Stadion pod Bijelim brijegom

Moderatori/ce: insider,Pasha

SAMOMOSTAR
Postovi: 6
Pridružen/a: 20 jun 2015, 20:28
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la SAMOMOSTAR » 23 jun 2015, 14:19

Ako netko ima info dešavali se što na temu ulaganja u infrastrukturu molim da je podijeli sa nama. :stop:

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultra gitano » 17 apr 2016, 12:22

Ove godine ako bi se liga uzela u što ne sumnjam trebalo bi odmah pare od europskih utakmica uložit bar u saniranje donje zapadne tribine i postaviti krov isto nako ko sad samo duž cijele tribibe :salut:

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la espresso » 17 apr 2016, 15:50

Titula prvaka donijela bi nam 450 000€ samo za prvo pretkolo od UEFA-e. Da ne govorim ulaznice, tv prava i možebitna prodaja nekog igrača kao npr Graovca. Tako da bi se našlo nešto novca za infrastrukturu.
A možda jednostavno da počnemo kmečat i kukat kao susjedi pa da i nama Ljubo iskešira nešto.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 apr 2016, 17:16

espresso je napisao/la:Titula prvaka donijela bi nam 450 000€ samo za prvo pretkolo od UEFA-e. Da ne govorim ulaznice, tv prava i možebitna prodaja nekog igrača kao npr Graovca. Tako da bi se našlo nešto novca za infrastrukturu.
A možda jednostavno da počnemo kmečat i kukat kao susjedi pa da i nama Ljubo iskešira nešto.
550 000 EURA za drugo pretkolo LP ( prvo pretkolo igra samo sest momcadi iz San Marina, Andore i slicnih )...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

espresso
Postovi: 504
Pridružen/a: 28 sep 2014, 02:41
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la espresso » 17 apr 2016, 17:18

PiazzaGrande je napisao/la:
espresso je napisao/la:Titula prvaka donijela bi nam 450 000€ samo za prvo pretkolo od UEFA-e. Da ne govorim ulaznice, tv prava i možebitna prodaja nekog igrača kao npr Graovca. Tako da bi se našlo nešto novca za infrastrukturu.
A možda jednostavno da počnemo kmečat i kukat kao susjedi pa da i nama Ljubo iskešira nešto.
550 000 EURA za drugo pretkolo LP ( prvo pretkolo igra samo sest momcadi iz San Marina, Andore i slicnih )...
Onda još bolje. Al ako budemo prvi grad nam mora pomoć. Svakoj ciganiji i udruzi se svake godine pare keširaju a nama koji smo jedino što valja u gradi ni feninga već godinama

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ultra gitano » 17 apr 2016, 17:39

Ma i dozvolu za gradnju da izdaju biće dobro koliko se samo na pomoćno igralište čekalo skoro godina dana jedan **** papir. Prvo zapad uradit i natkrit pa onda istočnu tribinu napravit oko 3000 mjesta bilo bi dosta računajući da zapad ima oko 5000 +atletsku stazu uklonit i tribine približiti terenu msm ovu novu što bi se pravila na istočnoj strani(stajanju)

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Josip321 » 25 jul 2016, 16:55

Teko sada vidim ove informacije oko renoviranja stadiona. Nadam se da je sve to istina. Znam da je uvijek koliko para toliko muzike. Ali se nadam da ce malo po malo biti para. Tribine sto je vise moguce pribliziti terenu, natkrit ih. Da ima navijac prisniji odnos sa utakmicom. I da moze i po kisi doci gledat. Te djete dovesti. A ne da o vremenu ovisi. I ne rusit gornju tribinu zaradi bolnickog parkinga. Gdje cu se ja inace parkirati i cugati?!
Momče Hercegovče

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 25 jul 2016, 17:12

:salut:
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 10 jun 2017, 14:56, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Josip321 » 25 jul 2016, 18:08

Pa na prvoj stranici ove teme.
Momče Hercegovče

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 25 jul 2016, 18:30

:salut:
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 10 jun 2017, 14:55, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 30 maj 2017, 16:10

:salut:
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 10 jun 2017, 14:55, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Jericho » 30 maj 2017, 16:49

PiazzaGrande je napisao/la:Kako sada stvari stoje, sljedeće ljeto bi mogli to i dočekati...Uprava je odlučna u namjeri da se do završetka sljedeće sezone urade svi radovi koji su potrebni za dobivanje ove kategorije...Tunel za igrace, vise VIP mjesta u lozi, veci VIP parking, jaca rasvjeta, tv studio itd...Investicija ce biti vrijedna cca. 2 M KM...
Sljedeca faza koja kosta cca.25 M KM je ponistavanje gornje tribine i ustupanje gradu, primicanje travnjaka zapadu i izgradnja istocne tribine koja bi bila skoro identicna zapadnoj , krov na obje tribine, eventualno montazna na jugu za utakmice domaceg prvenstva i imao bi negdje oko 12 000 sjedecih mjesta...
Tunel je prevelika investicija u ovom trenutku? :urnebes:
Hahahahaha na ovo drugo. :rol: Potrosit 25mil da se srusi tribina i napravi jedna nova :tokralju:
Za te pare mozes izgradit najmoderniji stadion na ovim prostorima od 12-15000 mjesta, a ne ih ulagat u ovu rusevinu.

Nek prvo prebace stolice na gornjoj tribini sa srednje kocke u prvu i bit će dosta za ovo ljeto :salut:
#SuningOUT

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 30 maj 2017, 16:53

:salut:
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 10 jun 2017, 14:54, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la Jericho » 30 maj 2017, 17:21

Realno to je presmijesna cifra da se uloži u ovo ruglo da bi se na kraju dobio stadion sa "samo" dvije tribine od kojih bi zapad ponovo bio ruglo bez ikakvih sadrzaja, prilaza i sa samo 2 ulaza/izlaza sa strane.
Nek grad dadne zemljiste na Vihovićima kod jezera Zrinji i za 20-25mil(ako je ovo uopce moguce namaknut u nasim uslovima, a ja mislim da jeste) izgradit nov i moderan stadion sa 12-13k kapaciteta, a trenutno zemljiste onda vratit gradu nek ga prodaju nekom tajki da gradi tržni.
Win-win :kralj:
#SuningOUT

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ALOBOLA » 30 maj 2017, 21:40

Jericho je napisao/la:Realno to je presmijesna cifra da se uloži u ovo ruglo da bi se na kraju dobio stadion sa "samo" dvije tribine od kojih bi zapad ponovo bio ruglo bez ikakvih sadrzaja, prilaza i sa samo 2 ulaza/izlaza sa strane.
Nek grad dadne zemljiste na Vihovićima kod jezera Zrinji i za 20-25mil(ako je ovo uopce moguce namaknut u nasim uslovima, a ja mislim da jeste) izgradit nov i moderan stadion sa 12-13k kapaciteta, a trenutno zemljiste onda vratit gradu nek ga prodaju nekom tajki da gradi tržni.
Win-win :kralj:
Drago mi je da se bar prica o ovome ali kad vidimo da pisljivu dvoranu ne mozemo napraviti u gradu za 40 godina onda je ovo utopija.I mislim da se ovdje radi o 2,5 miliona.Usporedite kolko je kostala Zeljina tribina i to je to.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la KpbKaka22 » 13 jun 2017, 18:18

Ma smjesno je da vec nisu napravili nesto koliko su uzeli para od uefe i ove ce god ,bar nesto tamo oko stajanja

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jun 2017, 20:19

I
KpbKaka22 je napisao/la:Ma smjesno je da vec nisu napravili nesto koliko su uzeli para od uefe i ove ce god ,bar nesto tamo oko stajanja
Koliko su uzeli para?Pa je li znas koliko kosta Zrinju jedna sezona u PL?Treba placati igrace,trenere, kompletnu radnu zajednicu,odrzavanje,putovanja.Ne mogu reci da sam totalno upucen ali to je po meni sa ovim igracima otprilike oko 1,5 do 2 miliona KM za sezonu.Ono sto se dobije od ueffe ne pokrije ni trecinu kad se uzmu u obzir troskovi putovanja a narocito ako izvuces nekoga tipa Sirak ,Astana,Serif i sl.Stajanje ?Samo srusiti i napraviti novu tribinu ali to kosta i ta je cifra sa 7 znamenki a druga je stvar da je stadion iznajmljen Zrinjskom od grada Mostara i treba dozvola za rusenje a znamo da nema gradskog vijeća tako da je i to upitno.Trebalo je 9 mjeseci da nam daju dozvolu za postavljanje umjetne trave na pomocni teren.Ali i pored svega pouzdano znam da se nešto radi vezano za renoviranje stadiona ali kada ce se i hoce li se poceti raditi prema tom ili nekom drugom planu e to ne znam.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la ALOBOLA » 13 jul 2017, 15:16

Ajde neka netko malo procacka te priče o radovima na stadionu pa da znamo o čemu se radi.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la UltrasMostar94 » 13 jul 2017, 15:22

ALOBOLA je napisao/la:Ajde neka netko malo procacka te priče o radovima na stadionu pa da znamo o čemu se radi.
Ne znam kad radovi počinju i to, ali znam da ima dosta firmi i poslovođa u našem slučaju važni kao investitori, koji su već postigli dogovor da investiraju u izgradnju stadiona, ali u tom slučaju trebaju dobit poslovne porstore na stadionu.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Stadion pod Bijelim brijegom

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 jul 2017, 23:25

Radovi na stadionu su zavrseni, srusena je ona osmatracnica na stajanju, i to je to za ovu godinu... :? Odakle lova? Treba par miliona...
A da misle ista raditi ne bi prodavali godisnje ulaznice za stajanje...
Daj Boze da grijesim!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.