HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9506
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 11 maj 2021, 11:56

Sretno danas, aBd rutinska pobjeda :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5238
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 30 maj 2021, 21:34

Sad kad je gotovo prvenstvo prvo da vidimo greske uprave i struke pri ulasku u sezonu i tijekom nje.
Trener Zizovic nije trener za Zrinjski igrao premijer ligu protiv ekipa iz vrha na kontre i defanzivan bio previse.
-unatoc losem vodjenju umalo Apolea nije izbacio na penale.
-utakmice toplo hladno i nezainteresiranost igraca za premijer ligu nakon europe pokazalo se opet da klub nema trenera psihologa,pali psihicki i fizicki ,vrhunac poraz od tad mrtvog Olimpika 3:0
_Greska pustanje Brkica barem se zamjena morala adekvatna pronaci
_dva dana prije derbija sa Sarajevom i mogucnosti da se dodje na -1 pustas najboljeg napadaca u Maleziju Ivancica.
_kad se vidilo da prvenstvo se gubi Pecara lose odradjena ,nadali se pobjedi izgubili sva tri boda nakon 1 suta na gol .
_nesreca protiv komsija gdje Ticinovic promasuje nemoguce
Fetis Sule prema nekim bivsim HNL-ovcima tipa Kukoc,Ticinovic,Ibanez,Varvodic te povratak potrosenih Filipovica i Todorovica greska umijesto dovodjenja mladih i ambicioznih igraca kao Juranovic i Magdic.
Nikakvo ulaganje u infrastrukturu i treba svaki klub kazniti ne igranjem iste ako nemas osnovne uvijete za tu europu a novac odlazi raznim menadzerima za usluge (90 000 isplaceno posrednicima).
Sergej Jakirovic je buducnost kluba i njegova napadacka igra ce sigurno vratiti Zrinjski iduce godine gdje mu je i mjesto i iz par pojacanja sto je vec najavljeno ovaj put posvetiti se premijer ligi 100% a ne kao zadnje tri godine gdje u startu se ulazi sa minus deset nakon par kola.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5238
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 30 maj 2021, 22:07

slika

Cestitike Nemanji pravi profesionalac i temperametni balkanac koji jos nogomet smatra onom djecijom igrom kad se mrskas i svadjas iza skole jer ti je bitan rezultat a nisi tu dosao kao vecina da se zajebajes i uzimas lovu.

Nemanja kralj
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Herero » 31 maj 2021, 09:59

Samokritika kao korak naprijed? Ili samokritika kao uvjet šutnje za vlastodršce.
Najveca sramota i poraz cjelokupnog stanja oko kluba, je taj što nema novinara da postavi pitanje ili tezu gdje je greška? Jer greska nije u Miši, Vukasu, Jakirovicu ili Žizovicu, greska je u onima koji sve svoje greske prebace na te iste.
Sva ta politika se svodi na prvi tim, preplacene zvijezde, talove s igracima i menagerima, a ostale strukture kluba su na nivou 2000. Godine...sve je stalo. Bez obzira na rezultate omladinske skole, ta djeca ne mogu primirisati prvom timu radi upravo te mafijaske sportostke politike uprave.
Infrastktura? Ta rijec ne postoji u vokabularu danasnje uprave...napravi su u ovih 10 godina sebi svecanu lozu, a ostale tko ****...pa njih nije sramota da domace igramo na Pecari...i tu valjda okrenu neku lovu za iznjamiti stadion...
Ne zanima ih nista gdje ne mogu okrenuti brzi novac, da ih zanima imali bi vidjljive rezultate. Od danas krece izmjena trave pod bb, umjesto da se iskoriti to da se teren pomjeri kako bi se nesto uradilo s onim ruglom.od stadiona, oni ce to naravno sve zaobici i sve ostati isto. Sve ce se zaboraviti za 20 dana jer krece nova sezona i novo pranje...eto novih 10 placenika...
Sportski pozdrav svim istinskim prijateljima kluba, a ove pusikurce nabijem na neku stvar!
HŠKZ

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3455
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 31 maj 2021, 22:22

Ima li ikakvih informacija o transfer roku? Šuška li se o ikakvim imenima i o planovima

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Cesc44 » 01 jun 2021, 00:27

tutankamon1905 je napisao/la:
31 maj 2021, 22:22
Ima li ikakvih informacija o transfer roku? Šuška li se o ikakvim imenima i o planovima
Sto se manje suska, to bolje. Cim se puno prica o imenima, to su menadzerski igraci. Volio bi da sad kako nismo u Europi, da menadzeri malo odj.ebu od kluba.
Odlasci su jedino sigurni Ibaneza i Govedarice, malom Stanicu isteko ugovor, al to je samo formalnost.
Ticinovicu istice ugovor, igro je dosta, a i nije los, zahvalan igrac. Vjerujem da ga nece ostavit, al ne bi me iznenadilo da mu ponude ugovor na jednu sezonu.
Zasad se samo golman intezivno trazi pa sam nacuo za Zlomislica, a vidim neki navijaci zele Pirica, al nema nista od toga, menadzer mu Husaric, s njim smo hvala Bogu zavrsili.

Herero
Postovi: 1021
Pridružen/a: 14 feb 2020, 10:13
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Herero » 01 jun 2021, 09:24

Kao i sto sam rekao zaboraviti ce se sve za 20 dana, evo zaboravilo se nakon jednoga!
Kakva bola.imena? O cemu vi pricate? Pa u tome i jeste problen citav...sve se vrti oko prvog tima i kvazi imena...Gdje je klub u citavoj prici, gdje su sportske vizije? Nema ih, u kompletu svi su podlegli pritisku menaerskoj lobija gomilanja kvazi pojacanja, nazalost. Dokle je god ovakav nacin razmisljanja, nema napretka!
Dok komsije traze suglasnot u gradskom vijecu za nova pomocna igralista na placu Djure salaja, nasi traze talove s menagerima, njih ne zanima napredak u infrastrkturi ili omladinskom pogonu...od danas do sutra pa kljuc u bravu
HŠKZ

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5238
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 jun 2021, 18:09

Herero je napisao/la:
01 jun 2021, 09:24
Kao i sto sam rekao zaboraviti ce se sve za 20 dana, evo zaboravilo se nakon jednoga!
Kakva bola.imena? O cemu vi pricate? Pa u tome i jeste problen citav...sve se vrti oko prvog tima i kvazi imena...Gdje je klub u citavoj prici, gdje su sportske vizije? Nema ih, u kompletu svi su podlegli pritisku menaerskoj lobija gomilanja kvazi pojacanja, nazalost. Dokle je god ovakav nacin razmisljanja, nema napretka!
Dok komsije traze suglasnot u gradskom vijecu za nova pomocna igralista na placu Djure salaja, nasi traze talove s menagerima, njih ne zanima napredak u infrastrkturi ili omladinskom pogonu...od danas do sutra pa kljuc u bravu
Steta zbog Sulente fino je bio poceo i povezao klub sa navijacima pa smo pod njegovim vodstvom imali 10t protiv Sirokog na tribini,15t protiv Slobode ,10t protiv Utrechta,pune Pecare Ludogorets i Malmo i to nakon 0:3 prve utakmice i nekako je klub bio uzdignuo iznad sivila BiH nogometa ali kad podjes gomilati igrace i dovoditi propale Hajdukove talente to jednostavno nije moglo izaci na dobro pogotovo jer njih vecinu Zrinjski i premijer liga ne zanima ionako smo im mi zadnji voz u karijeri(ibanez,bekic,ticinovic,trebotic,zlomislic,varvodic)
Mozda su jedino Zloma i Tic nesto opravdali ali i to je tanko skroz bilo prvi jer jednostavno nema tehniku a drugi zbog ozljeda.
Klub pravi gresku jer dovodi potrosene i ostecene igrace sjetimo se samo Stanica pa i Sovsica vise po terapijam bili.Sulenta je okruzen parazitima i lopovima iz HDZ-a i vjerovatno mora neke ustupke ciniti da bi ostao u klubu jer kako drugcije objasniti tri titule u nizu dok se nije gomilalo i dovodilo sve i svasta a poslije toga niti itko u javnost izlazi niti Lasic niti Sula niti itko iz uprave pa i navijaci kao isti imaju informacija o svom klubu kao i o stanju u Bangladesu.Ruzno je stanje u i oko kluba pogotovo jer se vec cetvrta godina pravi katastrofalna selekcija igraca a o nepostojanju NAPADACA vec godinam smo fenomen medju profesionalnim klubovima.
Klub i stranka koja nam je najveci spozor ako cemo biti iskreni trebaju shvatiti da u upravnom odboru i vrhu kluba trebaju biti mladi sportski radnici i bivsi igraci,treneri jer ovi stari matuzalem su samo fikusi bez ideja i uopce brige za klub a tu su godinama i vjerovatno da Sulenta nije usao u klub bez njega bi bili rang Slobode ,Celika,Zelje gdje bi se jos vise kralo i dugova pravilo.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 01 jun 2021, 19:30

Po svemu sudeci novi igrac zrinje bi trebao biti miroslav ilicic
HŠKZ

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5238
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 jun 2021, 20:09

Klivlend je napisao/la:
01 jun 2021, 19:30
Po svemu sudeci novi igrac zrinje bi trebao biti miroslav ilicic
Samo nek je ispod 30e :mrgreen:
Okle info?
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Cesc44 » 01 jun 2021, 20:34

Puno mi zugamo realno. Ja nista vise ne trazim nego da se smanji broj igraca. Vise me raduje ovo novo pravilo za u21 igrace, imamo puno dobrih mladih i treba to iskoristit.
Zadrzat Bilbiju, Basica i Juranovica ostale ko je.be, nek samo dovedu normalnog golmana, jaci smo duplo.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 01 jun 2021, 20:47

Antipolitika3 je napisao/la:
01 jun 2021, 20:09
Klivlend je napisao/la:
01 jun 2021, 19:30
Po svemu sudeci novi igrac zrinje bi trebao biti miroslav ilicic
Samo nek je ispod 30e :mrgreen:
Okle info?
https://www.sportcom.hr/regionalni-spor ... koprivnice :)
HŠKZ

Cesc44
Postovi: 1051
Pridružen/a: 19 sep 2020, 19:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Cesc44 » 01 jun 2021, 21:53

Pa po ovom bi cak i mogo. Mislim dovodi ce sigurno Jakirovic igrace iz HNLa i 2HNLa sto je odlicno prije svega, jer je pokazatelj da mu je uprava ukazala povjerenje, a drugo Jakira poznaje sve igrace HNL bolje nego ijedan trener tamo. Ubost ce on sigurno s par igraca :thumbup:

GradKamena2
Postovi: 1606
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 01 jun 2021, 22:14

Navodno cekamo golmana Slobode i jednog igrača Sarajeva da raskine ugovor,vidit cemo kroz par dana.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 01 jun 2021, 23:12

GradKamena2 je napisao/la:
01 jun 2021, 22:14
Navodno cekamo golmana Slobode i jednog igrača Sarajeva da raskine ugovor,vidit cemo kroz par dana.
Predpostavljam kukic,njega gonjaju ima 2 godine haba
HŠKZ

Avatar
brig
Postovi: 2214
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 01 jun 2021, 23:13

GradKamena2 je napisao/la:
01 jun 2021, 22:14
Navodno cekamo golmana Slobode i jednog igrača Sarajeva da raskine ugovor,vidit cemo kroz par dana.
S Kukićem ste dogovorili
A iz Sarajeva je Jukić u pitanju

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5238
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 01 jun 2021, 23:18

I Fanimo ako dobije raskid.Buraz mu ljut na Musiju sto se nije dogovorio sa Zrinjskim oko transfera ,navodno mu u Sarajevu nisu niti pola placa isplatili.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
brig
Postovi: 2214
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 01 jun 2021, 23:20

Antipolitika3 je napisao/la:
01 jun 2021, 23:18
I Fanimo ako dobije raskid.Buraz mu ljut na Musiju sto se nije dogovorio sa Zrinjskim oko transfera ,navodno mu u Sarajevu nisu niti pola placa isplatili.
Fanima imate odavno na radaru
Ma Sarajevo je u ogromnim problemima. Pisao sam o tom ima 2-3 mjeseca. Da nisu plaće vidjeli od prosle godine za 11 bili. Eto ispostavilo se da sam bio u pravu dok su me oni popljuvali i tvrdili da imaju lovu i da je sve isplaćeno

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 01 jun 2021, 23:29

brig je napisao/la:
01 jun 2021, 23:20
Antipolitika3 je napisao/la:
01 jun 2021, 23:18
I Fanimo ako dobije raskid.Buraz mu ljut na Musiju sto se nije dogovorio sa Zrinjskim oko transfera ,navodno mu u Sarajevu nisu niti pola placa isplatili.
Fanima imate odavno na radaru
Ma Sarajevo je u ogromnim problemima. Pisao sam o tom ima 2-3 mjeseca. Da nisu plaće vidjeli od prosle godine za 11 bili. Eto ispostavilo se da sam bio u pravu dok su me oni popljuvali i tvrdili da imaju lovu i da je sve isplaćeno
Jel kukic 100 % brate?
HŠKZ

Avatar
brig
Postovi: 2214
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la brig » 01 jun 2021, 23:30

Klivlend je napisao/la:
01 jun 2021, 23:29
brig je napisao/la:
01 jun 2021, 23:20
Antipolitika3 je napisao/la:
01 jun 2021, 23:18
I Fanimo ako dobije raskid.Buraz mu ljut na Musiju sto se nije dogovorio sa Zrinjskim oko transfera ,navodno mu u Sarajevu nisu niti pola placa isplatili.
Fanima imate odavno na radaru
Ma Sarajevo je u ogromnim problemima. Pisao sam o tom ima 2-3 mjeseca. Da nisu plaće vidjeli od prosle godine za 11 bili. Eto ispostavilo se da sam bio u pravu dok su me oni popljuvali i tvrdili da imaju lovu i da je sve isplaćeno
Jel kukic 100 % brate?
Koliko ja imam info da. Htjelo ga je i Posušje al ode u vas

Iako sad 100 imena se po svakom klubu vrti. Menadžeri rade itd ko će to znat

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.