HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

scudetto89
Postovi: 2660
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la scudetto89 » 25 jul 2019, 21:31

Cestitke na dobrom rezultatu, ipak su oni bili 100% favoriti, sretno u revansu probajte ostvariti dobar rezultat, pobjedit proci ili ako nista dobiti kuci i oprostiti se casno ! ;)
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BatistutA19 » 25 jul 2019, 21:35

Hum94 je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Fino igra Zrinjski i nije nasa liga toliko za podcijenit ,samo odvojit politiku od sporta.ukinit nacionalizam.sredit stadione,dovest prave sportiste u klubove a mi igraca talenata smo uvjek imali i uvjek ce mo imat..Imali bi jacu ligu neg Srbija i Hrvatska i puno zanimljiviju i primamljiviju. Valjda izdrzi Zrinjski do kraja.I gdje ce Zrinjski docekat holandjane ,mozel u Mostaru il moraju Siroki il ce i oni na Bilino.
U Mostaru četvrtak 19:00h
Ae dobro je onda u Mostaru a rezultat odlican,al budel se branilo i ic na nulu ispada Zrinjski ,treba odigrat hrabro pa kako bude al previse mi podcjenjujemo nasu ligu ..Samo neke stvari korigovat i odlicna bi nasa liga bila

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BatistutA19 » 25 jul 2019, 21:36

scudetto89 je napisao/la:Cestitke na dobrom rezultatu, ipak su oni bili 100% favoriti, sretno u revansu probajte ostvariti dobar rezultat, pobjedit proci ili ako nista dobiti kuci i oprostiti se casno ! ;)
Pa ako dobju prolaze nemju se sta oprastat heheha i 0-0 prolazi Zrinjski

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 25 jul 2019, 23:04

----------Soldo-------
Barišić---Gojko--Barba---Pero
--------Pezer---Rustemović------
Mandić-----Čurjurić----Govedarica
------------Lendrić--------
Lagani "B" tim protiv Severine.
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

File
Postovi: 76
Pridružen/a: 07 jun 2018, 01:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la File » 26 jul 2019, 02:02

Čestitam

scudetto89
Postovi: 2660
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la scudetto89 » 26 jul 2019, 06:32

BatistutA19 je napisao/la:
scudetto89 je napisao/la:Cestitke na dobrom rezultatu, ipak su oni bili 100% favoriti, sretno u revansu probajte ostvariti dobar rezultat, pobjedit proci ili ako nista dobiti kuci i oprostiti se casno ! ;)
Pa ako dobju prolaze nemju se sta oprastat heheha i 0-0 prolazi Zrinjski
Pa dobro na to sam i mislio, ko kaze da gosti nece ici na pobjedu? , u svakom slucaju sretno zrinjskom
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la paulus » 26 jul 2019, 07:29

Mora se cestitat , 1 pol i 15 drugog ste odigrali jako dobro i onda se desava ono sto se desava nasim timovima , izgledamo ko da nikad u zivotu nismo igrali 90 minuta visokog tempa , srecom Brkic je bio sjajan i imali ste i srece malo, Ono sto sam dosad gledao Sarajevo i Zrinski izgledaju najozbiljnije iako je pre pre rano i nadam se da vam se nece desit ko nama da nakon dvije tekme visokog tempa izgubite po ekipe . Ne zbog vas samih , iritira me da nam je liga takva, pored nacionalistickih sranja koje nam uopste ne trebaju da bi imali rivalitet, 60 minuta visokog tempa i crkavanje je stvarno ne znam, il ako na silu odigras nekako jedno 80 minuta visokog ,po ekipe out.....
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Skylabb
Postovi: 16
Pridružen/a: 31 jul 2018, 12:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Skylabb » 26 jul 2019, 08:02

Prvi dio utakmice smo izgledali kao pravi tim, ovaj Govedarica je ne otkriće, nego iznenađenje desetljeća, kasnije, opet dječije bolesti. Tjelesno kraj njih izgledamo kao kadeti Famosa, opet igračima idu zadnje lože. Pod hitno od iduće sezone vratiti Jelu za kondicijskog trenera a zahvaliti se raznoraznim Likićima i ostalim na tom osjetljivom mjestu. Nizozemci i dalje favoriti ali sve ispod 8000 na BB bilo bi podbačaj kritične mase za koju smatram da voli Zrinjski i da nije spremna dolaziti samo na velike derbije.
Vukas pravo osvježenje. Momci, kako god bude, uz vas sam i bravo!!!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mig_Mig » 26 jul 2019, 08:17

Skylabb je napisao/la:Prvi dio utakmice smo izgledali kao pravi tim, ovaj Govedarica je ne otkriće, nego iznenađenje desetljeća, kasnije, opet dječije bolesti. Tjelesno kraj njih izgledamo kao kadeti Famosa, opet igračima idu zadnje lože. Pod hitno od iduće sezone vratiti Jelu za kondicijskog trenera a zahvaliti se raznoraznim Likićima i ostalim na tom osjetljivom mjestu. Nizozemci i dalje favoriti ali sve ispod 8000 na BB bilo bi podbačaj kritične mase za koju smatram da voli Zrinjski i da nije spremna dolaziti samo na velike derbije.
Vukas pravo osvježenje. Momci, kako god bude, uz vas sam i bravo!!!
Na kojeg likica mislis?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Valencia » 26 jul 2019, 10:00

Skylabb je napisao/la:Prvi dio utakmice smo izgledali kao pravi tim, ovaj Govedarica je ne otkriće, nego iznenađenje desetljeća, kasnije, opet dječije bolesti. Tjelesno kraj njih izgledamo kao kadeti Famosa, opet igračima idu zadnje lože. Pod hitno od iduće sezone vratiti Jelu za kondicijskog trenera a zahvaliti se raznoraznim Likićima i ostalim na tom osjetljivom mjestu. Nizozemci i dalje favoriti ali sve ispod 8000 na BB bilo bi podbačaj kritične mase za koju smatram da voli Zrinjski i da nije spremna dolaziti samo na velike derbije.
Vukas pravo osvježenje. Momci, kako god bude, uz vas sam i bravo!!!
Problem je nacin zivota i ishrana. Ako se tuku cevapi i pite, ako se jede hljeb u velikim kolicinama, slatkisi i grickalice, nemoguce je ostvariti maksimalnu kondiciju i snagu. Jos na to dodati kasne izlaske uz alkohol, neredovan san itd.

Jedan clan porodice je napravio transfer u ozbiljan evropski klub. Odmah su mu rekli da promijeni nacin ishrane i zivotne navike pouceni ranijim iskustvima sa balkanskim fudbalerima. I on sam kaze da se osjeca drasticno jace od kada je uveo promjene u ishrani. Na to dodas kvalitet treninga, razne dodatke ishrani itd.


Kod nas je sve na amaterskom nivou. Da bi napredovali svaki klub mora imati profesionalne i skolovane trenere i nutriocioniste koji ce koordinirati rad sa ekipom. I psiholog je danas potreba.

Nema rezultata bez zncajnog ulaganja i maksimalne posvecenosti. Kod nas je sve neozbiljno, na ho-ruk. I zato nasu ekipu fizicki pojede Utreht.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2019, 10:24

Svake godine napredujemo!
Ocekujem uskoro, dogodine ili za dvije-tri god., da igramo u skupinama EL ili EL2...
Igraj do kraja!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2019, 10:50

Kaze jucer nekakav novinar sa klixa u jednom tekstu, Nermin Kustura se zove lik, vatreni navijac Zeljeznicara:
Mostarski klub je veliki autsajder u ovom mecu i prema misljenju vecine (koje vecine ljudino?) pitanje pobjednika uopste nije upitno!!
A uša papčino!
Odlican komentator jucerasnjeg susreta na Areni kaze da se nizozemci ne mogu nacuditi kako ni jedan novinar iz BiH ne prati Zrinjski...Gdje su iz sportskih, vecernjeg, dnevnog, bljeska...A uša i vi! Prepisujte i dalje sa foruma i drustvenih mreza....
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 jul 2019, 11:38

U nedjelju:
.......................Brkic.................
Barisic Gojkovic Celikovic Stojkic
.............Pezer......Zlomislic..........
Mandic........Curjuric.......Bencun
.....................Lendric...............
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la MMM » 26 jul 2019, 15:25

Protiv Ludogoreca, 2x protiv Maribora, protiv Spartaka, protiv Slovana je trebao hebeni gol u gostima i ispadalo se.
Zadnji gol u gostima protiv ekipe sa mnogo većim budžetom je dat protiv Tobola i prošlo se. :hmmmmm: :hmmmmm:
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Skylabb
Postovi: 16
Pridružen/a: 31 jul 2018, 12:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Skylabb » 28 jul 2019, 07:58

Mig_Mig je napisao/la:
Skylabb je napisao/la:Prvi dio utakmice smo izgledali kao pravi tim, ovaj Govedarica je ne otkriće, nego iznenađenje desetljeća, kasnije, opet dječije bolesti. Tjelesno kraj njih izgledamo kao kadeti Famosa, opet igračima idu zadnje lože. Pod hitno od iduće sezone vratiti Jelu za kondicijskog trenera a zahvaliti se raznoraznim Likićima i ostalim na tom osjetljivom mjestu. Nizozemci i dalje favoriti ali sve ispod 8000 na BB bilo bi podbačaj kritične mase za koju smatram da voli Zrinjski i da nije spremna dolaziti samo na velike derbije.
Vukas pravo osvježenje. Momci, kako god bude, uz vas sam i bravo!!!
Na kojeg likica mislis?
Na kondicionog trenera Stjepana Likića

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 28 jul 2019, 12:27

Kakvih 8000 kad imamo na raspolaganju 5-6 tisuca ulaznica.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 28 jul 2019, 13:43

UZM je napisao/la:Kakvih 8000 kad imamo na raspolaganju 5-6 tisuca ulaznica.
Imas na gornjoj tribini jos 5 tisuca
HŠKZ

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 28 jul 2019, 13:44

Klivlend je napisao/la:
UZM je napisao/la:Kakvih 8000 kad imamo na raspolaganju 5-6 tisuca ulaznica.
Imas na gornjoj tribini jos 5 tisuca
Pa oce to biti aktivno zbog gostiju :hmmmmm:

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 28 jul 2019, 13:47

UZM je napisao/la:
Klivlend je napisao/la:
UZM je napisao/la:Kakvih 8000 kad imamo na raspolaganju 5-6 tisuca ulaznica.
Imas na gornjoj tribini jos 5 tisuca
Pa oce to biti aktivno zbog gostiju :hmmmmm:
Ako delegat dozvoli. A sve su prilike da hoće, postavljen novi kavez za gostujuće navijače, navučena sgurnosna mreža i nema problema. Što se cijene ulaznica tiče osobno bi stavio 20km donja tribina i 15km gornja. Mislim da je realno.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 28 jul 2019, 14:02

Zna li se hoce li Jakovljevic, Ticinovic i Hadzic biti spremni do cetvrtka?!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.