HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 18 jul 2019, 14:25

Frane Čirjak

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 jul 2019, 15:39

Taramba je napisao/la:Konacno se probudila prava igra Zrinjskog :clap:
Sa nikakvom igrom smo zadnju sezonu zavrsili na drugome mjestu.
Otisli na papiru napadaci Veselinovic i Bekic, dosli golgeteri Hadzic i Lendric.
Tu su prema naprijed spremni Curjuric, Sovsic, Govedarica, Mandic, Zlomislic, Ticinovic,
za obranu nikad nije bilo sekirancije.
Baki jos jednom hvala za sve, ali sa Vukasom je stigao novi vjetar i pozitivna klima u momcadi,
bravo upravi za odlican posao ovoga ljeta.
Gledam ih neki dan na treningu, imamo ove sezone bas tjelesno jaku i visoku momcad...najniži štoper je Slobo koji je visok oko 1.88 pa do Gojkovica koji je blize visini od 2 metra nego 1.90...
Snazan vezni red, Rustemovic jak, Pezer isto, a od Zlomislica sa preko 1.90 se svi odbijaju, ne moze mu niko nista...Govedarica prejak-mocan, k'o od brda odvaljen, Hadzic isto preko 1.90...Strah i trepet!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 18 jul 2019, 23:51

Jao jedva cekam Nizozemce, a i Sarajevo. Malo sam gledo Utrecht i odradili su dva odlicna transfera, doveli odlicnog napadaca koji je prosle sezone imo 19 golova i 5 asistencija u erdiviziji za 700th eura, a prodali ljevog beka za 3,5 milijona u Standard. Zadrzali su vecinu ekipe doveli 3 kvalitetna igraca, misle ozbiljno, nece ovo biti ni malo lako, kako vec neki pocinju nametat, "ta ce Utrecht".

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 jul 2019, 10:23

Nemanja, broj 99 je u dobrim rukama! :tokralju:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 19 jul 2019, 10:35

Sta cemo kad se Nemanja vrati na zimu :D

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 jul 2019, 10:39

UZM je napisao/la:Jao jedva cekam Nizozemce, a i Sarajevo. Malo sam gledo Utrecht i odradili su dva odlicna transfera, doveli odlicnog napadaca koji je prosle sezone imo 19 golova i 5 asistencija u erdiviziji za 700th eura, a prodali ljevog beka za 3,5 milijona u Standard. Zadrzali su vecinu ekipe doveli 3 kvalitetna igraca, misle ozbiljno, nece ovo biti ni malo lako, kako vec neki pocinju nametat, "ta ce Utrecht".
Svakako su favoriti, nema sumnje ali se i mi imamo cemu nadati, pogotovu gledajuci igru iz drugog poluvremena jucerasnje utakmice...
Govedarica-bez rijeci sam, publika je dobila novog idola...
Osovina Curjuric-Sovsic fantasticna, jos kada se tu pridoda Zlomislic...
Lendricu ponistena tri gola, nisam siguran da je sudac bio sva tri puta u pravu, ali hajde...
Mandic odlican, bez zamjerke
Trener Vukas, pored toga sto se vidi njegov odlican rad na terenu, mene je jos vise dojmila njegova stalozenost, odmjerenost u izjavama i stav, pravi Plemic....svaka cast
Bilo je i par losih stvari, ali ne bih danas o tome, nebitno je....
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 jul 2019, 10:42

GradKamena2 je napisao/la:Sta cemo kad se Nemanja vrati na zimu :D
Za dobre igrace uvijek ima mjesta, Nemanja :kralj: zna da je dobrodosao u klub i da su mu vrata uvijek otvorena...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 jul 2019, 11:49

Najvaznije je u nedjelju da ostavimo dobar utisak protiv favoriziranog Sarajeva i da se ne obrukamo...Nadam se da trenener poslje utakmice nece imati sta zamjeriti igracima.. :?
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
avenija
Postovi: 13640
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la avenija » 19 jul 2019, 12:16

Moram da pohvalim ogradu ultrasa, sinoc najbolja na Balkanu. Odlican izgled. Vrhunski.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Taramba
Postovi: 676
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 19 jul 2019, 13:01

PiazzaGrande je napisao/la:
UZM je napisao/la:Jao jedva cekam Nizozemce, a i Sarajevo. Malo sam gledo Utrecht i odradili su dva odlicna transfera, doveli odlicnog napadaca koji je prosle sezone imo 19 golova i 5 asistencija u erdiviziji za 700th eura, a prodali ljevog beka za 3,5 milijona u Standard. Zadrzali su vecinu ekipe doveli 3 kvalitetna igraca, misle ozbiljno, nece ovo biti ni malo lako, kako vec neki pocinju nametat, "ta ce Utrecht".
Svakako su favoriti, nema sumnje ali se i mi imamo cemu nadati, pogotovu gledajuci igru iz drugog poluvremena jucerasnje utakmice...
Govedarica-bez rijeci sam, publika je dobila novog idola...
Osovina Curjuric-Sovsic fantasticna, jos kada se tu pridoda Zlomislic...
Lendricu ponistena tri gola, nisam siguran da je sudac bio sva tri puta u pravu, ali hajde...
Mandic odlican, bez zamjerke
Trener Vukas, pored toga sto se vidi njegov odlican rad na terenu, mene je jos vise dojmila njegova stalozenost, odmjerenost u izjavama i stav, pravi Plemic....svaka cast
Bilo je i par losih stvari, ali ne bih danas o tome, nebitno je....
Potpisujem sve Grande :clap:
Osjetila se ogromna razlika u kvaliteti kada je Govedarica ušao umjesto mladog Stanića, mali je previše hektičan, ima silnu želju, ali nije sa loptom na ti.
Čirjak mi se čini da je na izlaznim vratima pored silne konkurencije u veznome redu.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultras94mostar » 19 jul 2019, 13:05

Ko podcijenjuje Utreht nije dobar s glavom, igraci su im procijenjeni nekih 47 mil.€.sto je 4 puta skuplja ekipa od Zrinjskog ako se ne varam. Tezak raspored imamo, ali pored svega odlicnih pojacanja i jos bolje atmosfere u ekipi imamo se itekako cemu nadati.

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 19 jul 2019, 16:45

Moram pohvalit i Gojkovica, evo taman ss.ba napiso clanak da je statisticki bio najbolji igrac jucer, a i na mene je ostavio takav dojam. On i Barbaric ce se zestoko borti za tu 2 poziciju stopera. Nikad nismo imali problema sa stoperima zafnjih 5 godina osim kikseva Barisica, al ovo je prvi put da imamo bas 3 kvalitetna igraca cak nivo iznad BH lige, jos na to nadodaj Celikovica. Moro sam malo i obranu spomenut, svi samo napad i vezu hvale :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 19 jul 2019, 18:38

Da nam je samo još normalan stadion. Sve imamo
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2019, 07:58

Momcad za utakmicu kontra Sarajeva:

.....................Brkic..................
Ticinovic Gojkovic Barbaric Rugasevic
...................Zlomislic.................
Mandic Sovsic(C) Curjuric Govedarica
...................Hadzic.................
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Skylabb
Postovi: 16
Pridružen/a: 31 jul 2018, 12:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Skylabb » 20 jul 2019, 08:17

šta se dešava s Perom?

suhilist
Postovi: 41
Pridružen/a: 08 okt 2018, 14:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la suhilist » 20 jul 2019, 09:50

PiazzaGrande je napisao/la:Momcad za utakmicu kontra Sarajeva:

.....................Brkic..................
Ticinovic Gojkovic Barbaric Rugasevic
...................Zlomislic.................
Mandic Sovsic(C) Curjuric Govedarica
...................Hadzic.................
Ne vidim razlog zašto Kadušića ne bi stavio. Odmarao je ovaj uzvrat, a Tičinović nije igrao pola godine, sam trenirao. On će u formu ući vjerojatno tek za mjesec dana. Vjerojatno je i Barišić trenutno ispred njega. Isto tako ne znam ni za Zlomislića u kojoj je formi. Moja pretpostavka je da ćemo možda i malo opreznije ući i možda s dva zadnja vezna, ali tko zna - i ovo je utakmica u kojoj ćemo vidjeti kakvu filozofiju gaji Hari. Baš mi je teško predvidjeti prvu postavu :)

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2019, 11:24

suhilist je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Momcad za utakmicu kontra Sarajeva:

.....................Brkic..................
Ticinovic Gojkovic Barbaric Rugasevic
...................Zlomislic.................
Mandic Sovsic(C) Curjuric Govedarica
...................Hadzic.................
Ne vidim razlog zašto Kadušića ne bi stavio. Odmarao je ovaj uzvrat, a Tičinović nije igrao pola godine, sam trenirao. On će u formu ući vjerojatno tek za mjesec dana. Vjerojatno je i Barišić trenutno ispred njega. Isto tako ne znam ni za Zlomislića u kojoj je formi. Moja pretpostavka je da ćemo možda i malo opreznije ući i možda s dva zadnja vezna, ali tko zna - i ovo je utakmica u kojoj ćemo vidjeti kakvu filozofiju gaji Hari. Baš mi je teško predvidjeti prvu postavu :)
Navodno je lakse ozlijedjen...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 20 jul 2019, 13:23

Vidio maloprije Kadusica voza se s elektricnim romobilom po gradu na ovakom zvizdanu.

Avatar
avenija
Postovi: 13640
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la avenija » 20 jul 2019, 16:28

UZM je napisao/la:Vidio maloprije Kadusica voza se s elektricnim romobilom po gradu na ovakom zvizdanu.
nista to nije cudno sad je to valjda hit i moda medju igracima, i po zenici se vozaju, od igraca mladosti do celikovih :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

suhilist
Postovi: 41
Pridružen/a: 08 okt 2018, 14:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la suhilist » 20 jul 2019, 21:14

PiazzaGrande je napisao/la:
suhilist je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Momcad za utakmicu kontra Sarajeva:

.....................Brkic..................
Ticinovic Gojkovic Barbaric Rugasevic
...................Zlomislic.................
Mandic Sovsic(C) Curjuric Govedarica
...................Hadzic.................
Ne vidim razlog zašto Kadušića ne bi stavio. Odmarao je ovaj uzvrat, a Tičinović nije igrao pola godine, sam trenirao. On će u formu ući vjerojatno tek za mjesec dana. Vjerojatno je i Barišić trenutno ispred njega. Isto tako ne znam ni za Zlomislića u kojoj je formi. Moja pretpostavka je da ćemo možda i malo opreznije ući i možda s dva zadnja vezna, ali tko zna - i ovo je utakmica u kojoj ćemo vidjeti kakvu filozofiju gaji Hari. Baš mi je teško predvidjeti prvu postavu :)
Navodno je lakse ozlijedjen...
Ide Kadušić, Tičinović i Zlomislić ne idu.

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.