FK Borac - Banja Luka

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 18 jul 2021, 18:33

Cetkovic 19, Milojevic 20, Begic 21 i Cavic 19. Ovo su nasa djeca koja su pocela. Jos je usao Kulasin sa nepunih 18.

Stariji koji su igrali: Meleg 27, Subic 28, Vojnovic 25, Zivkovic 28, Vusurovic 26, Coric 31 i Vranjes 35. Usli Cosic 26, Mols 23, Moraitis 24 i Zakaric 29.

Nisu igrali: Kujundzic 19, Uzelac 28, Lukic 23, Dujakovic 30, Pavlovic 35 i Lakic 26.

Evo sve na jednom mjestu. :mrgreen:

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 18 jul 2021, 18:36

Sad sam jos uvjereniji da smo juce igrali sa mladjim timom nego Zeljeznicar.

worchester
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 18 jul 2021, 21:55

Alo bolan sta ovdje pojedinci pokusavaju? Vi kao dosli ovdje da bacite neki svoj komentar o borcu i njegovoj igri a mrzite ga iz dna duse!?
Imate srece pa su ljudi ovdje tolerantni pa ne odgovaraju vrijedjanjem i debilnim komentarima.
Pustite nas kraju,imate svojih briga,eno ganjajte novu upravu,plate igracima,udruzenje federalnih premijerligasa.......pustite borac borcevcima i hvala vam sto brinete ali stvarno nema potrebe.

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 18 jul 2021, 22:36

Ovo je jedini klupski podforum bio gdje su i drugi forumasi mogli da pisu pod uslovom da ne zapocinju svadje, ne provociraju i izazivaju sukob.
Za to ima ostatak foruma pa izvol'te...
Ako se vratite, dovoljno je i par strana unazad moze se to vidjeti. Na ovom pdf nema pogrdnih naziva za druge vjere i nacije, ne priziva se prevrtanje autobusa ili rusenje aviona sa kojom ekipa putuje...
Ne ulazim u to sta Borcevci i kako pisu na drugim temama, ali ovdje toga nema.

A sto se utakmice na grbavici tice i nasih mladih igraca... Djole nam uzima svima mnogo zivaca, ali ja vjerujem u Marka da ce ga dozirati kako treba. Cava je jos uvijek sitan! Nedostaje mu kilograma da bi mogao da se takmici trenutno. To se lako popravi, ali treba vremena.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 18 jul 2021, 23:07

worchester je napisao/la:
18 jul 2021, 21:55
Alo bolan sta ovdje pojedinci pokusavaju? Vi kao dosli ovdje da bacite neki svoj komentar o borcu i njegovoj igri a mrzite ga iz dna duse!?
Imate srece pa su ljudi ovdje tolerantni pa ne odgovaraju vrijedjanjem i debilnim komentarima.
Pustite nas kraju,imate svojih briga,eno ganjajte novu upravu,plate igracima,udruzenje federalnih premijerligasa.......pustite borac borcevcima i hvala vam sto brinete ali stvarno nema potrebe.
Šta je tačno vrijeđanje, što sam rekao da sam očekivao bolju vašu predstavu i da ne izgledate u skladu sa očekivanjima?
Ja bacim komentar poslije svake naše tekme. Kad ste bolji čestitam. Da ne kažem da bude i simpatičnih komentara.
Smatram vas našim največim rivalom u ovoj ligi od 2010, a u Banja Luci sam suviše često, da sam izgubio osjećaj za neki "među -entitetski otklon". Ne mrzim vas, dapače, poštujem vas, i ne vidim šta je problem reći da sam očekivao da će te nas glat uzet pored svih problema koje imamo uključujući da nismo prošli pripreme. Slaem se jedan od boljih pod foruma i češće pišem na njemu nego na temama drugih, uključujući i kluba za kojeg navijam.

P.S. Udruženje dobra stvar jer treba da osigura ravnopravnu podjelu novca od tv prava. Nije ista gledanost Borca ili Prijedora.

worchester
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 18 jul 2021, 23:22

Ja nisam napisao da neko od vas vrijedja vec da na upise navijaca drugog kluba ne dobijete odgovor s nase strane uvredljive prirode kao sto je slucaj na drugim temama gdje "domacini" samo to i rade.

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 18 jul 2021, 23:43

Rade Paprica 9 je napisao/la:
18 jul 2021, 23:07
Šta je tačno vrijeđanje, što sam rekao da sam očekivao bolju vašu predstavu i da ne izgledate u skladu sa očekivanjima?
Ja bacim komentar poslije svake naše tekme. Kad ste bolji čestitam. Da ne kažem da bude i simpatičnih komentara.
Smatram vas našim največim rivalom u ovoj ligi od 2010, a u Banja Luci sam suviše često, da sam izgubio osjećaj za neki "među -entitetski otklon". Ne mrzim vas, dapače, poštujem vas, i ne vidim šta je problem reći da sam očekivao da će te nas glat uzet pored svih problema koje imamo uključujući da nismo prošli pripreme. Slaem se jedan od boljih pod foruma i češće pišem na njemu nego na temama drugih, uključujući i kluba za kojeg navijam.
Ocekivao si da nasi igraci skacu na glavu, znajuci pri tom da smo prije par dana igrali maraton sa Kluzom i da za par dana putujemo u Irsku....ne ide to tako. Nama je Evropa prioritet br. 1.

Sinoc su nasi cuvali noge za izlog koji se zove evropsko takmicenje. I pored svega, da ubaci Moraitis u mrezu onaj ubacaj ili da je Zakaricev slobodnjak usao vratili bi se sa cijelim plijenom.
Sekunda je falila. Vi uz svu euforiju i 120% niste prikazali nista posebno pored nezainteresovanog Borca.

Dio o kojekakvim udruzenjima necu da citiram ni komentarisem, jer kad se o tome trebalo pricati 2012. vi ste bili protiv jer vam je stimalo stanje....sad kad se obrnuo curak, ajmo udruzenje da nam SVIMA bude bolje. Licemjerno.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 18 jul 2021, 23:44

Samo da se osvrnem na pricu o preraspodjeli novca...
Ako kojim slucajem TC zavrsi u top 3 ili kojim slucajem osvoji titulu, treba da dobije manje novca od Zeljeznicara (ili nekog drugog "renomiranog )koji mozda zavrsi deveti?!

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la MANUTDTe » 19 jul 2021, 00:50

Pozz ekipa, izvinite na upadu 😉
Sta je sa Uzelcom, zar nije igrac za 1. 11?

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 19 jul 2021, 05:36

Problemi sa petom, brzo ce i on na teren.

Citam sad clanak o malom Kulasinu i vidim dosta komentara ispod. Nevjerovatno je koliko bolesnika ima pristup internetu.

Ali neka, Kulasine samo igraj i zabijaj pa neka bagri pucaju cirevi. :kafa:

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 19 jul 2021, 07:55

MANUTDTe je napisao/la:
19 jul 2021, 00:50
Pozz ekipa, izvinite na upadu 😉
Sta je sa Uzelcom, zar nije igrac za 1. 11?
Imas i boljih opcija za fantasy u Borcevoj odbrani :lol:

@simpatizer
Nije to nista cudno. Trebalo je da ostane tamo i igra bez para... to je logika.
Nama kada tako neko od djece tako ode, krivimo klub sto nije nasao nacin da ga zadrzi a ne dijete koje je otislo na bolje. Jos jedna razlika u rqzmisljanju...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14620
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Shategabri » 19 jul 2021, 08:09

vlakanje je napisao/la:
18 jul 2021, 22:36
Ovo je jedini klupski podforum bio gdje su i drugi forumasi mogli da pisu pod uslovom da ne zapocinju svadje, ne provociraju i izazivaju sukob.
Za to ima ostatak foruma pa izvol'te...
Ako se vratite, dovoljno je i par strana unazad moze se to vidjeti. Na ovom pdf nema pogrdnih naziva za druge vjere i nacije, ne priziva se prevrtanje autobusa ili rusenje aviona sa kojom ekipa putuje...
Ne ulazim u to sta Borcevci i kako pisu na drugim temama, ali ovdje toga nema.

A sto se utakmice na grbavici tice i nasih mladih igraca... Djole nam uzima svima mnogo zivaca, ali ja vjerujem u Marka da ce ga dozirati kako treba. Cava je jos uvijek sitan! Nedostaje mu kilograma da bi mogao da se takmici trenutno. To se lako popravi, ali treba vremena.
Izvini, forumski kolega, ali to prevrtanje autobusa ili rušenje aviona ne bi trebalo biti normalno ni na kojem podforumu...ti si mod, ima li načina da nekako skreneš pažnju ko bi već mogao na to uticati?!
Koševo Zapad

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 19 jul 2021, 08:46

Pa eto pogledaj, kada je ekipa fk Borac krenula za Rumuniju napisali su bolesnici za avion a poslije utakmice sa zeljom za autobus...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14620
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Shategabri » 19 jul 2021, 08:48

vlakanje je napisao/la:
19 jul 2021, 08:46
Pa eto pogledaj, kada je ekipa fk Borac krenula za Rumuniju napisali su bolesnici za avion a poslije utakmice sa zeljom za autobus...
Vidio sam i to ne može proći ni kao crni humor. Negdje granica mora biti.
Koševo Zapad

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 19 jul 2021, 08:50

Pa nije normalno ali ima.vasih koji i to pisu....Sta reci.I to bije bio crni humo,likovi bili ozbiljni
Simpatizer je napisao/la:
19 jul 2021, 05:36
Problemi sa petom, brzo ce i on na teren.

Citam sad clanak o malom Kulasinu i vidim dosta komentara ispod. Nevjerovatno je koliko bolesnika ima pristup internetu.

Ali neka, Kulasine samo igraj i zabijaj pa neka bagri pucaju cirevi. :kafa:
Ti komentari sluze da se uvjerimo kakve sve izmete ljudi imaju ispod lobanje.Kulasine nas,zabijaj ti nama na svakoj utakmici sa Zeljom i raduj se ko malo dijete :D
" "!
1926

Avatar
Shategabri
Postovi: 14620
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Shategabri » 19 jul 2021, 08:54

Demi je napisao/la:
19 jul 2021, 08:50
Pa nije normalno ali ima.vasih koji i to pisu....Sta reci.I to bije bio crni humo,likovi bili ozbiljni
Kažem ne može proći ni kao crni humor, a ako su ozbiljni onda tek treba da se zabrinu...mada smo mi takvo društvo da je dosta psihijatrije.
Meni nije normalno poželjeti nešto takvo bilo kome.
Koševo Zapad

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Demi » 19 jul 2021, 08:56

Ma koliko sam skontao na ovom forumu se svasta moze cuti i onda nije za cudjenje takvo nesto.Samo ne primati srcu jer je ovo forum gdje se pise anonimno i gotov problem :)
" "!
1926

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 19 jul 2021, 14:28

vlakanje je napisao/la:
18 jul 2021, 23:44
Samo da se osvrnem na pricu o preraspodjeli novca...
Ako kojim slucajem TC zavrsi u top 3 ili kojim slucajem osvoji titulu, treba da dobije manje novca od Zeljeznicara (ili nekog drugog "renomiranog )koji mozda zavrsi deveti?!
To nema veze sa plasmanom, nego gledanosti. Gledanost Željezničara i recimo TC ne mogu se mjeriti.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 19 jul 2021, 14:31

ZaNjuBoriSe je napisao/la:
18 jul 2021, 23:43
Rade Paprica 9 je napisao/la:
18 jul 2021, 23:07
Šta je tačno vrijeđanje, što sam rekao da sam očekivao bolju vašu predstavu i da ne izgledate u skladu sa očekivanjima?
Ja bacim komentar poslije svake naše tekme. Kad ste bolji čestitam. Da ne kažem da bude i simpatičnih komentara.
Smatram vas našim največim rivalom u ovoj ligi od 2010, a u Banja Luci sam suviše često, da sam izgubio osjećaj za neki "među -entitetski otklon". Ne mrzim vas, dapače, poštujem vas, i ne vidim šta je problem reći da sam očekivao da će te nas glat uzet pored svih problema koje imamo uključujući da nismo prošli pripreme. Slaem se jedan od boljih pod foruma i češće pišem na njemu nego na temama drugih, uključujući i kluba za kojeg navijam.
Ocekivao si da nasi igraci skacu na glavu, znajuci pri tom da smo prije par dana igrali maraton sa Kluzom i da za par dana putujemo u Irsku....ne ide to tako. Nama je Evropa prioritet br. 1.

Sinoc su nasi cuvali noge za izlog koji se zove evropsko takmicenje. I pored svega, da ubaci Moraitis u mrezu onaj ubacaj ili da je Zakaricev slobodnjak usao vratili bi se sa cijelim plijenom.
Sekunda je falila. Vi uz svu euforiju i 120% niste prikazali nista posebno pored nezainteresovanog Borca.

Dio o kojekakvim udruzenjima necu da citiram ni komentarisem, jer kad se o tome trebalo pricati 2012. vi ste bili protiv jer vam je stimalo stanje....sad kad se obrnuo curak, ajmo udruzenje da nam SVIMA bude bolje. Licemjerno.
Šta mi imamo pokazati, ekipa se skupila prije manje od mjesec. Polovini prvi put da su zaigrali seniorski fudbal. S obzirom na to, jesam očekivao glat pobjedu Borca, bez obzira na sastav.

Ne znam o čemu pričaš, kad mi to zagovaramo i vodimo rat sa savezom, ima 5 ili 6 godina, i kao nismo htjeli.

Nama se nije ništa okrenulo, mi nemamo ljude u savezu od 2013., tako da nam je svejedno da li je unutra postava Borca, Zrinjskog ili Sarajeva. NSBiH nas handri zadnjih 8 godina, tako da nema tu puno promjena.

worchester
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la worchester » 19 jul 2021, 15:52

A i zeljo je uvijek volio da lovi u sivoj zoni da se ne lazemo. Neke stvari koje ste radili prije 10-15 godina se ne zaboravljaju tako da opusteno. Nije ovo nikakav pokusaj revansizma vec samo spominjem da se navijaci zelje ne prave nevinasca i sve ok.
Nego,borac treba da prodje ove irce pa da se onda razmislja o braci bjelorusima. Nervira me kada se preskacu stepenice i pocne obracati paznja na tek izvucenog eventualnog protivnika.
Neka borac prodje irce i ja presretan

Odgovori

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.