HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Kevin » 10 mar 2009, 10:49

Eagles je napisao/la:Večeras je u emisiji Športski magazin na Hercegovačkoj TV bilo riječi o udruzi prijatelja mostarskog Zrinjskog,govorilo se o akcijama koje su pokrenute (radio javljanja sa nogometnih i košarkaških utakmica) kao i akcijama koje tek trebaju biti realizirane (ponovno pokretanje atletskog kluba Zrinjski koje je ovih dana u toku,otvaranje Fan shopa u prostorijama stadiona,unaprijediti radio javljanja u radio prenose,realizacija tjedne emisije po uzoru na Hajdukov "bili kutak",medijska pratnja imena Zrinjski kao i mostarskih sportaša,općenito pomaganje sporta u gradu i okolici...)
Udruga je za kratko vrijeme stekla veliku popularnost te sada broji par stotina članova (učlanjenje je svakog ponedjeljka i petka od 18 do 19 sati).Pored aktuelnih sportaša obitelji Zrinjski,valja istaknuti da je jedan od prvih članova koji se učlanio i Luka Modrić,a tu su i velika nogometna imena poput Lamine Diarra,Saša Papac,Sulejman Smajić,Romeo Mitrović i mnogi drugi.Treba istaknuti da je Udruga dobila apsolutnu potporu javnosti te da su do sada dolazile samo pozitivne kritike,što dokazuje činjenica da se o udruzi piše u svim hercegovačkim medjima,kao i činjenica da ima mnogo zainteresiranih sponzora koji će preko udruge financirati klubove sportske obitelji Zrinjski.

Reprizu večerašnje emisije možete pogledati u toku narednog dana, a ja ću postaviti satnicu ukoliko nađem.
ma nema stanice..bude to oko 1h pa dalje...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 10 mar 2009, 15:36

Na svečanom predstavljanju Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski sutra u HD herceg Stjepan Kosača u 18 sati će biti puštena i orginalna verzija himne HŠK Zrinjski koju je bilo nemoguće naći na internetu.Mnogi simpatizeri i navijači 1. orginalnu verziju nisu ni čuli pa evo prilike http://www.sendspace.com/file/jvlz9u uživajte! slika
Pozvani su svi ljubitelji sporta i imena Zrinjski.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Neutral » 10 mar 2009, 16:19

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MostarskiSipak
Postovi: 16
Pridružen/a: 10 mar 2009, 18:10
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la MostarskiSipak » 10 mar 2009, 18:24

Rz88 je napisao/la:haha, skino sam je, "Hrvatski", mislio sam da je je taj klub u BiH, zvuci mi kao sa alpa kako jolaju austrijanci i svicarci.....nacionalisticka ;) nista novo.

Sretno u novom pokusaju za bolju himnu.
Neznam jesi li vrijedan odgovora, jer po tvom razmisljanju reklo bi se da ukupno nemas 5 mozdanih stanica.
Pa ocito je da je Zrinjski iz BH, klub Hrvata iz BH. Taj klub su osnovali mostarski Hrvati, zato ima predznak hrvatski. Za njega igraju i navijaju ljudi svih krvnih zrnaca, koji nisu toliko retardirani da nerazumiju da predznak hrvatski znaci da je to klub stvoren od Hrvata iz Mostara, BH ali ne i ogranicenim samo za Hrvate... A ne kao sto ga ovi s manjkom mozdanih stanica shvacaju kao nacionalisticki, klubom iz Hrvatske, bla bla radi hrv. predznaka. Ali defekt ostaje defekt pa dzaba mu svo moguce objasnjenje.
Na terenu budi ko Neretva plah,
nek' ti bude bura u grudima dah!

ZRINJSKI-1905-MOSTAR

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Neutral » 10 mar 2009, 19:20

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la um vuk » 10 mar 2009, 19:33

Rz88 je napisao/la:haha, skino sam je, "Hrvatski", mislio sam da je je taj klub u BiH, zvuci mi kao sa alpa kako jolaju austrijanci i svicarci.....nacionalisticka ;) nista novo.

Sretno u novom pokusaju za bolju himnu.
kralju himmna nije nova,snimljena je 93 ako se ne varam
poslije ove snimljna je još jedna verzija koja je danas službena,i koja se vrti po utakmicama
--šabane,vrati balvane---ma nisam ja matere mi--njemu će šaban
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 10 mar 2009, 22:44

Rz88 je napisao/la:haha, skino sam je, "Hrvatski", mislio sam da je je taj klub u BiH, zvuci mi kao sa alpa kako jolaju austrijanci i svicarci.....nacionalisticka ;) nista novo.

Sretno u novom pokusaju za bolju himnu.

A i ti se Rz88 petljas gdje ne treba...svakom loncu si poklopac....netko je nacionalista,netko komunist, netko ateist,netko fasist,netko islamist,netko socijalist zato smo ovako svi skladni u nasoj drzavi :D

Proslu teku cekam kad ce jovic Sarca malog ubacit kad ono nista,a mogao je kod 2:0 dat malom priliku da okusi derbi ...gledam ga onako na poluvremenu dok su se zagrijavali,mal ,vizljast,jbt nikakav al svaka pod 90 lopta ide... :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 10 mar 2009, 23:07

Ajde dosta rasprave,kvarite temu,postavio sam pjesmu jer je to orginalna pjesma i nije se dugo čula,ali evo momci sa foruma Zrinjski.info su je pronasli.Sutra svi u Kosaču,a u subotu ma Pecaru!
slika

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 10 mar 2009, 23:34

Ne plači mama molim te, jednom se živi znaj da volim te,
jer on je meni sreća sva moja ljubav jedina.
Suze mi teku kad izgube, osmijeh na licu kad dobije al` ne razumiješ ti to on je cijeli život moj,
Nanana...
Ne brini tata molim te nedjelja sveta je za mene `ajde razumi jednom to, svetinja i gotovo,
Nanana.....
Lisice na rukama, plava koverta na vratima, suze majci u očima, al opet vratit ću se ja,
mogu da me osude, cijeli život da me zatvore ali opet ću po svom
mogu da mi popuše

KAD CEMO CUT OVO NA TRIBINAMA???MOĆNA STVAR DO JAJA!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 11 mar 2009, 00:06

slika
Ovakav prizor ćemo gledati i u posljednjem kolu protiv Leotara!

ul_zri_mo
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 avg 2008, 15:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la ul_zri_mo » 11 mar 2009, 00:16

antipolitika je napisao/la:Ne plači mama molim te, jednom se živi znaj da volim te,
jer on je meni sreća sva moja ljubav jedina.
Suze mi teku kad izgube, osmijeh na licu kad dobije al` ne razumiješ ti to on je cijeli život moj,
Nanana...
Ne brini tata molim te nedjelja sveta je za mene `ajde razumi jednom to, svetinja i gotovo,
Nanana.....
Lisice na rukama, plava koverta na vratima, suze majci u očima, al opet vratit ću se ja,
mogu da me osude, cijeli život da me zatvore ali opet ću po svom
mogu da mi popuše

KAD CEMO CUT OVO NA TRIBINAMA???MOĆNA STVAR DO JAJA!!!
ma ova je pjesma već pjevana,morao si čuti :o jest malo rjeđe al se pjeva..treba vremena dok raja malo text ušteli :)
evo kako izgleda uglazbljen text ove pjesme:
Rekoh sebi voljet nikad neću,ali brate sad bi i život dao za to.Nebi žalio sekundu.ŽIVOT SVOJ ZA GRB TVOJ! UM DO GROBA.....

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 11 mar 2009, 08:58

Rezultati dosadašnjih utakmica:

Zrinjski Siroki Brijeg 3:1 12.10.2008

Zrinjski Siroki Brijeg 2:1 02.03.2008
Siroki Brijeg Zrinjski 1:0 05.08.2007

Siroki Brijeg Zrinjski 0:2 19.05.2007
Zrinjski Siroki Brijeg 2:4 19.11.2006

Siroki Brijeg Zrinjski 1:0 05.03.2006
Zrinjski Siroki Brijeg 0:0 14.08.2005

Siroki Brijeg Zrinjski 2:3 04.05.2005
Zrinjski Siroki Brijeg 0:0 30.10.2004

Zrinjski Siroki Brijeg 1:2 06.03.2004
Siroki Brijeg Zrinjski 3:0 11.08.2003

Zrinjski Siroki Brijeg 1:0 19.04.2003
Siroki Brijeg Zrinjski 4:0 29.09.2002

Siroki Brijeg Zrinjski 2:2 11.05.2002
Zrinjski Siroki Brijeg 0:0 11.11.2001

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 11 mar 2009, 13:05

Kosača u bojama Zrinjskog

U velikoj dvorani Hrvatskog doma hercega Stjepana Kosače danas će se s početkom u 18 sati održat prva svečana Skupština Udruge prijatelja športske obitelji Zrinjski.
Skupina simpatizera mostarskih klubova udrugu je osnovala prije nešto manje od dva mjeseca, a javnosti je prvi put službeno predstavljena prije 20-ak dana na konferenciji za medije na kojoj je i najavljena današnja svečana Skupština. - Temeljni cilj udruge je udruživanje simpatizera svih dobnih skupina kako bi se promovirali svi sportski klubovi koje nose naziv Zrinjski, pa samim tim članom može postati svaki navijač i simpatizer tih klubova ili onaj koji želi to tek postati, izjavio je predsjednik udruge Mladen Bokšić.
Pod imenom Zrinjski danas egzistira dvanaest sportskih kolektiva – nogometni (HŠK), dva košarkaška (HKK, ŽKK), dva rukometna (HMRK, HŽRK), boksački (HBK), boćarski (BK), šahovski (HŠK), kuglački (KK), plivački (APK), karate (KK) i atletski (AK) te i nalonogometni klub Zrinjski Mostar koje je tek u planu da se osnuje. Predstavnici svih ovih klubova danas će biti u velikoj dvorani Kosače.
- Pozivnice su poslane na jako puno adresa, ali važno je naglasiti da je na Skupštinu dobrodošao svatko kome je pri srcu slavno ime Zrinjski. Naravno, ulaz je besplatan, dodao je Bokšić.
Udruga već broji par stotina članova, među kojima su i bivši igrači mostarskih klubova kao što su hrvatski reprezentativac Luka Modrić, zatim dugogodišnji kapetan Zrinjskog Ivica Džidić, Sulejman Smajić, koji je dres Zrinjskog nosio četiri sezone, Lamine Diarra, koji danas igra za beogradski Partizan, Mostarac u dresu velikog Rangersa Saša Papac, košarkaši Cibone Marin Rozić i Vedran Princ, mostarski glumac Slaven Knezović...

M.P.

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 11 mar 2009, 21:46

Evo citam danas u Vecernjem listu kako se sprema grobar podnijet tuzbu protiv HSK Zrinjskog i naseg MUP-a!!!
Vjerovatno mu krivo sto nece vise moci dizat tri prsta :D :D :D (malo crnog humora,sorry)
Najluđe je to ,kralj kaze:Pala mi je na rame i ja sam ju pokusao zgurat sa sebe,nebi da mu se majmun popeo i zakacio na rame :lol: :lol: :lol:
Inace tuzba mu je neosnovana i stoga nema bojazni da ce nasa kasa ostat prazna...
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la um vuk » 11 mar 2009, 22:54

Održana prva skupština udruge
http://www.****/content/view/27810/158/
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 11 mar 2009, 23:26

@antipolitika
Pa pusti šuplju,momak hoće para bez motike,pokušo je bacit topovski na policiju,ali glupan nije znao i puklo mu u ruci.
Ja koliko znam to je napad na službene osobe i jedino on može popušit kaznu.Dobro je prošo!

@um vuk
Večeras je bila fantazija,još jedna potvrda veličine našeg Zrinjskog i težnja da napravimo jedan od najvećih klubova u regiji.KO NIJE ULTRAS JEZIVOOOO!
Večeras se učlanilo oko 100-njak novih članova,svaka čast udrugi koja je ovo odradila na vrhunskom nivou.

Evo izvještaja sa večerašnje skupštine,ima i slika i jedan super video:
http://zrinjski.info/news/foto-video-sv ... ge/3251/2/

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la um vuk » 11 mar 2009, 23:44

bio sam na skupštini..gorilo je..a rebac je pokazao šta znači biti mostarac,i koliko mostarac može zabaviti i nasmijat publiku
ali najviše sam emocija doživjeo kad su pušteni neki golovi luke modrića,nekako me nostalgija uhvati za onim vremenom..ali da ponovimo
ZRINJSKI JE ŽIVOT I VIŠE OD TOGA
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 11 mar 2009, 23:49

um vuk je napisao/la:bio sam na skupštini..gorilo je..a rebac je pokazao šta znači biti mostarac,i koliko mostarac može zabaviti i nasmijat publiku
ali najviše sam emocija doživjeo kad su pušteni neki golovi luke modrića,nekako me nostalgija uhvati za onim vremenom..ali da ponovimo
ZRINJSKI JE ŽIVOT I VIŠE OD TOGA
Mogu li se negdje na netu naci golovi luke dok je igrao za zrinjski???
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la um vuk » 11 mar 2009, 23:54

neznam ti..mogu probat nać pa ću ti javit ;)
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Eagles » 11 mar 2009, 23:56

antipolitika je napisao/la:[
Mogu li se negdje na netu naci golovi luke dok je igrao za zrinjski???
Potražit ću,ako nađem postavit ću ovdje.

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.