost i koji su budućnost HŠK Zrinjski.

Stvarno su nam rezultati juniora prošli totalno neopaženo :D. Znam da je naš Ivan Sušić u dosadašnjem natjecanju zabio 5 golova (pročitah u novinama). Nemam puno informacija o igračkom kadru juniora (osim onog spiska igrača što sam pročitao na službenoj stranici kluba), pa ako netko tko je upućen može napisati koji su nam najbolji i najpotentniji igrači koji imaju određene šanse da zaigraju za seniore...

P.S. u petak juriš po pobjedu, Čelik mora pasti :thumbup:

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la johnnyyK » 26 avg 2015, 23:55

evo nam Mare u ligi prvaka ! :tokralju: :clap:

zrinjevac365
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 jan 2015, 03:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zrinjevac365 » 27 avg 2015, 01:43

Ačimović najbolji mladi igrač. Dobili i Čelika 1:3 naši juniori. Svaka čast.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 27 avg 2015, 12:01

johnnyyK je napisao/la:evo nam Mare u ligi prvaka ! :tokralju: :clap:
A Šunjić na vratima Stuttgarta
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

ZrinjskiMostar1994
Postovi: 40
Pridružen/a: 22 mar 2015, 11:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar1994 » 27 avg 2015, 15:55

150 000 € Hvala Toni !

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.