Stadion pod Bijelim brijegom

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 03 jul 2019, 10:09

Izvadak iz UEFA pravilnika o stadionskoj infrastrukturi
Izdanje 2018.


Reflektori za cat3.....1200 luxa horizonalna osvjetljenost i 750 luxa vertikalna osvjetljenost
Stadion mora imati neovisni sustav rezervnog napajanja i osigurati 800 luxa prosječne horizontalne osvjetljenosti-Radi se ispunjenju ovoga uvjeta

Javni ulazi/izlazi za cat 3.....Moraju biti opremljeni okretnim rampama i elektronskim sustavom kontrole ulaznica(jedna okretna vrata na 660 sjedišta)-Radi se na ispunjenju ovoga uvjeta

Minimalni uvjeti za sanitarne objekte:
1 sjedeći toalet na 250 muškaraca
1 pisoar na 125 muškaraca
1 sjedeći toalet na 125 žena
Ko zna kad će se ovo ispuniti, vidim da za euro utakmice dopreme par kemijskih wc-a

VIP sjedišta za cat3........75- Imamo

VIP parking za cat 3......100- Nemamo sigurno 100, ali se kao VIP parking može prijaviti i parking u krugu sveučilišta

Zatvoreni tv sustav tj video nadzor-Radi se na ispunjenju ovoga uvjeta

TražI se još i 2 TV studija, 30 mjesta za predstavnike medija, 5 komentatorskih pozicija itd...

Sve u svemu, ako dobacimo do 3. kola kvalifikacija mogli bi igrati na našem stadionu.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UZM » 03 jul 2019, 10:32

Obecali su osposobit stadion za kat3 smjesno bi bilo da neispune, tako da je gotovo sigurno da sve kvalifikacijske utakmice gledamo pod BB.

suhilist
Postovi: 41
Pridružen/a: 08 okt 2018, 14:28
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la suhilist » 04 jul 2019, 16:15

Stadion se šminka. Nova boja na dosta mjesta, uklonjene reklame koje stoje iz poslijeratnog vremena, stavlja se zaštitna mreža preko gostujućeg "kaveza". Čini mi se da je to u ovom trenutku maksimum i za nadati se da je dovoljno za kategoriju tri.

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la mirko1905 » 05 jul 2019, 00:14

suhilist je napisao/la:Stadion se šminka. Nova boja na dosta mjesta, uklonjene reklame koje stoje iz poslijeratnog vremena, stavlja se zaštitna mreža preko gostujućeg "kaveza". Čini mi se da je to u ovom trenutku maksimum i za nadati se da je dovoljno za kategoriju tri.
Napokon ta mreža iznad gostujućih navijača ,valjda vise ne treba strahovati od papaka koji su bacali baklje po ljudima i djeci na dojnjoj tribini.To je bio razlog sto nitko nije htio sjediti na onom djelu tribina ispod kaveza
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 05 jul 2019, 09:16

PiazzaGrande je napisao/la:Izvadak iz UEFA pravilnika o stadionskoj infrastrukturi
Izdanje 2018.


Reflektori za cat3.....1200 luxa horizonalna osvjetljenost i 750 luxa vertikalna osvjetljenost
Stadion mora imati neovisni sustav rezervnog napajanja i osigurati 800 luxa prosječne horizontalne osvjetljenosti-Radi se ispunjenju ovoga uvjeta

Javni ulazi/izlazi za cat 3.....Moraju biti opremljeni okretnim rampama i elektronskim sustavom kontrole ulaznica(jedna okretna vrata na 660 sjedišta)-Radi se na ispunjenju ovoga uvjeta

Minimalni uvjeti za sanitarne objekte:
1 sjedeći toalet na 250 muškaraca
1 pisoar na 125 muškaraca
1 sjedeći toalet na 125 žena
Ko zna kad će se ovo ispuniti, vidim da za euro utakmice dopreme par kemijskih wc-a

VIP sjedišta za cat3........75- Imamo

VIP parking za cat 3......100- Nemamo sigurno 100, ali se kao VIP parking može prijaviti i parking u krugu sveučilišta

Zatvoreni tv sustav tj video nadzor-Radi se na ispunjenju ovoga uvjeta

TražI se još i 2 TV studija, 30 mjesta za predstavnike medija, 5 komentatorskih pozicija itd...

Sve u svemu, ako dobacimo do 3. kola kvalifikacija mogli bi igrati na našem stadionu.
Da, al koliko znam kategorija tri ti je sve do playoffa i playoff, tako da ako sve to ispune mi mozemo do playoffa igrati.. ako doguramo haha
HŠKZ

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UZM » 10 jul 2019, 11:05

Sta je ovo bola, niko ne spominje a citav zapad gore nam popunili stolicama, cak i oko gostujeceg kaveza dobrih 2-3 reda popunili, jedino ispod kaveza 10ak redova prazno ostalo, sad oce li i tu stavljat nezz??

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 10 jul 2019, 11:55

UZM je napisao/la:Sta je ovo bola, niko ne spominje a citav zapad gore nam popunili stolicama, cak i oko gostujeceg kaveza dobrih 2-3 reda popunili, jedino ispod kaveza 10ak redova prazno ostalo, sad oce li i tu stavljat nezz??
To je odlicno,al nitko nista nije objavio
HŠKZ

GradKamena2
Postovi: 1603
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la GradKamena2 » 10 jul 2019, 12:40

:guz:
UZM je napisao/la:Sta je ovo bola, niko ne spominje a citav zapad gore nam popunili stolicama, cak i oko gostujeceg kaveza dobrih 2-3 reda popunili, jedino ispod kaveza 10ak redova prazno ostalo, sad oce li i tu stavljat nezz??
Zar nisu samo ofarbali gornju?

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UZM » 10 jul 2019, 14:42

Najbolje da odete i sve ce te vidit. Ako ste u mogucnost. Iako sam ja to vidio s velike udaljenosti, nisam valjda toliko pomanito. Al me bas cudi niko nista neobjavljuje, cak ni Calta koji dnevno napise 20 postova nije strokno radove, zato idem provjerit poslje posla.

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la miki651 » 10 jul 2019, 14:49

UZM je napisao/la:Najbolje da odete i sve ce te vidit. Ako ste u mogucnost. Iako sam ja to vidio s velike udaljenosti, nisam valjda toliko pomanito. Al me bas cudi niko nista neobjavljuje, cak ni Calta koji dnevno napise 20 postova gornjoj tribinistrokno radove, zato idem provjerit poslje posla.
Sad pogledao, doduše iz daleka sa dvogledom. Imeni se čini koliko sam vidio da su postavili stolice na gornjoj tribini tamo gdje su nedostajale. A radi se o barem 1000 i više sjedalica.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 10 jul 2019, 17:04

Jesu postavili su stolice samo nisu malo ispod gostujuceg a i tu ce vjerovatno, i vidim da ce ulaze raditi zabranili su prilaz istom
HŠKZ

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 14 jul 2019, 13:58

UZM je napisao/la:Najbolje da odete i sve ce te vidit. Ako ste u mogucnost. Iako sam ja to vidio s velike udaljenosti, nisam valjda toliko pomanito. Al me bas cudi niko nista neobjavljuje, cak ni Calta koji dnevno napise 20 postova nije strokno radove, zato idem provjerit poslje posla.
Izgleda da su samo obojili,ucinilo nam se stolice na prvu
HŠKZ

UZM
Postovi: 220
Pridružen/a: 03 jun 2019, 00:33
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UZM » 14 jul 2019, 21:25

Klivlend je napisao/la:
UZM je napisao/la:Najbolje da odete i sve ce te vidit. Ako ste u mogucnost. Iako sam ja to vidio s velike udaljenosti, nisam valjda toliko pomanito. Al me bas cudi niko nista neobjavljuje, cak ni Calta koji dnevno napise 20 postova nije strokno radove, zato idem provjerit poslje posla.
Izgleda da su samo obojili,ucinilo nam se stolice na prvu
Ma ja sam odma s posla vidio i razocaro se, pa nisam ni piso ovdje :cry:

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 15 jul 2019, 00:47

UZM je napisao/la:
Klivlend je napisao/la:
UZM je napisao/la:Najbolje da odete i sve ce te vidit. Ako ste u mogucnost. Iako sam ja to vidio s velike udaljenosti, nisam valjda toliko pomanito. Al me bas cudi niko nista neobjavljuje, cak ni Calta koji dnevno napise 20 postova nije strokno radove, zato idem provjerit poslje posla.
Izgleda da su samo obojili,ucinilo nam se stolice na prvu
Ma ja sam odma s posla vidio i razocaro se, pa nisam ni piso ovdje :cry:
Znas sta je da jesu imali bi problema sa parkingom, nebi mogli osigurat koliko treba,a i vj im je uefa rekla drugu soluciju da to oboje u bijelo i gotovo... ureduju bar malo ide na bolje
HŠKZ

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultras94mostar » 23 jul 2019, 12:02

Ima li itko ikakvih informacija, hoce li se jos ista raditi na stadionu ili je to to za ovu sezonu?

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la miki651 » 23 jul 2019, 12:12

ultras94mostar je napisao/la:Ima li itko ikakvih informacija, hoce li se jos ista raditi na stadionu ili je to to za ovu sezonu?
Reflektori do jeseni će biti spremni.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Klivlend » 23 jul 2019, 18:13

miki651 je napisao/la:
ultras94mostar je napisao/la:Ima li itko ikakvih informacija, hoce li se jos ista raditi na stadionu ili je to to za ovu sezonu?
Reflektori do jeseni će biti spremni.
Pa cek postavljeni su reflektori brate stavljena su led svijetla unutra
HŠKZ

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultras94mostar » 26 jul 2019, 11:01

https://hercegovina.in/nova-ograda-na-g ... isprobati/

Postavljena nova ograda na gornjoj tribini gdje ce biti smjesteni gostujuci navijaci, jos ce se postaviti zastitne mreze da stoka ne moze gadjati penzionere, zene i djecu na zapadnoj tribini.


Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Hans » 02 avg 2019, 01:40

Jel na kraju ovaj stadion dobio višu kategoriju, može li se sljedeće pretkolo igrati pod BB?

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.