FK Borac - Banja Luka

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 21 sep 2021, 22:16

Rutinski i lagano.
Šteta što su huligani prekinuli meč u Mostaru.
Borac bolji, znao šta želi svakog trenutka, sudjenje blago domaćinsko, ali navikli smo.
Ako bude sve kako treba, imamo najkvalitetniji tim i borba za titulu do zadnjeg kola.
Nadam se da će Savez adekvatno kazniti huliganske poteze mostarskih navijača.
Za Srbiju!

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 21 sep 2021, 23:24

Rutinski, izgleda da smo prebolili evropu i polako hvatamo priključak za vrhom
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 21 sep 2021, 23:58

Vehlez rijesismo lakse od ocekivanog.
Ne dade bagra Vranjesu het trik da kompletira al bice sanse.

Sudija izmislio ofsajd Lukica kad je krenuo sam na gol, al jbg i oni su ljudi, pa grijese. Velez izbacen iz trke za vrh, sad izbaciti i argentince.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 sep 2021, 19:30

Treba razumjeti ove istinske patriote,i borce za pravdu..ipak covjek nije dosudio diskutabilan faul van 16....da sad nisu uletili u teren,prekinuli utakmicu,zapalili auto i polomili sudije,ko zna sta bi sledece bilo,karton..out...korner....ipak ,faul,nije mala stvar..po meni je i smrtna kazna malo za takav propust

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 22 sep 2021, 19:50

Seljacine su imale spreman scenario prije utakmice.

Imali su vrhunsko sudjenje sinoc, al im je trebala frka i kao razlog izmisljaju jedan faul koji je 50:50. Sudija je samo kolateral sizofrenije koja vlada u selu kod Mostara zadnje 2 godine.

Ugasili smo ih sinoc i ostavili pepeo od jednog veleza koji je imao sansu da napravi iskorak. Vise srece u nekoj drugoj deceniji i nekoj drugoj generaciji ljudi koja navija za Velez. Do tad, trunite u kantonalnoj.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 sep 2021, 21:00

naravno druze,da se iz aviona vidi da je inzinjering..ko god je ikad ucestvovao u tim "spontanim" dogadjanjima,prepoznaje taj rukopis..da se uleti ako ne bude vise sansi za pozitivan rezultat,nebitno sto nema povoda..
nazalost,odvojio sam pola sata da iscitam i onu temu P L BIH,ni oni psihoticni bubuljicari me ne iznenadjuju...uostalom,ni izmedju sebe se ne mogu sloziti da li je ovo "akcija hrabrih bosanskih Gazija,ljiljana,jednom se moralo presjeci,da se ovo nikome vise ne ponovi"...ili je auto "daljinski" upravljan,Vico javio sudijama da napuste policijsku pratnju i gdje je dogovorena iscenirana sacekusa..pojedini se ne mogu ni sami sa sobom dogovoriti,vec zastupaju obe verzije!
Jedino me Hasic iznenadjuje...on je ozbiljan covjek.....covjek Sluzbe vec 40 godina (vrbovan jos dok je u JNA bio),kao i svima ostalima,Sluzba mu je omogucila da udje u milione....nikad od takvog covjeka ne bih ocekivao da pokrene "akciju",nakon 50-50 posto faula,van 16...Nije ni Sluzba sto je nekad bila...Sto puta je mogao bolji tajming izabrati da dadne mig,i pobrati opšte simpatije...Ovako mu se i pola Bosnjaka iscudjava,da ne kazem za sve ijednog Srbina ili Hrvata

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Grk1234 » 22 sep 2021, 21:33

Vrapcice arhivirati, valjalo bi se do zimske pauze vratiti na celo tabele gdje nam je realno po kvalitetu i mjesto,na pauzi dovesti 2,3 igraca, u proljece uci mirnije i spremati se lagano za evropu

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 22 sep 2021, 21:48

U pravu si...a fino nam se i poklopise rezultati popodne...Doduse,u ovom sarajevskom derbiju sam navijao za mrljavog Zelju :(

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 22 sep 2021, 21:56

Los je Zeljo, nista od njih. Ali bilo bi previse da nam se bas sve poklopilo u ovom kolu. Sad imamo 2 derbija na domacem terenu, protiv Sarajeva ce prstati na sve strane.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 25 sep 2021, 16:06

Kvalitetnija smo ekipa, samo se nadam da neće biti gostujuće suđenje kakvo je često znalo biti protiv Sarajlija.
Ako bude 50-50, pobjeđujemo i nastavljamo seriju.
Ključno je da kontrolišemo sredinu i budemo maksimalno koncentrisani kod prekida.
Za Srbiju!

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 25 sep 2021, 20:51

Ocekivano,bez mnogo zamaranja..Igrali smo koliko je trebalo,do vodjstva,kasnije cuvajuci snagu za pakleni ritam srijeda -subota...

Rutinska pobjeda Sampiona protiv simpaticne ekipe iz Sarajeva.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 25 sep 2021, 21:02

Prekinuta crna serija protiv njih.
Potpuno zasluženo. Borac dominirao. Šteta velika što je Pantelija promašio sve živo... Inače nekih 3:0 bi bio realan ishod.
Tačno onoliko koliko treba smo odigrali nakon gola.
Sad još jače na treningu. Mora se nadomjestiti izgubljeno na startu sezone kada baš nije bilo ni sreće u par mečeva.

p.s. Fudbaleri Sarajeva prilično korektni, sem onog patuljka smješnog prezimena... prigovarao je 90 minuta. Valjda kompleks što je metar i šumska jagoda.
Za Srbiju!

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 25 sep 2021, 21:04

Izrutinirali neugodno sarajevo. Ocekivano.
Vratili smo se u borbu za Ligu sampiona nakon par losih utakmica.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 25 sep 2021, 21:07

Kvalitet je tu.
Povrede su problem. Nekonstantnost pojedinaca takođe. Večeras me Zakarić baš iznervirao par puta. Kulašin svaki put.

Uzgred, da se pohvali i fenomenalna banjalučka publika. Na nivou. Sportski. Uz Borac.
Za Srbiju!

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1494
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Simpatizer » 25 sep 2021, 21:59

Kad povedemo protivnik se moze slikati. :mrgreen:

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 04 okt 2021, 18:11

Kao i prošli vikend,očekujem i večeras pobjedu protiv još jedne simpatične ekipe iz Sarajeva....Nadam se da će biti bez nekog pretjeranog "uzbuđavanja"

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 04 okt 2021, 18:24

Prvi utisci LCD Ultrasa....

1-Ovoliko ljudi na utakmici ponedjeljkom u Banjaluci,nije bilo nikad!

2-Da manemo onu srceparajuću patetiku "ljudi dolaze zbog Borca,nije bitno ko je protivnik",ipak je taj Željo i ovako,u najvećem qurcu u istoriji,magnet..Za razliku od onih p edera iz Vrapčića,koji su se ufurali,i zbog kojih sve manje ulazim na forum...protiv njih danas ne bi bilo 8000,koliko komentator reče,već možda 1200

3-Treba im iz pakosti (bez obzira što su veličina),skandirati isto ono što su i oni nama,kad sam zadnji put bio na Grbavici,2016..."A sad adiooo,a sad adio,i ko zna kad,i ko zna gdje"....Boli me q što su veličina...Znali su i oni tad da je Borac VELIK,ali ipak su me tom pjesmom ispratili..i bili su u pravu,otišao sam u drugu ligu te godine

PS Sve ovo pišem kod 0-0,nadam se da nas neće i ovako mrljav Željo popišati :( :( :(

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 04 okt 2021, 18:31

Fino i ovaj aplauz tribina za malog Zdunića..daće Bog da bude dobro

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 04 okt 2021, 18:37

Kao da naslutih,Bojo,Subašić :evil: :evil: :evil:

Prestajem se dopisivat sam sa sobom,jer sam ptica zloslutnica....Možda i preokrenemo,ako se ja isključim

ChaireRM
Postovi: 5
Pridružen/a: 25 sep 2021, 13:54
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ChaireRM » 04 okt 2021, 18:58

$ "!

& пуно / $ ?. ' " " са пуно " " у $. $ је $ ' " паузе $. ? " " ? у &.
" ? $ у ', & $ " ? " & 65-те.

Odgovori

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.