HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 25 feb 2019, 08:40

Taramba je napisao/la:Možemo biti prezadovoljni bodom sa nikakvom igrom na užasnome terenu.
Barišić katastrofalan ne samo kod prvoga gola, a Soldo amaterski ruši Bagarića za čisti penal.
Po kojoj logici ga je Slišković pored zdravog Brkića postavio u početni sastav, valjda samo on zna.
Stalne rotacije veznoga reda ne dovode ničemu, osim neuigranosti.
Sredina i napad osim Čurjurića očajni, imamo gomilu igrača u kadru, ali premalo kvalitete, očekivao sam u Šovšiću i Veselinoviću prevagu, izgleda da smo u njima dobili najveće promašaje zadnjih godina. Odlaskom Bilbije smo i ono malo nade za titulu izgubili...
Ma Baka ima musica, neke uspju, neke ne. Mogu po pare, da je ovo bila "bi ce motiviran protiv bivse ekipe". Definitvno amaterski potez Solde, ali isto tako nije mogo pustit igraca kad ga je vec nalevatio. Tesko je i ocjenit na osmovu priprema, koliko sam ja gledo utakmice Cirjak je izgledo najbolje i ko je mogo znat da ce odigrat najlosiju utakmicu otkako je tu, za Barisica je se vec znalo da je kikser i da mu Jakov cuva ledja, sad je mozda vrijeme ds se proba Gojkovic ili Barbaric.
The Nobles ⚔

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zagor1987 » 25 feb 2019, 23:41

Taramba je napisao/la:Možemo biti prezadovoljni bodom sa nikakvom igrom na užasnome terenu.
Barišić katastrofalan ne samo kod prvoga gola, a Soldo amaterski ruši Bagarića za čisti penal.
Po kojoj logici ga je Slišković pored zdravog Brkića postavio u početni sastav, valjda samo on zna.
Stalne rotacije veznoga reda ne dovode ničemu, osim neuigranosti.
Sredina i napad osim Čurjurića očajni, imamo gomilu igrača u kadru, ali premalo kvalitete, očekivao sam u Šovšiću i Veselinoviću prevagu, izgleda da smo u njima dobili najveće promašaje zadnjih godina. Odlaskom Bilbije smo i ono malo nade za titulu izgubili...
Teren je na televiziji dobro izgledao,znaci ipak los teren nisu ga uspjeli napraviti? Steta jer su imali nekad vrhunski teren ne znam sta se desilo sa istim

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Evolve » 26 feb 2019, 08:07

zagor1987 je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Možemo biti prezadovoljni bodom sa nikakvom igrom na užasnome terenu.
Barišić katastrofalan ne samo kod prvoga gola, a Soldo amaterski ruši Bagarića za čisti penal.
Po kojoj logici ga je Slišković pored zdravog Brkića postavio u početni sastav, valjda samo on zna.
Stalne rotacije veznoga reda ne dovode ničemu, osim neuigranosti.
Sredina i napad osim Čurjurića očajni, imamo gomilu igrača u kadru, ali premalo kvalitete, očekivao sam u Šovšiću i Veselinoviću prevagu, izgleda da smo u njima dobili najveće promašaje zadnjih godina. Odlaskom Bilbije smo i ono malo nade za titulu izgubili...
Teren je na televiziji dobro izgledao,znaci ipak los teren nisu ga uspjeli napraviti? Steta jer su imali nekad vrhunski teren ne znam sta se desilo sa istim
Jednostavno, GODINE. Zrel je mjenjanja definitivno.
NK Široki Brijeg

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 26 feb 2019, 15:23

Reko sam na polusezoni, povratak Bence, Veselog i Sovsica su nam najveca pojacanja, cini mi se da sam se zajebo i sad prihvatam tezu da smo slabiji za 30%, ako ne i vise.
The Nobles ⚔

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 26 feb 2019, 21:37

U Mostaru su ostali kartonirani Barišić, Hajdarević, Čurjurić, Rugašević, Mandić i Mujagić koji nemaju pravo nastupa te ozlijeđeni Bencun i Šovšić, kao i Rodin i Barbarić.

Nema nam 10 igraca od toga komotno su 7 navedenih za prvih 11.

Sutra sve ispod casnog poraza jeste ok.
Mi nemamo veznjaka da valja i napadaca a tako jednostavno ne ide.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Truba1905burazeru
Postovi: 659
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 27 feb 2019, 17:25

Dena94 je napisao/la:Reko sam na polusezoni, povratak Bence, Veselog i Sovsica su nam najveca pojacanja, cini mi se da sam se zajebo i sad prihvatam tezu da smo slabiji za 30%, ako ne i vise.
Povratak?? U bolnicu
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 27 feb 2019, 18:54

Ne znam za vas, al ove 2 utakmice... ovo se ne da gledat. Strašno kako loše ekipa izgleda. Prije smo bar imali igrače koji mogu rješit utakmicu i znaš da imaš kvalitet za ovu ligu, sad nam Bekrić glavni :crazy:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Truba1905burazeru
Postovi: 659
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 27 feb 2019, 19:08

Glavni i odgovorni BAKA , pa ljudi moji nema nikakve igre , nema nista , stioeri primaju loptu pa je izbiju , nema ko od veznih da se spusti po lotu , ovo je KA TA STRO FA !!
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3532
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 feb 2019, 19:18

Dosad smo u Sarajevu bar pravili li la penale pa se mozes žalit, evo sad ni to :lol: :lol:

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 27 feb 2019, 19:27

Ma menadzerski igraci nas odavno unistavaju, to pisem svaki prjelazni rok. Baka ima tu veliku krivicu jer preko njega je doslo dosta tih igraca. Mada ovo se sve vidjelo i na polusezoni ali nas je Bilbija spasavo, sad kad ga nema mi smo osudjeni da grcevito branino 2 mjesto. BEKICU **** TI ROD I PODRJETLO
The Nobles ⚔

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Lillard » 27 feb 2019, 19:29

Al bogami, pola ovih igrača ne bi bili pojačanja za Gabelu. Pa jbem ti Bekića da ti jbem, koliko taj života ima, **** bio i ostao. Hvala Baka za titule, al nije Zrinjski igračka za tvoje interese. Nešto se mora napravit u vezi ovog prije sljedeće sezone.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 27 feb 2019, 19:31

Lillard je napisao/la:Ne znam za vas, al ove 2 utakmice... ovo se ne da gledat. Strašno kako loše ekipa izgleda. Prije smo bar imali igrače koji mogu rješit utakmicu i znaš da imaš kvalitet za ovu ligu, sad nam Bekrić glavni :crazy:
Ovo mi izgleda na veću patnju do kraja prvenstva,
ne znam šta je se radilo 6 tjedana na pripremama,
toliko beskrvnosti spojeno sa gomilom tehničkih grešaka da boli glava. Danas kao i protiv Širokoga pad koncentracije već na početku utakmice i ovaj put glupi faul Jakovljevića za novi, nepotrebni penal. Ekipa nam je uključujući trenera totalno van forme, sa mislima bilo gdje, samo ne na terenu...
Zadnja izmjena: Taramba, dana/u 28 feb 2019, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 28 feb 2019, 16:45

Ima tu jos igraca za pokazat se, ako nista da se slaze ekipa za iducu sezonu. Mujagic, Barbaric, Rodin, Stanic, Mandic, Bucko... Protiv Radnika ako ne bude Bucko umjesto one 2 prevare Baka je piz.da.
Brkic, Galic, Barbaric, Gojkovic, Stojkic, Rustemovic, Curjuric, Sovsic, Mujagic, Bucko, Filipovic. Ako se Sovsic nije oporavio onda Bekric pod uslovom da ne izvodi prekide.
The Nobles ⚔

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 28 feb 2019, 17:31

Dena94 je napisao/la:Ima tu jos igraca za pokazat se, ako nista da se slaze ekipa za iducu sezonu. Mujagic, Barbaric, Rodin, Stanic, Mandic, Bucko... Protiv Radnika ako ne bude Bucko umjesto one 2 prevare Baka je piz.da.
Brkic, Galic, Barbaric, Gojkovic, Stojkic, Rustemovic, Curjuric, Sovsic, Mujagic, Bucko, Filipovic. Ako se Sovsic nije oporavio onda Bekric pod uslovom da ne izvodi prekide.
Tako je, treba vec slagati i uigravati momcad za novu sezonu, da nam se ne desi slicna patnja kao sa Mišom lani,
ako Baka za to nije spreman - zbogom i sretno,
Barisic - Jakovljevic, hvala na svemu, klupa ili dovidjenja,
Bekic - Veselinovic, nema na cemu zahvala, nogu u guzicu i sto dalje od Mostara...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Petar05
Postovi: 82
Pridružen/a: 29 dec 2018, 14:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Petar05 » 01 mar 2019, 10:28

Taramba je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:Ima tu jos igraca za pokazat se, ako nista da se slaze ekipa za iducu sezonu. Mujagic, Barbaric, Rodin, Stanic, Mandic, Bucko... Protiv Radnika ako ne bude Bucko umjesto one 2 prevare Baka je piz.da.
Brkic, Galic, Barbaric, Gojkovic, Stojkic, Rustemovic, Curjuric, Sovsic, Mujagic, Bucko, Filipovic. Ako se Sovsic nije oporavio onda Bekric pod uslovom da ne izvodi prekide.
Tako je, treba vec slagati i uigravati momcad za novu sezonu, da nam se ne desi slicna patnja kao sa Mišom lani,
ako Baka za to nije spreman - zbogom i sretno,
Barisic - Jakovljevic, hvala na svemu, klupa ili dovidjenja,
Bekic - Veselinovic, nema na cemu zahvala, nogu u guzicu i sto dalje od Mostara...
Jednostavno dođe vrijeme kada moraš potpuno reorganizaciju ekipe napraviti. To se dogodilo i Širokom. A nije nimalo ugodan period jer neznaš da li si klepio pravo pojačanje. Za vas mislim da vam slijede bar 1-2 godine traženja. Nije slučajno ni Široki igrao Ligu za ostanak. Ali nakon par sezona ubodeš sa igračima poput Enin, franjića, Turčina i Matića i polako se vraćaš na stare staze. Nije lako zamjeniti Tomića, Petraka, Bilbiju, Mešanovića. Vidim da sada niste pretjerano zadovoljni niti Jakovljevićem. Nije ni on isti stoper kad ispred sebe ima navedene igrače ili kad mu je stalno propuh nazad. Moje mišljenje je da vam sad slijede lutanja, rotiranja stalna igrača pokušavajući pronaći formulu, promjene trenera i nezadovoljstvo navijača. Što prije vam se stabilizira početna 11-rica to za vas bolje. Ali da isto prati i rezultate. Meni osobno nikad lošije na Pecari niste izgledali. Nije ni Široki nešto specijalno odigrao ali do zadnjih 20 minuta sam imao osjećaj da i nemaju pretjeranu želju naprijed jer ste skroz anemično izgledali u napadu.
Široki u srcu........

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Brcanskamalta » 01 mar 2019, 14:54

Sretan dan Nezavisnosti svim navijacima Zrinjskog.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 01 mar 2019, 15:33

Brcanskamalta je napisao/la:Sretan dan Nezavisnosti svim navijacima Zrinjskog.
:nene:
The Nobles ⚔

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Whiteredangel » 01 mar 2019, 16:15

Brcanskamalta je napisao/la:Sretan dan Nezavisnosti svim navijacima Zrinjskog.
Ma puši qrac provokatoru...
Ima li pršuta na stolu danas?
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Brcanskamalta » 01 mar 2019, 16:17

Whiteredangel je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Sretan dan Nezavisnosti svim navijacima Zrinjskog.
Ma puši qrac provokatoru...
Ima li pršuta na stolu danas?
Druze jesi dobar u glavu kakva provokacija...
Zrinjski je iz Mostara, Mostar u BiH...Vi gradjani BiH pa vam cestitam praznik drzave u kojoj zivite i gdje ste rodjeni...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Whiteredangel » 01 mar 2019, 16:27

Brcanskamalta je napisao/la:
Whiteredangel je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:Sretan dan Nezavisnosti svim navijacima Zrinjskog.
Ma puši qrac provokatoru...
Ima li pršuta na stolu danas?
Druze jesi dobar u glavu kakva provokacija...
Zrinjski je iz Mostara, Mostar u BiH...Vi gradjani BiH pa vam cestitam praznik drzave u kojoj zivite i gdje ste rodjeni...
Ma ja
Na prvo mjesto stani i ostani!

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.