HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

UltrasMostar94
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 30 jun 2017, 17:35

Mandrake je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Za Maribor
................Piric............
Galić-Jakov-Katanec-Stojkic
.........Jamak-Mulahus.......
.Jović.......Bilbija......Kukoč.
................Kajkut..............

2-0!

Sve pozicije, osim dva centralna/zadnja vezna su predvidljive, s tim da smatram da će Miloš Filipović prije Jovića startati desno, a Kukoč ako bude zdrav i spreman, sigurno lijevo kao što si i napisao! Jamak... ne znam, ne vidim ga kao nositelja ove ekipe, jednostavno nisam, nadam se da će me demantirati :D Ja predlažem Ćavara i Čirjaka pa kud puklo da puklo :D

Cirjak je dobar igrac, kao i Perisic nadam se da ce se jedan od njih dvojice iskazat na pripremama, a i na utakmici.

Mandrake
Kontakt:

Post Postao/la Mandrake » 30 jun 2017, 17:40

UltrasMostar94 je napisao/la:
Mandrake je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Za Maribor

2-0!

Sve pozicije, osim dva centralna/zadnja vezna su predvidljive, s tim da smatram da će Miloš Filipović prije Jovića startati desno, a Kukoč ako bude zdrav i spreman, sigurno lijevo kao što si i napisao! Jamak... ne znam, ne vidim ga kao nositelja ove ekipe, jednostavno nisam, nadam se da će me demantirati :D Ja predlažem Ćavara i Čirjaka pa kud puklo da puklo :D

Cirjak je dobar igrac, kao i Perisic nadam se da ce se jedan od njih dvojice iskazat na pripremama, a i na utakmici.

E pohvališe mi tog Čirjaka, da je dobar igrač pravo... možda je on taj X faktor za kojeg mi navijači nismo ni svjesni :D

ALOBOLA
Kontakt:

Post Postao/la ALOBOLA » 30 jun 2017, 17:55

Mandrake je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:
Mandrake je napisao/la:[quote="PiazzaGrande"]Za Maribor

2-0!

E pohvališe mi tog Čirjaka, da je dobar igrač pravo... možda je on taj X faktor za kojeg mi navijači nismo ni svjesni :D[/quote]

Pošto nema pojačanja ja se još u to iznenađenje uzdam.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 04 jul 2017, 21:46

Zrinjski-Maribor 0-0, Mostar, 15.07.2014.
Dujković-Zlatić, Graovac, Katanec, Stojkić-Muminović, Šćepanović, Đurić(Simeunović)-Pehar, Stojanović(Durak), Nikolić(Kordić).
Z

ALOBOLA
Kontakt:

Post Postao/la ALOBOLA » 05 jul 2017, 01:49

PiazzaGrande je napisao/la:Zrinjski-Maribor 0-0, Mostar, 15.07.2014.
Dujković-Zlatić, Graovac, Katanec, Stojkić-Muminović, Šćepanović, Đurić(Simeunović)-Pehar, Stojanović(Durak), Nikolić(Kordić).

Pa kad vidim ovaj sastav onda smo mi stvarno puno jaci danas nego prije tri godine ali sredina me brine.Joj da nam je bar Tomic ostao ove sezone imali bi dobre sanse protiv janeza ali i ovako treba ih zestoko nagazit od prve minute pa sta nam Bog dadne.
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Duff

Post Postao/la Duff » 05 jul 2017, 02:49

Ćavar je Tomić za Čirjaka.
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 05 jul 2017, 10:37

Vidi cemo danas ko kako stoji, napokon da vidim koji je razlog bio dovodjenje ovih igraca, jel ga bilo uopce ili su napamet uzimali. Cavaru definitivno dat priliku, kao i Hajdarevicu.

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 05 jul 2017, 16:28

slika

Ulaznice za utakmicu drugog pretkola UEFA Lige prvaka HŠK Zrinjski – NK Maribor, koja je na programu 12. srpnja u 19 sati na stadionu HŠK Zrinjski, u prodaju će biti puštene u ponedjeljak u 10 sati.

Cijena ulaznice bit će 15 KM
Z

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 05 jul 2017, 16:30

Ajde nek su digli cijenu na 15KM kad smo vec ograniceni s brojem mjesta. Nadam se da ce i to biti neki financijski poticaj za izgradnju stadiona.

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 06 jul 2017, 10:59

.................Jazvin................
Jovic...........Bilbija........Todorovic
........Jamak........Ćavar..........
Stojkic...Jakov....Katanec....Gala
.................Piric...................
Mislim da je ovo prema prikazanom najkvalitetnija postava, mozda cak i dat Hajdarevicu da igra spica mislim da bi dao 110% od sebe, mozda i Pezer u sredinu, ali krila mislim da od Jovica i Todora niko to bolje nece odigrat, mislim da bi Todor bas ozivio tu desnu stranu, a sto je neko reko jucer mogo bi mjenjat pozicije on i Jovic, sto jako zbunjuje obranu. Samo pozicija napadaca je jos pod upitnikom, nadam se da ce Baka riskirat s nekim, jer Kajkut jednostavno ne moze igrat tu pozciju s Slobodom, kamoli protiv Maribora. Moji favoriti Hajdarevicc ili Jazvin.

Mandrake
Kontakt:

Post Postao/la Mandrake » 06 jul 2017, 12:53

[MOMČAD ZA 2. PRETKOLO LIGE PRVAKA]

Vratari
1. TRIFKOVIĆ Ivan
12. BANDIĆ Krešimir
22. PIRIĆ Kenan

Braniči
5. GALIĆ Marin
9. BARIĆ Mario
14. LUČIĆ Luka
15. LAŠTRO Neven
16. STOJKIĆ Pero
27. JAKOVLJEVIĆ Slobodan
32. KATANEC Matija

Vezni igrači
7. ČIRJAK Frane
11. JOVIĆ Toni
13. PEZER Semir
17. TODOROVIĆ Ognjen
21. PERIŠIĆ Marko
24. JAMAK Nermin
33. KUKOČ Tonči
42. ĆAVAR Marijan
55. FILIPOVIĆ Miloš
99. BILBIJA Nemanja

Napadači
10. KAJKUT Saša
19. JAZVIN Salko
20. HAJDAREVIĆ Nermin
25. MULAHUSEJNOVIĆ Nardin

Bože pomozi :D

P.S. sad tek vidim da nema Mrkaića i Ćosića Iz Drine na spisku... Uglavnom to je to, idemo proći Janeze :D :cool:

Mandrake
Kontakt:

Post Postao/la Mandrake » 06 jul 2017, 13:08

UltrasMostar94 je napisao/la:.................Jazvin................
Jovic...........Bilbija........Todorovic
........Jamak........Ćavar..........
Stojkic...Jakov....Katanec....Gala
.................Piric...................
Mislim da je ovo prema prikazanom najkvalitetnija postava, mozda cak i dat Hajdarevicu da igra spica mislim da bi dao 110% od sebe, mozda i Pezer u sredinu, ali krila mislim da od Jovica i Todora niko to bolje nece odigrat, mislim da bi Todor bas ozivio tu desnu stranu, a sto je neko reko jucer mogo bi mjenjat pozicije on i Jovic, sto jako zbunjuje obranu. Samo pozicija napadaca je jos pod upitnikom, nadam se da ce Baka riskirat s nekim, jer Kajkut jednostavno ne moze igrat tu pozciju s Slobodom, kamoli protiv Maribora. Moji favoriti Hajdarevicc ili Jazvin.

Složio bih se s tobom u vezi početnog sastava!

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 06 jul 2017, 13:10

Mrkaic je totalno nepotreban, Cosica ne znam. Mislim da je bolje da sa klupe udju Mulah ili Hajdarevic nego Mrkaic npr.

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 jul 2017, 20:59

Mandrake je napisao/la:[MOMČAD ZA 2. PRETKOLO LIGE PRVAKA]

Vratari
1. TRIFKOVIĆ Ivan
12. BANDIĆ Krešimir
22. PIRIĆ Kenan

Braniči
5. GALIĆ Marin
9. BARIĆ Mario
14. LUČIĆ Luka
15. LAŠTRO Neven
16. STOJKIĆ Pero
27. JAKOVLJEVIĆ Slobodan
32. KATANEC Matija

Vezni igrači
7. ČIRJAK Frane
11. JOVIĆ Toni
13. PEZER Semir
17. TODOROVIĆ Ognjen
21. PERIŠIĆ Marko
24. JAMAK Nermin
33. KUKOČ Tonči
42. ĆAVAR Marijan
55. FILIPOVIĆ Miloš
99. BILBIJA Nemanja

Napadači
10. KAJKUT Saša
19. JAZVIN Salko
20. HAJDAREVIĆ Nermin

P.S. sad tek vidim da nema Mrkaića i Ćosića Iz Drine na spisku... Uglavnom to je to, idemo proći Janeze :D :cool:

Može se još jedan igrač prijaviti 24 sata prije početka utakmice... ;)
Z

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 06 jul 2017, 22:22

Zadnja pripravljalna tekma v Ljudskem vrtu
NK MARIBOR - FC KRASNODAR 0:2 (0:1)
6.7.2017 Maribor, stadion Ljudski vrt. Pripravljalna tekma. 1500 gledalcev. Glavni sodnik: Tadej Mežnar. Pomočnika: Bojan Ul in Bojan Šinkovec.

NK MARIBOR: Handanović, Palčič (83' Hodžić), Rajčević, Šuler, Viler, Kabha (73' Pihler), Vrhovec (83' Ogrinec), Hotić (73' Kramarič), Ahmedi (73' Tavares), Bajde (83' Vokić), Zahović (80' Mešanović). Klop: Obradović, Hodžić, Mertelj, Uskoković, Kolmanič, Pihler, Ogrinec, Kramarič, Vokić, Tavares, Mešanović. Trener: Darko Milanič.

FC KRASNODAR: Sinitsyn, Martynovich, Granqvist, Ramires, Yanbaev, Zhigulov, Claesson, Joaozinho, Pereira, Kabore, Komlichenko. Klop: Adamov, Bochko, Borodin, Utkin, Golubev, Suleymanov. Trener: Igor Šalimov.

Strelec: 0:1 Claesson (9), 0:2 Claesson (51)

Generalka pred potjo v Mostar, pred 1500 gledalci. Zadnji test storjenega v pričakovanju otvoritve sezone proti Krasnodarju, stalnici v vrhu ruskega prvenstva v zadnjih treh letih (1x tretji, 2x četrti). Bohar, Billong in Šme so še na seznamu poškodovanih, Ahmedi in Mešanović pa sta po neprijetnosti med dvobojem z Interjem iz Zaprešića že nazaj. Pred tekmo svečanost, tokrat za sodnike. Aktivno kariero zaključujeta dolgoletna mariborska sodnika, Bojan Ul in Bojan Šinkovec.

Začelo se je pol ure prej, kot je bilo predvideno. In drugače, kot smo si želeli. Z vodstvom gostov v deveti minuti. Ob predložku v kazenski prostor je Claesson brez obotavljanja naciljal pod prečko. Odziv z naše strani s takojšnjim poskusom Ahmedija, na pravem mestu je bil vratar Sinitsyn. Aplavz z vzhodne tribune je izzval Kabha z izjemnim preigravanjem v 16. minuti, ob zaključka slaloma med ruskimi nogometaši je podal do Zahovića, ki pa se mu ni izšlo z natančnejšim udarcem. Atraktivna akcija tudi v 25. minuti, po prodoru in udarcu Ahmedija je vratar Krasnodarja z nekaj težavami ukrotil žogo. Med iskanjem poti do izenačenja poskus Vilerja v 41. minuti mimo leve vratnice, za naj obrambo prvega polčasa pa je poskrbel Handanović v 44. minuti, ko je ustavil udarec Joaozinha. Proti najzahtevnejšemu nasprotniku v dosedanjem delu priprav pa smo nanizali precej obetavnih akcij, v zadnji pred odmorom ni veliko manjkalo do zadetka Bajdetu.

Nadaljujemo z nespremenjeno enajsterico, prvi pa do udarca Bajde v 50. minuti, ko je žogo usmeril čez prečko. Na drugi strani pa gostje s precej sreče do povišanja vodstva, Claesson se je odločil za udarec z roba kazenskega prostora, žoga je vmes spremenila smer in končala v mreži. Še enkrat je udarec preizkusil Ahmedi v 61. minuti, z roba kazenskega prostora ni bil natančen. Bajde v okvir vrat tri minute pozneje, obramba Sinitsyna. V 71. minuti še enkrat odlično posredovanje našega vratarja, za novo energijo v končnici pa v 73. minuti 3 menjave v naših vrstah (Tavares, Pihler in Kramarič, z igrišča Kabha, Hotić in Ahmedi). Odlično rusko moštvo do nove priložnosti v 79. minuti, a je Handanović uspel odbiti žogo, da je zadela vratnico in ni končala v mreži. Prvič v Ljudskem vrtu za spoznavanje z novo domačo trdnjavo od 80. minute Mešanović, priložnost so dobili tudi Ogrinec, Hodžić in Vokić, v 86. minuti pa naj situacija za zmanjšanje zaostanka. Tavares iz prostega strela z 18 metrov, kapetanov projektil je uspel vratar odbiti z nogo. Sinitsyn pa je ustavil tudi poskus Kramariča dve minuti pozneje.
Z

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 00:22

Da ja jos ista znam procitat, ali vidim da su isli s prvom, vjv ce im ovaka biti. Mozda je neka varka za Zrinjski, ali ovaj Maribor sve gubi na pripremam. Ali barem cemo znati od koga ispadamo, a ne Sarajevo protiv Zaria, a posteno najvise su se furali na forumu da ce proc, jos ona prica najbolje se pojacali :rol:

PiazzaGrande

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jul 2017, 08:34

Darko Milanič je bivši nakon 2.pretkola LP :kafa:
Z

GoskGabela
Kontakt:

Post Postao/la GoskGabela » 07 jul 2017, 08:48

Mandrake je napisao/la:[MOMČAD ZA 2. PRETKOLO LIGE PRVAKA]

Vratari
1. TRIFKOVIĆ Ivan
12. BANDIĆ Krešimir
22. PIRIĆ Kenan

Braniči
5. GALIĆ Marin
9. BARIĆ Mario
14. LUČIĆ Luka
15. LAŠTRO Neven
16. STOJKIĆ Pero
27. JAKOVLJEVIĆ Slobodan
32. KATANEC Matija

Vezni igrači
7. ČIRJAK Frane
11. JOVIĆ Toni
13. PEZER Semir
17. TODOROVIĆ Ognjen
21. PERIŠIĆ Marko
24. JAMAK Nermin
33. KUKOČ Tonči
42. ĆAVAR Marijan
55. FILIPOVIĆ Miloš
99. BILBIJA Nemanja

Napadači
10. KAJKUT Saša
19. JAZVIN Salko
20. HAJDAREVIĆ Nermin

Odoše u Vitez na posudbu, nije ih Šulenta nama dao :nedam: :nedam:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 09:54

PiazzaGrande je napisao/la:Darko Milanič je bivši nakon 2.pretkola LP :kafa:

Slazem se.

UltrasMostar94
Kontakt:

Post Postao/la UltrasMostar94 » 07 jul 2017, 10:04

Baka odabro 9 igraca za prvi 11, po meni to su Piric, Katanec, Jakovljevic, Stojkic, Jamak, Ćavar, Jović, Bilbija sigurnih sad mislim da mu je dilema desni bek, odlucit se za defanzivnog Barica (po meni bolje) ili napadackog Galica koji se ni u napadu nesto, a u obrani katastrofa i bude li igro to ce nam biti ranjiva strana. Desno krilo mislim da je tu rijesena dilema da Filipovic nece igrat, dilema je vjerovatno Todorovic ili Jazvin, mozda cak Todorovic ljevo, a Jazvin spica...

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.