HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 maj 2018, 10:54

slika

Pero Stojkić- 5 Titula sa HŠKZ :tokralju:

Nemanja Bilbija-3 Titule sa HŠKZ
Ognjen Todorović-3 Titule sa HŠKZ
Miloš Filipović-3 Titule sa HŠKZ
Miloš Aćimović-3 Titule sa HŠKZ

Na vječnoj ljestvici PLBiH ( od sezone 2002/03 do danas ) prestigli smo NKŠB za tri boda i trenutno smo treći iza FKŽ I FKS...ako nekog zanima ;)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 maj 2018, 11:02

Dodjeljuje li se pehar u trajno vlasnistvo nakon tri uzastopne titule?!
#samopitam

Ovim tempom ni DECIMA nije daleko!
#samokazem
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 maj 2018, 12:49

Gradonacelnik je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Povijesna prilika se otvara klubu,da sve 4 utakmice u europi izgubimo zaradit cemo skoro vise nego svi bh klubovi od europe a posto nam se mozda smijesi i uloga nositelja u LP uz povoljan zdrijeb mozemo profitirati ove godine nevidjeno.
Za euro iskorak nama ce trebati dobar odbranbeni uz Jakovljevica mada se Barisic popravlja zatim dva veznjaka ekstra klase ali tesko cemo to u BiH naci mozda Saric ali on odlazi vani,kao i glavno i primarno NAPADAC koji ce postici 20ak golova po sezoni isto takvog u BiH nema !
Beširević?
Odlican!
Samo treba prvo vidjeti ko ce otici iz kluba...
Bilbija, Filipovic, Todorovic, Jakovljevic su vec u zrelim igrackim godinama, naosvajali su se titula sa Zrinjom i mislim da bi bio red da naplate to nekim dobrim inostranim transferom...Piric je vec igrac Maribora...
S druge strane ima par mladih nada: Hajdarevic, Acimovic, Mulahusejnovic ili Kadusic za koje ce vjerojatno biti upita...
Vjerujem da ce ovaj prelazni rok biti bombastican, imamo zajamceno od europe skoro 1 mil. €, mozda i vise, Sulenta ce vjerojatno odrijesiti kesu, a opce je poznato da mu je najdrazi dio godine prijelazni rok...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GoskGabela » 06 maj 2018, 13:02

Iskrene čestitke na naslovu prvaka.
Zasluženo.
A jesu zapeli ovi iz ŠB jučer k'o da njima za naslova treba.
SretnO U Europi
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

manijakdv
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 feb 2009, 21:10
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la manijakdv » 06 maj 2018, 13:03

Čestitam vam na tituli prvaka, tri godine zaredom nije malo, svaka čast.

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 06 maj 2018, 14:51

GoskGabela je napisao/la:Iskrene čestitke na naslovu prvaka.
Zasluženo.
A jesu zapeli ovi iz ŠB jučer k'o da njima za naslova treba.
SretnO U Europi
Nek su zapeli,tako i treba,samo tako liga moze napredovati,nek zapne Radnik,Krupa,i mi cemo zapet na Koševu da pobijedimo.
Titula zaslužena,mozda neočekivano rano,ipak sam mislio da ce zadnje kolo odlucit,al slatko je i ovako.
Sretno velikanu iz Gabele u sljedećoj sezoni.Extra ste momčad.
HŠKZ

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Evolve » 06 maj 2018, 15:27

GoskGabela je napisao/la:Iskrene čestitke na naslovu prvaka.
Zasluženo.
A jesu zapeli ovi iz ŠB jučer k'o da njima za naslova treba.
SretnO U Europi
Cuj zapeli, zivota ti jesi ti ozbiljan? Jesi gledao utakmicu? Goru utakmicu nismo odigrali ovu polusezonu, najbolji igraci nam bili oni sto nisu ulazili u igru, ocemu pricas. Pic.ke odigrale kako su odigrale, njima na cast.
NK Široki Brijeg

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 06 maj 2018, 16:09

PiazzaGrande je napisao/la:
Gradonacelnik je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Povijesna prilika se otvara klubu,da sve 4 utakmice u europi izgubimo zaradit cemo skoro vise nego svi bh klubovi od europe a posto nam se mozda smijesi i uloga nositelja u LP uz povoljan zdrijeb mozemo profitirati ove godine nevidjeno.
Za euro iskorak nama ce trebati dobar odbranbeni uz Jakovljevica mada se Barisic popravlja zatim dva veznjaka ekstra klase ali tesko cemo to u BiH naci mozda Saric ali on odlazi vani,kao i glavno i primarno NAPADAC koji ce postici 20ak golova po sezoni isto takvog u BiH nema !
Beširević?
Odlican!
Samo treba prvo vidjeti ko ce otici iz kluba...
Bilbija, Filipovic, Todorovic, Jakovljevic su vec u zrelim igrackim godinama, naosvajali su se titula sa Zrinjom i mislim da bi bio red da naplate to nekim dobrim inostranim transferom...Piric je vec igrac Maribora...
S druge strane ima par mladih nada: Hajdarevic, Acimovic, Mulahusejnovic ili Kadusic za koje ce vjerojatno biti upita...
Vjerujem da ce ovaj prelazni rok biti bombastican, imamo zajamceno od europe skoro 1 mil. €, mozda i vise, Sulenta ce vjerojatno odrijesiti kesu, a opce je poznato da mu je najdrazi dio godine prijelazni rok...
Slažem se, red je da momci naprave neki dobar transfer.. mi trebamo gledati prema našim bivšim već dokazanim igračima i pokušat ih vratiti, bolje njih nego dovodit slučajeve tipa Maate Pehara i Tončija Kukočaa.. Karačić, Arežina, Peko, Bekić.. od ostalih pokušati dovesti Beširevića, Koljića, Vukotića..
HŠKZ!

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la harden » 06 maj 2018, 16:50

Čestitke na tituli. :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 06 maj 2018, 20:23

miroskoro je napisao/la:
mirko1905 je napisao/la:STIGLA TITULA OPET PRVAK JA ...............
Čestitke svim igračima,Baki ,upravi i nama luđacima sa zapadne tribine.
Sad ova dva kola nastaviti niz nepobjedivosti ali i dati šansu mladim lavovima.
ŠTA RADIM OD SEBE SVE OVE GODINE .............

:kafa: :kafa: :kafa:

PS : YEBEM MATER SVE DO JEDNOM KOJI JE BACIO KAMEN SUSJEDIMA NA BUS I POSSERREM IM SE U USTA ALKOHOLIČARSKA I NARKOMANSKA.
pa dodji u KN pa se poseri u usta, a ne laj na forumu cro cop
Ako ti misliš da je to sto su uradili ok onda Odyebite i ti i oni.Normalnim navijacima kapa dolje ovim drugi mogu da mi puše i treca stvar ja sam prošao puno toga da bi me zaplasilie neizivljene pubertrtlije.Sory , necu više kvarit feštu glupostima.


Nadam se da Danko vec ima plan dovodjenja nekih pojacanja.Ja imam ideju Mara Anicic, Toni Šunjić, Gogo Karačić..... :D
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 06 maj 2018, 20:52

Danko je nas Mamic samo sto je kulturan i ne eksponira se u javnosti puno.
Zahvalit se Blaicu,Handzicu,Jamaku,Mati Peharu(koliko je ovaj lik potpisao,crkao nedao Bog :urnebes: )vratiti ovoga Mulahusejinovica jer i njemu ugovor istice a dovesti par crnaca u sredini neka trce i razigravaju :mrgreen:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 06 maj 2018, 21:10

Meni su gluplji ovi sto se prave neki intektualci, kulturni i fini ljudi, i zugaju cim neko sranje napravi. Sve je to dio navijackog karnevala, nemoj biti dio njega ako te ne zanima, ali nemoj onda ni komentirat, vidim nisi pohvalio navijanje i da su ostali po pljusku navijat. Zato ostavi to po strani...

Kad bi Babu vratili gorilo bi sve, dovest Besirevica, taj momak igra od 1 do 90 minute bez obzira na sve, Arezinu vratit. Kaze Baka zadrzat ce kostur ekipe i da je gradio ovaj tim za Europu, sve cemo vidit.

Nego da pitam ove blize upravi, oce se radit ista oko stadiona vise.
The Nobles ⚔

Avatar
GoskGabela
Postovi: 552
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GoskGabela » 06 maj 2018, 21:51

Evolve je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Iskrene čestitke na naslovu prvaka.
Zasluženo.
A jesu zapeli ovi iz ŠB jučer k'o da njima za naslova treba.
SretnO U Europi
Cuj zapeli, zivota ti jesi ti ozbiljan? Jesi gledao utakmicu? Goru utakmicu nismo odigrali ovu polusezonu, najbolji igraci nam bili oni sto nisu ulazili u igru, ocemu pricas. Pic.ke odigrale kako su odigrale, njima na cast.
Da gledao sam,drugo poluvrijeme pogotovo nakon postignutog gola,ko da je za prvo mjesto tekma ,al dobro nek ima natjecateljskog duha
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 06 maj 2018, 22:13

Gosk Gabela normalno da ce gristi imali su i par sansi kad je Piric odbranio ,njima je europa upitna jer Krupa moze na onom terenu iznenadit zelju vec su ih jednom 2:0 dobili a Zeljo je umoran i psihicki mrtav.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 06 maj 2018, 22:17

Dena94 je napisao/la:Meni su gluplji ovi sto se prave neki intektualci, kulturni i fini ljudi, i zugaju cim neko sranje napravi. Sve je to dio navijackog karnevala, nemoj biti dio njega ako te ne zanima, ali nemoj onda ni komentirat, vidim nisi pohvalio navijanje i da su ostali po pljusku navijat. Zato ostavi to po strani...

Kad bi Babu vratili gorilo bi sve, dovest Besirevica, taj momak igra od 1 do 90 minute bez obzira na sve, Arezinu vratit. Kaze Baka zadrzat ce kostur ekipe i da je gradio ovaj tim za Europu, sve cemo vidit.

Nego da pitam ove blize upravi, oce se radit ista oko stadiona vise.
Okle pare?
Sreca Pecara je kategorija vise pa mozemo gore igrati ako prodjemo dalje.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Evolve » 06 maj 2018, 22:20

Red bi bio da nesto od tih para prosljedite za stadion, nesto poceti barem...
NK Široki Brijeg

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 06 maj 2018, 22:24

[quote="Evolve"]Red bi bio da nesto od tih para prosljedite za stadion, nesto poceti .

Stadion se ne moze graditi bez gradskog vijeca a u Mostaru ga nema.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 06 maj 2018, 22:34

[quote="Dena94"]Meni su gluplji ovi sto se prave neki intektualci, kulturni i fini ljudi, i zugaju cim neko sranje napravi. Sve je to dio navijackog karnevala, nemoj biti dio njega ako te ne zanima, ali nemoj onda ni komentirat, vidim nisi pohvalio navijanje i da su ostali po pljusku navijat. Zato ostavi to po strani...

Kad bi Babu vratili gorilo bi sve, dovest Besirevica, taj momak igra od 1 do 90 minute bez obzira na sve, Arezinu vratit. Kaze Baka zadrzat ce kostur ekipe i da je gradio ovaj tim za Europu, sve cemo vidit.

Nego da pitam ove blize upravi, oce se radit ista oko stadiona vise.[/quote
Zato jesmo u qurcu sto je sve postalo normalno pa i ono sto je kretenluk cisti.Meni nije normalno i ja cu to pisati ako ti se nesvidja preskoci ili lajkaj komentare ovih kronera i travara.

Zna li neko tocno koliko mozemo zaradit od europe minimalno kad bi nedaj Boze odigrali samo 4 tekme u europi?Mozda da je uhvatit jos nekog sponzora kao PPD pa da se nesto pocne radit na stajanju ili pravit novi stadion kao sto ce Osijek pravit za nekih 10 000-12000 gledatelja.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 06 maj 2018, 22:55

Ne mislim ni ja da se Wembly izgradi, ali barem da se Stajanje dovede u funkciju za igranje prva 2 pretkola, ovako svake godine zbijanje na jednu tribinu zajedno s gostima i nas 5-6 tisuca. Jes Pecara samo za 3 pretkolo, vec za Play off ili daj Boze grupnu fazu treba ici u Zenicu. Treba pitat i ove Zeljovce oce li Grbavicu dovest do Uefa kategorije.

Kako Mirko ne mozes shvatit da je ovo samo vraceno za kamenovanje na Pecari, nista vise, izgleda da je samo tebi u interesu da dizes tenzije nikom drugom.
The Nobles ⚔

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Signore » 06 maj 2018, 23:07

Dena94 je napisao/la:Ne mislim ni ja da se Wembly izgradi, ali barem da se Stajanje dovede u funkciju za igranje prva 2 pretkola, ovako svake godine zbijanje na jednu tribinu zajedno s gostima i nas 5-6 tisuca. Jes Pecara samo za 3 pretkolo, vec za Play off ili daj Boze grupnu fazu treba ici u Zenicu. Treba pitat i ove Zeljovce oce li Grbavicu dovest do Uefa kategorije.
Grbavica s trenutnim zapadom nema sanse da postane stadiona UEFA cat4. Oni mogu maksimalno do cat3. Ako budete igrali grupnu fazu igrat cete u Zenici. Ne brinite, imate jednog sigurnog gledatelja sve tri utakmice :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.