HŠK Zrinjski

Moderatori/ce: insider,Pasha

DTzmu30
Postovi: 533
Pridružen/a: 27 avg 2021, 08:49
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la DTzmu30 » 09 okt 2022, 10:45

Vrlo važna 3 boda!
Pobjedom nad Veležom dolazimo na prvo mjesto, uz utakmicu manje.
U sredini terena se primjeti nedostatak klasičnog defanzivca - destruktivca, igrača za "prljave" poslove. To je bilo vidljivo u II poluvremenu, kada nismo kontroliral taj dio terena. Želim reći, još uvijek nemamo pravu zamjenu za Igora Savića. Fali nam igrač njegovog profila, to zasigurno nisu ni Sučić ni Stranput kao ni Musa Zubairu.
"Prirodna zamjena" Savića bi trebao biti Zlomislić, koji je ipak načet ozljedama i ušao je u 30-te godine, kad više nije na vrhuncu energije ni tjelesne spreme. Vidjet ćemo što će novi Senegalac pokazati na probi. On bi trebao biti profil igrača tipa Savić.
Zasad ovo izgleda vrlo dobro, nije realno očekivati dominaciju kao prošle sezone, dosta ostalih ekipa se pojačalo.
Mislim da će se prvenstvo rješavati na proljeće!
...jedan je jedini u snu i na javi...
HŠK Zrinjski Mostar

halobing94
Postovi: 283
Pridružen/a: 09 maj 2014, 21:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la halobing94 » 12 okt 2022, 20:17

Zrinja je moć, napokon na prirodno mjesto smo došli!
Čestitke svima

Mata996
Postovi: 51
Pridružen/a: 31 maj 2022, 21:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mata996 » 12 okt 2022, 22:26

Igrali sa 50% snage tocno onoliko koliko je trebalo.
Mostarski cigani 94
Nema zibje

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 12 okt 2022, 22:30

Igman 4:0
Sloboda 1:0
Siroki 3:0
Zeljeznicar 1:0
Veleš 1:0

Gol razlika 10:0
Izmoreni od europe i bez Basica i Savica .




slika
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

laszlo
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 avg 2022, 15:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la laszlo » 13 okt 2022, 13:04

..
Zadnja izmjena: laszlo, dana/u 29 mar 2023, 09:16, ukupno mijenjano 1 put.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 13 okt 2022, 13:24

Gledam i ne vjerujem!
Kakvo nepoštovanje od strane tv kuće koja radi prijenose lige prema aktualnom prvaku i vodećem na tablici..
Ovo spada u rubriku "vjerovali ili ne"
Sramite se!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Modric32
Postovi: 98
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Modric32 » 13 okt 2022, 13:27

Imali iko kakvu informaciju vezanu za travnjak kad cemo mi mjenjat i da li ce se sad na ovoj dugoj pauzi radit ista na infrastrukturi
Nacuo sam da zidov planira premjestit fan shop u mepas 150m2 sve od macrona brutala imali istine u ovome jel suplja?

halobing94
Postovi: 283
Pridružen/a: 09 maj 2014, 21:57
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la halobing94 » 13 okt 2022, 13:31

Modric32 je napisao/la:
13 okt 2022, 13:27
Imali iko kakvu informaciju vezanu za travnjak kad cemo mi mjenjat i da li ce se sad na ovoj dugoj pauzi radit ista na infrastrukturi
Nacuo sam da zidov planira premjestit fan shop u mepas 150m2 sve od macrona brutala imali istine u ovome jel suplja?
Navodno na pauzi kreće rekonstrukcija zapada, uklanja se onaj krov da se osposobi i Gornja tribina za Europu...teren se pomjera k zapadu...ima projekt gotov.

Modric32
Postovi: 98
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Modric32 » 13 okt 2022, 13:38

A stajanje pusa?

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 13 okt 2022, 13:44

halobing94 je napisao/la:
13 okt 2022, 13:31
Modric32 je napisao/la:
13 okt 2022, 13:27
Imali iko kakvu informaciju vezanu za travnjak kad cemo mi mjenjat i da li ce se sad na ovoj dugoj pauzi radit ista na infrastrukturi
Nacuo sam da zidov planira premjestit fan shop u mepas 150m2 sve od macrona brutala imali istine u ovome jel suplja?
Navodno na pauzi kreće rekonstrukcija zapada, uklanja se onaj krov da se osposobi i Gornja tribina za Europu...teren se pomjera k zapadu...ima projekt gotov.
???
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 13 okt 2022, 14:01

I ja sam čuo istu priču mada ne vjerujem da se travnjak može raditi prije svibnja
Dosta se novca ljetos izgubilo zbog malog kapaciteta stadiona
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miki651 » 13 okt 2022, 15:16

Moje skromno razmišljanje.
Ide rekonstrukcija zapada odmah isključivo u cilju da stadion dobije kategoriju 4.
To u svrhu da ako bog da iduću evropsku avanturu igramo na svom stadionu sa skoro tri puta većem kapacitetom od današnjeg.
To bi trebalo biti samo početak ka pravljenju ostalih tribina kako bi imali pravi europski stadion.
Na kraju svega gornja zapadna tribina neće biti ni potrebna osim za kavez sa gostujućim navijačima.

Modric32
Postovi: 98
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Modric32 » 13 okt 2022, 16:13

20.11 zadnja domaca utakmica u godini
5.3 prva domaca u novoj godini
More se san siro napravit u ovom razdoblju

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 13 okt 2022, 16:39

miki651 je napisao/la:
13 okt 2022, 15:16
Moje skromno razmišljanje.
Ide rekonstrukcija zapada odmah isključivo u cilju da stadion dobije kategoriju 4.
To u svrhu da ako bog da iduću evropsku avanturu igramo na svom stadionu sa skoro tri puta većem kapacitetom od današnjeg.
To bi trebalo biti samo početak ka pravljenju ostalih tribina kako bi imali pravi europski stadion.
Na kraju svega gornja zapadna tribina neće biti ni potrebna osim za kavez sa gostujućim navijačima.
Cat 4 nemoguce sa zapadom samo.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Modric32
Postovi: 98
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:14
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Modric32 » 13 okt 2022, 16:44

Sramota da stajanje nisu pipnuli majkemi ona kasaba mora bit prioritet prvenstveno radi ultrasa pa sve drugo...

Mata996
Postovi: 51
Pridružen/a: 31 maj 2022, 21:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mata996 » 15 okt 2022, 12:22

Sve su to supljaci za stadion…
A fan shop ce bit u mepasu to je istina
Mostarski cigani 94
Nema zibje

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 okt 2022, 10:20

Iz kluba su izgleda uspjeli srediti da Leo-Zrinja bude na TV...Bit će na nekoj od HR arena
Sramota je da kuća koja ima tv prava na ligu ne uvrsti utakmicu aktualnog prvaka u svoj program nego se mora na ovakav način rješavati...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5421
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 16 okt 2022, 11:05

PiazzaGrande je napisao/la:
16 okt 2022, 10:20
Iz kluba su izgleda uspjeli srediti da Leo-Zrinja bude na TV...Bit će na nekoj od HR arena
Sramota je da kuća koja ima tv prava na ligu ne uvrsti utakmicu aktualnog prvaka u svoj program nego se mora na ovakav način rješavati...
Tko zna kakve su imali planove sa sudijom :urnebes:
Vidis da onaj mrtvi Borac guraju prema vrhu svim silama ali dzaba ove godine nas samo moze zaustaviti kakav zalutali nuklearni projektil iz Rusije.
Kad gledam druge ekipe koje imaju tolike oscilacije stvarno ne vidim tko moze kao Zrinjski uvezati 5 pobjeda.Glavni konkurent nam Siroki Brijeg koji centra u Mostaru nije presao.
Zeljo skup invalida i staraca koji ne mogu uvezati 3,4 dobre utakmice jucer izgledali kao Siroki protiv nas pod BB.
Nevjerovatno mi je da Sarajevo sa skoro duplo vecim proracunom od nas nije glavni konkurent cak sto vise oni postali rang Igmana i Sloge po bodovima ove sezone ali opet losa selekcija i trenera i igraca sto je pokazatelj da u BiH ne mozes dovesti neki ekstra kvalitet iako imas financije a koji ce praviti razliku na terenu vec samo fizicka pripremljenost,rad i disciplina.Sve ostalo je bacanje para.
Danas Gazetta u kadru a Irfan Hadzic se vraca u Kupu ,nadam se da je svicarac dobar igrac jer nam treba malo vise ideje prema naprijed pogotovo jer nam srce veze drze momci sa 19,20 i 21 godinu,ipak tu malo treba iskustva a valjda je Karim taj.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 16 okt 2022, 13:21

Antipolitika3 je napisao/la:
16 okt 2022, 11:05
PiazzaGrande je napisao/la:
16 okt 2022, 10:20
Iz kluba su izgleda uspjeli srediti da Leo-Zrinja bude na TV...Bit će na nekoj od HR arena
Sramota je da kuća koja ima tv prava na ligu ne uvrsti utakmicu aktualnog prvaka u svoj program nego se mora na ovakav način rješavati...
Tko zna kakve su imali planove sa sudijom :urnebes:
Vidis da onaj mrtvi Borac guraju prema vrhu svim silama ali dzaba ove godine nas samo moze zaustaviti kakav zalutali nuklearni projektil iz Rusije.
Kad gledam druge ekipe koje imaju tolike oscilacije stvarno ne vidim tko moze kao Zrinjski uvezati 5 pobjeda.Glavni konkurent nam Siroki Brijeg koji centra u Mostaru nije presao.
Zeljo skup invalida i staraca koji ne mogu uvezati 3,4 dobre utakmice jucer izgledali kao Siroki protiv nas pod BB.
Nevjerovatno mi je da Sarajevo sa skoro duplo vecim proracunom od nas nije glavni konkurent cak sto vise oni postali rang Igmana i Sloge po bodovima ove sezone ali opet losa selekcija i trenera i igraca sto je pokazatelj da u BiH ne mozes dovesti neki ekstra kvalitet iako imas financije a koji ce praviti razliku na terenu vec samo fizicka pripremljenost,rad i disciplina.Sve ostalo je bacanje para.
Danas Gazetta u kadru a Irfan Hadzic se vraca u Kupu ,nadam se da je svicarac dobar igrac jer nam treba malo vise ideje prema naprijed pogotovo jer nam srce veze drze momci sa 19,20 i 21 godinu,ipak tu malo treba iskustva a valjda je Karim taj.
Žao mi je Irfana van Bastena, zadnju tekmu odigrao prošle godine u kupu kada smo ispali od Slobode, tu je i obnovio ozljedu, Jakirović kaže da uredno trenira ali ponekad "osjeti koljeno" (znači samo je pitanje trenutka kada će opet na klocnama završiti)..Gazettu je nahvalio, hajde da vidimo danas o kakvom se igraču radi...
Naše je da udarimo monopol na titulu i budemo u ovoj ligi kao što su Dinamo, Sherrif ili Ludogorets u svojim ligama, uvijek prvi!

Baka je rekao za prošlu sezonu da konkurencija Zrinji nikad' nije bila lošija, šta bi Grande tek rekao za ovu...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 okt 2022, 10:07

Klub mora odmah izdati priopćenje u vezi ovoga u Trebinju i objasniti neke stvari javnosti pogotovu ovom napaljenom dijelu...
Vode u svlačionici nije bilo nikako,Bilbija nikome nije psovao mrtve majke a treba upitati onoga lika koji je prekinuo press konferenciju i iznjeo lažne optužbe po čijem nalogu to radi...a posebna priča je taj Milović, čovjek je došao da izazove nered i uspio je...
Ovo je organizirani napad na Zrinjski s ciljem destabilizacije kluba ali mislim da su se nalogodavci malo prekontali...
edit: pa neka opet Zrinjski posuđuje Leotaru igrače i plaća ih, finu smo zahvalnicu dobili...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.