HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la since1948 » 20 feb 2019, 21:02

Orjuna je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Kaze branili su grad Mostar a sa Pikom Cemalovicem njihov vojskovodja Tuta svercao cigare ispod nadvoznjaka kod franjevacke crkve, kaze Branili su Mostar a njiha 20 dobrovoljaca i kaznjenicka nadrogirana bojna, kaze branili su Mostar a momci iz Livna imaju spomenik na Bulevaru, kazu branili su nas grad a autobuse odvozili u svoje selo, kaze branili su grad a pljackali i uzurpirali muslimanske i srpske stanove po gradu Mostaru, kazu da su cisti hrvatski klub a Zakaric srbin im igrao, kazu da ne slusaju nas jedino da zacepe usi jer nas vodi strast prema klubu a njih udbaska ljubav prema FK Listici, kazu hrvati a sve povjesne knjige pisu o najvecem broju udbasa iz Listice po glavi stanovnika, kazu europski a smrde na fasisticko komunisticki jer su frendovo sa vec prozvanim Pikinim klubom
A čovika i priče...
Yebo majku kompleksa...sve on zna. Normalno se podyebavajte nemoj ove ratne i poratne price,nisu nam na cast ni jednim ni drugim
SAMO ŠIROKI!

mikel48
Postovi: 390
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mikel48 » 20 feb 2019, 21:16

GradKamena2 je napisao/la:Ljudi moji treba malo ohanut,previse mlađarije ima koja je zeljna dokazivanja i lupaju se gluposti. Ja sam vazda za zajebanciju i lagano podjebavanje ,ali ide se iz krajnosti u krajnost.
Nazalost ovo sve vodi u jednom krivom smijeru i samo je pitanje utakmice kad se moze desit neka tragedija a onda niko nista nece moc zaustavit,a svi cemo bit na gubitku.


Najvijajmo,podjebajimo se,skutori,cigani i ostale gluposti al nek ostane na tome.
Slažem se u potpunosti
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 20 feb 2019, 21:20

Sto se bocnu listicani ako im repliku uputis.

Cobani
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 20 feb 2019, 21:24

Cobani pjevajte sa prijateljima iz RA bit ce Zrinjski kur... sampion :puke:

Fratri vam se okrecu u grobu kakvo ste prijateljstvo sa petokrakom ostvarili :puke:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 20 feb 2019, 21:27

3:2 Crnov 94min
3:4 Arezina 92min
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UstanikSBII » 20 feb 2019, 21:52

hskzmostar je napisao/la:Cobani pjevajte sa prijateljima iz RA bit ce Zrinjski kur... sampion :puke:

Fratri vam se okrecu u grobu kakvo ste prijateljstvo sa petokrakom ostvarili :puke:
Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 20 feb 2019, 22:51

UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
The Nobles ⚔

since1948
Postovi: 1238
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la since1948 » 20 feb 2019, 22:56

Dena94 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
Ko i zadnji put,jel :lol:
SAMO ŠIROKI!

mikel48
Postovi: 390
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mikel48 » 20 feb 2019, 23:12

Dena94 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
Tko tebe s 12 godina dovede na ovaj forum
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 20 feb 2019, 23:39

mikel48 je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
Tko tebe s 12 godina dovede na ovaj forum
Ja imam 12 godina, a ti ovo gore shvatio ozbiljno :rol: :lol:
The Nobles ⚔

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Orjuna » 20 feb 2019, 23:51

Oće bit šta skanka u nedilju, da zapalimo :D
...

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 21 feb 2019, 07:16

Orjuna je napisao/la:Oće bit šta skanka u nedilju, da zapalimo :D
Samo medicinsko ulje od kanabisa :opaopa:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
siroki1991
Postovi: 249
Pridružen/a: 06 jun 2016, 10:35
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la siroki1991 » 21 feb 2019, 08:18

[quote="hskzmostar"]Kaze branili su grad Mostar a sa Pikom Cemalovicem njihov vojskovodja Tuta svercao cigare ispod nadvoznjaka kod franjevacke crkve, kaze Branili su Mostar a njiha 20 dobrovoljaca i kaznjenicka nadrogirana bojna, kaze branili su Mostar a momci iz Livna imaju spomenik na Bulevaru, kazu branili su nas grad a autobuse odvozili u svoje selo, kaze branili su grad a pljackali i uzurpirali muslimanske i srpske stanove po gradu Mostaru, kazu da su cisti hrvatski klub a Zakaric srbin im igrao, kazu da ne slusaju nas jedino da zacepe usi jer nas vodi strast prema klubu a njih udbaska ljubav prema FK Listici, kazu hrvati a sve povjesne knjige pisu o najvecem broju udbasa iz Listice po glavi stanovnika, kazu europski a smrde na fasisticko komunisticki jer su frendovo sa vec prozvanim Pikinim klubom[/quot

****/vijesti/vijesti/mladen-naletilic-tuta-na-danasnjoj-utakmici-zrinjski-sarajevo-73021

Kako ste ono pjevali, ima i sad pjesma na yt..cuvaj dika mostar?? ili je ipak tuta bio :tokralju:

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UstanikSBII » 21 feb 2019, 10:24

Ma pusti te teme rata od tog je prošlo 25 godina okrenute se budućnosti i podjebavanje lagano neka se zakuha svi smo mi Čalata
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Truba1905burazeru
Postovi: 648
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 21 feb 2019, 10:30

Ako itko voli zajebavati i provocirati škutore to sam onda ja , al brate ti si ga prećero , ni vrijeme ni mjesto za to , sve u granicama normale , zajebancije al vrijeđanja i vraćanja na neke osjetljive teme nema smisla .
SVI GORI , SVI NA PECARU ! :D
#samoljubav
@UstanikSBII Ć
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 21 feb 2019, 10:48

Samo nek bude 2, lako cemo za ostalo :bih:
The Nobles ⚔

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UBIPITAR » 21 feb 2019, 10:56

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sretan123 » 21 feb 2019, 10:56

Dena94 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
Pisao sam i na našoj i ovdje ću, dobro došli i što u većem broju, nek naši udžudi što pune kafiće u tijeku utakmice se malo i zapitaju šta im znači ovaj grad.

A ti Dena slinavac javi se za te batine prije utakmice slobodno, derle tupasto :thumbdown: :crazy:

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 21 feb 2019, 11:11

sretan123 je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la: Pa to je sve u stilu podjebavanja druge strane! Baš nama Velež znači ko i Vama nekih mjeseci prije Sarajevo ... Meni ne smeta nikakav vid zajebancije, podjebavanja pisanja vrjedanja povika pjevanja itd. Samo da nema fizičkih obračuna medu mladima i za mene sve 5 ... Bit derbija i je u tom ruganju u bockanju pozdrav do Ned :wave: :salut:
Dobit ce te batine svakako, dzaba vam se sad ulizivat, sve je vec isplanirano :kafa:
Pisao sam i na našoj i ovdje ću, dobro došli i što u većem broju, nek naši udžudi što pune kafiće u tijeku utakmice se malo i zapitaju šta im znači ovaj grad.

A ti Dena slinavac javi se za te batine prije utakmice slobodno, derle tupasto :thumbdown: :crazy:
Aj u pp nek se javi ko oce batine prije tekme, ostavi cu broj mobitela pa cemo vidit ko ce dobit po pičci :oops:
The Nobles ⚔

HeraklitMracni
Postovi: 5328
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la HeraklitMracni » 21 feb 2019, 11:31

Samo da pitam jel istina da je jednom na poluvremenu Zrinskog i Sirokog usao General zaboravi ime i naredio da Siroki mora pobijediti ili proci dalje ne znam sad sta je u pitanju , znam da je to Zeba pricao dok je Igrao u Zrinskom da se desilo ?

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.