HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

FoSte95
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la FoSte95 » 08 avg 2019, 14:27

PiazzaGrande je napisao/la:Europski iskorak Zrinjskog

HŠK ZRINJSKI je prije devedeset i jednu godinu (1928.) ostvario impozantan rezultat, može se slobodno reći i prvi europski iskorak. Istina, utakmice nisu imale natjecateljski karakter, ali samo igranje Zrinjskog protiv tadašnjeg giganta Austrije iz Beča stvorilo je u gradu, koji je tada brojao 18 038 stanovnika raspoređenih u 4 631. domaćinstvu, ozračje slično današnjem.
Plemići su u dvije utakmice bili bolji, a oba susreta završena su pobjedom Zrinjskog od 3-1.
FC Austrija se spremala na turneju ovim prostorima, a kao protivnika koji će ih napuniti samopouzdanjem i gdje će namjestiti svoje nišanske sprave odabrali su HŠKZ. Sigurno je u najavi to trebala biti borba Davida i Golijata, nekog tamo kluba iz provincije protiv slavnog bečkog kluba, bilo je samo pitanje koliko će puta lopta završiti u mreži Zrinjskog.
No, na sveopće iznenađenje, HŠKZ je pobijedio 3:1.
Bečani su se vadili na umor od putovanja, a vjerojatno su i malo više uživali u čarima šarmantnog gradića, pa su sutradan tražili revanš.
Plemići su prihvatili ponudu i opet ispratili pomalo bahate i prepotentne goste sa tri gola u mreži.

Stoga, iako su i danas svi statistički parametri na strani našega protivnika nadajmo se da će Zrinjski opet savladati Golijata i tako ispisati novu stranicu u povijesti našega kluba...
NekaTraje

Uz dopuštenje: N. Rotim i J. Marinović

poslije utrichta malme sigurno vam ne može biti bauk........ pozdrav iz Sarajeva :salut:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 08 avg 2019, 15:36

Hoce li Hari krenuti sa Cirjakom ili Curjuricem u sredini?
Rustemovic........Cirjak
..............Sovsic...........
ili
............Rustemovic..........
.....Curjuric........Sovsic......

...a nije ni Zlomislic bio los na DM na Grbavici.
Ostatak momcadi je vjerujem poznat.
Z

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 08 avg 2019, 18:11

Nema Curjurica ni medju 18...
Izgleda da je neka viroza u pitanju...

Igraj do kraja!
Z

ultras94mostar
Kontakt:

Post Postao/la ultras94mostar » 08 avg 2019, 18:32

PiazzaGrande je napisao/la:Nema Curjurica ni medju 18...
Izgleda da je neka viroza u pitanju...

Igraj do kraja!

Nadam se da ce se oporaviti do uzvrata, on nam je jedna od najacih karika :/

SlobodaTuzla1919
Kontakt:

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 08 avg 2019, 18:35

Sretno Zrinjskom :bih: :bih:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 08 avg 2019, 19:35

Brkic :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Skylabb
Kontakt:

Post Postao/la Skylabb » 08 avg 2019, 19:48

preskup promašaj...

GradKamena2
Kontakt:

Post Postao/la GradKamena2 » 08 avg 2019, 21:01

Jbg,glavu gore odigrat i taj uzvrat pa sta bude !

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 08 avg 2019, 22:25

Najgore sva 3 gola su posljedica mlohavosti i bezmudnosti. Kod prvog gola Barbaric koda igra s djetetom lopte pa i bez najmanjeg inteziteta je samo odgurnu od sebe, kod drugog ide lopta do Govedarice on je ni pogledo nije, uvi uzimaju loptu i u dva pasa dolaze do gola, kod treceg su oni samo pokazali u cemu su najbolji, u pozicioniranju i uvijek su dje treba bit. Ostavili su mu.da u Mostaru i tu im zamjeram. Prema naprjed jos i gori, Hadzic odradi dva duela, mrtav, Mandic i Govedarica ocajni u pozicijoniranju koda bjeze od lopte, vezni zaluto totalno, jedino Ticinovic i Kadusic pokazali nekog skila, naravno uz Brkica.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 08 avg 2019, 23:13

3 0 je prokleto vodstvo...milion puta dokazano..rani gol mijenja sve fata ih panika zbunjeni izgubljeni u tom pada i drugi gol i oni se vrate u utakmicu i taman kad pocnu dominirat naprave gresku i pada treci...vec vidzeno milion puta zato glavu gore bez kmekanja...

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 08 avg 2019, 23:23

gruezi je napisao/la:3 0 je prokleto vodstvo...milion puta dokazano..rani gol mijenja sve fata ih panika zbunjeni izgubljeni u tom pada i drugi gol i oni se vrate u utakmicu i taman kad pocnu dominirat naprave gresku i pada treci...vec vidzeno milion puta zato glavu gore bez kmekanja...

To je sve teorija i o tome ne treba razmisljat, bilo kakvo razmisljanje o rezultatu upravo i dovodi do kraha i psihickog padanja tokom utakmice, jer ako nesto podje kako nisi zamislio eto ti belaja. Treba se samo razmisljat kako da se iskupe publici, a to je da pokazu muda i napadnu od prve minute, a kasnje ce golovi ili promasaji diktirat tempo utakmice. Nema tu kmecanja ja sam se vec okrenuo razmisljanju sta kako u prvenstvu, jer treba biti nekad i objektivan i prihvatit cinjenicu da je ovo nedostizno.

ultras94mostar
Kontakt:

Post Postao/la ultras94mostar » 09 avg 2019, 09:32

UZM je napisao/la:Najgore sva 3 gola su posljedica mlohavosti i bezmudnosti. Kod prvog gola Barbaric koda igra s djetetom lopte pa i bez najmanjeg inteziteta je samo odgurnu od sebe, kod drugog ide lopta do Govedarice on je ni pogledo nije, uvi uzimaju loptu i u dva pasa dolaze do gola, kod treceg su oni samo pokazali u cemu su najbolji, u pozicioniranju i uvijek su dje treba bit. Ostavili su mu.da u Mostaru i tu im zamjeram. Prema naprjed jos i gori, Hadzic odradi dva duela, mrtav, Mandic i Govedarica ocajni u pozicijoniranju koda bjeze od lopte, vezni zaluto totalno, jedino Ticinovic i Kadusic pokazali nekog skila, naravno uz Brkica.

Sve sto si napisao si u pravu. Muda ostavili u Mostaru, igrali ko picke, prepali se ko da su na streljanju. Trkacki nula, nisu htjeli trcati nikako. I nije mi jasno koji k.... glume s loptom ispred naseg gola, umjesto da izbiju loptu oni driblaju i gube loptu, pa to ni amateri ne rade. Previse pocetnickih gresaka... Sta je tu je, trebamo napraviti invaziju na Siroki pa sta bude bude, mislim da su opet zasluzili da ih podrzimo u sto vecem broju i dadnemo im podrsku za nastavak prvenstva.

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 09 avg 2019, 09:36

I kad izgube
I kad pobijede
Uvijek pjevamo
ZRINJSKI VOLIM TE!

Idemo pobijediti u uzvratu...
Govedarica je ono morao zabiti, jbg...
Z

Taramba
Kontakt:

Post Postao/la Taramba » 09 avg 2019, 09:39

Na kraju zasluzen poraz od 3:0, Malmö nas je potpuno nadigrao,
mi smo se previse povukli u krilo golmana i kad tad je moralo puknuti.
Ne mozes se 90 minuta braniti, vecina bez srca i m..a,
umjesto da zute kartone zaradimo na muskim startovima, oni ih kupe na nepotrebno guranje protivnika.
Da je Govedarica pogodio zicer za 1:0, tko zna kako bi se utakmica odvijala dalje,
to je jednostavno bio slijed neiskustva i treme.
Brkic fantasticno branio do kiksa kod treceg gola, ona lopta se hvata, ili bar izbacuje u korner.
Curjuric je veoma falio u sredini kad Sovsica nije islo.
Po meni bi Gojkovic igrao u svakome smislu umjesto Barbarica, spor i premekan u duelima.
15.08. svi na Pecaru da se dostojanstveno oprostimo od Europe za ovu godinu.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 09 avg 2019, 10:12

Dasta vec se zahvalit na svemu sto su napravili dosad u europi. Poslat poruku na kraju utakmice da ocemo titulu i valjalo bi da se oproste pobjedom od europe, makar minimalnom. Ja se vec okrecem razmisljanju kako protiv Tuzle, bice tesko gostovanje svega 3 dana poslje europe, ali treba nam pobjeda.

Hans
Kontakt:

Post Postao/la Hans » 09 avg 2019, 15:39

Neiskustvo i nekvaliteta, iz toga proizlazi onaj rezultat. Nema veze, i Utrecht je uspjeh, bitno da se bilda koeficijent. Nadam se da će Zrinjski u skorije vrijeme biti nositelj u drugom pretkolu, pa trećem itd., tako se radi iskorak u Europi, a ne da se bljesne u jednoj sezoni. Samo kontinuitet, nista vise.
EDIT: Zrinjski, ako osvoji titulu, u prvom pretkolu LP će biti nositelj, zahvaljujući solidnim rezultatima ove i prošle sezone

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 11 avg 2019, 08:56

Bajram šerif mubarek olsun!

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 12 avg 2019, 12:24

Koliko ima stolica Sjever i jug koliko ja znam oko 4 do 4 ipo tisuce, nek se oglasi neko iz Sirokog, Ustanik ili neko.
Vidio sam sad Sjever 2000, jug 1100

UZM
Kontakt:

Post Postao/la UZM » 12 avg 2019, 22:40

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 13 avg 2019, 14:56

UZM je napisao/la:Koliko ima stolica Sjever i jug koliko ja znam oko 4 do 4 ipo tisuce, nek se oglasi neko iz Sirokog, Ustanik ili neko.
Vidio sam sad Sjever 2000, jug 1100

Stadion danas prima 5.726 gledatelja (to je bila službena brojka) sad izvođeni su radovi ... natkriven sjever, TV studio na istoku, jug sredivane su te novinarske lože itd. Sada ima kapacitet oko 5200 mjesta (s tim da oba kaveza nemaju toliko stolica! On se postave samo reda radi kako bi se i taj dio tribine mogao koristi!)
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.