HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha,insider,Pasha

Orjuna
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Orjuna » 04 jul 2017, 19:26

Ruši li se onda gornja tribina? Gdje će gostujući?
Trn u oku prošlim režimima, trn ćemo dalje biti i vama!

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 04 jul 2017, 21:09

Ljudi opustite se i uživajte u još jednom šampionskom ljetu...
Ostali bi dali sve što imaju da su na našem mjestu ( 3 titule u zadnje 4 godine, heeejjj )...
Ne sumnjam da će kao i do sada gosp. Šulenta sastaviti još jednu šampionsku generaciju...
Napadač stiže uskoro, a najbolje stvari će se, vjerujem, desiti pred kraj prijelaznog roka...
Samo opušteno i bez nervoze... ;)

P.S. Šta każu: Ćavar u stilu Maradone :thumbup:
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 04 jul 2017, 22:30

Ljuti me stav ovog prijelaznog roka. Umjesto da se gora nasa mladez, gura se Husariceva mladez. Onda se kupuju propali igraci, ako cemo realno, pa ja mislin da dvojac Perisic i Pezer ne bi zadovoljio Capljinu, Cirjaku necu sudit. Najvece pojacanje Jazvin. Stadion nije bio realan prije, ali sad kada smo vec stekli neke temleje (3 titule u 4 godine) dobilo se i malo para, mislim da je vrijeme za neku izgradnju. Ali cu svakako uzivati u utakmici s Mariborom

hskzmostar
Kontakt:

Post Postao/la hskzmostar » 04 jul 2017, 22:44

UltrasMostar94 je napisao/la:Ljuti me stav ovog prijelaznog roka. Umjesto da se gora nasa mladez, gura se Husariceva mladez. Onda se kupuju propali igraci, ako cemo realno, pa ja mislin da dvojac Perisic i Pezer ne bi zadovoljio Capljinu, Cirjaku necu sudit. Najvece pojacanje Jazvin. Stadion nije bio realan prije, ali sad kada smo vec stekli neke temleje (3 titule u 4 godine) dobilo se i malo para, mislim da je vrijeme za neku izgradnju. Ali cu svakako uzivati u utakmici s Mariborom

Samo optimisticno,Maribor cemo izbaciti ,nema vise Dujkovica da zasere kad se sjetim desne strane onda protiv njih Mile Pehar i Zlatic boze te sacuvaj ,sad su tu Galic i Jovic ili Filipovic igraci za dvije klase jaci a lijevo Kukoc ili Todorovic a onda nam igra Stojanovic koji je prema naprijed ogranicen sablonski igrao.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 04 jul 2017, 23:21

UltrasMostar94 je napisao/la:Ljuti me stav ovog prijelaznog roka. Umjesto da se gora nasa mladez, gura se Husariceva mladez. Onda se kupuju propali igraci, ako cemo realno, pa ja mislin da dvojac Perisic i Pezer ne bi zadovoljio Capljinu, Cirjaku necu sudit. Najvece pojacanje Jazvin. Stadion nije bio realan prije, ali sad kada smo vec stekli neke temleje (3 titule u 4 godine) dobilo se i malo para, mislim da je vrijeme za neku izgradnju. Ali cu svakako uzivati u utakmici s Mariborom

Ne znam cemu negativa prema gosp. Husariću, svi igraci koje je doveo u Zrinju su do sada bili pun pogodak...
Mesanovic-dva puta nam bio najbolji strijelac i osvojio s nama dvije titule..na odlasku oprostio jednu ili dvije place i premiju za prvaka ( za razliku od Tomica, Petraka, Stojanovica, Nikolica i mnogih drugih koji su trazili i dobili novce do zadnjeg feninga), plus Husaric je iz svog dzepa pogurao Zrinjski sa finom svotom ( vjerojatno menadzerska provizija od transfera ) cca. 60 000 KM sto znaci da je proslu sezonu sto se tice troskova, Mesa odigrao, skoro za dzaba...
Piric-reprezentativni golman, odlican, pun pogodak... vjerojatno ce njegov transfer biti najveci u povjesti Zrinjskog, zaradit cemo finu svotu...
Hajdarevic-odlican mladi igrac o kojemu ce se tek cuti
Mulahusejnovic-gledao sam ga par puta, po mom skromnom misljenju bit ce nam pojacanje
Cosic-ne znam, nepoznanica...ali poucen ovim gore primjerima ne vjerujem da je neka taraba
Odnos Zrinjskog i Husarica nije "posteno, pa ko koga prevari" kao sto je doticni gospodin vjerojatno imao kad su u pitanju vecina drugih klubova, nego posten i profesionalan odnos, pun respekta i sa jedne i sa druge strane...
Covjek je fer ( i vise nego fer ) i galantan, vidi da nema posla sa nekim seoskim varalicama nego sa ozbiljnim ljudima...Tako se i ponasa...
Da bogd'o vise menadzera kao sto je Husaric suradjuje sa Zrinjskim...njegova je mozda mana sto se previse eksponira, otvoren je, javno kaze sta misli pa ljudi sa njim ispiraju usta...a ima svakakvih ljudi u tim vodama, koji su pravi negativci, ali sute i nitko ( ili vrlo malo njih ) zna za te likove, a to su prave lisice (ili vukovi ), prije nego doticni gospodin...
Sto se mene tice, ne da nemam neku ruznu rijec, nego svaka cast!
A o nasoj djeci cemo kad nam nestane para, nadam se nikad....do sada je uglavnom (vjerujem da je i tu bilo par propusta, po zakonu vjerovatnoce), svaki igrac iz nase skole koji je zasluzio i bio u prvom timu ( Anicic, Sunjic, Karacic itd )..druga je stvar to sto smo mi nekim momcima,rodbina, prijatelji ili poznanici ( Mostar je mali grad ) pa mislimo da na osnovu toga mora igrati za prvaka drzave...dobar je momak, nas, iz grada-daj ga u momcad...tako mozemo jedino zavrsiti u ligi za ostanak...i ja sam dobar momak (barem tako raja kaze )...
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 04 jul 2017, 23:38, ukupno mijenjano 1 put.
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

gonZa
Kontakt:

Post Postao/la gonZa » 04 jul 2017, 23:37

Moje mišljenje je da Husarić može biti svakakav,i ovakav i onakav i vidim da ga se proziva,ali taj covjek nije doveo u Zrinjski nijednog igraca koji nije bio pojačanje.Naravno,i naša djeca trebaju dobiti priliku,ali taj njegov Hajdarevic je jedan od najboljih napadaca u juniorskoj ligi,njegov Mesanovic,koliko god da je osporavan je bio nas najbolji strijelac,Piric je najbolji golman lige,M'husejnovic je isto mlada nada.Da Bog da nam dovodio igrace svake godine,hvala mu,naravno da to radi i iz osobne koristi ali samim time radi i nama dobre stvari,dok je dobro i jednima i drugima neka ga..
SAMO ZRINJSKI !

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 04 jul 2017, 23:55

Najbolji su jer on i uzima najbolje, nije ih on rodio ili treniro od 5 godine, ja ga ne prozivam, ovo je dobar obostran posao, nego mi smeta sto on diktira ko ce gdje ici, a ne klub u koji dolazi. Kaze momku aj ti u Zrinjski na vrata oni ce te uvijek primit.

gonZa
Kontakt:

Post Postao/la gonZa » 05 jul 2017, 00:01

Ne bi to rekao,nudio je on i Anela Husica kojeg nismo htjeli uzeti,ali zasto i ne uzeti nekog anonimca za male pare ako taj covjek nije doveo nijedan promasaj,za male pare mozes dobiti dobrog igraca,a iako promasis nije neki trosak..
SAMO ZRINJSKI !

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 00:02

Drugo je pitanje zasto nasa OŠ ne izbacuje više kvalitetnijih igrača. (Ponavljam, mi smo prvaci i kod nas trebaju igrati samo najbolji)..
To pitanje se treba postaviti voditelju OŠ, ujedno pomoćniku izbornika reprezentacije...
Izgleda da je glavna djelatnost OŠ postala prodaja pive na utakmicama seniora i omladinskog pogona...
Kad sam vidio neki dan domjenak u povodu završetka sezone OŠ, na stadionu, kao kakva čerga, zamalo me šlag nije strefio...sramota, zar se nije mogao naći kakav restoran i pozvati ljude...
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 00:08

UltrasMostar94 je napisao/la:Najbolji su jer on i uzima najbolje, nije ih on rodio ili treniro od 5 godine, ja ga ne prozivam, ovo je dobar obostran posao, nego mi smeta sto on diktira ko ce gdje ici, a ne klub u koji dolazi. Kaze momku aj ti u Zrinjski na vrata oni ce te uvijek primit.

Prijatelju!
Mesa je bio slobodan igrac i otisao je...( jeste bio na pragu potpisivanja novog ugovora ali ispala je solucija sa Mariborom )..
U slucaju Pirica, sam je Husaric izjavio, a i tako je: Otici ce kada budu sve strane zadovoljne, odbijena je ponuda od 250 000€ nedavno jer Mi ( Zrinski ) nismo bili zadovoljni...
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

4040deuce
Kontakt:

Post Postao/la 4040deuce » 05 jul 2017, 00:10

PiazzaGrande je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Najbolji su jer on i uzima najbolje, nije ih on rodio ili treniro od 5 godine, ja ga ne prozivam, ovo je dobar obostran posao, nego mi smeta sto on diktira ko ce gdje ici, a ne klub u koji dolazi. Kaze momku aj ti u Zrinjski na vrata oni ce te uvijek primit.

Prijatelju!
Mesa je bio slobodan igrac i otisao je...( jeste bio na pragu potpisivanja novog ugovora ali ispala je solucija sa Mariborom )..
U slucaju Pirica, sam je Husaric izjavio, a i tako je: Otici ce kada budu sve strane zadovoljne, odbijena je ponuda od 250 000€ nedavno jer Mi ( Zrinski ) nismo bili zadovoljni...

Mi nismo 'Zrinski' ;)

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 00:12

4040deuce je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:

Prijatelju!

Mi nismo 'Zrinski' ;)

A ne smeta ti visak zareza :urnebes:
Ispricavam se!
Mobitel...
Hvala na intervenciji profesore Karaklaiću! ;)
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 05 jul 2017, 00:43

U te transfer price necu da ulazim, ko je koliko nekom dao. Sutra protiv Slobode, vjerovatno s prvim timom, mozda neka varka za Slovence, uglavom bi ce zanimljivo (da skrenem malo od price o Husarica haha).

ALOBOLA
Kontakt:

Post Postao/la ALOBOLA » 05 jul 2017, 01:28

Ja sam idalje misljenja da nasi juniori trebaju ici na posudbu i kaljenje u neki manji klub u federalnoj ligi ili npr u Gosk,Vitez itd. gdje ce se dokazati i pokazati.Imamo primjer Galića,prije njega Zlatica pa o Kožul kad je otisao u Siroki oni su ga dali Vitezu na posudbu.Ako ne možeš u Gosku ili Vitezu biti glavni igrač ili medju boljim onda ne znam šta ćeš očekivati u Zrinji.Ali ja sam takodjer zato da se daje ali baš daje šansa domacim momcima ne samo deklarativno nego konkretno pa da se i istrpe jednu sezonu i greške i neiskustvo ako igrač ima potencijala da odmah zaigra u prvom timu jer ce domaci igrač kojemu je Zrinja u srcu sigurno dati 120% svojih mogućnosti.Nije Šula ni glup ni naivan da dovodi igrača sa strane ako ga imaš u svom dvoristu ali problem je sto ne rastu talenti na grani i ne svaki dan.A danas vecina djece vise vole gledat nogomet na TV i igrat na PS i blejat u mobitel nego igrat lopte.Ne samo u Mostaru nego je to opci trend na žalost.Kad je Dinamo izbacio nekog talenta iz ZG ,sve su to momci dovedeni sa strane pa ako jedan od deset uspije oni su na konju.Modrić, Mandzukic,Eduardo,Kovačić, Brozovic,Badelj itd na svima su uzeli milione a nitko nije ponikao u Dinamu nego je doveden kao talenat.Mi to pokusavamo raditi i ja se s tim slažem.Nekad ce uspjeti nekad nece Bekic,Piric,Kobiljar,Hajdarevic, ovaj klinac iz Trebinja,Mulahusejinovic i ako netko iskoči iz nase skole eto i finansijskog ali i igrackog bogatstva a to je preduvjet za svaki drugi razvoj.
Sto se tice Husarica Zrinja sa njim i njegovim igracima zadnjih godina ima vecinom dobra iskustva zato idemo dalje nastavit.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 05 jul 2017, 10:32

Treba pokazat djecacima i njihovim roditeljima da se isplati trenirat u Zrinjskom, to je bitno. Dinamo je iso pravim putem, dovodio najbolje iz Hrvatske i onda su ulozili masne pare za pomocne terene i ostalo sto ide u sklopu toga, pokazali su u nekoliko prilika da ces i sa 18 dobit ugovor. Tako treba i Zrinjski davat primjer mladima, a ne pokazivat da trebas biti najbolji ne samo u klubu nego i u ligi da bi neki ugovorcic dobio. I Dinamo je drugi svjet od nas, pa oni su ove godine dali nove ugovore svim mladim igracima na 5 godina, sad im ih niko ne moze oduzet, i moras placat milijune za njih. Ja volim vidit da nekoidw na posudbu u Vitet, Gosk, Mladost, ali me ljuti kad ga bace u Zmaj ili Capljinu, ne samo da je liga losa nego i uvijeti za napredovanje su losi.

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 13:53

Hoće li Sloboda danas glumiti Maribor ili će igrati svoju prepoznatljivu igru? :?
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 16:42

slika

U ponedjeljak u 10 sati u prodaju će biti puštene sezonske ulaznice za sve domaće prvenstvene i Kup utakmice HŠK Zrinjski u sezoni 2017./2018.

Cijene sezonskih ulaznica bit će iste kao i za proteklu sezonu - 50 KM za tribinu Zapad i 20 KM za tribinu istok.

U ponedjeljak i utorak moći će se kupiti na prodajnom mjestu zajedno s ulaznicama za utakmicu HŠK Zrinjski – NK Maribor, nakon čega će se do početka prvenstva prodavati isključivo u Fan Shopu koji se nalazi u ulici Kralja Tvrtka bb.
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 17:19

'AJMO ZRINJEVCI!
Ako klub ne utrži barem 50 000 KM od sezonskih ništa od nas...
Zrinjski te treba 365 dana u godini, a ne samo kad se titula slavi!
lažni mostarci
lažni prvaci 6x

gonZa
Kontakt:

Post Postao/la gonZa » 05 jul 2017, 19:51

Jako slabo prvo poluvrijeme,sa Ordagicem i Krpicem bi bili druga ekipa totalno,ovako nemamo sto traziti protiv Maribora..
SAMO ZRINJSKI !

tutankamon1905
Kontakt:

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 jul 2017, 19:53

Tko je igro u prvom poluvremenu

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.