HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

mirko1905
Kontakt:

PostPostao/la mirko1905 » 10 avg 2018, 00:16

Dena94 WroteColonU Zenicu s igracima koji nisu danas igrali, ionako su nam svi igraci tu nedje, ako ih Mise poslozi nije bitno ko ce igrat. A ako budu igrali Todorovic, Bekric i Fica velika je mogucnost da ce neko najebat.

Hoćeli Šovšić debitirati protiv Čelika??
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Dena94
Kontakt:

PostPostao/la Dena94 » 10 avg 2018, 08:38

mirko1905 WroteColon
Dena94 WroteColonU Zenicu s igracima koji nisu danas igrali, ionako su nam svi igraci tu nedje, ako ih Mise poslozi nije bitno ko ce igrat. A ako budu igrali Todorovic, Bekric i Fica velika je mogucnost da ce neko najebat.

Hoćeli Šovšić debitirati protiv Čelika??

To jedino Mise zna. Mogla bi biti sredina Sovsic - Perisic -Rustemovic. Cirjak, Pezer i Bekric su odigrali svih 90 odlicno drzali sredinu terena i treba ce im odmor.

Shullenta
Kontakt:

PostPostao/la Shullenta » 10 avg 2018, 10:34

Idemo napuniti Pecaru pa šta dragi Bog da...
Daj mi furadana!

PiazzaGrande

PostPostao/la PiazzaGrande » 10 avg 2018, 11:12

Sa vrlo dobrim veznjakom i vrlo dobrim spicem moze se u europi dosta napraviti, doci do grupne faze EL, uz malo i srece, naravno, discipline u igri i dobre trenerove postavke igre....
Ostali igraci da su prosjecni ligaski igraci...
Za neki rezultat u skupini trebaju jos vrlo dobar golman i stoper, a za docekati proljece u europi i jedno vrlo dobro krilo...i to je to...
Mi trenutno u kadru nemamo niti jednog vrlo dobrog igraca, o odlicnima da ne pricamo...imamo par dobrih ligaskih igraca, ostalo li-la...

Idemo dalje!
Kako i s kojim kadrom istrcati u Zenici?! :hmmmmm:

...............Soldo.............
Galic-Jakovljevic-Lastro-Stojkic
......Rustemovic...Perisic.......
Markovic....Sovsic.....K.Stanic
..................Bilbija.................
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 10 avg 2018, 11:24, ukupno mijenjano 1 put.
Diego
Baka
Zico
i više niko!

Whiteredangel
Kontakt:

PostPostao/la Whiteredangel » 10 avg 2018, 11:24

PiazzaGrande WroteColonSa vrlo dobrim veznjakom i vrlo dobrim spicem moze se u europi dosta napraviti, doci do grupne faze EL uz malo i srece, naravno...ostali igraci da su prosjecni ligaski igraci...
Za neki rezultat u skupini trebaju jos vrlo dobar golman i stoper, a za docekati proljece u europi i jedno vrlo dobro krilo...i to je to...
Mi trenutno u kadru nemamo niti jednog vrlo dobrog igraca, o odlicnima da ne pricamo...imamo par dobrih ligaskih igraca, ostalo li-la...

Idemo dalje!
Kako i s kojim kadrom istrcati u Zenici?! :hmmmmm:

...............Soldo.............
Galic-Jakovljevic-Lastro-Stojkic
......Rustemovic...Perisic.......
Markovic....Sovsic.....K.Stanic
..................Bilbija.................

Koji si ti stručnjak,divim ti se
Na prvo mjesto stani i ostani!

Taramba
Kontakt:

PostPostao/la Taramba » 10 avg 2018, 12:04

Steta radi nepotrebno primljenoga gola,
ali svaka cast Soldi da ga to nije izbacilo iz takta,
do kraja odradio vrhunski posao...
Vrljicak mi se ucinio sporiji i od Stojkica,
ili je onaj crnac samo bio kopija Usaina Bolta...
Bekricu se do sada dala sansa po 10-15 minuta, eto i Mise konacno nesto shvatio,
jucer protiv najjaceg protivnika mu odradio svih 90 minuta bez problema,
jedini nas veznjak koji nema problema sa loptom u nogama...
Ako se ne dovede neki ekstra napadac, onda Bilbiju na centarfora,
iza njega Todorovic-Bekric-Sovsic i tako na krcatoj Pecari pokusati slomiti Brazilske Bugare.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Dena94
Kontakt:

PostPostao/la Dena94 » 12 avg 2018, 16:30

Danas ocekujem max 5 igraca, ukljucujuci golmana koji su igrali u Razgradu, sve vise os toga je ponavljanje greske od proslog tjedna.

Taramba
Kontakt:

PostPostao/la Taramba » 12 avg 2018, 21:06

Miše ostani u Zenici :tokralju:
pa znaš li ikako da si trener prvaka???
Od koga si se prepao, od jednog jadnog Čelika?
Mislio sam da je utakmica u Bugarskoj bila prekretnica,
ali ništa od toga, toplo-hladno, više smrznuto djeluje momčad pod njegovom palicom...
Nisi dostojan klupe u Vitezu, a kamoli u Mostaru...
Zadnja izmjena: Taramba, dana/u 12 avg 2018, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.

Dena94
Kontakt:

PostPostao/la Dena94 » 12 avg 2018, 21:23

VRATI SE GRANDE!!! :plac:

tutankamon1905
Kontakt:

PostPostao/la tutankamon1905 » 12 avg 2018, 23:17

Mozemo li napadaca dobit kad vec ne mozemo trenera. Ne vjerujem ni da bi Mise uspio uj.e.bat ovu ekipu da imamo napadaca..necu cak ni rec da zelim dobrog napadaca, nego samo napadaca...jer ovo ove sezone su napadaci u pokusaju

Robijas007
Kontakt:

PostPostao/la Robijas007 » 13 avg 2018, 00:14

Taramba WroteColonMiše ostani u Zenici :tokralju:
ali ništa od toga, toplo-hladno, više smrznuto djeluje momčad pod njegovom palicom...

Jadnog Čelika? Jesi gledao utakmicu? Navedi kako misliš to što si rekao,pa nismo vam mi Vitez pa da vam se naguzimo kad god dodjete,i naviknite se na poraze u Zenici,jer to je ono što ćete donositi narednih godina iz Zenice ;) :salut: :salut:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Taramba
Kontakt:

PostPostao/la Taramba » 13 avg 2018, 04:47

Robijas007 WroteColon

Jadnog Čelika? Jesi gledao utakmicu? Navedi kako misliš to što si rekao,pa nismo vam mi Vitez pa da vam se naguzimo kad god dodjete,i naviknite se na poraze u Zenici,jer to je ono što ćete donositi narednih godina iz Zenice ;) :salut: :salut:

Sa Vitezom ste se trebali boriti ove sezone u ligi niže, zato smanji malo doživljaje i zahvali se Borcu iz BL :shhh:
Široki je kolo prije natamburao jadnog Čelika, mi odigramo očajno - znamo zašto i onda nakon vaše pobjede godine si se našao da šesterostrukom prvaku da prijetiš :rol:
Pozdrav Jamaku i Stevi Nikoliću...

PiazzaGrande

PostPostao/la PiazzaGrande » 13 avg 2018, 06:56

Zadnje tri utakmice- tri poraza bez postignutog gola...
Nemamo igru, ne stvaramo sanse...
Treneri vatrogasci su nam donosili titule-Karacic, Marinovic i Sliskovic 2x, a oni koje je uprava nakon odredjenog perioda mozganja dovela su bili potpuni promasaj-Krsticevic, Barbaric, Mise...
Dobri operativci, losi planeri u upravi..
Diego
Baka
Zico
i više niko!

Dena94
Kontakt:

PostPostao/la Dena94 » 13 avg 2018, 08:12

Robijas007 WroteColon

Zadnjih godina ste bili laksi pljen i od Viteza.

Robijas007
Kontakt:

PostPostao/la Robijas007 » 13 avg 2018, 08:57

Taramba WroteColon
Robijas007 WroteColon

Sa Vitezom ste se trebali boriti ove sezone u ligi niže, zato smanji malo doživljaje i zahvali se Borcu iz BL :shhh:
Široki je kolo prije natamburao jadnog Čelika, mi odigramo očajno - znamo zašto i onda nakon vaše pobjede godine si se našao da šesterostrukom prvaku da prijetiš :rol:
Pozdrav Jamaku i Stevi Nikoliću...

Ne mijesaj babe i zabe,ko je gdje trebao bit i ko je koga natamburao nije tema ovog posta,pusti se Borca i Viteza,ja vam pricam o utakmici sinoc... a dobro upamtite proslu sezonu sto se tice Zenice,jer zadugo necete iz Zenice se vratit s pobjedom,zivi bili pa vidjeli :salut:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Taramba
Kontakt:

PostPostao/la Taramba » 13 avg 2018, 09:16

A moj robijašu onda neka vam je sretno dogodine u drugoj ligi ako se Zrinjski zadugo iz Zenice neće vratiti pobjedom...

Shullenta
Kontakt:

PostPostao/la Shullenta » 13 avg 2018, 09:20

Filipović od kad je potpisao za ovoga Husarića, nije isti igrač, nigdje ga, fula nemoguće, slobodnjaci 10 metara iznad gola...
Daj mi furadana!

Dena94
Kontakt:

PostPostao/la Dena94 » 13 avg 2018, 10:02

Citam sad komentare posvuda, Zrinjski nije vise onaj stari, Zeljini navijaci vec poceli slavit duplu. Kada se europa zavrsi, transfer rok zakljuca, ode Mise, zgazi ce Zrinja 10 pobjeda u nizu pa ce biti repriza od zadnje 3 godine. Neka nam ne zamjere navikli se, kako mogu Robijasi da se nakon jedne utakmice naviknu, sto mi ne bi nakon 3 godina.

Truba1905burazeru
Kontakt:

PostPostao/la Truba1905burazeru » 13 avg 2018, 10:12

Shullenta WroteColonFilipović od kad je potpisao za ovoga Husarića, nije isti igrač, nigdje ga, fula nemoguće, slobodnjaci 10 metara iznad gola...

Taj nikad nije bio igrac ...
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

zenicacelik
Kontakt:

PostPostao/la zenicacelik » 13 avg 2018, 10:20

Da ste bili na stadionu, ne bi govorili JADNI Celik, jer ovu utakmicu kao i protiv Zelje, sasvim dobro odigrano. Naravno da smo mi daleko od Zrinje , ali trudimo se i borimo kolko mozemo, da to bude sve kako treba. Na stadionu dobra atmosfera, navijanje ok, lijepo vrijeme... Bas sve za 10.... Nadam se da su se momci vratili bez nekih problema u Mostar.... Sretno vama i nama, i daj Boze samo dobrih tekmi. Lijep pozz iz Zenice....
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.