HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la prisonbreak » 05 sep 2017, 23:23

Drago mi je, napredovat ce jos, mlad je.
Dobar je momak inace, zahvala sto je najvaznije. Lp
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 06 sep 2017, 01:42

Po meni trenutno iza Perišića i Ćavara. Tu je negdje se Jamakom i Barišićem. I tu je još mladi Čirjak.

Dobra vezna linija. Širina... Poslije Tomića i Petraka, teško je bilo očekivati bolje, tako da smo zadovoljni..
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3562
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 09 sep 2017, 19:11

Moj bljaž ne bi ti nista bilo ni da si barem danas dao priliku Handzicu/Hajdareviću/Kukoču al eto

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 09 sep 2017, 22:32

Jao utakmice i amaterizma naseg u prvih 5 minuta i Celikova 85 min susreta,Celik definitivno sa ovakvom ekipom nema sta traziti u ovoj ligi jos su dobro i prosli kako je moglo biti .
Demonstracija sile i tolika krizanja i presing napadaca su izludjivali odbranu zenicana ,Baka je to poslozio fenomenalno za nase uvijete ,Todorovic ,Jovic,Bilbija i Filipovic svaku utakmicu dokazu zasto su na klupi Kukoc,Handzic,Hajdarevic i ostali momci jednostavno su briljantni u igri prema naprijed.
Zadnje dvije utakmice 8 golova trener nezadovoljan i kaze uigrat cemo to jos bolje da bude mirnija zavrsnica. :tokralju:

Sad invazija u Gabelu nadat se lijepom vremenu danas je bilo nezgodno i zbog loseg terena pa radi toga i mal broj golova :urnebes:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3562
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 09 sep 2017, 23:04

Imam tako ruzan osjecaj da ce nas u jednom trenutku skupo kostat Joviceve sanse 1 na 1...
Covjek je svojom brzinom i prodorima doveo sebe u situaciju da nije igrac kojeg ces klupirat...a onda opet ima srecu da i ova trojica iza njega lete pa njih ne moze mijenjat i onda ne preostaje nista nego da bude u vrhu napada dok nam ide.

Tocno se vidi po nekim reakcijama i potezima da nije napadac.
Al kolko god bi volio vidit i kukoca, hajdarevica i pogotovo handzica shvacam da bi bilo glupo sad sve razjebavat kad ide.

Samo eto ovo je tocno bila utakmica u kojoj mozes slobodno igrat s dva napadaca...u drugom pol odmorit i todorovica i bilbiju...nisi uspio nista od toga, ali ajde barem je pobjeda tu i leprsava igra makar protiv amaterske odbrane

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 11 sep 2017, 21:21

Gosk i Mladost pobjediti i uci u susret sa Zeljom bez pritiska i opusteno,oni igraju lose ali pobjedjuju isto kao i lani ,penali im se sviraju gdje stignu i kako stignu tako da su oni uz dobar Siroki jedini kandidati za titulu.
Nikad u povijesti nismo imali jacu cetvorku prema naprijed ,Baka je digao Todorovic i Filipovica maximalno a o Jovicu da ne govorimo dok je Bilbija standarno dobar.
Svi u Gabelu.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iskren » 12 sep 2017, 23:41

Gledam ovaj pregled lige prvaka, Viktor Vasin igrao za Ufa a Goracenko vodio tim a Handzic bio drugi strijelac ekipe Ufe.I sad kao ne moze igrat u prvih 11. Smijesno i zalosno !

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 12 sep 2017, 23:49

Iskren je napisao/la:Gledam ovaj pregled lige prvaka, Viktor Vasin igrao za Ufa a Goracenko vodio tim a Handzic bio drugi strijelac ekipe Ufe.I sad kao ne moze igrat u prvih 11. Smijesno i zalosno !
Ne mijesaj se u stvari koje ne razumijes,Haris nije potpuno spreman,posebno ne za citavu utakmicu. A i s druge strane Jovic se pokazuje kao odlicno rjesenje na spicu,covjek je zvijer,da ima malo bolju realizaciju ko zna gdje bi mu bio kraj.

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iskren » 13 sep 2017, 00:02

4040deuce je napisao/la:
Iskren je napisao/la:Gledam ovaj pregled lige prvaka, Viktor Vasin igrao za Ufa a Goracenko vodio tim a Handzic bio drugi strijelac ekipe Ufe.I sad kao ne moze igrat u prvih 11. Smijesno i zalosno !
Ne mijesaj se u stvari koje ne razumijes,Haris nije potpuno spreman,posebno ne za citavu utakmicu. A i s druge strane Jovic se pokazuje kao odlicno rjesenje na spicu,covjek je zvijer,da ima malo bolju realizaciju ko zna gdje bi mu bio kraj.
Nije tacno 3 mjeseca je sa ekipom i za taj period bi se amater spremio..A ne igrac tipa Handzica koji i nespreman moze igrat u bilo kojoj ekipi u ovoj šklj ligi..Jos nesto Handzic kada je igrao za Borac ja koliko znam i pratim Jovic je bio u istoj ekipi al na tribini..Tek poslije ga gosp.Marinovic uvodio u Borcu i poveo ga za sobom kao i Filipovica u Zrinjski.Nemam nista protiv momaka al ovo sikanjiranje Handzica je smijesno ...Jos nesto Jovic je KRILO ne klasicni Spic i logicne su njegove sanse 5-10 po tekmi pa i corava koka zrno ubode tako i on po koji gol....
Zadnja izmjena: Iskren, dana/u 13 sep 2017, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 13 sep 2017, 00:04

Iskren je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Iskren je napisao/la:Gledam ovaj pregled lige prvaka, Viktor Vasin igrao za Ufa a Goracenko vodio tim a Handzic bio drugi strijelac ekipe Ufe.I sad kao ne moze igrat u prvih 11. Smijesno i zalosno !
Ne mijesaj se u stvari koje ne razumijes,Haris nije potpuno spreman,posebno ne za citavu utakmicu. A i s druge strane Jovic se pokazuje kao odlicno rjesenje na spicu,covjek je zvijer,da ima malo bolju realizaciju ko zna gdje bi mu bio kraj.
Nije tacno 3 mjeseca je sa ekipom i za taj period bi se amater spremio..A ne igrac tipa Handzica koji i nespreman moze igrat u bilo kojoj ekipi u ovoj šklj ligi..Jos nesto Handzic kada je igrao za Borac ja koliko znam i pratim Jovic je bio u istoj ekipi al na tribini..Tek poslije ga gosp.Marinovic uvodio u Borcu i poveo ga za sobom kao i Filipovica u Zrinjski.Nemam nista protiv momaka al ovo sikanjiranje Handzica je smijesno ...
Ti si smijesan,prijatelju. Cuj sikaniranje Handzica :lol:

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iskren » 13 sep 2017, 00:11

Objasni sta je ako nije sikaniranje ? Ako vec zabijas 3-4 na prijateljskim asistiras i dodje prvenstvena nigdje te nema onda je to sikaniranje ili do Bake 100%
Ne samo da vazi za Handzica nego za bilo kojeg igraca koji zabija asistira radi dobro a onda dobije smijesnu minutazu i sta je to nego Sikaniranje! Al ajd isto su mu i u Rijeci radili bolji od pola a Kek sikanirao ....

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 13 sep 2017, 00:18

Iskren je napisao/la:Objasni sta je ako nije sikaniranje ? Ako vec zabijas 3-4 na prijateljskim asistiras i dodje prvenstvena nigdje te nema onda je to sikaniranje ili do Bake 100%
Ne samo da vazi za Handzica nego za bilo kojeg igraca koji zabija asistira radi dobro a onda dobije smijesnu minutazu i sta je to nego Sikaniranje! Al ajd isto su mu i u Rijeci radili bolji od pola a Kek sikanirao ....
Sta je tebi covjece,momak tek dosao u klub,te golove je dao nekakvim nizerazrednim ekipama. Provjereno,iz prve ruke znam,da je u klub dosao totalno nespreman i da se s njim posebno radi na fizickoj spremi. Ne spominjes Jovica,koji je u zivotnoj formi,covjek doslovno jede loptu,jedan od trenutno nasih najkorisnijih igraca,ne mozes ga tek tako izbaciti iz prve postave.

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iskren » 13 sep 2017, 00:27

4040deuce je napisao/la:
Iskren je napisao/la:Objasni sta je ako nije sikaniranje ? Ako vec zabijas 3-4 na prijateljskim asistiras i dodje prvenstvena nigdje te nema onda je to sikaniranje ili do Bake 100%
Ne samo da vazi za Handzica nego za bilo kojeg igraca koji zabija asistira radi dobro a onda dobije smijesnu minutazu i sta je to nego Sikaniranje! Al ajd isto su mu i u Rijeci radili bolji od pola a Kek sikanirao ....
Sta je tebi covjece,momak tek dosao u klub,te golove je dao nekakvim nizerazrednim ekipama. Provjereno,iz prve ruke znam,da je u klub dosao totalno nespreman i da se s njim posebno radi na fizickoj spremi. Ne spominjes Jovica,koji je u zivotnoj formi,covjek doslovno jede loptu,jedan od trenutno nasih najkorisnijih igraca,ne mozes ga tek tako izbaciti iz prve postave.
Zato trpis 10 prilika zicera a vidis 1 gol.Ako je tebi to ok uredu...Nije dosao nespreman vec haman spreman jer je proveo 21 dan sa ekipom fc Amkar Perm gdje je zadovoljio i sve al kojekakvi menadzeri mesetari su posao pokvarili..Sto znaci sad je fit spreman al mu se desava isti scenario kao u Rijeci ..

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 13 sep 2017, 02:28

Iskren je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:
Iskren je napisao/la:Objasni sta je ako nije sikaniranje ? Ako vec zabijas 3-4 na prijateljskim asistiras i dodje prvenstvena nigdje te nema onda je to sikaniranje ili do Bake 100%
Ne samo da vazi za Handzica nego za bilo kojeg igraca koji zabija asistira radi dobro a onda dobije smijesnu minutazu i sta je to nego Sikaniranje! Al ajd isto su mu i u Rijeci radili bolji od pola a Kek sikanirao ....
Sta je tebi covjece,momak tek dosao u klub,te golove je dao nekakvim nizerazrednim ekipama. Provjereno,iz prve ruke znam,da je u klub dosao totalno nespreman i da se s njim posebno radi na fizickoj spremi. Ne spominjes Jovica,koji je u zivotnoj formi,covjek doslovno jede loptu,jedan od trenutno nasih najkorisnijih igraca,ne mozes ga tek tako izbaciti iz prve postave.
Zato trpis 10 prilika zicera a vidis 1 gol.Ako je tebi to ok uredu...Nije dosao nespreman vec haman spreman jer je proveo 21 dan sa ekipom fc Amkar Perm gdje je zadovoljio i sve al kojekakvi menadzeri mesetari su posao pokvarili..Sto znaci sad je fit spreman al mu se desava isti scenario kao u Rijeci ..
Vidim ja ti si neki Harisov prijatelj/rodjak/brat/otac.. Imat ce on svoje prilike da se dokaze,ne sumnjam da ima kvalitetu. Ne sekiraj se.

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Iskren » 13 sep 2017, 06:30

Dokazao se Handza davno...Nisam mu ama bas nista a jesam veliki fan.A od prvog dana reg.na ovaj forum se misli tako jer samo iskreno pisem ne o njemu nego o svima opcenito onako kako jeste..Previse znam o sportu da bi bio laik pozdrav!

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena1 » 13 sep 2017, 07:41

Tek je doso ekipi dobro ide tako nek ceka red,koja budala mjenja ekipu koja dobiva,nije vazan pojedinac nego kolektiv a kod nas ocito sve fercera za sad. Najbolje bi bilo da ovo sad razvali da bi nekom udovoljio za nekog igraca.

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 13 sep 2017, 08:52

Trenutni sistem Zrinjskog se vrti oko visokog presinga i brze tranzicije u igri prema naprijed,gdje imas ekstra brze i dinamicne igrace Todorovic,Jovic,Filipovic.Ta igra nepase igracima teskasima,spori,ali ubitacni i efikasni igraci kao Kukoc i Handzic.Ekipa koja je dala 15 golova u 7 utakmica4od toga 4 na strani ne mijenja se tek tako,kad malo padnu ovi prema naprijed ima ko uci,i promjeniti komplet sistem igre.Upravo radi tog vidim Zrinju sa trecom titulom u nizu.Konkurencija uvijek ista Zeljo,Sarajevo,Siroki .

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 4040deuce » 13 sep 2017, 10:12

Iskren je napisao/la:Dokazao se Handza davno...Nisam mu ama bas nista a jesam veliki fan.A od prvog dana reg.na ovaj forum se misli tako jer samo iskreno pisem ne o njemu nego o svima opcenito onako kako jeste..Previse znam o sportu da bi bio laik pozdrav!
Napisali su ti momci ispod jos par razloga zasto nije medju prvih 11..

Avatar
tuzibaba
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tuzibaba » 13 sep 2017, 12:50

veca mi je misterija zasto kukoc ne igra nego handzic..al sto se mene tice dabogda nikad ne zaigrali ako cemo s ovom postavom gazit sve pred sobom
U

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 13 sep 2017, 13:24

Pa nema tu misterije a najbolje je sve to objasnio sam Kukoč koji je prošli tjedan u intervjuu (mislim na hercegovina info) i sam rekao da bi bila glupost mjenjati ekipu koja igra odlično i pobjeđuje. Ja mislim da ce neki igrači doći na svoje u kupu a bit ce nažalost i povreda i kartona i tu bi mi opet trebali profitirati sa dugom klupom.Svaka čast Baki nek samo ovako gura i bit ce to ok.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.