HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 26 jul 2016, 14:42

Bola kod nas bi proradio jednostavno morao bi ali aaaaa, kolko košta obraz Ivane?

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Jericho » 26 jul 2016, 14:42

Todorović,Peko,Kouadio,Sivrić,Popović?,Jović?,Filipović,Pehar,Ačimović :crazy:

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
#SuningOUT

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2016, 14:58

Došao bi Crni pješke bos iz Širokog u Zrinjski i to po ovome ćelopeku, samo da ga neko odavde zovne...
Što se mene tiče, slobodno...

Ako ima netko iz Uprave ko čita ove naše "mudrosti" molio bih da, ako je ikako moguće, se pokuša dovesti I.Jakovljević iz Radnika, štoper, brat našega Plemića Slobodana Jakovljevića...
Unaprijed zahvalan...
Sa štovanjem...
PG :D
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 26 jul 2016, 15:03

PiazzaGrande je napisao/la:Došao bi Crni pješke bos iz Širokog u Zrinjski i to po ovome ćelopeku, samo da ga neko odavde zovne...
Što se mene tiče, slobodno...

Ako ima netko iz Uprave ko čita ove naše "mudrosti" molio bih da, ako je ikako moguće, se pokuša dovesti I.Jakovljević iz Radnika, štoper, brat našega Plemića Slobodana Jakovljevića...
Unaprijed zahvalan...
Sa štovanjem...
PG :D
Evidentiran je već na polusezoni

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2016, 15:11

ZrinjskiMostar je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Došao bi Crni pješke bos iz Širokog u Zrinjski i to po ovome ćelopeku, samo da ga neko odavde zovne...
Što se mene tiče, slobodno...

Ako ima netko iz Uprave ko čita ove naše "mudrosti" molio bih da, ako je ikako moguće, se pokuša dovesti I.Jakovljević iz Radnika, štoper, brat našega Plemića Slobodana Jakovljevića...
Unaprijed zahvalan...
Sa štovanjem...
PG :D
Evidentiran je već na polusezoni
:bow:
:opaopa:
:kralj:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 26 jul 2016, 15:14

PiazzaGrande je napisao/la:Došao bi Crni pješke bos iz Širokog u Zrinjski i to po ovome ćelopeku, samo da ga neko odavde zovne...
Što se mene tiče, slobodno...

Ako ima netko iz Uprave ko čita ove naše "mudrosti" molio bih da, ako je ikako moguće, se pokuša dovesti I.Jakovljević iz Radnika, štoper, brat našega Plemića Slobodana Jakovljevića...
Unaprijed zahvalan...
Sa štovanjem...
PG :D
Poštovani PG Pročitali smo i analizirali vaš dopis u svezi dotičnog igrača. Pozitivno smo iznenađeni vašom procjenom i analizom te ovim putem vam se iskreno zahvaljujemo na vašem dopisu. Štaviše i naš igrač Slobodan Jakovljević na upit povodom vašeg dopisa ostao je šokiran i bez riječi. Rođeni brat mu tamo igra a on slaba saznjana o tome ima. Da rezimiramo poštovani PG...Žurno nam pošaljite broj vašeg računa u unicredit banci i naravno vašu punomoć odnosno ovlašćenje da s istog skinemo sredstva odnosno novac za dotičnog igrača. Naravno obvezni smo npomenuti da ćemo prebacili samo točno onoliko novca koliko je potrebno, mi km više.....Vaš HŠK Zrinjski.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2016, 15:17

miki651 je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Došao bi Crni pješke bos iz Širokog u Zrinjski i to po ovome ćelopeku, samo da ga neko odavde zovne...
Što se mene tiče, slobodno...

Ako ima netko iz Uprave ko čita ove naše "mudrosti" molio bih da, ako je ikako moguće, se pokuša dovesti I.Jakovljević iz Radnika, štoper, brat našega Plemića Slobodana Jakovljevića...
Unaprijed zahvalan...
Sa štovanjem...
PG :D
Poštovani PG Pročitali smo i analizirali vaš dopis u svezi dotičnog igrača. Pozitivno smo iznenađeni vašom procjenom i analizom te ovim putem vam se iskreno zahvaljujemo na vašem dopisu. Štaviše i naš igrač Slobodan Jakovljević na upit povodom vašeg dopisa ostao je šokiran i bez riječi. Rođeni brat mu tamo igra a on slaba saznjana o tome ima. Da rezimiramo poštovani PG...Žurno nam pošaljite broj vašeg računa u unicredit banci i naravno vašu punomoć odnosno ovlašćenje da s istog skinemo sredstva odnosno novac za dotičnog igrača. Naravno obvezni smo npomenuti da ćemo prebacili samo točno onoliko novca koliko je potrebno, mi km više.....Vaš HŠK Zrinjski.
Nije problem, samo da razvalim štek i otvorim račun u dotičnoj bankarskoj ustanovi...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 26 jul 2016, 15:29

šalim se, još da uprava nađe sponzore za stadiom drama..a vjerujem da rade i na tom pravcu.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2016, 15:34

miki651 je napisao/la:šalim se, još da uprava nađe sponzore za stadiom drama..a vjerujem da rade i na tom pravcu.
Ma normala...trubio sam o njemu još prije pola godine, Žiža reče da je još pod ugovorom ali čini mi se da je na ledu kod ćele Petrovića...Ako sam dobro upratio nije igrao Europu a protiv nas je bio na klupi...Pa zašto ne iskoristiti to...Poslati im nekog drugog igrača u zamjenu npr...
Još je pet dana do kraja prelaznog roka ako se ne varam ( za ove igrače pod ugovorom ). Treba brzo dejstvovati...Vrijeme leti...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la espresso » 26 jul 2016, 15:42

miki651 je napisao/la:šalim se, još da uprava nađe sponzore za stadiom drama..a vjerujem da rade i na tom pravcu.
Bez pomoći grada ništa mi konkretnije od semafora ne možemo uraditi. A ako će mo pošteno, stadion je u vlasništvu grada pa je to njihova i obaveza da nam pomognu.

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 26 jul 2016, 15:47

grad zaboravi i njihovu pomoć. nek daju suglasnost i to je dovoljno. Svugdje se stadioni grade na dva načina, ili grad i država ga rade ili sponzori na komercijalnoj osnovi. Mi isključivo na ovaj drugi način možemo napraviti stadion ko bombonica.

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la espresso » 26 jul 2016, 15:51

miki651 je napisao/la:grad zaboravi i njihovu pomoć. nek daju suglasnost i to je dovoljno. Svugdje se stadioni grade na dva načina, ili grad i država ga rade ili sponzori na komercijalnoj osnovi. Mi isključivo na ovaj drugi način možemo napraviti stadion ko bombonica.
Ma proračun grada se svake godine povećava i zato govorim da mi nije jasno. Što se mene tiče može i sponzor pa da ime stadiona nosi po njemu ime al jbga opće poznato je da je skuplje rušiti nego graditi. Pitaj Boga koliko bi koštalo rušenje zapada gore.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2016, 16:03

Ljubo, daj i nama napravi jednu tribinu! :zviz:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 27 jul 2016, 10:17

Kozić

Barić...Jakovljević...Graovac...Stojkić

Pehar...Petrak...Tomić

Peko...Bilbija...Todorović

Ova postava, naravno uz moguće rotacije Barić/Čolić, Jakovljević/Katanec, Stojkić/Stojanović/Lučić, Petrak/Žeravica/Arežina, Peko/Kouadio, Bilbija/Meša, mislim da bi se i u HNL-u borila za prva tri mjesta.. po imenima imamo daleko najjaču ekipu u BiH.. IDEMO OBRANIT NASLOV :njanjanja:
HŠKZ!

Avatar
Taramba
Postovi: 676
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 28 jul 2016, 14:04

Steta da je Arezina malo cudan u glavi,
ali kada je pametan, zlata je vrijedan...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jul 2016, 14:26

Sinoć sam malo gledao trening...Svi rade punim intezitetom, Petrak i Graovac također , niko nije na poštedi...I Arežina je tu, trenira...Mate Pehar malo kaska ali za petnaestak dana bi trebao biti ok...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 29 jul 2016, 00:07

Jao brate ekipe,sta je ovo druga momcad ce nam bit jaca nego FK Sarajevo!

...........................................Kozic(Bandic)........................

Baric(colic).Graovac(Jakovljevic).Katnec(radeljic)..Stojkic(Stojanovic)

........................Petrak(Pehar).....Tomic(Zeravica)........................

Peko(Kaudio).................Bilbija (Arezina)....................Todorovic(Sivric)

...................................Mesanovic(Jovic)
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la keno83 » 29 jul 2016, 01:24

idi poziciju po poziciju i vidjet ces da i prva ti ekipa nije jaca od sarajeva, bar ne po imenima, ili je u 5 deka.

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la espresso » 29 jul 2016, 01:46

Za sada Kozić i Jakovljević opravdali ono za što su dovedeni :thumbup:

Todorović dosta šeprtljavo krenuo no nadam se da će se vratit u formu kakvu je lani imao u prvom dijelu sezone.

Peko, Tomić i Bilbija za sada, po meni, najviše pokazali.

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 29 jul 2016, 09:02

keno83 je napisao/la:idi poziciju po poziciju i vidjet ces da i prva ti ekipa nije jaca od sarajeva, bar ne po imenima, ili je u 5 deka.
Nemaš dovoljno argumenata za bilo kakvu raspravu :salut:

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.