HŠK Zrinjski - Europa

Moderatori/ce: insider,Pasha

Kugar
Postovi: 5
Pridružen/a: 21 feb 2017, 09:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Kugar » 19 jul 2017, 22:08

A jbg baš nemamo sreće
:damn: :damn: :damn: :damn: :damn: :damn: :damn: :damn:

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 19 jul 2017, 22:48

Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Wayat
Postovi: 41
Pridružen/a: 13 feb 2016, 21:35
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Wayat » 19 jul 2017, 23:05

Na veliku žalost svih mrzitelja opet imamo ekipu za titulu :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Evander
Postovi: 14314
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Evander » 19 jul 2017, 23:06

PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Imenuj ko se raduje? Vecinom navijaci Zelje i par nacionalista. Takve iste nacionaliste i vi imate i to u vecem broju. Ima nas dosta koji smo podrzavali Zrinjski i na sport gledamo kao na sport. Mene prvog taj nacionalizam ne zanima niti sekunde.

Steta, propustili ste OGROMNU priliku.
Da ste zadrzali ekipu od prosle godine i da je Vinko ostao trener, mislim da bi ste igrali grupnu fazu Europa Lige.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Lillard » 19 jul 2017, 23:11

Pezer i Perišić ne smiju igrat zajedno.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la crozla » 19 jul 2017, 23:13

slika
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la samoposmatram » 19 jul 2017, 23:21

PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Da ste Bog dao, svi tako simpaticni kao ti, mozda bi vas voljeli i u Sirokom.

Bolje vam bi bilo da ste gasili pozare po Splitu. Brat uz brata i te folove....

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la hskzmostar » 20 jul 2017, 00:07

27 nasuprot 12 pokusaja prema golu Maribora u dvije utakmice,danasnji slucajni gol je bio jedini udarac prema Piricu na utakmici,skoro tri puta vise kornera koje smo usrali nekakvim skracenim verzijama i zvuci nevjerovatno da smo danas napravili samo 4 prekrsaja.
Imali smo sve samo nazalost srece u obe utakmice NE!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
delko
Postovi: 3520
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la delko » 20 jul 2017, 00:10

Evander je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Imenuj ko se raduje? Vecinom navijaci Zelje i par nacionalista. Takve iste nacionaliste i vi imate i to u vecem broju. Ima nas dosta koji smo podrzavali Zrinjski i na sport gledamo kao na sport. Mene prvog taj nacionalizam ne zanima niti sekunde.

Steta, propustili ste OGROMNU priliku.
Da ste zadrzali ekipu od prosle godine i da je Vinko ostao trener, mislim da bi ste igrali grupnu fazu Europa Lige.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Apsolutno, mislim da su takvi navijaci manjina medjutim kad se tako jave onda to odjekne. Smatram da nas je mnogo vise koji podrzavamo u Evropi sve BH klubove. Zrinjski je nezasluzeno ispao danas ali eto, to je fudbal...
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2017, 00:44

Evander je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Imenuj ko se raduje? Vecinom navijaci Zelje i par nacionalista. Takve iste nacionaliste i vi imate i to u vecem broju. Ima nas dosta koji smo podrzavali Zrinjski i na sport gledamo kao na sport. Mene prvog taj nacionalizam ne zanima niti sekunde.

Steta, propustili ste OGROMNU priliku.
Da ste zadrzali ekipu od prosle godine i da je Vinko ostao trener, mislim da bi ste igrali grupnu fazu Europa Lige.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Ma vidio par komentara Đekne i par đekninih jarana, onih sto jos spominju penal u Bijeljini i sto im je zao sampionskih majica koje su morali spaliti, pa sam tako reagirao...Ovo se uglavnom na njih odnosi...Uglavnom!
Vidimo se na Kosevu u nedjelju...


Forza Zrinja!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2017, 00:55

samoposmatram je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Da ste Bog dao, svi tako simpaticni kao ti, mozda bi vas voljeli i u Sirokom.

Bolje vam bi bilo da ste gasili pozare po Splitu. Brat uz brata i te folove....
Sta da ti odgovorim?
Ne treba nas niko voljeti sa strane, niti trazimo to od bilo koga...Ne volim taj podanicki luzerski mentalitet da se svakome svidjas...Bolje je da nas mrze i da nas se plase...
A to za pozar, gori oko Jablanice 10 dana, sutra 100 ljudi ide na teren, pa eto ti prilike...
To sta bi kome bolje bilo ostavi u raspravi sa ukucanima...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: RE: Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la UltrasMostar94 » 20 jul 2017, 01:01

Evander je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Jbg...danas smo trebali dati dva gola, dali smo samo jedan...
Skupo su nas kostale gluposti: promasen penal, skrivljeni penal na kraju utakmice, primljen pacerski gol danas...
Takav je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji, valjda ga zato svi i volimo..
Ako nista, barem smo priustili zadovoljstvo ovima sto se ne mogu radovati uspjesima svoga kluba nego nasim neuspjesima...
Vidim likuju...
Bravo papci!
Imenuj ko se raduje? Vecinom navijaci Zelje i par nacionalista. Takve iste nacionaliste i vi imate i to u vecem broju. Ima nas dosta koji smo podrzavali Zrinjski i na sport gledamo kao na sport. Mene prvog taj nacionalizam ne zanima niti sekunde.

Steta, propustili ste OGROMNU priliku.
Da ste zadrzali ekipu od prosle godine i da je Vinko ostao trener, mislim da bi ste igrali grupnu fazu Europa Lige.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Baka je u ove 2 utakmice pokazao da je odlican trener, sve je predvido na terenu, dobro takticki spremio momcad, odlicno su kombinirali i ostalo, Vinko je imo jednu ekipu godinu dana pa nisu nista pokazali protiv Legie, Baka je uigravo momcad mjesec dana bez ozbiljnih utakmica i s manje kvalitetnim igracima. Jedino sto mu zamjeram je to da je tek ovu drugu utakmicu uvidio ono sto sam ja govorio danima prije 1 utakmice da se sto vise igra kroz sredinu s kratkim pasevima, al eto on je trener ipak on ima manje prostora za kemijanje lako je iz fotelje umisljat neke kombinacija. Ako Baka slozi ekipu, motivira ih, uzima se prvenstvo lagano.

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2017, 01:25

Nekada djelujemo kao pravi klub, a nekada kao zadruga...
U mnogim segmentima improviziramo...
Ali i kao takvi smo al pari klubu kao sto je Maribor koji je sto se svega tice miljama udaljen od nas...

Nista, jbg. Okrenimo se prvenstvu i pohodu na sestu titulu!

Bdw. Mislim da je ovo prvi puta da jedan klub iz BiH nije izgubio u gostima otkako se igra ovakav format LP (od 2009 godine je ovakav sustav, ako se ne varam)
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 20 jul 2017, 08:26

Treneru Sliškoviću i igračima se nema šta zamjeriti, igrali su hrabro i muški, prošla je ekipa koja je napravila manje grešaka i imala više sreće...Tako je to..

Samo ću malo o brojkama, za one koji još nisu svjesni šta smo propustili:

NAGRADNI FOND U LP
Prvak koji se ne kvalificira u grupnu fazu=260 000 eura
Ispadanje u drugom pretkolu=320 000 eura
Ispadanje u trećem pretkolu=420 000 eura
Ispadanje u play-offu=3 000 000 eura
..itd

NAGRADNI FOND U EL
Eliminacija u play-offu=245 000 eura
Ulazak u skupine EL=2 600 000 eura
Pobjeda u skupini=360 000 eura
Remi u skupini=120 000 eura

Znači, ove sezone klub je od Uefe zaradio 580 000 eura
A Imali smo povijesnu šansu i skoro otvoren put u skupine EL da smo sinoć prošli...Naravno usput, u trećem pretkolu, je samo trebalo preskočiti islandskog prvaka, što nije nerealno, i uz realno ispadanje od nekog europskog giganta u play-offu plasirali bi se u skupinu EL...
To bi klubu donijelo minimalnu zaradu od 5 600 000 eura, pa makar izgubili svih šest utakmica u skupini..
5 600 000 eura

To je iznos otprilike četiri naša godišnja budžeta

5 600 000 eura

:crazy: kuknjava

Ispadanjem od Hafnafjordura u 3.pretkolu LP i eliminacijom u play-offu EL klub bi utrzio 925 000 eura...

Ove cifre su samo prihod od Uefe...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Infamous
Postovi: 4
Pridružen/a: 25 jun 2017, 20:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Infamous » 20 jul 2017, 09:02

Cestitke igracima, dali su sve od sebe.. povjesna prilika ali da prodjes i ovakav Maribor, trebas ulozit vise nego smo ulozili.. Jbg, okrenut se ligi sad, optimistican sam mislim da se mozemo opet boriti za titulu..

Avatar
Taramba
Postovi: 670
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la Taramba » 20 jul 2017, 09:36

I pored svih odlazaka i bez pravog napadača,
sitnice su odlučile u korist Maribora.
Glavna "velika" sitnica je bio promašeni penal Bilbije.
Da smo poveli sa 1:0, Slovenci bi bili zreli za još dva komada, ali taj penal nismo zabili, još smo penal naivno skrivili.
Sinoć odigramo fenomenalno prvo poluvrijeme, Janezi se nisu vidjeli na terenu i onda se desi što se samo nama može desiti, nesretni Pirić koji je mislima zalutao već negdje u nekoj od liga petice. Šteta, velika šteta za neiskorištenu priliku malo dužeg boravka u Europi...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la flek1950 » 20 jul 2017, 12:03

Šteta momci , šteta...poz iz Viteza
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 apr 2018, 17:37

Trenutno smo predzadnji na listi nositelja u LP sa koeficijentom 3.750...
Bitno je da Trnava i Olimpija zavrse kao prvaci, a imaju devet, odnosno pet bodova fore nad drugoplasiranim u svojim prvenstvima...Ferencvaros i Videoton se bore za prvaka u madjarskoj, Ferencvaros ima losiji koeficijent od nas, ne znam za Videoton, mislim da oni imaju solidan koeficijent, bolji od naseg...
Otvara nam se velika, ogromna prilika ove sezone, ne smijemo je propustiti...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la hskzmostar » 17 apr 2018, 23:56

Tensilen probaj
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

PiazzaGrande
Postovi: 2449
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Europa

Post Postao/la PiazzaGrande » 26 apr 2018, 15:28

Malo se promijenila situacija na tablici nositelja i nenositelja u LP..
Videoton je preskocio Ferencvarosa i upao medju nositelje..
Olimpija posustaje u prvenstvu Slovenije...nije dobro!
Ne daj se Oly!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.