HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 31 mar 2018, 19:40

Razočaran sam se vratio sa Širokog,
nije mi jasno koga smo se mi to bojali da nismo išli na pobjedu, a uz to nam fali i klasa u napadu,
Aćimović izgubljen, Bilbija van forme, Jović na pogrešnoj poziciji, Gržan i Bencun preplašeni kad su ušli,
nije mi jasno šta ubacuje Bekrića tek u 88. minuti,
za 6-7 minuta je više pokazao od pola ekipe,
lik traži loptu, ima osjećaj za igru, može zadnji pas odigrati...prosipamo bodove bezveze.

Neredi prije utakmice nepotrebni,
Ultrasi opet nadjačali Škripare u njihovome domu.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 31 mar 2018, 19:55

Taramba je napisao/la:Razočaran sam se vratio sa Širokog,
nije mi jasno koga smo se mi to bojali da nismo išli na pobjedu, a uz to nam fali i klasa u napadu,
Aćimović izgubljen, Bilbija van forme, Jović na pogrešnoj poziciji, Gržan i Bencun preplašeni kad su ušli,
nije mi jasno šta ubacuje Bekrića tek u 88. minuti,
za 6-7 minuta je više pokazao od pola ekipe,
lik traži loptu, ima osjećaj za igru, može zadnji pas odigrati...prosipamo bodove bezveze.

Neredi prije utakmice nepotrebni,
Ultrasi opet nadjačali Škripare u njihovome domu.
Nadjačali? Prekucalu, jos mi bili na otvrenoj tribini. Kad je Bekric uso tu sam vidio jedinu naznaku da se tu nogomet igro. Al bez zajebancije, kako nakon ovakve utakmice sacuvat zivce, nema nista gore od poraza bez ispaljenog metka. Doslovno koda ni jedna ekipa nije pokusala doc do 3 boda +prekidi. Teski anti football
The Nobles ⚔

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 31 mar 2018, 20:37

Remi realan iako smo mi bilii bolji narocito prvo poluvrijeme.Neću pisat nista posebno s obzirom na Uskrs ne zelim a htio bih svašta nešto napisat najprije o onih "nasih"10-ak majmuna koji su otišli 3 sata pred tekmu i pravili pizdarije.Stavio sam navodnike jer oni nisu naši i Zrinjski takve ne želi i ne treba.Zayebancija i prepucavanje u granicama normale da a huliganstvo i kretenluk ne.Sretan Uskrs svima i ništa jos nije gotovo.IGRAJ DO KRAJA.....
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 31 mar 2018, 20:51

Ma kakva mi lutanja imamo sa sastavom ovo je ne moguce.. pa ako je nekome prirodna pozicija vezni, on ne moze igrati lijevog beka.. sto je dovoden Stanic ako nece igrati, igrati kad nam bas treba.. Acimovic nije u karijeri odigro svih 90 minuta, Bencun nije krilo vec poluspic.. Bekric za 5 minuta pokazo vise od svih ostalih..
Siroki jako los, nisu posteno opucali na gol.. jednostavno ovo smo morali dobiti
HŠKZ!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sretan123 » 31 mar 2018, 21:01

mirko1905 je napisao/la:Remi realan iako smo mi bilii bolji narocito prvo poluvrijeme.Neću pisat nista posebno s obzirom na Uskrs ne zelim a htio bih svašta nešto napisat najprije o onih "nasih"10-ak majmuna koji su otišli 3 sata pred tekmu i pravili pizdarije.Stavio sam navodnike jer oni nisu naši i Zrinjski takve ne želi i ne treba.Zayebancija i prepucavanje u granicama normale da a huliganstvo i kretenluk ne.Sretan Uskrs svima i ništa jos nije gotovo.IGRAJ DO KRAJA.....
I jedna i druga navijačka skupina bi na sastancima to trebala riješiti unutar svoje grupe, već se to trebalo riješavati u petak kad je hrabra ekipica iz sivog peguota ZG tabla poskidala najilon i šarala po gradu.

Ni jedna ni druga ekipa nije ni bod zaslužila, ja nešto dosadnije u životu nisam gledao, realno ni jedna ekipa ne zaslužuje biti prvak.

Sretan Uskrs svima.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 01 apr 2018, 07:29

Četvrti remi u nizu! :?
Prije utakmice iz oba tabora su pilali naopako igri na tri boda, a ustvari vidjeli smo kako je jedina zamisao trenera bila ne primiti gol a u napadu šta se uradi- malo je tu Zrinjski bio aktivniji i imao nešto više želje ali nedovoljno za postizanje gola...

Idemo dalje, ništa nije gotovo, sjetimo se samo prošle sezone i obrata na kraju... ;)
Igraj do kraja!

Sretan Uskrs!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 02 apr 2018, 13:21

Pretpostavljam da je ovo prvi april i zafrkancija u vezi Kranjcara

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 03 apr 2018, 20:49

Kakve su ovo provokacije i pritisci na Baku, neke nove fore medija da nas sjebu. Jos kazu vec se nagadja da ce nasljednik biti Stimac :rol: . Kakva je ovo prijateljska bila?
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 03 apr 2018, 20:56

Dena94 je napisao/la:Kakve su ovo provokacije i pritisci na Baku, neke nove fore medija da nas sjebu. Jos kazu vec se nagadja da ce nasljednik biti Stimac :rol: . Kakva je ovo prijateljska bila?

Zatvoreni trening igraca koji nisu igrali u subotu.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 04 apr 2018, 09:59

Dena94 je napisao/la:Kakve su ovo provokacije i pritisci na Baku, neke nove fore medija da nas sjebu. Jos kazu vec se nagadja da ce nasljednik biti Stimac :rol: . Kakva je ovo prijateljska bila?
Ta će Štimac :nene:
još bi doveo Niku Kranjčara sa sobom :rol:
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 07 apr 2018, 20:35

Hvala qurcu vise. Steta sto je Siroki onako primio gol. Ali i 2 boda otkinuta sa Grbavice su dovoljna. Sad se nadati da im i Sarajevo otkine koji bod. Idemo dalje nek se Todor vratio, ceka se Stojkic i spremni smo za pohod na titulu.
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 07 apr 2018, 22:06

Zrinjski Gosk 3:2
Mladost Zrinjski 1:2
Zrinjski-Zeljeznicar 1:0
Borac-Zrinjski 1:1
Zrinjski-Radnik 1:1
Zrinjski-Zeljeznicar 3:3
Siroki-Zrinjski 0:0
Zrinjski-Sarajevo 1:0
Krupa-Zrinjski 0:1

5 pobjede 4 remija 0 poraza
I dalje bez poraza ,vec smo skupili 1 bod vise nego lani u tri vezana gostovanja .

Sad protiv Radnika gdje uvijek u gostima odigramo dobro,zatim Zeljo na Grbavici.
Zadnja izmjena: hskzmostar, dana/u 14 apr 2018, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la samirr » 07 apr 2018, 23:18

hskzmostar je napisao/la:
Sretno Slobodo i polomi ih.
:bih:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la DenchiNL » 08 apr 2018, 07:34

:thumbup:
slika
:salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 08 apr 2018, 10:12

Došli smo pred završnicu natjecanja, čini mi se da smo se stabilizirali u najvažnije vrijeme u sezoni.
Mislim da će se povratkom Todora u sastav zacementirati udarna četvorka u napadu Filipović-Todorović-Bilbija-Jović...dobro je poznato da najbolje igramo kada su oni na terenu, s tim da na klupi imamo dobre zamjene: Bencun, Gržan, Aćimović...
Središnjica sa Pezerom i Čirjakom-jeste taj centrali vezni problem, ali neka se ustali Čirjak, tu je i Bekrić koji može kvalitetno odigrati pola sata ili poluvrijeme...
Štoperski dvojac stabilan, desna strana obrane vrhunska, jedino brine Perina ozljeda, neće ga vjerojatno biti još koju utakmicu...


Pred nam je Krupa koja ima obveze u kupu u srijedu, gore još nemamo pobjedu ako se ne varam, mislim da uz maksimalnu koncentraciju i požrtvovnost i naravno kvalitet koji posjedujemo možemo do slavlja...


P.S. Pored nogometaša, košarkaši i rukometaši Zrinjskog prave odlične rezultate ove sezone...košarkaši su prvi a rukometaši treći na tablici...
U gradu bez sportske dvorane ovo je čudo!
Respect!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 08 apr 2018, 13:31

Iza četvorke Todorović-Bilbija-Jović-Filipović staviti Bekrića bar na jedno poluvrijeme, a ne opet pet minuta prije kraja, taj je na ti sa loptom, ne može mu je nitko oduzeti, zrači pozitivno na ostale kad se pojavi na terenu,
to bi bila paklena kombinacija, moramo ići na pobjede,
previše je bilo nerješeni rezultata, jučer zamalo opet samo bod, najbolji Nemanja i Jakov, Todorović i Aćimović unijeli agresivnost kad su ušli, Čirjak, Bencun i Galić kao da nisu došli na utakmicu, ali najgori naš je bio Bandić :plac:
Biće Željo k.... šampion;)
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la SemirSema » 08 apr 2018, 13:47

Dajte im titulu

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 08 apr 2018, 15:10

lagana pobjeda, konačno Bilbijaaaa.. sad će Sarajevo uzet želju i eto ga prvi ponovo, al jes loš željo hahaha pa sramota da su oni prvi na tabeli, jučer ih Široki razmontiro igrom, a ljudi igrali bez pola ekipe..
HŠKZ!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 08 apr 2018, 15:30

mara1905 je napisao/la:lagana pobjeda, konačno Bilbijaaaa.. sad će Sarajevo uzet želju i eto ga prvi ponovo, al jes loš željo hahaha pa sramota da su oni prvi na tabeli, jučer ih Široki razmontiro igrom, a ljudi igrali bez pola ekipe..
Upravo tako, mi isli na Pecaru po pobjedu, Siroki nije imo prilike. Ista ta ekipa otisla na Grbavicu igrali se doslovno sa Zeljom. Mislim da su i 3 medjusobna susreta pokazala ko je kvalitetniji. Ali prvenstvo ne odlucuje par utakmica...
The Nobles ⚔

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 09 apr 2018, 14:17

Morram se malo osvrnuti na zadnje tekme i neke komentare i pojedinacno igrače.
Pirić je bio vrlo dobar, ,dosta siguran .
Pero nam puno fali.
Galić poslije povrede nije isti ali znamo da može i treba mu dati kredita i bit ce ok.
Jakov kao i uvijek stub obrane.
Barišić sve bolji i bolji, evidentno da čovjek zna ali mislim da stoper nije najbolja pozicija za njega
Kadusic igra sa takvom zreloscu kao da mu je 30 godina.
Bilbiju je kao i Todora kostala turneja po SAD-u
ali se vraća i ponovno je onaj stari.
Pezer moze bolje.Trka njije problem ali me nervira kad vidim protiv Želje u onom blatu u 80 minuti da mu je dres skiro pa čist.
Čirjak je igrač kakav nama sigurno treba.Sa
nepune 23 godine momku treba oprostiti i poneku grešku. Onaj pas od neki 70 metara protiv Sarajeva za Jovića ili Ficu je extra potez i to je ono zbog cega se voli i igra nogomet.Momak grjesi iali se ne skriva od lopte i nudi se i ne boji se ni duela a i gol protiv pitara je dijelom njegova zasluga iako mu je Pavlović skinuo šut.
Jović se trudi i pitanje vremena kad ce proraditi ali mora biti strpljiv i ovako nam je vrijedan ali on nije cetarfor on je krilo.
Bencun, daj Bože da momka posluži zdravlje i imat cemo igraca za 15-20 golova po sezoni.Protiv Sarajeva je defanivno odigrao odlicno i dosta pomagao Marinu .
Filipovic je u padu forme ali on nas je dugo nosio i sad je red na druge.

Svaka sljedeca tekma je najvažnija ali Krupa je po meni prijelomnica.Gore nismo jos pobjedili , unjetni teren itd ali s obzirom da je njima kup u srijedu i mislim da su lošiji nego lani ovdje se mora uzeti 3 boda i ostati u igri.Kiks iovdje po meni bi značio oprostaj od titule.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.