Stadion pod Bijelim brijegom

Moderatori/ce: insider,Pasha

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UltrasMostar94 » 15 jul 2017, 00:34

PiazzaGrande je napisao/la:Radovi na stadionu su zavrseni, srusena je ona osmatracnica na stajanju, i to je to za ovu godinu... :? Odakle lova? Treba par miliona...
A da misle ista raditi ne bi prodavali godisnje ulaznice za stajanje...
Daj Boze da grijesim!
Zrinjski ne odlučuje u tom, niti pare od Zrinjskog idu u to. Glavnu ulogu će voditi investitori, ukoliko ne dobijemo zeljeni novac od njih, ne mozemo očekivat da ce Zrinjski ulazit u minus, jer jedva od ulaznica i priemija plate igrace.

Avatar
shotokan1
Postovi: 162
Pridružen/a: 06 jul 2018, 20:09
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la shotokan1 » 09 jul 2018, 19:05

..........
Zadnja izmjena: shotokan1, dana/u 17 mar 2021, 02:04, ukupno mijenjano 2 puta.
DAS IST WALTER

GradKamena2
Postovi: 1603
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la GradKamena2 » 09 jul 2018, 19:26

shotokan1 je napisao/la:OVO JE VELEŽOV STADION!!!!!!!
Čestitam,a sad mrš odakle si i doletio.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la hskzmostar » 09 jul 2018, 23:21

shotokan1 je napisao/la:OVO JE VELEŽOV STADION!!!!!!!
Bujrum :kafa:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 26 avg 2018, 15:13

Izvinjavam se na upadu, samo me interesuje da li će se išta raditi na travnjaku na stadionu pod Bijelim brijegom? Plus još jedno pitanje... Da li se isplati raditi na ovom stadionu? Nekako mi se čini prevelik za ovaj zapadni dio Mostara, gdje živi nekih 55.000 ljudi, a stadion kapaciteta od 25.000 (barem tako podaci govore). Pozdrav.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Hans » 26 avg 2018, 15:23

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Izvinjavam se na upadu, samo me interesuje da li će se išta raditi na travnjaku na stadionu pod Bijelim brijegom? Plus još jedno pitanje... Da li se isplati raditi na ovom stadionu? Nekako mi se čini prevelik za ovaj zapadni dio Mostara, gdje živi nekih 55.000 ljudi, a stadion kapaciteta od 25.000 (barem tako podaci govore). Pozdrav.
Mislim da je ovo dosta dobro receno za ovaj stadion (doduse, jako pojednostavljeno)
mirko1905 je napisao/la: Radovi na stadionu?Pa sve i da imamo lovu za renoviranje ne može se raditi jer stadion je u vlasništvu grada i iznajmljen je Zrinjskom i sve veće radove na stadionu mora odobriti gradsko vijeće koje ne postoji ima 10 godina.
Inace, ja sam za opciju da se travnjak pomakne blize velikoj tribini, preko atletske staze, da se ta tribina sredi i to bi bilo sasvim dovoljno za potrebe Zrinjskog. A kad bi se skupio novac nekad za 500 godina, mogle bi se napraviti ogromne tribine od prostora kojeg bi dobili pomicanjem travnjaka.

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultras94mostar » 29 jun 2019, 16:49

Zna li itko sta ae tocno radi na tribini Stajanje? U prolazu sam vidio da je srusen dio zida i iskopan neki kanal duz tribine.

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la mirko1905 » 01 jul 2019, 14:29

ultras94mostar je napisao/la:Zna li itko sta ae tocno radi na tribini Stajanje? U prolazu sam vidio da je srusen dio zida i iskopan neki kanal duz tribine.
Vjerovatno za novu rasvjetu kopaju kanal.
Rade li ista oko ulaza ,wc-a,mozeli netko postaviti slike za nas sto nismo trenutno u Mo.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 02 jul 2019, 09:17

mirko1905 je napisao/la:
ultras94mostar je napisao/la:Zna li itko sta ae tocno radi na tribini Stajanje? U prolazu sam vidio da je srusen dio zida i iskopan neki kanal duz tribine.
Vjerovatno za novu rasvjetu kopaju kanal.
Rade li ista oko ulaza ,wc-a,mozeli netko postaviti slike za nas sto nismo trenutno u Mo.
Pozdrav prijatelju, malo sam se raspitao u vezi radova, jucer sam isao na stadion, nema se tu sta puno uslikati...
Kanali su iskopani izmedju reflektora, postavljace se novi kablovi i mora se uraditi trafo...
Ona rupa kod ulaza na stajanje je otvorena iz jednostavnog razloga, da bi bager mogao uci..
Postavit ce se brojaci na ulaze...
Uradit ce se video nadzor...
WC se nece renovirati, odnosno nece se praviti novi barem u sklopu ovoljetnih radova (mozda nekad kasnije)...
To je to.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultras94mostar » 02 jul 2019, 09:50

PiazzaGrande je napisao/la:
mirko1905 je napisao/la:
ultras94mostar je napisao/la:Zna li itko sta ae tocno radi na tribini Stajanje? U prolazu sam vidio da je srusen dio zida i iskopan neki kanal duz tribine.
Vjerovatno za novu rasvjetu kopaju kanal.
Rade li ista oko ulaza ,wc-a,mozeli netko postaviti slike za nas sto nismo trenutno u Mo.
Pozdrav prijatelju, malo sam se raspitao u vezi radova, jucer sam isao na stadion, nema se tu sta puno uslikati...
Kanali su iskopani izmedju reflektora, postavljace se novi kablovi i mora se uraditi trafo...
Ona rupa kod ulaza na stajanje je otvorena iz jednostavnog razloga, da bi bager mogao uci..
Postavit ce se brojaci na ulaze...
Uradit ce se video nadzor...
WC se nece renovirati, odnosno nece se praviti novi barem u sklopu ovoljetnih radova (mozda nekad kasnije)...
To je to.
Nek oni postavljaju videonadzor, ko prci wc-ove i gledatelje koji nemaju gdje otici onaviti nuzdi u ovom slucaju prvenstveno mislim ja zensku populaciju i ljude s djecom koji dodju, mi muskarci se nekako snadjemo.
Svejedno hvala ti na odgovoru. Lijep pozdrav.

suhilist
Postovi: 41
Pridružen/a: 08 okt 2018, 14:28
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la suhilist » 02 jul 2019, 11:26

Kao klub, vrtimo se konstantno u istom financijskom, rezultatskom i infrastrukturnom krugu.

Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano - Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano...

Vjerujem da svima ovo postaje pomalo frustrirajuće. Sve i da se napravi taj famozni iskorak u Europi (što vjerujem da ova momčad može), ostajemo na istoj infrastrukturi i utakmice moramo igrati na Širokom, Zenici ili negdje treće. Ne vidim smisao i dugoročnost rezultata i igračkog kadra ako nismo ostavili infrastrukturni i organizacijski zalog za budućnost. Rezultati će postati dio povijesti i statistike, dok će povijesna infrastruktura i dalje biti naša budućnost.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 02 jul 2019, 12:04

suhilist je napisao/la:Kao klub, vrtimo se konstantno u istom financijskom, rezultatskom i infrastrukturnom krugu.

Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano - Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano...

Vjerujem da svima ovo postaje pomalo frustrirajuće. Sve i da se napravi taj famozni iskorak u Europi (što vjerujem da ova momčad može), ostajemo na istoj infrastrukturi i utakmice moramo igrati na Širokom, Zenici ili negdje treće. Ne vidim smisao i dugoročnost rezultata i igračkog kadra ako nismo ostavili infrastrukturni i organizacijski zalog za budućnost. Rezultati će postati dio povijesti i statistike, dok će povijesna infrastruktura i dalje biti naša budućnost.
Radi se na dostizanju uefa cat 3. stadiona.
U tom slucaju sve europske utakmice cemo moci igrati kuci...
Pola godine se cekalo da grad potpise svoju obvezu od 100 000km za reflektore...mozda i vise, a zamisli da nam grad otplacuje reprogram kao nekolicini klubova, ili da u budzetu grad izvoji npr. 1.38 KM za odrzavanje stadiona :?
....jbg. mi kao rezimski klub to ne mozemo priustiti...nego, uzdaj se u se'..
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la mirko1905 » 02 jul 2019, 12:12

Ajde bar nešto ,ali zar trebaju neki veliki novci da se naprave 2-3 wc-a ili malo srediti ulaze i sl.
Mislim bez nekog jakog sponzora nema funkcionalnog stadiona.
Ili Babu Bogdanovića dovesti u upravu pa da nam posudi jedno 20 miliona dolara da napravimo stadio i dvoranu u gradu.Zvat će se “Babo arena”.Sta je to njemu :D
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 02 jul 2019, 12:15

mirko1905 je napisao/la:Ajde bar nešto ,ali zar trebaju neki veliki novci da se naprave 2-3 wc-a ili malo srediti ulaze i sl.
Mislim bez nekog jakog sponzora nema funkcionalnog stadiona.
Ili Babu Bogdanovića dovesti u upravu pa da nam posudi jedno 20 miliona dolara da napravimo stadio i dvoranu u gradu.Zvat će se “Babo arena”.Sta je to njemu :D
:thumbup:
palo mi je ovo jucer na pamet, kad bi dao lovu za dvoranu da se zove Babina dvorana... :D
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultras94mostar » 02 jul 2019, 12:22

suhilist je napisao/la:Kao klub, vrtimo se konstantno u istom financijskom, rezultatskom i infrastrukturnom krugu.

Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano - Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano...

Vjerujem da svima ovo postaje pomalo frustrirajuće. Sve i da se napravi taj famozni iskorak u Europi (što vjerujem da ova momčad može), ostajemo na istoj infrastrukturi i utakmice moramo igrati na Širokom, Zenici ili negdje treće. Ne vidim smisao i dugoročnost rezultata i igračkog kadra ako nismo ostavili infrastrukturni i organizacijski zalog za budućnost. Rezultati će postati dio povijesti i statistike, dok će povijesna infrastruktura i dalje biti naša budućnost.
Postaje itekako frustrirajuce, pare su u zraku okrecu se konstantno a nista se ne radi. Uzmi pare od Euro utakmica i bjezi.. Transferi se svode na vrbovanje igraca kojima istice ugovor da dodju kod nas kao slobodni igraci za bolju placu. Mozda se neki nece sloziti samnom, ali ova uprava po meni uopce ne radi neka cudesa kao sto ih drugi uzdizu, iako su ruku na srce ovo ljeto super pojacanja stigla u klub.. Dok se stadion ne sredi i ne ulozi u njega ne trebamo se nadati nikakvom iskoraku u Europi. Sve dok je tako vrtit cemo se samo u krug..

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la keno83 » 02 jul 2019, 13:08

suhilist je napisao/la:Kao klub, vrtimo se konstantno u istom financijskom, rezultatskom i infrastrukturnom krugu.

Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano - Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano...

Vjerujem da svima ovo postaje pomalo frustrirajuće. Sve i da se napravi taj famozni iskorak u Europi (što vjerujem da ova momčad može), ostajemo na istoj infrastrukturi i utakmice moramo igrati na Širokom, Zenici ili negdje treće. Ne vidim smisao i dugoročnost rezultata i igračkog kadra ako nismo ostavili infrastrukturni i organizacijski zalog za budućnost. Rezultati će postati dio povijesti i statistike, dok će povijesna infrastruktura i dalje biti naša budućnost.
Nece se dogodine morat u Siroki ili Zenicu, bit ce do tada gotov Velezov stadion, taman vi ostanete igrat u Mostaru, a mi gledat euro utakmice :)

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 02 jul 2019, 13:21

keno83 je napisao/la:
suhilist je napisao/la:Kao klub, vrtimo se konstantno u istom financijskom, rezultatskom i infrastrukturnom krugu.

Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano - Osvoji prvenstvo - Izbori Europu - Pare od Europe uloži u igrače sa strane - Ispadni iz Europe rano...

Vjerujem da svima ovo postaje pomalo frustrirajuće. Sve i da se napravi taj famozni iskorak u Europi (što vjerujem da ova momčad može), ostajemo na istoj infrastrukturi i utakmice moramo igrati na Širokom, Zenici ili negdje treće. Ne vidim smisao i dugoročnost rezultata i igračkog kadra ako nismo ostavili infrastrukturni i organizacijski zalog za budućnost. Rezultati će postati dio povijesti i statistike, dok će povijesna infrastruktura i dalje biti naša budućnost.
Nece se dogodine morat u Siroki ili Zenicu, bit ce do tada gotov Velezov stadion, taman vi ostanete igrat u Mostaru, a mi gledat euro utakmice :)
Koju cat ima stadion Rodjeni?
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la keno83 » 02 jul 2019, 16:51

Ma ne znam iskreno. Vise gledam kako ga prave malo pomalo i stvarno izgleda da ce biti dobar. Pa sto da ne. Neka momci igraju

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Hum94 » 02 jul 2019, 19:47

Njima za prvu kategoriju treba taman još koliko su dosad uložili od početka pravljenja stadiona.Nama još malo do 3. Kat

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UZM » 03 jul 2019, 08:17

Ma moras imat vip lozu, prostoriju za pruzanje prve pomoci, dovoljno parking mjesta, fin pristup na stadion, odgovarajucu rasvjetu, prostor za medijie, prostor za komentatore, objekti za gledatelje s invaliditetom itd... kapacitet i natkrivena mjesta je najlakse ispunit...

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.