HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 09 avg 2019, 10:12

Dasta vec se zahvalit na svemu sto su napravili dosad u europi. Poslat poruku na kraju utakmice da ocemo titulu i valjalo bi da se oproste pobjedom od europe, makar minimalnom. Ja se vec okrecem razmisljanju kako protiv Tuzle, bice tesko gostovanje svega 3 dana poslje europe, ali treba nam pobjeda.

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hans » 09 avg 2019, 15:39

Neiskustvo i nekvaliteta, iz toga proizlazi onaj rezultat. Nema veze, i Utrecht je uspjeh, bitno da se bilda koeficijent. Nadam se da će Zrinjski u skorije vrijeme biti nositelj u drugom pretkolu, pa trećem itd., tako se radi iskorak u Europi, a ne da se bljesne u jednoj sezoni. Samo kontinuitet, nista vise.
EDIT: Zrinjski, ako osvoji titulu, u prvom pretkolu LP će biti nositelj, zahvaljujući solidnim rezultatima ove i prošle sezone

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Giljotina » 11 avg 2019, 08:56

Bajram šerif mubarek olsun!

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 12 avg 2019, 12:24

Koliko ima stolica Sjever i jug koliko ja znam oko 4 do 4 ipo tisuce, nek se oglasi neko iz Sirokog, Ustanik ili neko.
Vidio sam sad Sjever 2000, jug 1100

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 12 avg 2019, 22:40


Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UstanikSBII » 13 avg 2019, 14:56

UZM je napisao/la:Koliko ima stolica Sjever i jug koliko ja znam oko 4 do 4 ipo tisuce, nek se oglasi neko iz Sirokog, Ustanik ili neko.
Vidio sam sad Sjever 2000, jug 1100

Stadion danas prima 5.726 gledatelja (to je bila službena brojka) sad izvođeni su radovi ... natkriven sjever, TV studio na istoku, jug sredivane su te novinarske lože itd. Sada ima kapacitet oko 5200 mjesta (s tim da oba kaveza nemaju toliko stolica! On se postave samo reda radi kako bi se i taj dio tribine mogao koristi!)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 13 avg 2019, 20:10

I tako ode Irfan...
HŠKZ

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ReX » 13 avg 2019, 20:13

Koliko ce te dobiti za Hadzica?
@igrajlopte 🐦

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 13 avg 2019, 20:30

UstanikSBII je napisao/la:
UZM je napisao/la:Koliko ima stolica Sjever i jug koliko ja znam oko 4 do 4 ipo tisuce, nek se oglasi neko iz Sirokog, Ustanik ili neko.
Vidio sam sad Sjever 2000, jug 1100

Stadion danas prima 5.726 gledatelja (to je bila službena brojka) sad izvođeni su radovi ... natkriven sjever, TV studio na istoku, jug sredivane su te novinarske lože itd. Sada ima kapacitet oko 5200 mjesta (s tim da oba kaveza nemaju toliko stolica! On se postave samo reda radi kako bi se i taj dio tribine mogao koristi!)
Ma ako ne dodje puno svedjana, a sigurno nece, pa otvore istok, s ovih 3100 pustenih moglo bi i na istok 900 ljudi, tako da vjv ce biti 4000.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 13 avg 2019, 20:38

ReX je napisao/la:Koliko ce te dobiti za Hadzica?
Nista ode dzabe,amaterizam prijatelju zestoki . . .

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ReX » 13 avg 2019, 20:40

GradKamena2 je napisao/la:
ReX je napisao/la:Koliko ce te dobiti za Hadzica?
Nista ode dzabe,amaterizam prijatelju zestoki . . .
Cuj to. Pa sta je poenta bila ga dovoditi? Samo za evropske utakmice fakticki? Znalo se da ide poslije evrope za dz? :roll:
@igrajlopte 🐦

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 13 avg 2019, 20:42

ReX je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:
ReX je napisao/la:Koliko ce te dobiti za Hadzica?
Nista ode dzabe,amaterizam prijatelju zestoki . . .
Cuj to. Pa sta je poenta bila ga dovoditi? Samo za evropske utakmice fakticki? Znalo se da ide poslije evrope za dz? :roll:
Zezam se malo ironije na ove sto sve znaju,200 000 eura,sa ekonomske strane smo dobro prosli,sa sportske bas i ne da tako brzo ode igrac,al dolazi brzo novi napadac.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ASD » 13 avg 2019, 21:09

Pa s obzirom da ste ga doveli kada je prekucao ligu i mogao naći angažman vani, to su odlične pare.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 13 avg 2019, 21:36

Normalno da je odlicno uzeo nesto sitno na ruke ,bez iti jedne place,donio prolaz protiv Nizozemaca i ove pare to je ekstra.

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UZM » 13 avg 2019, 21:44

I ja kazem ekstra treba poplacat ove sve skupocjene igrace, ovako skinuli jednog posklupljeg sa "sise" i jos dobili za place drugim igracima. Ako Vukas poslozi Zrinjski i Lendric ce zabijat, nije sad da je zadnja rupa na sviralu, kost smo imali zadnjih sezona.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la vest » 13 avg 2019, 22:59

UZM je napisao/la:I ja kazem ekstra treba poplacat ove sve skupocjene igrace, ovako skinuli jednog posklupljeg sa "sise" i jos dobili za place drugim igracima. Ako Vukas poslozi Zrinjski i Lendric ce zabijat, nije sad da je zadnja rupa na sviralu, kost smo imali zadnjih sezona.
Olaksavajuca okolnost je da imate barem lendrica i jos jednu zamjenu ali realno je ovo teski amaterizam.
Hoce li se ikada u ovoj ligi pojaviti klub koji ce 2 godine uigrat ekipu?
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 13 avg 2019, 23:13

vest je napisao/la:
UZM je napisao/la:I ja kazem ekstra treba poplacat ove sve skupocjene igrace, ovako skinuli jednog posklupljeg sa "sise" i jos dobili za place drugim igracima. Ako Vukas poslozi Zrinjski i Lendric ce zabijat, nije sad da je zadnja rupa na sviralu, kost smo imali zadnjih sezona.
Olaksavajuca okolnost je da imate barem lendrica i jos jednu zamjenu ali realno je ovo teski amaterizam.
Hoce li se ikada u ovoj ligi pojaviti klub koji ce 2 godine uigrat ekipu?
Zašto amaterizam... Čovjek je bio slobodan igrač na kraju prvenstva. Mogao je i tad otići iz Radnika u istu ovu ekipu u Tuurskoj i nije htio radi osobnih uvjeta, sačekao par mjeseci, dobio duplo bolje pare i ćao ...Za dva mjeseca u Mostaru nije koštao ništa a donio je u klub vjerovatno minimum 400.000 eura.Sad za nekog možda je loše al bogme meni se čini dobar posao.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la vest » 13 avg 2019, 23:22

miki651 je napisao/la:
vest je napisao/la:
UZM je napisao/la:I ja kazem ekstra treba poplacat ove sve skupocjene igrace, ovako skinuli jednog posklupljeg sa "sise" i jos dobili za place drugim igracima. Ako Vukas poslozi Zrinjski i Lendric ce zabijat, nije sad da je zadnja rupa na sviralu, kost smo imali zadnjih sezona.
Olaksavajuca okolnost je da imate barem lendrica i jos jednu zamjenu ali realno je ovo teski amaterizam.
Hoce li se ikada u ovoj ligi pojaviti klub koji ce 2 godine uigrat ekipu?
Zašto amaterizam... Čovjek je bio slobodan igrač na kraju prvenstva. Mogao je i tad otići iz Radnika u istu ovu ekipu u Tuurskoj i nije htio radi osobnih uvjeta, sačekao par mjeseci, dobio duplo bolje pare i ćao ...Za dva mjeseca u Mostaru nije koštao ništa a donio je u klub vjerovatno minimum 400.000 eura.Sad za nekog možda je loše al bogme meni se čini dobar posao.
Finansijski nije lose ali neozbiljno je jer ce sad svaki igrac koji ima nisku ponudu iz inozemstva napravit problem.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 14 avg 2019, 07:06

miki651 je napisao/la:
vest je napisao/la:
UZM je napisao/la:I ja kazem ekstra treba poplacat ove sve skupocjene igrace, ovako skinuli jednog posklupljeg sa "sise" i jos dobili za place drugim igracima. Ako Vukas poslozi Zrinjski i Lendric ce zabijat, nije sad da je zadnja rupa na sviralu, kost smo imali zadnjih sezona.
Olaksavajuca okolnost je da imate barem lendrica i jos jednu zamjenu ali realno je ovo teski amaterizam.
Hoce li se ikada u ovoj ligi pojaviti klub koji ce 2 godine uigrat ekipu?
Zašto amaterizam... Čovjek je bio slobodan igrač na kraju prvenstva. Mogao je i tad otići iz Radnika u istu ovu ekipu u Tuurskoj i nije htio radi osobnih uvjeta, sačekao par mjeseci, dobio duplo bolje pare i ćao ...Za dva mjeseca u Mostaru nije koštao ništa a donio je u klub vjerovatno minimum 400.000 eura.Sad za nekog možda je loše al bogme meni se čini dobar posao.
Ja msm 200k e plus postotak od iduceg transfera, nije zrinju nista kostao dali mu jednu placu , osigurao nam 3 pretkolo i otiso sasvim dobro....
HŠKZ

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rooney88 » 14 avg 2019, 11:06

Strasan potez uprave Zrinje, bas ono gospodski za nase uslove.

Dovedes jednog od najboljih igraca lige svjesno samo EL da odigra, samim tim ulozeno u njega svedes na minimum. Zatim ga prodas odlicno a zamjenu si vec doveo.

Ovo bukvalno moze biti lekcija ostalim klubovima iz BiH.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.